Laupäev, 6. juuli 2019
18:55
Siim Pulst:  Tere õhtust! Viljandis pannakse viie minuti pärast pall mängu Lõuna-Eesti derbiks.
18:57
Siim Pulst:  Tulevikul on algkoosseisus mõlemad uued leegionärid Aafrikast. Tammeka poolelt on uudiseks Järviste puudumine, mille põhjuseks on pisivigastus.
19:00
Külastaja Uhh kommentaar
Ma ei tea kas te seda kontoris veel arutanud olete, aga palju muidu Tuleviku uue nigeerlasest ründaja Onyeanula hind fantasys tuleks? 6-7 kanti?
19:00
Siim Pulst:  Läks!
19:01
Siim Pulst: Ei ole jõudnud veel arutada seda.
19:03
Külastaja asd kommentaar
Googeldasin ühte seda viljandi uut venda kes pidi olevat 2000aastal sündinud, aga mingi 24aastane tuli hoopis ette juhuslikult sama nimi, nigeeraist pärit jne.. huvitav
19:03
Viljandi lähedal siin Võhma pool on hull padukas võib liikuda Viljandi ka, müristas isegi mitu korda
19:03
Külastaja Veiko kommentaar
Siim, pane nutiseadme link uues aknas avanema (target=_blank). Selleks et siis kui äpis klikkida, siis avaneks link brauseris.
19:03
Siim Pulst:  Aitäh, tegin seda.
19:05
Siim Pulst:  Saagi kauglöök sundis Pechteri väravaesisesse poriauku sukelduma, aga palli ta kätte igatahes sai.
19:09
Külastaja hmm kommentaar
IP aadressi ei leitud? Läpakas linki ei anna
19:09
Hosti player.mind.ee serveri IP-aadressi ei leitud.
19:09
Siim Pulst:  Ei oska kahjuks aidata, mul link töötb.
19:10
Külastaja koppel kommentaar
miks Koskor ei mängi?
19:10
Siim Pulst:  Koskorit pole ära registreeritud. Jään vastuse võlgu, milles probleem on.
19:11
Siim Pulst:  Mängu algus on üsna rahulik. Pallivaldamine on pigem Tammekale, aga vähegi ohtlikud olukorrad on langenud Tulevikule.
19:14
Külastaja Tank kommentaar
Ju siis pole 100 %kindel, et Koskor Tammekaga liitub. Vähemalt sel hooajal. Kuna ta sel hooajal esindanud mitut väkusklubi on asi juriidiliselt väga keeruline
19:15
Siim Pulst:  Andre Paju löök ei vihise palju ristnurgast mööda! Tammeka esimene ohtlik olukord 15. minutil.
19:16
Siim Pulst:  Vihma küll praegu enam ei saja, aga märg väljak põhjustab ikkagi päris palju tehnilist praaki mõlema meeskonna esituses.
19:19
Siim Pulst:  Onyeanula teenitud ja Alliku antud karistuslöök põhjustas Tammeka kastis palju segadust, aga löögini siiski ei jõutud.
19:19
On Tammekalt ja Tulevikult sel üleminekuaknas veel tegutsemist oodata?
19:20
Siim Pulst:  Avalikult on räägitud ainult Koskorist veel.
19:22
Siim Pulst:  Paju karistuslöök lendab ristnurga suunas, aga Nõmm jõuab pantrihüppega jaole!
19:25
Siim Pulst:  Aloel oli hea löögikoht, aga kaitsja jõuab vahele ja tulemuseks nurgalöök.
19:26
Siim Pulst: Nurgalöökidest ja tsenderdustest ei ole nad täna aga löögile pääsenud. Nii ka seekord.
19:27
Külastaja ... kommentaar
Täpsustus telekommentaatorile: Kunstmuru on teisel pool väljakut. Samas ei öeldud ka, mis kunstmurust jutt.
19:27
Siim Pulst:  Veelma tegi võimsa soolo ja ka korraliku pealelöögi, aga Nõmm tõrjus ja Reinkort ei jõudnud "lauapallini".
19:29
Siim Pulst:  Tammeka pommitab! Nüüd sai Kapper terava nurga alt proovida, aga Nõmm jäi jällegi peale.
19:30
Külastaja Mart kommentaar
Mike PlayStation 4 ei suuda live videosid soccerneti lehelt mängida? error canceled from serverTrustEvalution unable to get local issuer sertififikate
19:34
Külastaja Linnapea kommentaar
Rõõm on näha, et härra Mazz on aktiivselt jälle soccernetis asjatamas! Jõudu igatahes!
19:34
Siim Pulst:  Oi, ma tänan :)
19:35
Siim Pulst:  Tulevik on Tammeka 10-15-minutilise surve üle elanud ja viimased 5 minutit on mäng olnud võrdne.
19:35
Siim Pulst: Hoiatus  Seederile mängu esimene kaart 35. minutil vea eest Aloe vastu.
