Pühapäev, 10. märts 2024
12:17
Kristjan Remmelkoor: Tere, Premium liiga teine voor jätkub Paide Linnameeskonna ja Nõmme Unitedi kohtumisega. Senisel liigahooajal on suur nelik (Flora, Levadia, Paide, Kalju) pidanud kokku kuus kohtumist ning võitnud need kõik, laskmata endale lüüa ühtki väravat. Peagi saame näha, kas Linnameeskond vormistab seitsmest seitse või suudab kõrgliiga uustulnuk United punktiarve avada.
12:18
Kristjan Remmelkoor: Avavooruga võrreldes on nii Paide kui ka United teinud põhikoosseisus kaks muudatust.
12:22
Kristjan Remmelkoor: Mõlemad Paide mehed, kes eelmises voorus vahetusest sekkudes värava lõid - Siim Luts ja Dimitri Jepihhin - pääsesid täna põhisse. Jepihhin kuulub Premium liigas algrivistusse karjääri jooksul esmakordselt, sest avavoorus kümme minutit mängides tegi ta oma kõrgliigadebüüdi. Pingile langes kapten Frolov (täna kannab kaptenipaela puurivaht Jarju), koosseisust puudub Piht.
12:23
Külastaja R kommentaar
Paide formatsiooni ja koosseisu paberil vaadates tundub väga ründav olevat täna. Kas see praktikas näeb välja nii, et Ojamaa ja Jepihhin liiguvad keskelt äärtele ja äärekaitsjad tulevad keskele?
12:25
Kristjan Remmelkoor: Avavoorus erines Paide puhul paberile märgitu oluliselt reaalsusest praktikas. Saliste, Baranov ja Muringen moodustasid tegelikult kolmese keskkaitseliini ning arvan, et nii läheb ka täna. Ojamaa ja Agyepong alustasid avavoorus wing-back'idena.
12:26
Kristjan Remmelkoor:  Unitedi puhul on mõlemad mehed, kes avavoorus teise poolaja keskel välja vahetati - Leoke ja Rõõmussaar - jäänud täna esialgu pingile. Põhisse on edutatud Järviste ja Alteberg. Viimase jaoks on tegemist Premium liiga debüüdiga.
12:28
Kristjan Remmelkoor: Avavoorus paremkaitsjana tegutsenud Velijev peaks täna mängima ääreründes, kus mängis eelmine kord Leoke, ning paremkaitses võtab koha sisse Alteberg. Järviste on keskväljal Rõõmussaare positsioonil otsene asendaja.
12:31
Mis suvaline särk Jarjul seljas on? :)
12:32
Kristjan Remmelkoor:  Jarju sai loosimisel valida poole, United pani palli mängu.
12:34
Kristjan Remmelkoor:  Agyepong pani esimese madala palli Unitedi värava alla, kust Järviste klaaris.
12:36
Kristjan Remmelkoor:  Saarma esimese nurgalöögi klaaris Bergman.
12:36
Külastaja SP kommentaar
kirjutage martti kallasele, et jarju vorm on selline kuna paide gk vorm muidu on punane aga samuti on nõmme united vorm punane ja see ei päde. Sestap on jarju täna rahvaliiga-liku vormiga
12:38
Kristjan Remmelkoor: Paidel ohtlik standardolukord, Yusif jätkas peaga palli ja Luts pääses väga lähedalt löögile, aga lõi palli Meeritsale otse sülle ja fikseeriti ka suluseis.
12:38
Külastaja Mart kommentaar
Kas Paidel on sama särk kodus ja võõrsil?
12:38
Kristjan Remmelkoor: Paide võõrsilvormi särk on valge.
12:42
Kristjan Remmelkoor: Värav  Jepihhin tõstis palli värava alla ja Saarma skooris peaga oma endise koduklubi vastu! Paide läks 10. minutil 1:0 juhtima.
12:44
Kristjan Remmelkoor:  Jepihhinilt seega karjääri 20 Premium liiga minutiga kokku värav pluss väravasööt.
12:46
Kristjan Remmelkoor:  Väravat endise koduklubi vastu Saarma ei tähistanud.
12:48
Kristjan Remmelkoor:  Saarma andis 15. minutil hea läbisöödu karistusalasse Agyepongile, kes tulistas uhkes üksinduses suurepäraselt positsioonilt üle!
12:48
Külastaja graf1x kommentaar
saarmalt ikka maasikas sööt
12:52
Kristjan Remmelkoor: Paide surve jätkub.
