Rasmus Voolaid: Tere ilusat pühapäeva õhtut! Lillekülas on Flora ja Paide soojendused lõpetanud ning praegu arutatakse riietusruumides viimaseid sõjaplaane.
Rasmus Voolaid: Flora fännid tõmbasid just oma fännitribüünile lahti suure plagu sõnumiga "Mait, lase nurka".
Kas Kalev - Tuleviku mängust ka juttu tehakse?
18:56
Meinhard Pulk:  Tere õhtust! Mina siis teen Tuleviku ja Kalevi mängust juttu.
18:56
Rasmus Voolaid: Lillekülas marsivad meeskonnad platsile. Kohtunikud kõndisid mängijatelt eest ära ja ootasid neid keset platsi korraks järgi.
18:58
Meinhard Pulk: Tuleviku koosseis on identne eelvaates pakutuga ehk kõik mängukeelu all olnud mängijad on algkoosseisus tagasi. Kalevi koosseisu ennustamine oli problemaatilisem. Bangaly Theodor Kouyate jättis Markus Allasti pingile, Roger Lee on jõudnud tagasi Gold Cupilt.
18:58
Külastaja . kommentaar
Palju inimesi on
18:59
Rasmus Voolaid: A. Le Coq Arenal liiga palju rahvast pole.
19:00
Rasmus Voolaid: Flora fännid Toomile väga ei halasta ja endine Flora väravavaht peabki esimest poolaega just nende eest alustama. "Toom, lase nurka! Toom, lase nurka! Mait Toom, lase siia nurka!" või kuidagi nii kõlab nende laul. Aga pall on mängus!
19:00
Meinhard Pulk:  Viljandi linnastaadioni publikunumber pakub A. Le Coq Arena omale täna korralikku konkurentsi. Viljandis mäng algas!
19:04
Külastaja ajukääbikud kommentaar
Flora poolehoidjad pole kunagi kõrge intelligentsiga hiilanud, pole midagi imestada
19:05
Meinhard Pulk: 5. minutil käib pall Kalevi väravalatis! Loigo karistuslöögi järel on Kalevi kastis segadus ning keegi Tuleviku mängijatest saab viielt meetrilt jalaga löögile.
19:05
Külastaja Artur kommentaar
Täna ametlikult lõpetasid laenulepingud,ehk Slein,Sappinen,Beglarishvili ja Lepik on tagasi.Kas on info mis nendega edasi?Müüakse või nad jätkavad Floras
19:06
Rasmus Voolaid: Midagi ametlikku ei ole, aga tõenäoliselt tuleb Lepik tagasi ja teised jäävad välismaale. Eks näis.
19:06
Külastaja Andreas kommentaar
Vabandan kui pole tähele pannud, aga milles Riibergi eemaoleku põhjus seisneb? Fantasys on terviserike vms, aga see kahjuks ei ütle suurt midagi.
19:06
Rasmus Voolaid: Ta sai üle-eelmises kohtumises vigastada ja pärast seda on eemal olnud.
19:08
Meinhard Pulk:  Rääbis sai väga edeva söödu kaitseliini seljataha, kuid ei saanud palli päris hästi omaks ja korralikku lööki sealt ei tulnud. Samas oli ka Nõmm palli endale kahmamisel kergetes raskustes.
19:08
Meinhard Pulk:  Saag sai nüüd ohtlikust positsioonist löögile, kuid väravast siiski mööda. Tulevik on hästi alustanud.
20:24
Rasmus Voolaid: Tere tulemast tagasi! Oleme vist lõpuks ometi deemonitest, häkkeritest ja kõigest muust halvast jagu saanud.
20:25
Rasmus Voolaid: Nende 75 minutiga on päris palju juhtunud. Yann Michael Yao viis oma soolokontraga Paide juhtima, aga väga kiirelt viigistas Erik Sorga peaga. Teisel poolajal näitas oma klassi Kostja Vassiljev, kes palli 20 pealt allanurka planeeris.
20:29
Rasmus Voolaid: Täna on Lillekülas kohal ka Levadia esindus, aga kes on Aleksandar Rogici kõrval? Värske täiendus ründeosakonda? Foto: Oliver Tsupsman

20:30
Külastaja Kribenski kommentaar
Saaks pilti sellest Flora tifost?