19:37
Külastaja mc kommentaar
Kuidas Viljandi uued Aafrika mandri poisid seni hakkama on saanud?
19:38
Siim Pulst: Suhteliselt varjus seni, aga kiirust ja indu mõlemal jagub, nii palju on selge.
19:41
Siim Pulst:  Okoye sai Tekko nurgalöögi järel viielt meetrilt peaga löögile, aga saatis palli taevasse.
19:43
Siim Pulst: Hoiatus  Edur libises rünnakul kaitsjale sisse.
19:46
Siim Pulst: Vaheaeg! Poolaja lõpu eel Tammeka surve uuesti tugevnes, aga tulu see ei toonud ja nii sammutakse riietusruumi väravateta viigiseisul.
19:55
Külastaja Plm kommentaar
kas Viljandi hakkab Paide teed mööda kõndima?
20:02
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
20:02
Külastaja IKS kommentaar
Mängu ei tahaks näidata?
20:03
Siim Pulst: Näib, et osadel külastajatel on pildiga probleem, aga enamusel jookseb see kenasti. Ei oska kahjuks aidata sellega.
20:03
Siim Pulst:  POST! Sander Kapper oli lähedal, aga 0:0 püsib.
20:06
Siim Pulst:  Tammeka valitseb teise poolaja algust ja on täis otsustavust skoorilukk murda.
20:07
Siim Pulst:  Laabuse kauglöök ohtu ei kujutanud.
20:09
Siim Pulst:  Üks olukord teise järel Viljandi värava ees. Näib vaid aja küsimus...
20:12
Siim Pulst: Hoiatus Mihhail Slaštšjov sai kaardi Da Costaga rüselemise eest.
20:14
Siim Pulst: Vahetus  Indrek Ilves sisse, Da Costa debüüt läbi.
20:15
Siim Pulst:  Väga palju pole Tuleviku ründajad täna silma paista saanud, aga väledust jõudis ta näidata ja kaitsetööd ei peljanud samuti.
20:18
Siim Pulst:  Tuleviku parim võimalus! Onyeanula tsenderdas ja Saag sai löögile, aga Pechterile pihta!
20:19
Siim Pulst:  Kui teine poolaeg algas Tammeka 10-minutilise marulise survega, siis pärast seda on mäng jälle võrdsustunud.
20:20
Külastaja Tuleviku fänn kommentaar
Post sai löögile?
20:20
Siim Pulst:  Oih, Saag muidugist.
20:22
Laulupeol kahjuks ülekanne ei toimi, tekkis küsimärk. Aitäh :)
20:23
Siim Pulst: Vahetus  Kapper välja, Uljanov sisse.
20:25
Siim Pulst:  Saag suunas Loigo tsenderduse eespostist mööda. Pechter on kaitsetöö peale raevus.
20:31
Siim Pulst: Tammeka käitumine väljakul on kiireloomulisem kui Tulevikul, aga korralikku survet pole õnnestunud taastada. Mäng on üsna lahtiseks läinud, aga võimalusteta.
20:34
Siim Pulst:  Pika vigastuspausi järel esimest põhikoosseisumängu tegev Laabus vaevleb krampide käes.
20:36
lund sajab seal v mis valged asjad need on
20:37
Siim Pulst: Vahetus  Tauts sisse, Laabus välja.
20:38
Siim Pulst:  Onyeanula oli Ilvese läbisöödu järel Pechteriga juba silmitsi pääsemas, aga Okoye jõudis viimasel hetkel vahele.
20:39
Siim Pulst: Vahetus  Veelma välja, Kartsep sisse.
20:39
Külastaja nonoh kommentaar
Slash sai esimesel poolajal sama asja eest kollase, mis Lang praegu tegi Veelmale ja ei saanud midagi...
20:40
Siim Pulst: Vahetus  Kulmu veriseks saanud Lang välja, Peips sisse.
20:43
Siim Pulst:  Tammekalt sündmusterohke kontra, mis lõppes aga Nõmme järjekordse tõrjega.
20:43
Siim Pulst: Värav  ULJANOV 1:0!
20:44
Siim Pulst: Mida väravat Tammeka noorelt ründajalt! Pöördelt posti kõrvale!
20:45
Siim Pulst:  Söödupunktid Rasmus Tautsile.
20:46
Siim Pulst:  Vahetus Tomson sisse, Loigo välja. Kõik vahetused tehtud, 90 minutit kohe täis.
20:47
Siim Pulst:  4 lisaminutit.
20:48
Siim Pulst: Tulevikul on kibekiire, pikad pallid ette.
20:51
Siim Pulst: Nõmm karistuslöögi ajaks karistusalasse ... aga abi pole sellestki.
20:51
Siim Pulst:  Saag sai veel vahetult enne lõpuvilet viiekastinurgast löögile, aga saatis palli üle värava. KÕIK!
20:52
Siim Pulst:  Tammeka sai oma tahtmise ja jätkab võimsat spurti liigatabelis. Tänan jälgimast.