Reede, 16. august 2019
18:56
Külastaja rallikas kommentaar
Suht tobe, et SN mänguks osutus mitte midagi ütlev Flora-Kalev, kui samal ajal kolm korda põnevam vastasseis Tammeka ja Narva vahel käimas, neil kahel veel korralik ajalugu ka omavahelistes duellides.
18:56
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
18:57
Meinhard Pulk:  Tammeka ja Transi põnevusmäng on kohe algamas ja mõlema meeskonna koosseis on võrreldes ennustatuga ilma igasuguste muutusteta. Seega on endiselt pingilt alustamas Tammeka kapten Tauno Tekko.
18:58
Külastaja Zer kommentaar
Otseülekanne mobiiliseadmes ei tööta ning, kui avada link, mis peaks selle probleemi kõrvaldama, siis see link viib aga vanale juba toimunud Flora mängule.
18:58
18:59
Meinhard Pulk: Vana link oli jah jäänud sinna. Nüüd peaks vähemalt see korras olema.
19:01
Meinhard Pulk:  Pall mängus!
19:05
Meinhard Pulk:  Esimesed neli minutit on rahulikult möödunud. Järviste sai korra karistuslöögi kasti viia, aga midagi enamat ei ole juhtunud.
19:06
Meinhard Pulk:  Pikk pall McWoodsile, Pechter tuli kaugele-kaugele karistusalast välja, McWoods üritas palli üle väravavahi tõsta, aga Pechter jääb pallile kuidagi nii pihta, et käe pihta see ei lähe!
19:12
Meinhard Pulk:  Esimene löögiüritus ka Tammekalt, kuid Veelma ürituse blokeeris Irie. Väga võrdne on seni mäng olnud.
19:14
Külastaja kribenski kommentaar
kes narva ja tammeka mängu kommenteerib? sn ajakirjanik?
19:15
Meinhard Pulk: Soccerneti ajakirjanik tõepoolest - Rasmus Voolaid.
19:17
Meinhard Pulk:  Kasparavicius tegi paremas ääres nii Aloele kui Andersonile ära, värava ees oli Sairinen omaväravale lähedal, kuid pall maandus Pechteri süles! Poleks Sairinen puudet teinud, oleks McWoods tühja lükanud.
19:20
Meinhard Pulk:  Värav VEELMA! 1:0
19:21
Meinhard Pulk:  Kapper mängib karistuslöögi kiiresti ja lühidalt lahti, Trans on rivist väljas ja Veelma lööb karistusala joonelt tagumise posti suunas!
19:23
Meinhard Pulk: Hoiatus  23. Poljakov võttis Soometsa maha ja sai korduvate vigade eest kollase.
19:24
Meinhard Pulk:  Teda mängukeeld ei ohustanud.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Tere, mõningate minutite pärast on algamas Kesklinna derbi Kalevi ja Flora vahel.

Kalev saadab põhikoosseisus väljakule täpselt needsamad 11 meest, kes eelmise vooru võidumängus Kuressaareski. Eelmises voorus oma esimesed vigastuspausijärgsed minutid teeninud Hannes Anier pole veel ilmselt 90 minuti vormis, igatahes tema alustab endiselt pingilt.

Flora on ilmselt tiheda mängugraafiku tõttu koosseisuga veidi roteerinud. Pavel Dõmov kuulub esmakordselt Premium liigas Flora põhikoosseisu, Rauno Alliku esimest korda pärast märtsikuud. Vasakkaitses alustab Henri Järvelaiu asemel Michael Lilander. Juubilar Konstantin Vassiljev on algkoosseisus olemas.
19:28
Meinhard Pulk: Värav  27. Markus Soomets vajutab kümnelt meetrilt 2:0, aga mida teeb Kapper! Soleeris vasakust ääres paarist mängijast mööda ja andis täpse söödu Soometsale!
19:29
Meinhard Pulk:  Poljakovi kaitsetöö Tambergi abistamisel oli muidugi koomiliselt passiivne.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Kalev pani palli mängu.
