18:56
Meinhard Pulk: Ei ole. Aga eks see kõik ole endiselt veel üsna värske ka.
18:57
Kristjan Remmelkoor: Tere, mina vahendan Kuressaare ja Levadia mängu sündmusi.

Levadia debütant, endine kahekordne Premium liiga parim väravakütt Jevgeni Kabajev alustab põhikoosseisus.
Kuressaare suvised täiendused Joonas Soomre, Nikita Komissarov ja Mario Stern alustavad kõik pingilt.

Levadia on tavatult pannud Kotenko väravasse ja jätnud Lepmetsa pingile. Mängukeeldu kandvat Ossipovi asendab keskkaitses Lipp. Paremal äärel alustab Marin, kuna euromängu väga väsinuna lõpetanud Gando istub pingil.
Kuressaare parim väravakütt Sander Laht pisivigastuse tõttu puudub.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Levadia peatreener Rogic kannab täna juhendamiskeeldu, põhikoosseisus alustav Nesterov tähistab aga oma 30. sünnipäeva.
18:58
Meinhard Pulk: Jürgen Henn on täna koosseisuga roteerinud võrreldes minupoolse ennustusega üsna minimaalselt. Senistest kindlatest põhitegijatest on vaid Märten Kuusk, Konstantin Vassiljev ja Vladislav Kreida puhkust saanud.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare pani palli mängu.
19:00
Meinhard Pulk:  Maardu ridades on pingil Erik Grigorjev, kes viimati käis Premium liigas platsil 2012. aastal. Maardu eest käis ta platsil ka karikamängus Warriori vastu.
19:00
Meinhard Pulk:  Lillekülas samuti pall mängus!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas kahe Kuressaare standardolukorraga, mida toimetas Rass. Löögile ei pääsetud.
19:01
Külastaja kõps kommentaar
Kabajevit jah huvitav vaadata, ma pakun, et ta lööb täna värava ka. Ei Kuressaarel ega Maardul ole nendest mängudest punktile lootust. Loodan, et Flora saab siit suure võidu ja läheb positiivse emotsiooniga Frankfurtile vastu.
19:03
Meinhard Pulk:  3. minutil proovib Sinjavski paarikümnelt meetrilt õnne. Kassjantšuk tõrjub madala palli nurgalöögiks...
19:03
Meinhard Pulk: Värav  ... ning nurgalöök mängitakse lahti ja Kamsi tsenderduse lööb Henrik Pürg peaga võrku! 1:0!
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev võttis Kruglovi tsenderduse kastis maha ja lõi peale, löök läks rikošetiga üle otsajoone. Morelli kornerist lõi M. Lipp peaga, Karofeld tõrjus altnurgast!
19:05
Külastaja Aga kommentaar
Maardul suhteliselt pikk pink juba ju :O
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Levadial oli kolm nurgalööki järjest, lõpptulemuseks jäi Peetsoni pealöök, mis lendas üle.
19:06
Kes Kuressaares kommenteerivad?
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Alver Kivi ja Margus Rajaver.
19:07
Meinhard Pulk: Värav  7. minut ja 2:0. Sinjavski söödab palli keskele ja Poom veeretab umbes 15 meetrilt palli vasakuga alla nurka.
19:09
Meinhard Pulk:  Maardu üritas 9. minutil esmakordselt hambaid näidata, aga Gussevi löök 30 meetrilt läks selgelt mööda.
19:09
Külastaja kribenski kommentaar
siit tuleb maardule vist pakk.....
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Levadia surub kõvasti, Karofeld tõrjus altnurgast Morelli kauglöögi ja järgmises olukorras vajutas Nesterov latti!
19:13
Meinhard Pulk:  Florakad kombineerivad vasakul äärel, Maardu omavärav on lähedal, aga Bõldõrevi jalast põrkub pall napilt üle.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi nurgalöök jäi Kure kastis pendeldama, lõpuks Karofeld noppis palli.
19:14
Meinhard Pulk:  Taas mängitakse nurgalöök lahti, taas Kams tsenderdab ja taas on pall võrgus, aga seekord päästis Maardu suluseis. Pürg oli taas see, kes esialgu pea vahele sai ja Kassjantšuk tõrjus palli suluseisus olnud Sorga jalale.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Miil andis ebaõnnestunud tagasisöödu otse Kabajevi jalale, aga Kabajev ei saanud Kuressaare keskkaitsest läbi.
