Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Eesti jalgpalliga on tänaseks kõik ja nüüd ootab ees suur jalgpall Itaaliast, kus Juventus ja Napoli väljakule on marssinud.
Rasmus Voolaid: Ja avavile!
21:50
Rasmus Voolaid: Kolleeg Kristjan Remmelkoore suureks kurvastuseks on täna Juventus taas Gianluigi Buffoni pingile jätnud, saab seal istuda näiteks koos Bernardeschi ja Dybalaga.
21:51
Rasmus Voolaid: Matuidi jätkas neljandal minutil ühe puutega hästi Ronaldole, kes kastijoonelt vasakuga ka kõmmutas, aga Meret tõrjus rusikatega.
21:55
Külastaja realist kommentaar
Huvitav kas De Ligt räägib itaalia keelt paremini/halvemini kui Klavan ...
21:57
Rasmus Voolaid: Tahaks ikka loota, et Klavan paremini. Tal ju juba teine hooaeg ja on öelnud, et õpib itaalia keelt.
22:02
Rasmus Voolaid: Allan pani paremaga hirmsa kuuli, aga Szczesny võttis posti kõrvalt löögi ära.
22:02
Rasmus Voolaid: Vahetus 15. Ootamatu! De Sciglio mäng on vigastuse tõttu mängitud ja Danilo tuleb platsile.
22:03
Rasmus Voolaid: Värav JA DANILO LÖÖB KOHE ESIMESE PUUTEGA KONTRAST VÄRAVA! ESIMENE MÄNG, ESIMENE PUUDE, ESIMENE VÄRAV!
22:05
Rasmus Voolaid: Juventuse võimas kontrarünnak sai alguse sellest, kui Bonucci oma õlaga Napoli löögi blokeeris ja sealt pall hästi ette põrkas.
22:05
Suur aitäh
22:06
Rasmus Voolaid: Värav 19. Kohe teine! Higuain endiselt oskab! Argentiinlane on seljaga värava suunas, pöörab Koulibalyl jalad sõlme ja vajutab ära!
22:06
Külastaja Adiopz kommentaar
Huvitav et Juventuse üks parimaid mängijaid Dybala on pingil ja eelmisel hooajal koosseiausr väljaarvatud Higuain põhis .
22:09
Rasmus oskad seda kommenteerida ?
22:10
Rasmus Voolaid: Äkki on põhjus see, et Reali aegadel Higuaini ja Ronaldo duo suhteliselt hästi toimis ja nagu näeme, siis kap raegu.
22:11
Rasmus Voolaid: Koulibaly lõi Bonuccil kulmu lõhki ja praegu peab Sami Khedira keskkaitses mängima.
22:14
Enne Ronaldot olid Dybala ja Higuain Juventuses maailma üks parim duo , mis on Dybalaga juhtunud ?
22:17
Rasmus Voolaid: Higuain mängis Khedirale kuldse võimaluse, kui ta vabalt löögile pääses, aga Meretilt hiilgetõrje!
22:20
Rasmus Voolaid: Khedira taas! Tahab sööta, aga ei ole kuhugi anda, pöörab ümber ja vajutab palli latti!
22:30
Rasmus Voolaid: Juventus oli natuke ise endale ehitamas - De Ligt ja Danilo põrkasid kokku, aga lõppes kõik õnnelikult. Järgnenud rünnakus küsib Ronaldo endale penaltit, kuid seda ei tule.
22:32
Rasmus Voolaid: Hoiatus Di Lorenzo tegi Costale kõvasti haiget ja sai kindla kollase.
22:35
Rasmus Voolaid: Kolm üleminutit sai läbi ja Orsato vilistas poolaja lõppenuks. Päris kõva andmine ja Juventusele teenitud eduseis.
22:39
Rasmus Voolaid: Vaheajal nautige väravaid!

22:51
Rasmus Voolaid: Itaalia ajakirjanik kritiseerib kõvasti Napoli avapoolaega.
22:51
Rasmus Voolaid: Danilol läks debüüdil skoorimiseks 29 (!) sekundit.
