Teisipäev, 13. august 2019
18:51
Siim Pulst:  Tere õhtust, Kure ja Flora fännid ning jalgpallihipsterid, kes eelistavad täna FC Kuressaare ja FC Flora vahelist Premium liiga mängu Nõmme Kalju euromängule.
18:53
Siim Pulst:  Nagu uudises olevatest koosseisudest isegi veenduda võite, ei taha Flora täna midagi juhuse hooleks jätta, rivistades üles tugevaima koosseisu. Vaid Lukka alustamine keskkaitses Kuuse asemel on reeglit kinnitavaks erandiks.
18:54
Siim Pulst:  Kurel on aga amatöörmeeskonna võludena kesknädalal ja keset tihedat mängudegraafikut täna üsnagi tavapäratu algkoosseis. Samas pole selles midagi uut, et enne olulisi mänge puhkust jagatakse.
18:55
Külastaja Rene kommentaar
Huvitav, kas Pohlak ülekandes ka europohmelli kommenteerib
18:59
Siim Pulst:  Läks!
19:02
Siim Pulst:  Flora proovib Kuressaare tempo kohe kõrgele kruttida. Neid aitab avapoolajal ka tugev tuul, mis vähemalt lippude põhjal puhul Flora rünnakusuunas.
19:04
Siim Pulst: Samas teised lipud näivad jällegi teisipidi lehvivat. Ütleme siis nii, et küllap saab eelise ikkagi Kuressaare, kes on oma igavese tuulega paremini tuttav.
19:06
Siim Pulst: Jah, üsna kindlalt puhub tuul Kuressaarele tagant.
19:07
Siim Pulst:  Ahjaa, jalgpalli mängitakse ka. Soomre pääses Kure pooit peaga löögile - üle. Herol lõi Flora poolt kasti tagant - mööda.
19:11
Siim Pulst:  Kuressaare on täitsa sümpaatselt alustanud ja ohustas veelkord standardolukorraga Flora väravat.
19:13
Siim Pulst: 15 minutit saab mängitud ja peab ütlema, et Kuressaare on olnud ohtlikum meeskond väljakul. Stern algatas vahepeal ärevusttekitava kontrarünnaku, kust lõpuks siiski löögile ei jõutud.
19:22
Siim Pulst:  Kamsi karistuslöök jääb müüri kinni. Flora on seni selgelt hädas Kure värava ohustamisel.
19:22
Siim Pulst: Värav  1:0 Erik Sorga!
19:23
Siim Pulst:  Eikusagilt. See on klass. Flora esimene väravavõimalus ja Sorga vajutab kohe ära!
19:24
Siim Pulst:  Poom tegi Kure kaitsjatele survet ning Paju kaotaski palli Sorgale, misjärel Premium liiga parim väravakütt sai võimaluse ja saatis palli posti kõrvale.
19:32
Siim Pulst:  Stern külvas taaskord Flora kastis ohtu, aga olukord lõppes vaid nurgalöögiga.
19:37
Külastaja Kert kommentaar
Ei sega tuul ülekannet
19:38
Siim Pulst:  Kurel kasutada veel üks nurgalöök, aga pealelöökideni ei ole saarlased neist jõudnud.
19:38
Siim Pulst:  Liivakul sai supervõimaluse, aga jättis löömata ning pall kukkus ette Sorgale, kes oli suluseisus.
19:44
Siim Pulst:  Kamsile poolaja lõpu eel suurepärane võimalus, aga löök terava nurga alt langeb Karofeldi saagiks.
19:45
Siim Pulst:  Poomilt veel ka üks kauglöök, mille Karofeld samuti tõrjus. Poolaeg 0:1.
19:59
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
20:00
Siim Pulst:  Poom oli Vassiljevi tsenderduse järel väravale lähedal. Karta on, et teine poolaeg tuleb Kuressaare jaoks vastutuult palju raskem.
20:01
Siim Pulst: Vahetus Liivak - Sinjavski Floral.
Vahetus Soomre - Laht Kurel.
20:07
Siim Pulst:  Flora on mängu kindlalt enda kontrolli alla saanud ja otsib teist väravat, mis pinged maha võtaks.
20:09
Siim Pulst:  Karofeld päästis Poomi pealöögi kümnelt meetrilt. Kams pani ideaalse palli ette, aga löök läks liiga keskele.
20:11
Külastaja Vest kommentaar
Lepik pole veel täit usaldust võitnud, et üldse algkoosseisu saada? Kvaliteeti ja andekust mehel küllaga, kahju et mänguaega ei saa.
20:11
Siim Pulst:  Sorga vajutab kaugelt peale, aga keskele ja Karofeld tõrjub.
20:13
Külastaja Jaan kommentaar
Lepik on vähe aega treeninud.
20:17
Siim Pulst: Vahetus  Stern välja, Kriisa sisse.
20:19
Siim Pulst:  Selle vahetusega kaasnes Kure mängijate asetustes doominoefekt, mis viis Sander Lahe tipuründajaks.
20:20
Siim Pulst: Värav  Sorga kaks!
20:21
Siim Pulst:  Kamsile peaks minema pool väravat, sest tema pall paremalt äärelt oli nii hea, et Sorgal jäi üle vaid jalg vastu panna.
20:22
Siim Pulst: Vahetus  Riiberg välja, Alliku sisse.
20:24
Siim Pulst: Värav  Sorga kolm!
20:24
Siim Pulst:  Vassiljevi nurgalöögi järel suskab Alliku löögi väravale ning Sorga suskab "lauapalli" väravasse.
20:27
Siim Pulst: Vahetus  Vassiljev välja, Lepik sisse.
20:29
Siim Pulst:  Teine poolaeg on olnud kindlalt Flora oma ja pinge kadus mängust teise väravaga. Praegu on küsimus eelkõige selles, kas Kure saab kätte ka teenitud auvärava.
20:29
Siim Pulst:  Suursaar pommitas karistusala paremast küljest. Tagapostist mööda.
20:29
Siim Pulst:  Vahetus Sten Penzev sisse, Paju välja.
20:33
Siim Pulst: Alliku on väga näljane, aga otsustavad löögid ei õnnestu. Teises väljakuotsas oli vahepeal võimalus Lahel, kelle löök aga ebaõnnestus.
20:38
Siim Pulst:  Laht saatis karistuslöögi müüri.
20:40
Siim Pulst:  Lepik sööstab Karofeldiga silmitsi ja tõstab palli üle väravavahi, aga ka üle värava.
20:41
Siim Pulst:  Mairo Miil oli väga lähedal auväravale, aga pall vinditas värava eest läbi.
20:42
Siim Pulst: Hoiatus  Pürg sai mängu esimese hoiatuse.
20:43
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
20:46
Siim Pulst: Komissarov saatis karistuslöögi väravale, Igonen püüdis probleemideta.
20:46
Siim Pulst:   Kõik! Flora võttis tänu Erik Sorga kübaratrikile 3:0 võidu. Tänan jälgimast.