19:16
6:0 paistab olevat tulemas Flora kasuks, või rohkemgi.
19:17
Meinhard Pulk: Hoiatus  18. minutil teeb Ainsalu Zelentsovile üsna koleda vea ja saab õiglase kollase.
19:19
Meinhard Pulk:  Maardu oli nüüd paar korda järjest ohtlikult Flora karistusalas, kuid löögini ei jõutud.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  20. minutil Levadia ohtlik nurgalöök, mis esiposti juurest edasi pikendati, Nesterov lõi vabalt positsioonilt üle!
19:22
Meinhard Pulk:  Kui väljakul on duell üsna ühepoolne, siis paarikümneks sekundiks võttis tribüünidel elu Maardu ja Flora fännide laululahing.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Podholjuzin lõi väga kaugelt, Karofeld püüdis.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Morelli tõstis 24. minutil palli kasti Kabajevile, kes tõstis selle omakorda üle Karofeldi, aga Saar klaaris väravajoonelt!
19:25
Meinhard Pulk: Hoiatus  25. Džumadil saab kollase Liivakule tehtud vea eest.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  25. minutil Jürgenson tsenderdas ja Kabajev lõi peaga üle.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov tsenderdas, saarlased said pea vahele, aga pall põrkas Nesterovile, kes lõi selle kahe kaitsja vahele kinni.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav29. minutil Jürgenson tsenderdas paremalt äärelt ja Valmas lõi jalaga omavärava! Levadia juhib 1:0.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Pall jõudis Kabajevi pea tagant Valmaseni tema jaoks ootamatult ja põrkas temast väravanurka.
19:30
Külastaja Vask kommentaar
Kas teil on ka statistikat näha, kui paljud soccerneti vahendusel videot vaatavad ja kas on ka välismaalt vaatajaid?
19:30
Meinhard Pulk: Käepärast hetkel ei ole.
19:31
Meinhard Pulk:  Aga Lillekülas on Flora ülekaal mäekõrgune, kuid skoor püsib hetkel veel viisakana.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tsenderdusest lõi Kabajev jälle peaga üle.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus35. minutil sai Podholjuzin mängu esimese kollase kaardi, kuna võttis kontrarünnaku algatuse väga varakult veaga maha.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  M. Lipp sai nurgalöögi olukorras Pajult vastu pead ja vajab arstiabi.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSellest olukorrast Pajule 38. minutil kollane kaart ja Levadiale penalti!
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov on valmis penaltit lööma, kui Lipp väljakult ära korjatakse.
19:39
Meinhard Pulk:  Järvelaid murrab väga jõuliselt kahest Maardu mehest läbi, viga ei vilistatud, kuid Flora piirdus nurgalöögiga.
19:39
Maardu langetas vale otsuse, kui tõusis Premium Liigasse. Eelmine hooaeg nad vist keeldusid sellest, kui mälu ei peta. Kurb, et tase nii ebaühtlane on siin. Vastupidise näitena oleks Premier League, kus meeskonnad on ikka väga võrdsed.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Karofeld tõrjus 40. minutil posti äärest Kruglovi penalti!
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus42. minutil Levadia sunnitud vahetus: Lipp välja, Õigus sisse.
19:41
Külastaja Jeekim kommentaar
Väga palju penalti tõrjeid ikka see aasta olnud.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Õigusele selle aasta esimesed minutid Premium liigas.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Seoses Lipu väljavahetamisega nihkus Kaljumäe keskkaitsesse.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati Kuressaares 3 minutit.
19:45
Meinhard Pulk:  Liivak tõmbab arjerobbenlikult keskele, kuid löök läheb rikošeti kaudu napilt-napilt postisti mööda!
19:46
Külastaja Linnapea kommentaar
Kõps sa ikka kaine? Leidsid mis liigasid võrrelda?! Maardu vòitis esiliiga ja õiguse kõrgliigas mängida! Maardu jääb veel püsima
19:46
Meinhard Pulk:  Lillekülas poolaeg! Maardu peab õnnelik olema, et Flora eduseis vaid 2:0 on.