19:34
Meinhard Pulk:  Kahe väravasöödu autor Kapper proovis nüüd eemalt ise õnne, aga löök jäi ebatäpseks.
19:34
Külastaja Rob kommentaar
Staadionilt saab ka vaadata. Heli on täitsa olemas, ilm super ja Tammeka juhib.
19:36
Kristjan Remmelkoor: Alliku pääses 4. minutil karistusalas esimesele ohtlikule pealelöögile, Vallner tõrjus keskelt.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Kui esimesed 3 minutit olid rahulikud, siis järgmised 2 minutit surus Flora päris kõvasti.
19:37
Külastaja Bussijuht kommentaar
Koondise nimekiri tuleb (üle)jãrgmine nâdal või ...
19:38
Meinhard Pulk:  Nädal-kaks enne mänge peaks tulema.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi tsenderduse klaaris peaga Lee. Poom proovis juba teist korda kaugelt, aga väravat ei ohustanud.
19:39
Meinhard Pulk:  Värav VEELMAA 3:0. HOOAJA VÄRAV?
19:40
Meinhard Pulk: Pool staadionit hoiab kätega peast kinni. Veelma virutas palli tagumise ristnurga suunas ja läks lati põrkest sisse!
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi kauglöök oli väga ebatäpne.
19:41
Külastaja Kaarel. kommentaar
Benny Hilli theme on ka päris hea Kalev - Flora taustaks.
19:42
Meinhard Pulk:  Värav Uskumatu. MIHKEL JÄRVISTE KEERUTAS KARISTUSLÖÖGI RISTNURKA!
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Kalev sai kaks standardolukorda järjest Flora karistusalasse riputada, siis jooksis Vassiljev kontrarünnakule, kuid kaotas palli.
19:43
Meinhard Pulk:  Värav Zakarljuka lõi kohe ühe tagasi!
19:43
Külastaja No kommentaar
Kuu värav tuleb nagunii ära, aga no see võis tõesti olla pigem isegi hooaja värav.
19:43
Aamen, no siin tuleb neid väravaid ikka mitme hooaja eest kohe.
19:43
Hea, et Narva värava nägime ka ära. lol
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Alliku tegi paremalt äärelt läbimurde ja tsenderduse, Poom lõi peaga mööda.
19:45
Veelma 3:0 tabamus kui hooaja várav... et lõi mingi poolelt vâljakult või mida
19:45
Meinhard Pulk:  Zakarljuka lõi väravaesise segaduse lõpetuseks 4:1. Kohe seejärel oli paar võimalust veel paar võimalust 4:2 lüüa Transil.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Taas sai Alliku paremalt äärelt jooksu ja pani madala palli värava ette, Lee jalg oli vahel.
19:46
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Hull mäng Tartus.
19:46
Külastaja Jaaaa kommentaar
Narva mäng peaks punases olema... kihlveo kunnid hakake uurima. See pole ju ok.
19:46
Meinhard Pulk:  Ei maksa hämarates tegudes kedagi süüdistada, kui Tammeka laob palle järjest ristnurka.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Alli teenis äärelt karistuslöögi, Ševjakov pani palli kasti, kus aga Kuusk oli kõige kõrgemal.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski teenis korneri, Vassiljev tsenderdas selle kasti, Kouyate puhastas peaga.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Kuusk sai selles nurgalöögi olukorras viga ja vajab vahetust.
19:53
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus22. minutil Flora sunnitud vahetus: Kuusk välja, Nurmela sisse.
19:54
Kristjan Remmelkoor:  Vallnerilt ohtlik lahtimäng, Poom oleks peaaegu palli Kalevi värava lähistel vahelt lõiganud.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Flora kõigutab ja Kalev seisab päris madalal.
19:57
Külastaja eesti kommentaar
davaj sebige haal nyyd mangule
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Alliku avab 28. minutil skoori! Sinjavski pani vasakult madala terava palli värava ette, Sorga esipostis võib-olla õrnalt puutus, aga tagapostist lükkas Alliku palli võrku.
