Laupäev, 17. august 2019
18:51
Siim Pulst:  Tere päevast! Levadia ja Paide alustavad peagi Premium liiga 24. vooru keskse kohtumisega.
18:52
Siim Pulst:  Kui Levadia algkoosseis on igati ootuspärane, siis Paide keskväljaankur Sander Sinilaid on teadmata põhjusel pingil ning oma esimese stardi teeb brasiillane Caprioli.
18:53
Siim Pulst:  Lisaks on Paide loots Zahovaiko seekord eelistanud tipuründes Ander Ott Valget ning Kristofer Piht alustab samuti pingilt.
18:59
Siim Pulst: Tegemist on siis kahe tiimiga, kes on tänavu alumise otsa tiimide vastu (kohad 5-10) mänginud kõige paremini, aga suurtes mängudes pigem alla ootuste esinenud.
19:00
Siim Pulst:  Läks!
19:04
Siim Pulst:  Kompavad avaminutid, nagu suurtes mängudes kombeks.
19:06
Siim Pulst:  Gando oli viiekastijoonelt löögile saamas, aga tegi kaitsjaga võideldes vea. Levadialt kena surveperiood.
19:09
Siim Pulst:  Ilus rünnak Levadialt. Gandolt paremalt tsenderdus üle väravaesise, Nesterov lükkab keskele tagasi ja Peetson virutab lähilöögi võrku!
19:09
Siim Pulst:  Paarsada pealtvaatajat, võib-olla veidi rohkem.
19:13
Siim Pulst:  Paide esimene korralik rünnak viis Frolovi kastijoonelt löögile, aga see blokeeriti kaitsjate poolt.
19:17
Siim Pulst: Sinilaiu pingilejäämise põhjuseks on kodus treenitud mängijate (KTM) reegel.
19:17
Siim Pulst:  Paide hakkab vaikselt oma mängu leidma ja teenis just esimese nurgalöögi.
19:21
Siim Pulst:  OUU! Gando tahtis aasta värava enda nimele krabada, aga efektne käärlöök penaltipunktilt põrkas napilt postist mööda.
19:24
Siim Pulst:  Ossipov rammis Nesterovi tsenderduse viiekastinurga juurest väravast mööda. Levadia on olnud oluliselt ohtlikum meeskond väljakul.
19:25
Siim Pulst: Hoiatus Podholjuzinile mängu esimene hoiatus.
19:26
Siim Pulst: Yao võeti kiirrünnakul maha ja Levadia keskkaitsjale tähendab see ühtlasi Kaljuga mänguks mängukeeldu.
19:28
Külastaja junn kommentaar
Loodame ,et kommentaator seda kaardi teemat nüüd ülejäänud mäng ei hala!
19:30
Siim Pulst:  Caprioli vajutas 30 meetri pealt peale. Mitte pahasti, aga siiski mööda.
19:30
Külastaja makaak kommentaar
mulle tundus õige kaart
19:34
Siim Pulst:  Gando on täna väga hästi töötanud mõlemas suunas, neutraliseerides paljuski Karl Mööli panuse Paide meeskonna rünnakutele.
19:34
Siim Pulst:  Gurrutxaga sai nurgalöögist peaga löögile, aga ei tabanud korralikult.
19:36
Siim Pulst: Hoiatus  Rasmus Peetson vea eest Caprioli vastu.
19:38
Siim Pulst:  Tur ja Yao on nüüd ääred ära vahetanud. Eeldatavasti nägid paidekad, et paremalt äärelt oleks ehk rohkem lootust läbi pääseda.
19:38
Külastaja Jaan kommentaar
Kruglov üritab ise kohtunik olla.
19:40
Külastaja muigega kommentaar
Paide mees sai vahepeal kolaka vastu jalgu aga kohtunikule jäi see 'kahe silma vahele'
19:42
Pareiko lõugamine kõrvalt võtab kohtuniku julguse.
19:44
Siim Pulst:  Caprioli 25 meetri pealt lati alla - Lepmets lükkab nurgalöögiks.
19:44
gaprioli jalg on mõnus ikka
19:44
Capriolil tundub väga hea kauglöök olevat.
19:46
Külastaja Paide kommentaar
Vaikselt hakati seda Gapriolit maha kandma juba, aga näe imet väga korralik mees
19:46
Siim Pulst: Poolaeg!
19:46
Siim Pulst:  Levadia oli 15 minutit oluliselt parem meeskond ja läks teenitult juhtima, kuid pärast seda sai ka Paide üha paremini mängu sisse ning poolaeg lõppes juba kerge paidekate survega. Tõsi, kuldseid väravavõimalusi nad veel loonud ei ole. Aga oodata on põnevat teist poolaega.
20:01
Siim Pulst: Vahetus  Sinilaid sisse, Välja välja.