19:46
Maardu ju väga hästi mänginud, transi jt tagumise poole klubidega väga napid skoorid. Ei ole päris naljamehed nagu Tarvas või Lasnamäe ajax.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav45+2. minutil lõi Podholjuzin 2:0 Levadiale! Kruglov tsenderdas karistuslöögi trahvikasti, Valmase klaarimine ebaõnnestus ja Podholjuzin lükkas mõnelt meetrilt palli võrku.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Levadia 2:0 eduseisul.
19:55
Ma võrdlesin liigades mängivate meeskondade tasemete võrdsust, mitte liigade tasemeid. Premier Leagues on kõik meeskonnad suures pildis üsna võrdsed. On küll tugevam viisik, aga üllatusi on iga hooaeg. Premium Liigas on selgelt esiosa, keskmikud ja viimased. Õigus mängida Premiumis on tõesti, aga eelmine hooaeg vist ise loobuti sellest, kuna saadi ise aru, et meeskond on liiga nõrk. Või oli see üleeelmine?
20:00
Meinhard Pulk: Vahetus Vahetus  Flora tegi poolajal kaks vahetust. Pavel Dõmov ja Rauno Alliku tulid asemele, Frank Liivak ja Markus Poom välja.
20:01
Meinhard Pulk: Värav  38 sekundit kulus ja Flora avas teise poolaja väravaga! Sööt Kamsilt, Miller realiseeris.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKuressaare tegi vaheajal vahetuse: O. Lipp välja, Stern sisse.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Kuressaares algas.
20:02
Kristjan Remmelkoor: Kuressaares on pealtvaatajaid 284.
20:02
Meinhard Pulk:  Dõmov leidis ääres Alliku, kes söötis overlapi teinud Kamsile, kelle söödu veeretas omakorda Miller tagumise posti põrkest väravasse.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Peetsoni vasaku jala ülepuusalöök kaugelt läks väga mööda.
20:07
Külastaja mc kommentaar
Kuressaare vastu võiks Moreno rohkem mänguaega saada, kui näiteks Flora vastu
20:09
Meinhard Pulk:  Flora valdas väga pikalt palli, Dõmov tõstis kena palli karistusalasse ning Sinjavski löök terava nurga pealt läheb posti kaudu üle otsajoone.
20:10
Ja väita, et Maardu jääb püsima on ikka väga õhukesel jääl kõndimine. Suure tõenäosusega kukub Maardu välja.
20:10
Kristjan Remmelkoor: Levadia surve jätkub, Kruglovi tsenderdusest lõi Morelli peaga üle.
20:12
Külastaja asd123 kommentaar
Kui kukub, siis ma arvan, et Legion saab korralikult täiendust sealt.
20:13
Meinhard Pulk: Vahetus  57. minutil tuleb Erik Grigorjev ligi seitsmeaastase pausi järel platsile Premium liigas! Vahetab Džumadili välja.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Saare tsenderdusest lõi Opp peaga üle.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev lõi palli võrku, aga oli Õiguselt tulnud söödu ajal suluseisus olnud.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Kuressaare teine vahetus: Opp välja, debütant Komissarov sisse.
20:16
Meinhard Pulk: Vahetus  61. minutil Flora viimane vahetus. Kams välja, Nurmela sisse.
20:16
Kõps sa üldse mänge ja tabelit jälgid? Suurtelt võib Maardu tappa saada aga punkte tuleb võtta teistelt!
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Levadia teine vahetus: Kabajev välja, Moreno sisse.
20:18
Külastaja skeptik kommentaar
Komlov oleks ka platsil asjalikum kui see Morelli lol ...
20:19
Meinhard Pulk:  Aland pidi esmakordselt tegema midagi tõrjetöö sarnast, kui püüdis Grigorjevi terava tsenderduse. Kohe tegi teisel pool Kassjantšuk Milleri vastu juba väga hea tõrje. Rünnak lõppes Alliku ebatäpse löögiga.
20:20
Meinhard Pulk:  446 pealtvaatajat on Lillekülas.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Morelli tsenderdas tagumise posti juurde, Kaljumäe suunas peaga palli värava eest läbi, Moreno ei ulatanud selleni.
20:22
Meinhard Pulk: Hoiatus 67. Sinjavski mängib efektselt Ogorodnikust mööda, kes ronis seejärel vahetult enne karistusalla jõudmist Sinjavskile selga ja sai kollase.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus67. minutil libistas Stern jalgadesse Jürgensonile ja sai kollase kaardi.