Luts ja Luka hüppasid karistusalast peadpidi kokku.
12:53
Kristjan Remmelkoor:  Nii Luka kui ka Luts suudavad mängu jätkata.
12:53
Külastaja Karl kommentaar
Pehme Lukalt värava olukorras. Ei tohiks sellist kahevõtlust kaotada kahe meetrine vend
12:57
Kristjan Remmelkoor:  Luts astus kanna peale Musolitinile, kes kukkus hirmsa karjatuse saatel, aga saab mängu jätkata.
12:57
jepihhinilt päris hea aktiivsus ikka
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 26. minutil sai Merilai vea eest kohtumise esimese kollase kaardi.
12:59
Kristjan Remmelkoor:  Värav Yusif lööb 27. minutil standardolukorrast Paide 2:0 juhtima!
13:00
Kristjan Remmelkoor: Saarma esimene tsenderdus löödi värava eest pisut eemale, aga sealt andis Medic uue madala palli värava ette ja Yusif sahistas oma kanna tagant esiposti juurest võrku.
13:02
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Jepihhin väga sümpaatne jah, kahju et Kristal vigane, tahaks teda ka näha juba
13:02
Külastaja lamp kommentaar
jarju oleks saanud selle aja peale, kui nõmme united mingit aktiivsust näitas, tallinnas särgil järgi käia
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Medicilt väga hea tõste karistusalasse Saarmale, kes võttis hästi palli õhust vastu, aga kõmmutas siis üle värava.
13:05
Külastaja ee kommentaar
Jarjul särk olemas, ainult, et see on samat värvi mis Unitedi meeste särk
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa peasöödu järel oli Saarma puhtalt Meeritsaga üks-ühele pääsemas, aga Alteberg jõudis viimasel hetkel selja tagant joostes Saarmat takistama.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Saarma lõi pärast vilet palli ära ja kohtunik Kaivoja pidas talle loengut, aga kaarti ei lehvitanud.
13:12
Külastaja Medic kommentaar
Kes see Medic Paidel on? Mingi asjalik tegelane v
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Medic on Voždovacist toodud 25-aastane Serbia kontrolliv poolkaitsja. Eks hooaeg näitab, kui asjalik ja kvaliteetne ta on, igaüks saab seda ise hinnata.
13:16
Kristjan Remmelkoor:  Musolitin vajab füsioterapeudi abi ja läks korraks väljaku kõrvale.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Meerits avas 45. minutil kiire rünnaku pika sööduga Musolitinile, kes murdis end vasakult äärelt sissepoole kasti joone juurest löögile. Ukrainlane tulistas palli tagumisest ristnurgast veidi mööda.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 3 minutit, neist 1,5 on mängitud.
13:20
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, Paide domineeris ja juhib 2:0.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Kui rääkida, mis formatsioonid tegelikkuses väljakul olid, siis United mängis 5-3-2 skeemi. Bergman, Luka ja Alteberg olid kolm keskkaitsjat, Merilai vasakul ja Velijev paremal. Poolkaitsjate kolmik oli vasakult vaadates Musolitin-Järviste-Mätas, ründepaar Plohhotnjuk ja Demidov.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Paide oli palli vallates (ehk suurema osa ajast) selliselt, et Saliste, Baranov ja Muringen kolmekesi taga; Medic ja Yusif nende ees; Agyepong vasakul ja Luts paremal äärel; Ojamaa ja Jepihhin ründaja all ning Saarma tipus. Kui pall oli Unitedil, siis Yusif langes ikkagi tihti kaitseliini, Jepihhin langes keskväljal Medici kõrvale, Ojamaa jäi Saarmaga kõige kõrgemalt survet tegema.
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Järviste saatis madala palli Paide trahvikasti, Muringen klaaris selle libistades.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Mätas tegi Lutsule karistusalas vea ja Paide teenis penalti!
13:42
Kristjan Remmelkoor: Meerits tõrjus 53. minutil Saarma penalti!
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Kehv löök keskele, Meerits oli ära hüppamas, aga suutis jalaga tõrjuda.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Musolitin ja Mätas on teiseks poolajaks kohad ära vahetanud.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Värav 55. minutil lööb Paide nurgalöögist 3:0! Pall ületas napilt väravajoone.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav tühistati käega mängu tõttu, nii et seis endiselt 2:0.
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Paide tegi 58. minutil mängu esimese vahetuse: Jepihhin välja, Herol sisse.