22:53
Rasmus Voolaid: Vahetus Napoli teeb poolajal kaks vahetust. Insigne ja Ghoulam välja, Hirving Lozano ja Mario Rui platsile.
22:53
Rasmus Voolaid: Läksime taas!
22:57
Rasmus Voolaid: Ronaldo on täna ikka päris heas tujus, umbes 4-5 trikisöötu andnud juba. Väravat tal küll pole, aga on ikkagi üks parimaid (kui mitte parim) mängijaid platsil.
22:58
Rasmus Voolaid: Põlvevigastusega väljas olev Giorgi Chiellini on kohal.
22:59
Rasmus Voolaid: Mertens pani palli napolit tagapostist mööda. Hoiatus Pärast seda oli kõvasti Juventuse meestel seletamist - Bonucci ja Matuidi said veel ka kollased.
23:01
Rasmus Voolaid: Ronaldo pani jälle väga kena söödu ja sättis Matuidi hästi löögile. Taas Meretilt hea tõrje.
23:07
Rasmus Voolaid: Vahetus Tund mängitud ja Juventuse teine vahetus on Emre Can, välja Sami Khedira.
23:09
Rasmus Voolaid: Värav 62. RONALDO SAI OMA KÄTTE! Tähistus oli päris muhe, läks fännide ette ja tegi VAR-i kujutist. Žest tähendas vist seda, et pole vaja muretseda, seda ei saa VAR ära võtta.
23:12
Rasmus Voolaid: Värav 66. Kostas Manolas vastab! Napoli lööb esimese tagasi!
23:13
Rasmus Voolaid: Staadion on haudvaikuses.
23:15
Rasmus Voolaid: Värav MIS TOIMUB? Hirving Lozano lõi 68. minutil ka teise tagasi ja nüüd on Juventuse leeris segadus!
23:16
Rasmus Voolaid: Meret tegi erakordse tõrje ja saatis ristnurga asemel palli posti! Sõge paugutamine!
23:17
Rasmus Voolaid: Szczesny oli puterdamas, aga Lozano ei ulatunud! Juventus on täiesti küpse.
23:21
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. Vahetab Napoli: Allan ära ja Elmas sisse. Ründama!
23:22
Rasmus Voolaid: Vahetus 76. Gonzalo Higuain tuleb nüüd ära ja Paulo Dybala platsile.
23:25
Rasmus Voolaid: Ai-ai, de Ligt on nüüd katki? Chiellini on juba pikalt väljas ja Bonuccil üks kulm rullis.
23:26
Rasmus Voolaid: Vist kõigest krambid.
23:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus Nüüd de Ligt kukub ja Sandro peab võtma Lozano maha.
23:28
Rasmus Voolaid: Värav 81. JA SAID KÄTTE! DI LORENZO PANEB NAPOLI KOLMANDA! 62. MINUTIL OLI SEIS 3:0 JA 19 MINUTIT HILJEM 3:3!
23:30
Rasmus Voolaid: Hoiatus Mario Rui natuke näitleb ja tekitab Douglas Costale ka kollase.
23:34
Rasmus Voolaid: 87. minut tiksub ja nüüd on Juventus ka natuke ellu ärganud.
23:37
Rasmus Voolaid: 90. minutil tekkis Costale hea variant, aga keerutas üle lati.
23:37
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit.
23:39
Rasmus Voolaid: Värav 90+2. USKUMATU! USKUMATU! PJANIC PANI TÄIESTI EBAÕNNESTUNUD TSENDERDUSE KASTI JA KALIDOU KOULIBALY SAATIS PALLI LIHTSALT ENDA VÄRAVA RISTNURKA!
23:39
Rasmus Voolaid: Mitte ühtegi Juventuse mängijat pole kahe meetri raadiuses, aga Koulibaly paneb palli endale ristnurka.
23:40
23:41
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Juventus mängis 3:0 eduseisu maha ja lõpuks võideti tänu Kalidou Koulibaly sürreaalsele omaväravale 4:3.