Ivar Lepik:  Tere laupäeva õhtupoolikut!
Ivar Lepik:  Esmalt veel eelmised mängud fookusesse ...
19:26
Ivar Lepik:  Aga nüüd juba mõtted Liverpooli. Meeskonnad tulevad väljakule!
19:28
Ivar Lepik: Koosseisudest nii palju, et Liverpoolil algkoosseisus kaks vahetust võrreldes eelmise nädalaga (sisse Henderson ja Fabinho), Arsenalil alustab aga klubi rekordost Nicolas Pepe. Samas on Alexandre Lacazette jäetud pingile ehk päris gung-ho stiilis Unai Emery mängima ei tula.
19:29
Ivar Lepik:  Mõlemad meeskonnad alustasid hooaega kahe võiduga ja olid ainsana kuue punkti peal pärast kahte vooru. Täna pole keegi mööda ka tõusnud.
19:31
Ivar Lepik: Aga läksimegi!
19:32
Ivar Lepik: Liverpoolil kohe moment. Robertson paneb madala palli värava eest läbi, Firmino ei ulata!
19:35
Ivar Lepik: Liverpool on esimestel minutitel igatahes selgelt suruma hakanud. Tehakse väga kõrget pressi. Arsenal raskustes.
19:37
Ivar Lepik:  Pepe läheb van Dijki ette võtma ja astub pallile peale. Ehk sai liiga suur tükk esimese hooga.
19:41
Ivar Lepik: MÖÖDA!
19:42
Ivar Lepik:  Oh Adrian ... van Dijk kontrollib võidujooksu rahulikult, aga Adrian tormab välja ja klaarib palli otse Aubameyangi jalale. Arsenali mees võtab rahulikult paar puudet, aga tõstab lõpuks tühjast väravast mööda!
19:45
Ivar Lepik: Arsenal saab nüüd vaikselt mängu sisse. Hakatakse Liverpooli karistusala lähistele jõudma.
19:51
Ivar Lepik: Dani Ceballos söödab oma nurgalöögilipu juurest oma penaltipunkti juurde, kusjuures seal on ainult Sadio Mane - nii kehva söötu ei näe rahvaliigas ka. Arsenali õnneks vajutab Mane Lenole kätte.
19:59
Ivar Lepik:  Natukene on olukord rahunenud. Liverpool domineerib, aga momentide osas on asi kontrolli all, Arsenal ei luba väga midagi tekitada.
20:01
Ivar Lepik:  Aubameyang proovib, natuke mööda! Pool meetrit ehk ristnurgast.
20:04
Ivar Lepik:  Pepe pääseb Liverpooli kontra järel jooksu, võtab Robertsoni ette ja on Adrianiga silmitsi, aga väravavaht oskab ette jääda!
20:10
Ivar Lepik:  Värav Olemas! Liverpool saab! Matip!
20:11
Ivar Lepik:  Alexander-Arnold riputab nurgalöögi ja Matip lahendab peaga ära, küündides kõige kõrgemale!
20:11
Ivar Lepik:  Ei ole ilus värav, aga loeb täpselt sama palju.
20:15
Ivar Lepik:  Nüüd on Liverpool ohtlik. Aga poolaeg tuleb vist Arsenali õnneks kohe kätte.
20:18
Ivar Lepik:  Poolaeg Liverpoolile 1:0. Arsenal saab nüüd asjad läbi mõelda. Oleme tagasi 15 minuti pärast!
20:33
Ivar Lepik:  Nonii. Lähme uuesti!
20:33
Ivar Lepik:  Vahetusi hetkel tehtud ei ole. Ja alustame kohe Liverpooli momendiga.
20:35
Ivar Lepik:
20:35
Ivar Lepik:  PENALTI! David Luiz ripub Salahi särgi küljes ja ... rumal.
20:36
Ivar Lepik:  Värav Salah ise võtab ja erinevalt Manchester Unitedi meestest oskab. Ristnurka. Lenol polnud lootustki!
20:42
Ivar Lepik: Liverpool on selgelt üle. Ei näe varianti, et Arsenal suudaks siit punkti võtta.
20:46
Ivar Lepik:  Värav Nii on. 59. minut, Salah võtab paremal äärel palli, paneb jooksu ja lööb alla nurka ära! 3:0!
20:49
Ivar Lepik:  Ülesõit. Järjest proovitakse.
20:56
Ivar Lepik: Tõe huvides tuleb öelda, et Liverpool igati väärib seda võitu. See, mil moel Arsenalist üle ollakse, on tubli avaldus tiitlile. Aga eks lõpuks on olulised mängud ikkagi Manchester Cityga.
21:05
Ivar Lepik: Veerand tundi minna ja Arsenal ei näi endiselt välja nagu meeskond, kes hakkaks 0:3 kaotusseisu tagasi mängima. Kujutan ette, et nende fännidele päris masendav vaatamine. Alles mitte kuigi kauges minevikus olid jõuvahekorrad veidi teistsugused.
21:09
Ivar Lepik:  Vahetus Nüüd Lacazette tuli. Kolmikud siiski koos platsil olla ei saa, sest Liverpool võttis Mane mõni minut varem välja.
21:12
Ivar Lepik: Värav Noh, võta välja! Torreira! Liverpool annab ise lohakalt palli ära ja Torreira vajutab penaltipunktilt ära.
21:13
Ivar Lepik:  Kas läheb veel mänguks?
21:13
Ivar Lepik:  85 mängitud.
21:15
Ivar Lepik: Teine pole kaugel! Lacazette ootab ja ...
21:15
Ivar Lepik:  Ei tule penaltit. Oleks pidanud varem lööma, ei saanudki aru, mida prantslane ootama jäi.