13:49
Külastaja M kommentaar
No ei läinud üle joone
13:51
Kristjan Remmelkoor:  Tühistatud värava olukorras andis Saarma nurgalöögi-tsenderduse, Medic lõi peaga, Meerits tõrjus palli posti, jätkupalli rammis Muringen napilt üle joone, aga järelikult alles pärast seda, kui pall käis vastu tema kätt.
13:52
Kristjan Remmelkoor:  Velijev triblas Paide karistusalasse ja lõi, Jarju pidi tegema 62. minutil oma mängu esimese tõrje.
13:54
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus 63. minutil Unitedi kolmikvahetus: Musolitin, Bergman ja Plohhotnjuk välja, Rõõmussaar, Leoke ja Õunapuu sisse.
13:54
Kristjan Remmelkoor:  Õunapuu proovis kohe käärlööki lüüa, aga Paide kaitsja ennetas teda.
13:55
Kristjan Remmelkoor:  Värav 65. minutil vähendab Alteberg vahe minimaalseks! 2:1.
13:56
Kristjan Remmelkoor:  Lahtimängitud nurgalöögi järel anti tsenderdus ja Alteberg lõi jalaga neljalt meetrilt palli lati alla.
13:56
saliste magas maha
13:58
Kristjan Remmelkoor:  Tsenderdajaks oli Merilai.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 66. minutil tegi Paide topeltvahetuse: Medic ja Luts tulid ära, Hõim ja Frolov sisse.
14:02
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus  72. minutil Paidelt veel üks topeltvahetus: Saliste ja Ojamaa välja, Mööl ja Kristal sisse.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 77. minutil võttis Frolov Mätase maha, et ohtlikku kontrarünnakut ei tuleks, ja sai kollase kaardi.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Kristal lõi terava nurga alt, Meerits tõrjus.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 80. minutil Unitedi vahetus: Järviste välja, Vendelin sisse.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Frolov sai Saarma nurgalööki peaga suunata, kuid suunas väravast mööda.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Kristal söötis karistusalasse Saarmale, Meerits tõrjus taas.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Mätas andis keskelt läbisöödu, kust Õunapuu oli kiire spurdiga jooksu pääsemas, aga pall takerdus Õunapuu kandadesse.
14:16
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Paides 426.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Rõõmussaare nurgalöögile sai Luka pea vahele, aga sealt lendas pall taevasse ja Jarju noppis selle enda valdusesse. 89 minutit saab kohe mängitud.
14:19
Agyepong tekitas Pärnu vastu äärel üks ühele ette võttes väga ohtlikuid võimalusi, kui tungis äärelt kasti ja andis terava värava ette. Kas täna on ta seda vähemalt ühegi korra proovinud? Kõik korrad keerab otsa ümber ja toob palli tagasi keskväljale sööduga, või siis liigub rohkem keskele justkui löögikohta otsima. Võibolla United hea kodutöö teinud ja need käigud siis kinni pannud kõik.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Õunapuu tahtis 90. minutil penaltit, aga sai sukeldumise eest kollase kaardi.
14:20
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 6 minutit.
14:21
Kristjan Remmelkoor: Värav  Saarma lööb 90+2. minutil 3:1 Paidele!
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Vendelin eksis oma väljakupoolel palli vastuvõtmisega, lastes palli jala alt läbi, ja Paide karistas selle ära: Herol andis kohe keskelt kiire läbisöödu Saarmale, kes lahendas üks-üks olukorra, lüües palli alla nurka.
14:24
Külastaja simas kommentaar
Eelmise aasta Paide kodusärk oli killer, oleks võinud sama särgiga ka see aasta edasi panna. Kvaliteet asendus kvantiteediga. Eks summad on kah arvatavasti vähe teised, aga brand marketingu koha pealt pigem kehvem lüke.
14:27
Kristjan Remmelkoor:  Agyepongilt hea läbisööt karistusalasse, Saarma jõudis pallini, aga sattus esimese puute järel liiga terava nurga alla.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Paide võitis Unitedit 3:1 ja jätkab kahe mängu järel täiseduga.
14:31
Kristjan Remmelkoor: Paide domineeris ja tekitas selgelt rohkem ohtlikke olukordi, kuigi United vähendas 65. minutil vahe minimaalseks ja sai pärast seda veidi indu juurde ning seis püsis põnevana (minimaalsena) kuni 90+2. minutini.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Levadia, Kalju ja Paide on kolmekesi kuue punkti peal, sinna on võimalus peagi jõuda ka Floral, kes hakkas mängima Kaleviga. Head päeva jätku!