20:02
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
20:07
Siim Pulst:  Viis minutit on käinud võitlus selle eest, kes keskvälja enda kontrolli alla saab. Senimaani ei ole kumbki peale jäänud ega ühtegi väravaolukorda loodud.
20:09
Siim Pulst:  Valge saab nurgalöögi järel kastijoonelt otse õhust löögile ja tabab päris kenasti, aga pall maandub Levadia värava katusel.
20:12
Siim Pulst:  Gurrutxaga oli Caprioli nurgalöögi järel löögile pääsemas, aga ei tabanud palli. Ent ärevad olukorrad Levadia kastis muutuvad üha sagedamateks.
20:13
Siim Pulst: Vahetus Gando välja, Marin sisse.
20:17
Siim Pulst:  Valge soleeris Levadia kastis, aga löögist asja ei saanud. Sanneh ähvardas ka.
20:18
Siim Pulst:  Ja 60 minuti täitudes vinditas Tur niimoodi peale, et vaid sentimeetrid jäid Paidet viigiväravast lahutama!
20:19
Siim Pulst:  Marin proovis kontral terava nurga alt, saatis palli taevasse. Veidi hiljem sai Nesterov kasti tagant löögile ja saatis selle meetrijagu postist mööda.
20:19
Siim Pulst:  Korralik andmine käib. Paide on väga näljane ja Levadia nõelab omakorda kontratel.
20:23
Siim Pulst:  Yao kauglöök võtab rikošeti ja toob kaasa järjekordse nurgalöögi.
20:23
Siim Pulst:  Värav1:1!
20:24
Siim Pulst:  Gurrutxaga lööb Caprioli kornerist peaga! See oli õhus!
20:25
Siim Pulst: Teise poolaja esituse põhjal oli viigivärav igati teenitud. Nüüd aga peab ka Levadia uuesti tempo põhja lükkama. Meid ootab veel 25 minutit suurepärast jalgpalli.
20:26
Siim Pulst: Värav 2:1!!!
20:27
Siim Pulst: Suur segadus Paide kastis, Peetson sai palli klaarinud Sannehi jalaga näkku. Aga vilet ei järgnenud, vaid järgnes Kruglovi tsenderdus kasti ning pall põrkas ette Marinile, kes vajutas võimsa löögi lati alla.
20:28
Siim Pulst:  HoiatusOssipov suuvärgi eest.
20:28
Siim Pulst: Vahetus  Tkatšuk sisse, Morelli välja.
20:30
Külastaja saabas kommentaar
Millal Mööl seletamise eest kaardi saab?
20:31
Siim Pulst: Värav  3:1! Andrejev!
20:32
Siim Pulst:  Nesterovi sööt võttis Sannehist õnnetu rikošeti, pall kukkus värava ees Andrejevile ette ja Gurrutxaga ei olnud teda piisavalt agressiivselt takistamas. Lihtne finiš.
20:32
Külastaja PLM kommentaar
Joppab räigel Leval, kahju hakkab Paidest, lihtsalt tuimalt joppab!
20:34
Gurrutxaga lõi värava ja siis tekitas kaks väravat (teine värav tuli tema pallikaotusest ja nüüd magas Andrejevi maha).
20:34
Kahju Paidest. Ise tegid kõik selle nimel, et levadikud kerged väravad ära lööks.
20:38
Siim Pulst: Värav 3:2! Gurrutxaga Caprioli nurgalöögist - duubel kaks!
20:39
Siim Pulst:  Just siis, kui näis, et Paide vastupanu on murtud, tehakse lõpp uuesti ülipõnevaks.
20:40
Siim Pulst:  Ulme võimalus Paidele kontrarünnakul, aga Yao ei suutnud värava eest korralikku lööki teha ja pikali olev Lepmets tõrjus veel käega.
20:41
Siim Pulst: Vahetus  Andrejev välja, Moreno sisse.
20:42
Siim Pulst:  HoiatusLevadia peatreener Rogic võtab endale ka kollase kaardi.
20:42
Siim Pulst: Vahetus  Vahepeal on sekkunud ka Piht Valge asemele.
20:43
Siim Pulst: Hoiatus  Marin palli äralöömise eest.
20:44
Gurrutxaga flopib, valesöödu järel tuli 2:1, ka kolmanda puhul oli "tegija"
20:44
Külastaja Skeptik kommentaar
Huvitav kas Levadia fännid harjutavad juba jãrgmiseks kohtumiseks Kaljuga, et seal taas mârulipolitseid nãha saaks ...
20:44
Külastaja Vest kommentaar
On publikunumbrid ka nüüdseks teada?
20:44
Siim Pulst:  Ei veel.
20:46
Siim Pulst:  Kordus tuvastas väga inetu vastasele pealeastumise Sinilaiu esituses. Paide mehed pole tänases tulises mängus aga veel ainsatki kaarti näinud.