20:25
Linnapea, sa staadionil kohal ikka?
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tsenderdusest lõi Moreno peaga mööda.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusMiil tegi Marinile teist korda viimase kümne minuti jooksul vea ja sai 73. minutil kollase kaardi.
20:29
Meinhard Pulk:  Dõmov sai kasti tagant täiesti vabalt virutada, aga löök läks üle jala.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson andis järjekordse tsenderduse, Moreno lõi peaga üle.
20:32
Meinhard Pulk:  Järvelaid mängib käega ja Maardu saab kasti küljelt karistuslöögi.
20:32
Linnapea - jah, jälgin küll. Ja tabeli järgi ei ole Maardu ka väiksematelt punkte võtnud, mõni üksik mäng välja arvatud. Sa ise ei paista tabelit jälgivat. Maardu kaotused lisaks ,,suurtele,, see hooaeg - Kuressaare, Kalev, Trans (2), Paide (2), Tulevik. Viigid - Tammeka, Tulevik, Kalev. Ehk siis kuskilt ei paista välja, et Maardu peaks liigasse püsima jääma.
20:33
Meinhard Pulk:  Grigorjevi madal pall klaariti nurgalöögiks. Florakad said ka sellega hakkama.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Morelli nurgalööki jätkas peaga Kaljumäe, aga keegi löögile ei pääsenud.
20:35
Meinhard Pulk: Hoiatus  81. Nurmela jääb Ajskonovi vastu selgelt hiljaks.
20:36
Meinhard Pulk:  Vahetus 81. Vanameister Malov platsile, kapten Zelentsov välja.
20:37
Meinhard Pulk:  Hoiatus 82. Nüüd saab ka Aksjonov ise kollase. Alliku kannataja.
20:37
Kristjan Remmelkoor: Värav81. minutil lõi Levadia kolmanda! Vahetusmehed kombineerisid: Moreno andis kannasöödu ja Õigus realiseeris.
20:38
Meinhard Pulk:  Alliku madala löögi tõrjub alumisest nurgast Kassjantšuk.
20:38
Meinhard Pulk:  Vahetus83. mängu viimane vahetus. Šalabai sisse, Gussev välja.
20:38
Kõps, mis moodi siis Maardultabelis 12 punkti on? Palun selgita, kas jalkaliit boonusena andis neile need punktid? Tundub, et sa ei jaga üldse matsu!? Maardul kõik võimalused püsima jääda,tabel on piisavalt pingeline
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Kuressaare viimane vahetus: Luup välja, Suursaar sisse.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetult pärast Levadia kolmandat väravat jäi enne märkimata Levadia viimane vahetus: Morelli läks välja, Andrejev tuli sisse.
20:44
Meinhard Pulk: Ameniya soleeris, sai kastis ka löögile, kuid Aland püüdis. Minu mälu järgi oli see Maardu esimeseks löögiks raamide vahele.
20:45
Külastaja Kass kommentaar
Mis vigastus Herolit vaevas? Vaatan, et täna juba koosseisus.
20:45
Meinhard Pulk:  Ei oska kahjuks vastata. Aga kolm lisaminutit Lillekülas.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja teises pooles on Levadia võtnud rahulikumalt.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaares samuti 3 lisaminutit.
20:46
Meinhard Pulk: Hoiatus  90+1. Järvelaiu karistuslöögile paneb Malov käe vastu ja saab kollase. Järvelaid saab umbes üheksa meetri võrra lähedamalt nüüd proovida.
20:46
Meinhard Pulk:  Järvelaid virutas aga seekord mööda.
20:48
Meinhard Pulk:  Kõik! Florale ilma probleemideta 3:0 võit.
20:48
Meinhard Pulk:  Ilusat õhtut minu poolt.
20:50
Maardul on tabelis 12 punkti, kuna tal on võidud Kuressaare, Tammeka ja Kalevi üle. 3x3=9. Lisaks viigid Tammekaga, Tulevikuga ja Kaleviga. 3x1 =3. Kõik kokku 9+3=12. Liigatabel on sinule samamoodi nähtav nagu minule.
20:51
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus90+4. minutil sai keegi levadialastest, vist Jürgenson kollase kaardi.