Laupäev, 10. august 2019
15:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, varsti saab näha, kuidas reageerib Tallinna Levadia eilsele Tallinna Flora üllatuskaotusele, sest Levadia hakkab kohe mängima võõrsil Narva Transiga.

Kuuajaselt vigastuspausilt naasnud Juri Tkatšuk on esialgu varupingil.

Transi algkoosseisus on täna Eduard Golovljovilt koha endale võitnud Julius Kasparavicius.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pani palli mängu.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni pika audiviske esimesel minutil Meerits kõigi väljakumängijate kohalt püüdis.
16:05
Külastaja Rob kommentaar
Loodan, et Levadia võidab, sest siis jääb Tammeka tabelis viiendaks.
16:07
Kristjan Remmelkoor: Transi tsenderdustele said Levadia mehed pead vahele, Beneta kauglöök oli ebatäpne.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Teisest minutist jäi mainimata üks huvitav olukord: Saliste viskas auti nii, et vähemalt üks jalg oli küll tervenisti selgelt väljakul, aga kohtunikud lasid momendi läbi.
16:09
Külastaja Vest kommentaar
Gandost pole rohkem kuulujutte liikunud pärast Urali teste? On ikka jäämas siis Levadiasse kuni hooaja lõpuni?
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Gando ütles eile, et ta oma tuleviku osas ei oska vastata, aga hetkel keskendub ta ainult Levadias mängimisele. Arvan, et kuna Kabajevist jäädi ilma, siis Gandost ei taha Levadia enne hooaja lõppu ilma jääda.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Beneta proovis jälle kaugelt, Lepmets püüdis.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Morelli läbisöödu Andrejevi suunas lõikas Irie vahelt.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  VäravOssipov viib 14. minutil Levadia juhtima!
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Morelli nurgalöök tekitas Transi karistusalas suure segaduse, Ossipovi puutest läks pall Tambergi selja pihta, Nesterovski eksis klaarimisega ja pall jõudis uuesti Ossipovini, kes selle lati alla saatis. Väravasöötu keegi ei saa.
16:19
Mis tähistus nyyd oli?
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Keskmist sõrme ei näidanud, lihtsalt korraks pani käe võidukalt rusikasse.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Gando jõudis palliga Transi trahvikasti, aga seal võttis Nesterovski temalt palli ära.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Morelli teise nurgalöögi Meerits püüdis.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Kasparaviciuse kauglöök oli nõrk ja Lepmetsa jaoks lihtne.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus24. minutil sai mängu esimese kollase kaardi Kasparavicius.
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Tegi õhuvõitluses Kruglovile pisut haiget.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka püüdis seinasöödu abiga kaitsest läbi pääseda, aga levadialased said jala vahele.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Gando tsenderdas paremalt äärelt, Morelli lõi peaga esiposti juurest mööda.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Ossipov lõikas McWoodsile mõeldud läbisöödu vahelt.
16:36
Kristjan Remmelkoor: Üks särgita pealtvaataja jooksis väljakule ja pani mängu korraks seisma.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Tambergi tsenderduse lõi Ossipov jalaga puhtaks.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Trans on viimasel ajal rohkem rünnanud.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailovi kauglöök ebaõnnestus.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  McWoods tõstis palli paremast äärest liiga Lepmetsa lähedale ja kiiper püüdis.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 4 minutit.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Värav45+1. minutil lööb Morelli 2:0 Levadiale! Söödu andis Nesterov.
16:49
Kristjan Remmelkoor:  Morelli võttis esimese puutega palli endale karistusalasse ette, lükkas teise puutega kõrvale ja kolmandaga saatis välisküljega palli alla nurka.
16:49
Päris kena värav ja sööt
16:51
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, see oli võimalustevaene, aga Levadia lõi kaks väravat ära ja juhib 2:0.
17:06
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  VäravGando lööb 48. minutil 3:0 Levadiale. Morelli tsenderdas karistuslöögi tagumise posti juurde ja Gando suunas peaga lati alla.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Gando suunas peaga Kruglovi pika audi värava alla, aga Levadia ründajad ei jõudnud õigesse kohta ja Meerits sai palli kätte.
17:15
Kristjan Remmelkoor: 53. minutil andis Nesterov söödu karistusalasse, Peetson tegi konksu Nesterovskist mööda, kuid tulistas seejärel seitsmelt meetrilt mööda! Kui väravad välja arvata, siis see oli senise mängu parim võimalus.
17:19
Kristjan Remmelkoor: Trans lükkas väga pikalt söötu ja lõpuks sai Kasparavicius 15 meetrilt löögile, kuid löök kaldus kuhugi nurgalipu poole.
17:21
Kristjan Remmelkoor: Morelli sai võitluses Salistega haiget ja vajas arstiabi.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Moreno paneb pingil endale kaitsmeid peale.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTamberg sai 60. minutil kollase, kuna võttis veaga Nesterovi maha.
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Peetson andis ohtliku madala palli värava eest läbi, Morelli napilt ei ulatanud selleni, õrnalt riivas.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  62. minutil sai Andrejev täpselt karistusala joone tagant vabalt lüüa ja keerutas napilt ristnurgast mööda!
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Transi esimene vahetus: Kasparavicius välja, V. Mihhailov sisse.
17:27
Kristjan Remmelkoor: Värav  65. minutil lööb McWoods ühe värava tagasi! Poljakov andis söödu keskelt läbi, McWoods jõudis napilt enne Podholjuzinit pallini ja tõstis selle vastutulnud Lepmetsast üle.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus67. minutil sai kollase kaardi Irie.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Levadia esimene vahetus: Morelli välja, Moreno sisse.
17:31
Külastaja Casa kommentaar
Maxim oleks pidanud kastis kollase saama ja Narva penaltivõimaluse
17:34
Kristjan Remmelkoor: Podholjuzin Salistet veidi käest kinni hoidis küll.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli keskelt hea rünnakuvõimalus, aga McWoodsi sööt Salistele läks liiga äärde ja nurk läks teravaks. Järgnenud Saliste tsenderdus oli adressaadita.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Levadia teine vahetus: Nesterov välja, Marin sisse.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Transi teine vahetus: Tamberg välja, Plotnikov sisse.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Marini tsenderdust ulatas Meerits vaid veidi puutuma, tagaposti juures maandus pall Andrejevile, kelle löök jäi aga nõrgaks.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Levadia viimane vahetus: Andrejev välja, vigastuspausilt naasev Tkatšuk sisse.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Marini nurgalöögile järgnes Transi kiire vasturünnak, mis lõppes McWoodsi ebaõnnestunud löögiga.
17:46
Külastaja Oiguseeest kommentaar
Kohtunik on selgelt allakvalifitseeritud. Teisel variandil pakun kokkumang levadiaga
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov tsenderdas ja McWoodsi pealöök läks nurgalipu, mitte värava poole.
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 4 minutit.
17:54
Külastaja Rallikas kommentaar
Pmst Leva lõi endale vajaliku ära ja lõpuks edasi rohkem ei viitsi. Narva lihtsalt ei oska.
17:55
Kristjan Remmelkoor:  Mäng läbi! Levadia võttis 3:1 võidu.
17:56
Kristjan Remmelkoor:  Levadia suurendas edumaa Flora ees neljapunktiliseks, aga on pidanud rivaalist kaks mängu rohkem.