Laupäev, 17. august 2019
15:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, peagi on algamas Maardu ja Kuressaare kohtumine. Kuressaare loodab end tabeli alumisest kolmikust lahti rebida, Maardu aga alumise neliku kahe punkti sisse kokku suruda.

Kuressaare parim väravakütt Sander Laht on esmakordselt pärast puukborrelioosi põdemist tagasi põhikoosseisus.
Maardu mängijatest mahub 16-aastane Stanislav Tsõmbaljuk esmakordselt Premium liigas pingile ja on ühtlasi potentsiaalne kõrgliiga debütant.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenid Zelentsov ja Pajunurm loosivad koos Premium liiga kõige kurjema kohtuniku Tarajeviga (ta on andnud tänavu kõige rohkem nii kollaseid kaarte, punaseid kaarte kui ka penalteid) pooled ja palli.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare pani palli mängu.
16:03
Külastaja k kommentaar
mis ringid need seal maardu väljakul on? kohutavas seisus väljak thndub olevat aga vähemalt on roheline lōpuks
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Maardu teenis nurgalipu juurest karistuslöögi. Zelentsov tsenderdas, Pajunurm klaaris. Amemiya jätku-kauglöök lendas selgelt mööda.
16:05
Külastaja Inimene kommentaar
Kus mängu näeb?
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Mängu näitab telekanal ETV+.
16:07
Külastaja ufo kommentaar
murul on viljaringid
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Maardu teenis mängu esimese nurgalöögi, mida andis Amemiya. See lendas ohtlikult värava eest ja Tutki jalge vahelt läbi, aga keegi sellele pihta ei saanud.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Antanavicius tegi vinge akrobaatilise kannalöögi, kuid see ei tabanud väravat!
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Seeman astus Aksjonovile jalale ja viimane tegi suure krimassi, aga mängib edasi.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Amemiya tsenderdus ei püsinud väljaku piirides.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Stern tegi hea triblingu, aga tema sööt jäi Lahele jala taha kinni.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Antanaviciuse kauglöök blokeeriti korneriks, mida andis Zelentsov. Jätkuolukorrast sai löögile Tšurilkin, kuid Karofeld püüdis kindlalt.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel veerandtunnil on rünnanud peamiselt Maardu.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov mängis end terava nurga alt teravalt löögile, Karofeld tõrjus selle.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Lahe tsenderdusele sai Soomre pea vahele, kuid ei teinud ohtlikku lööki.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjev ei lasknud Soomrel endast mööda triblada ja võttis palli ära.
16:25
tuleb öelda et sellisel tühermaal mängib Maardu päris kena tehnilist mängu.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Ogorodniku tsenderdus jäi taevasse rippuma ja Karofeld püüdis selle.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Gussevilt 26. minutil hea tsenderdus, Antanaviciuse pealöök lendas napilt ristnurgast mööda!
16:27
Kristjan Remmelkoor:  See oli vist senise mängu ohtlikem võimalus.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Hayasaka madal pall värava ette, Pajunurm sai jala vahele.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Maardu kolm standardolukorda järjest (kaks nurgalööki ja üks karistuslöök), pealelöögini lõpuks ei jõutud.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav31. minutil avab Antanavicius skoori! Rass tegi ohtlikus tsoonis valesöödu, andes palli otse Antanaviciuse jalale, viimane vedas palli karistusalasse ja lõi ette üles nurka.
16:33
Külastaja Vest kommentaar
See Kuressaare meeskond on ikka nagu öö ja päev võrreldes hooaja algusega. Nende hea kaitsemäng on mingil põhjusel täiesti kadunud ning kui tõesti niimoodi jätkata siis ei lähe kaua kui nad viimaseks kukuvad.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Antanavicius tsenderdas, Gussev lõi peaga napilt üle! Hea võimalus oli kiirelt ka teine värav lüüa.
16:36
Külastaja makaak kommentaar
ärge vesti sõnu tõsiselt võtke, teadagi kes see on.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Lahe tsenderduse klaaris esiposti juurest Tšurilkin.
16:42
No mis ma valesti ütlesin või kes ma siis olen? Pole midagi vastuolulist ju kui juba 11 mängu on Kure võiduta ning isegi selles mängus on täiesti mängust väljas ja Maardu domineerib.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonovi ja Pajunurme tsenderdused ühel ega teisel välljakupoolel omasid ei leidnud.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov sai vihaseks, et talle jälle viga tehti, ja toksas pikali olles pärast olukorda jalaga Saart.
16:47
Külastaja Bussijuht kommentaar
Huvitav jah, et kevadel kaitsta osanud Transist ja Kuressaarest on suht lãbikäiguhoovid saanud vms
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Maardu oli selgelt parem meeskond väljakul ja juhib 1:0.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:05
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg on alanud üsna rahulikult ja pall on püsinud peamiselt keskväljal.
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Tutk lõi Gussevi pea kohalt palli nurgalöögiks, Amemiya riputas selle kasti, Karofeld püüdis.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov lükkas palli tallaga Zelentsovi jalge vahelt läbi.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Värav56. minutil lööb Zelentsov 2:0! Peaga Amemiya nurgalöögist tagumise posti äärde.
17:11
Külastaja Juhu kommentaar
läheb määrdu!!
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov andis läbisöödu Saare suunas, aga Kassjantšuk jõudis enne kohale.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus61. minutil võttis Ogorodnik mängu esimese kollase kaardi ja peab järgmise kohtumise Paidega vahele jätma.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Soomre tsenderdus langes kindlalt Kassjantšuki saagiks.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil vahetab Kuressaare ründajat: Stern välja, Lipp sisse.
17:22
Kristjan Remmelkoor: Maardus on pealtvaatajaid 190.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Ogorodnik libistas Lahele jalgadesse ja Kuressaare teenis penalti!
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurm läheb lööma.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil vähendab Pajunurm penaltist vahe minimaalseks! Lõi vasakule alla nurka, Kassjantšuk hüppas õiges suunas, kuid ei küündinud pallini.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Kuressaare teine vahetus: Rass välja, Kelder sisse.
17:32
Kristjan Remmelkoor: Üks nurgalöök kummaski väljaku otsas järgmise väravani ei viinud.
17:32
Kristjan Remmelkoor:   Vahetus78. minutil Maardu esimene vahetus: Aksjonov välja, Šalabai sisse.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Kuressaare viimane vahetus: Soomre välja, Suursaar sisse.
17:35
Külastaja Heino kommentaar
Ma pole võibolla kursis, aga miks Jasperit Maardu koosseisus pole?
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Jasper vahetati hiljutises karikamängus varakult vigastusega välja.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus81. minutil sai kollase kaardi Grigorjev.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjev vajab teist korda lühikese aja jooksul arstiabi.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare proovib pikkade pallidega, aga seni tulutult.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Saare tsenderdus keris ohtlikult värava peale lati alla, Kassjantšuk lükkas selle ühe käega üle lati.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Maardu teine vahetus: Grigorjev välja, Aristov sisse.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Komissarovi nurgalöögi järel pääses Suursaar löögile, Hayasaka blokeeris.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 4 minutit.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare üks viimaseid pikki palle karistusalasse, Lipp kukkus pikali, aga nii kergelt penaltit ei saanud.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKassjantšuk võttis 90+4. minutil viivitamise eest kollase.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+5. minutil Maardu viimane vahetus: Amemiya välja, debütant Tsõmbaljuk sisse.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Gussev pääses 90+5. minutil kastist löögile, Karofeld püüdis.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Mäng sai läbi, Maardu teenis kodus 2:1 võidu ja muutis tabeliseisu alumises nelikus äärmiselt põnevaks.