20:00
Külastaja Sander kommentaar
pahaha kujutage ette kuidas Kasper seal omaette räägib
20:02
20:02
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas Tartus.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Flora murdis taas vasakult ohtlikult kasti, Lilanderi löök blokeeriti, Vallner lükkas palli Sorga pea kohalt ära ja Alliku ei saanud sellele viielt meetrilt korralikult pihta.
20:03
Meinhard Pulk:  Värav 49. minutil Beneta 4:2!
20:04
suu käib aga häält välja ei tule... kui kõrva hästi lähedale paned siis vaikne kahin ainult.
20:05
Külastaja Kx kommentaar
Nurmela mängib keskkaitses?
20:05
Meinhard Pulk:  LIVE-pildis jäi Transi värav nägemata, seega läheb detailide edastamisega natukene aega.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Nurmela tuli keskkaitsesse, jah.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi ja Flora mängus enne vaheaega ilmselt heli ei tule.
20:07
Meinhard Pulk: Beneta lõikas ise keskväljal söödu, McWoods jätkas karistusalas Zakarljukale, kelle kannasöödu Beneta väravaks realiseeris.
20:07
Külastaja nähtud tehtud kommentaar
Beneta -> McWoods -> Zakarliuka (kannaga) -> Beneta ja olemas ta oligi. Löök 10 meetri pealt värava nurka.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Kamsilt madal pall värava ette, Lauri jalg oli vastas.
20:08
Meinhard Pulk:  Soomets mängis Irie üle, proovis 0-nurgalt õnne ja lõi esiposti pihta! Tammekale määrati nurgalöök, seega Meerits sai vist käe vahele.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Alli tsenderdus läks Nurmelale vastu kätt, aga käsi oli loomulikus asendis ja kohtunik Alli protestidest ei hoolinud.
20:11
oleks siis väravaidki nagu teises mängus, flora ikka veel pohmellis.
20:12
Meinhard Pulk:  Premium liiga tänavuse hooaja resultatiivseim mäng on Maardu ja Flora vaheline 3:8 ehk sellest on viis väravat puudu. Koskoril ja McWoodsil on värav veel löömata, seega varu veel meeskondades peaks olema.
20:12
Meinhard Pulk:  Ja selle jutu peale teenib Koskor penalti!
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi tsenderdusele sai Reimaa pea vahele ja Alliku tsenderdus läks pikaks.
20:13
Külastaja minaise kommentaar
Olen kindel, et Flora kasuks oleks analoogses olukorras penalti antud
20:13
Puhas penalti jäeti Kalevile andmata - käsi selja taga suvalises asendis
20:13
Meinhard Pulk: Hoiatus  58. Pikk pall, Koskor läheb sellele järele ja Irie võtab ta maha ning saab ka kollase.
20:13
Meinhard Pulk:  Veelma lööb...
20:14
Meinhard Pulk:  Värav 60. Meerits tõrjub jalaga Veelma löögi, aga 17-aastane noormees on ise jaol ja vormistab kübaratriki! VIIS-KAKS!
20:14
Kristjan Remmelkoor: 43. minutil Vassiljevilt suurepärane tõste karistusalasse Allikule, kes mängis endale palli löögiks ette ja tulistas posti!
20:16
Kristjan Remmelkoor:  44. minutil Kamsilt tsenderdus ja Sorga lõi posti!
20:16
Päris pehme penalti ikka Tammekale. Koskor pigem ise sidus ennast sinna Irie külge.
20:16
Külastaja R. kommentaar
Varsti näeme Transil neljandat peatreenerit?
20:16
Kui palju kübaraid see aasta löödud on muidu? Sorga vs Maardu, Mata vs Kure, nüüd Veelma.. on neid veel?
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Kümme sekundit enne avapoolaja normaalaja lõppu lõi Rääbis mõnelt meetrilt mööda! Raudsepp andis talle hea palli värava ette jooksu peale.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
20:17
Meinhard Pulk:  Wikipedia järgi oli tänane suisa 12. kübaratrikiks.