20:31
Rasmus Voolaid: Vahetus 76. Liivak puhkama ja Rauno Alliku mängu.
20:33
Meinhard Pulk:  Tere ka minu poolt taas! Viljandis on samuti väga põnev mäng käimas. 9. minutil viis Kaimar Saag Tuleviku juhtima, 16. minutil tõrjus Kevin Rääbise penalti Karl-Romet Nõmm, kuid vaid paar minutit hiljem keerutas Wale Musa Alli Kalevi viigivärava ja 34. minutil sai Kalev teisegi penalti, mille Daniil Ševjakov realiseeris. Kalev on 2:1 eduseisus ka praegu.
20:34
Rasmus Voolaid: Värav Sorga otsustab asju! Kostja pani karistuslöögi allanurka, Toom tõrjus ilusti äärde, aga seal on Sorga, kes terava nurga alt pommi ära vajutab!
20:34
Külastaja tiit kommentaar
Uskumatu nõmedus Flora fännide poolt. Mees mängib rida aastaid nende eest, aitab meeskonda tiitlitele ja siis selline tervitus. Ma mõtlesin enne, et see on Nõmme Kalju fännide tase, aga pean arvamust korrigeerima.
20:36
Meinhard Pulk: Vahetus 80. Markus Vaherna välja, Mark Petrov platsile.
20:36
Rasmus Voolaid: Vahetus 81. Martin Miller venitas, mis ta venitas, aga tuli välja ja Vlasi Sinjavski tema asemele.
20:38
Rasmus Voolaid: Vahetus 83. Paide viimane vahetus: Välja välja, vigastusest paranenud Kristofer Piht teeb oma hooaja debüüdi.
20:39
Meinhard Pulk: Hoiatus  83. Nii Petrov kui Edur saavad kollase kaardi.
20:40
Külastaja R. kommentaar
See mäng läks küll Zahhovaiko kapsaaeda.. tahaks peale mängu teada mis taktikaga mees peale läks. Palun intervjuud soccernet.
20:40
Rasmus Voolaid: Sorga läks kiiresse, pall läks veidi pahasti ette ja siis läks Toom Sorgale sisse, aga penaltit ei tule! Sorga jäi ise maha lebama.
20:42
Rasmus Voolaid: Vahetus 87. Ainsalu istus juba maha, et krampe mängida, aga kuna Sorga sai vigastada, siis läheb välja tema ja Ainsalu krambid on ka juba ununenud. Markus Poom platsile ja tipuründesse.
20:44
Rasmus Voolaid: Värav 88. Nüüd on kindlasti kõik! Alliku tsenderdab paremalt ja Joel Kokla paneb jala vahele nii õnnetult, et pall otse võrku.
20:44
Vaatan seda fotot Toomi ,,tervitusest,,. Silti hoidvad mehed on keskealised, õllekõhuga ja promill on kindlasti ka sees. Mõttetud ahvid, peale mängu on peldikus järjekorras, kuna põis on Säästu Pilsnerist lõhkemas.
20:44
Rasmus Voolaid: Head uudised Flora fännidele: Sorga jalutab ilusti ise omal jalal pingile.
20:44
Meinhard Pulk:  Kuigi väravat vajab Tulevik, siis viimastel minutitel on teravam olnud Kalev. Äsja sai Alli kaitseliini vahele toimetama ning pall põrkus temast küllaltki omapäraselt värava suunas, kuid siiski veidi mööda.
20:45
Rasmus Voolaid: Lillekülas kolm lisaminutit.
20:47
Meinhard Pulk:  Neli lisaminutit Viljandis.
20:47
Külastaja Rasmusele kommentaar
Rasmus - kirjutasid mängu alguses et Lillekülas on vähe publikut. On 721. Vähe?
20:48
Rasmus Voolaid: Võrreldes selle hetkega on mitusada juurde tulnud. Usun, et siis oli 400-500 ja ma ütleks küll, et selle mängu kohta oleks see number vähe olnud.
20:48
Rasmus Voolaid: Vassiljevilt selline karistuslöök, mis lõpetas tribüüni tagumises nurgas. Pole maestrot nii kõvera jalaga kunagi näinud.