20:18
Meinhard Pulk: Vahetus  64. Koskor jääb täna kuivale. Sten Reinkort platsile.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi madala tsenderduse lükkas Laur üle otsajoone.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Vallner püüdis korneri ja sellega sai avapoolaeg läbi, Flora juhib Alliku väravast 1:0.
20:21
Külastaja asd123 kommentaar
Trans on jälle sinna auku kukkumas, kus nad ~5 aastat tagasi olid. Vahepeal jätsid sümpaatse mulje need 1-2 hooaega, kus oma noored kandvat rolli mängisid, aga nüüd on jälle ringiga kahtlaste võõrmängijate ja tihedate treenerivahetuste juurde tagasi jõutud.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Tallinnas on 381 pealtvaatajat.
20:22
Meinhard Pulk:  Zakarljukalt kaval sööt kaitseliini seljataha, McWoods proovis ootamatult peaga üle Pechteri tõsta, aga Tammeka väravavaht reageeris ilusti. Fikseeriti ka suluseis.
20:22
Külastaja jpall kommentaar
Arvestades, et Eesti rekord on 28 ühel hooajal, siis pole 12 kübarat mingi number :D :D
20:23
Meinhard Pulk: Vahetus  68. Kübaratriki teinud Veelma saab puhkama. Uljanov platsile.
20:25
Meinhard Pulk: Poljakov saadab koleda täklinguga Uljanovi lendama, aga pääseb teisest kollasest. Burdakov ja Sjomin sõimavad Martti Pukki läbi.
20:26
Narva president on protokolli ka märgitud? Või teeb Tehvat?
20:26
Meinhard Pulk: Mulle teadaolevalt märgib ta end alati protokolli.
20:26
Külastaja Tammeka fännid... kommentaar
Tammeka mängu vaadates - Veelma tuleb välja pärast seda kui on kübaratriki löönud ja fännide plaksutusi polegi praktiliselt kuulda, mida kuradit? Sattusin vaatama FC Kuressaare mängu, kui vist teist mängu meeskonnas mänginud Nikita Komissaarov tuli väljakult ära ja Kuressaare fännid laulsid mehele oma laulu. Krt võtke õppust!!!
20:26
Külastaja A kommentaar
Kas läbi ajaloo noorim Premium Liigas kübaratriki löönud mängija?
20:27
Meinhard Pulk: Sellele jätan vastuse võlgu.
20:28
Meinhard Pulk:  Värav MCWOODS 73. MINUTIL 5:3!
20:30
Meinhard Pulk:  Pikk pall Poljakovilt kaitseliini taha, Pechter ja Sairinen küpsetavad kahe peale korraliku ämbri kokku ja juba pikali olnud McWoods lööb palli tühja.
20:30
Meinhard Pulk:  VäravAga 76. minutil tuleb kohe 6:3! Aloe lööb posti, kuid tagasi põrkunud palli lööb Reinkort väravasse.
20:32
Kristjan Remmelkoor: Rõõmusõnum: teist poolaega saab vaadata koos heliga.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:34
Meinhard Pulk:  638 pealtvaatajat on seda hämmastavat jalgpallimängu vaatamas Tamme staadionil.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Poomi nurgalöögil oli peaga vastas Laur.
20:34
Meinhard Pulk:  Beneta proovis taas, aga jäi terava nurga alla ja virutas mööda. Kümmekond minutit minna.
20:36
Meinhard Pulk:  Salistel oli paremas ääres väga palju ruumi, aga lõi Andersoni pikali.
20:36
Meinhard Pulk: Vahetus  82. Tekko platsile, Laabus välja.
20:37
Esimene kord Meeritsal 6 váravat sisse lasta ???
20:37
Külastaja H kommentaar
Hattrick Veelma!
20:37
Meenub selle väravatesajuga kunagi Brasiilia stiil: " Lööge meile palju tahate, me lööme ikka rohkem"
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalööki sai Nurmela peaga riivata, aga seejärel jalga vastu keegi ei saanud.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski madal kauglöök veeres mööda.
20:39
Külastaja Lambine kommentaar
Trans peab küll järgmiseks hooajaks uued kaitsjad leidma
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Lee klaaris järjest Alliku, Kamsi ja Vassiljevi tsenderdused.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Lilander tegi vea ja sai kohtunikult suulise hoiatuse.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Lilander tsenderdas tugevalt, Alliku lõi peaga üle.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Alli proovis karistusalasse triblada, aga Lilander pani hästi keha vahele.
20:44
Meinhard Pulk: Värav  90. Anderson kaotab otsajoone lähistel palli, Kasparaviciuse söödu järel lööb McWoods kannaga 6:4!
20:44
Meinhard Pulk:  Aga vaid kaks lisaminutit.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Sorga teenis ohtlikust kohast karistuslöögi, Vassiljev tulistas müüri.
20:45
Meinhard Pulk:  Uljanov tahtis ka väravat lüüa, aga virutas mööda.
20:46
Meinhard Pulk:  Kõik! Tammekale täiesti uskumatu 6:4 võit!
20:47
Korralik hokiskoor ikka.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Rääbise pealelöök läks nurgalipu kanti.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora vahetab 62. minutil ründajat: Sorga välja, Lepik sisse.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev mängis Lepikuga seina ja virutas karistusala joonelt üle.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Flora tegi umbes poole minuti jooksul kolm tsenderdust, aga kõik langesid Kalevi kaitsjate saagiks.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski söötis, Vassiljev lõi, Vallner tegi suurepärase tõrje!
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi tsenderduse Vallner korjas.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi teenitud ja antud karistuslöögile sai Ševjakov jala vahele.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Alliku tsenderdusest sai jalaga löögile Lukka, kuid Vallner püüdis kindlalt.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Vaherna lõi kaugelt palli Igonenile sülle.
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Vallner pettis jalaga mängides julgelt, aga kindlalt Lepiku ära.
20:58
Külastaja Toomas kommentaar
Jõudsin alles nüüd jälgima, kui hullusti Kuusk viga sai?
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Näovigastus, verd jooksis, aga midagi väga hullu ei paistnud, Kuusk sai ümbritsevast aru ja kõndis omal jalal.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Teevälil on krambid, aga mängib edasi.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Reimaa ohtlik pall värava ette, florakad suutsid kaitses Rääbist ennetada.
21:03
Kristjan Remmelkoor:  Alliku tsenderdustel oli vastas Lee.
21:04
Kristjan Remmelkoor: Teeväli virutas kaugelt väga kõvasti, aga täpselt sinna, kus oli püüdmas Igonen.
21:04
Külastaja Uhh kommentaar
Kas Flora eest ei saanud keegi väravasöötu, fantasys pole nagu kellegile märgitud?
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski peaks söödupunktid saama, mõne tunni pärast vast on olemas.
21:06
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Kalevi esimene vahetus: Teeväli välja, Vetkal sisse.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Kalevi teine vahetus: Rääbis välja, Anier sisse.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Nurmela vajab arstiabi.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Vallneri sööt ebaõnnestus ja läks auti.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav86. minutil lööb juubilar Vassiljev 2:0 Florale!
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Lepikult söödu saanud Vassiljev lõi umbes 14 meetrilt. Vallner sai käe vahele, kuid ei suutnud altnurgast välja tuua.
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus87. minutil sai Anier mängu esimese kollase kaardi.
21:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus87. minutil Kalevi viimane vahetus: Vaherna välja, Petrov sisse.
21:15
Kristjan Remmelkoor:  Lepik söötis uuesti Vassiljevile, kelle pealelöögi võttis Laur peaga ära.
21:16
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi tsenderdusest sai Lukka puhtalt löögile, Vallner päästis!
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 2 minutit.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Seis püsis kaua libedana, kuid Flora teenis 2:0 võidu.