Pühapäev, 1. september 2019
12:55
Kristjan Remmelkoor: Tere, algamas on Premium liiga püsimajäämisheitluse uus peatükk ehk Viljandi Tuleviku ja FC Kuressaare kohtumine.

Kuressaare põhikoosseisus alustavad täpselt need 11 mängijat, keda eelvaates sinna ennustasime, ehk eelmise vooruga võrreldes on vaid üks muudatus: peapõrutuse saanud Mairo Miili asemel alustab vasakkaitses Ranon Kriisa, kes sekkus eelmisesse mängu avapoolajal vahetusest.

Tulevik on samuti teinud eelmise vooruga võrreldes ühe muudatuse: Onyeanula puudub, Roosalu on põhis. Suvisel üleminekuperioodil kolm aafriklast hankinud Tulevik alustab seega täna ilma ühegi aafriklaseta, pingil on neist vaid kaitsja Babatunde.

Kuna Kuressaare koosneb nagunii ainult Eesti mängijatest, siis alustavad täna 22 Eesti kodakondsusega mängijat, mitte ühtegi võõrleegionäri, see on Premium liigas üsna tavatu.
12:56
Kristjan Remmelkoor:  Graafiliste asetuste mõttes, vähemalt paberil, on Kuressaare üllatanud: Seeman peaks alustama paremkaitses ja Saar keskväljal, Laht tipuründes.
12:57
Kristjan Remmelkoor:  Tulevikul on Onyeanula puudumisel Saag tipuründajaks nihutatud, Kask on keskväljal tavapärasest ründavamas rollis.
12:57
Külastaja What kommentaar
Mis Viljandi 3ndast leegiondärist Romeost saanud on? Pole mitu mängu juba näha
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Romeo sai augusti alguses karikamängus viga.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Tulevikul oleks täna väga võitu vaja ka põhjusel, et järgmised viis liigamängu järjest on viljandlastel esineliku klubide vastu ja seal on võita keerulisem.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis püüdis Soomre tsenderduse.
13:04
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaag viib juba viiendal minutil Tuleviku juhtima!
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Tsenderdus paremalt, Loigo lõi jalaga, Tutk blokeeris, pall põrkas Saagile, kes lõi Valmase põrkega palli võrku!
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Saag andis hea püstsöödu Kasele, kes lõi Karofeldi jala kõrvalt palli mööda, aga ka posti kõrvalt napilt mööda!
13:09
Külastaja küsimus kommentaar
loigo fantasysööt?
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Peaks saama Loigo söödupunktid küll.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Saar andis hea diagonaalsöödu Lahele, kes vedas palli vasakult äärelt sissepoole ja tulistas kasti joonelt, Paplavskis tõrjus!
13:12
Kristjan Remmelkoor: Nurgalöögi jätkuolukorras läks Lahe kauglöök kõvasti üle.
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Zanfirov lõi kasti joonelt täpselt Karofeldile sülle.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Allik tsenderdas paremalt, Roosalu peapuutest läks pall selgelt mööda.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Zanfirovi tsenderdusest lõi Loigo jalaga mööda!
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus22. minutil võttis Seeman kollase kaardi, võttes veaga Saagi ja koos temaga kontrarünnaku alge maha.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Seeman peab nüüd järgmise mängu Paide vastu vahele jätma.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Lang virutas korneri järel hirmsa kauglöögi, aga täpselt keskele ja Karofeld tõrjus rusikatega.
13:26
Kristjan Remmelkoor: 26. minutil Soomre andis paremalt madala tsenderduse, Laht lõi kümnelt meetrilt üle! See oli Kuressaare seni parim võimalus.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Saag sai 28. minutil Zanfirovilt söödu, mängis Seemanist kiirusega mööda ja pääses puhtalt üks-ühele, Karofeld tõrjus! See oli senise mängu parim võimalus, mida ei realiseeritud. Loigo oli kõrval olemas ka, kellele Saag oleks võinud sööta, aga Loigo võis olla ka väikeses suluseisus.
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Komissarovi nurgalöögi lükkas Õunap peaga ära.
13:34
Kristjan Remmelkoor:  Saag andis kõrge söödu karistusala paremasse äärde, kust Zanfirov lükkas palli värava ette, Lang napilt ei ulatanud selleni! Hästi Tuleviku kombineeris.
13:34
Kristjan Remmelkoor:  Rass istub murul ja vajab vahetust.
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Kask pääses kastis löögile, Karofeld tõrjus esiposti juurest.
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus36. minutil Kuressaare sunnitud vahetus: Rass oli juba ära longanud, Lipp sisenes väljakule.
13:36
Külastaja junn kommentaar
Tulevikul neegreid polegi?
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Roosalu lõi korneri järel mööda.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Seemani tsenderdus oli kõver ja läks üle otsajoone.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 3 minutit.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Roosalu ja Saagi söötude järel läks Loigo 16 meetrilt löögile, Tutk blokeeris.
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes. Tulevik viimastel minutitel ei kiirustanud absoluutselt, mängis väga rahulikult ja läheb vaheajale 1:0 eduseisus.
13:49
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik kontrolliski avapoolaega rohkem ja omas rohkem väravavõimalusi. Kuressaare proovis võimalusel kiire pika söödu abil kontrasse tormata ja seal nõelata.
13:51
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes paberil märgituga, jäi avapoolajal silma see, et Kask mängis tegelikult tipuründaja kohal ja Saag tema all number kümne kohal.
14:03
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas!
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja esimestel minutitel on palli vallanud Kuressaare.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Saagi kauglöök läks Saare rikošetiga nurgalöögiks. Alliku korner ebaõnnestus, sest käis otse üle otsajoone.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Lipp möödus Allikust ja lõi väga terava nurga alt ise peale, pall tabas posti.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Kriisa kauglöök lendas üle.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaag lööb 56. minutil oma teise ja Tuleviku teise! 2:0!
14:16
Kristjan Remmelkoor:  Allik tsenderdas karistuslöögi kasti ja Saag lükkas ühe puutega ettenurka.
14:17
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Viljandis 317.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Saarelt kaugelt tugev ülepuusalöök lati alla, Paplavskis väikeste raskustega tõrjus!
14:19
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusZanfirov tegi vea ja sai 61. minutil kollase kaardi.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus63. minutil sai kollase kaardi Tuleviku peatreener Post, kes segas kohtunike tööd, nagu Tohver talle ütles.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Soomre tsenderdus kaldus otsaauti.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusValmas tegi Kase vastu vea ja sai 65. minutil kollase kaardi.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Saar proovis uuesti kauglööki, seekord ebaõnnestus täielikult.
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Alliku kauglöögi Saar blokeeris.
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Edur virutas kaugelt mööda.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Tuleviku esimene vahetus: Zanfirov välja, Peips sisse.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Kuressaare teine vahetus: Soomre välja, Paju sisse.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Alliku karistuslöök leidis taas Saagi üles, aga seekord pealelööki teha ei suudetud.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on teisel poolajal küll rohkesti palli vallanud, aga Tuleviku liinidest saarlased läbi tungida ja ohtu külvata pole suutnud.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov püüdis Tuleviku kaitsjatest läbi triblada, aga see tal ei õnnestunud.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Tuleviku teine vahetus: Roosalu välja, Tomson sisse.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Allik lamab väljakul ja ootab arsti.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Tuleviku viimane vahetus: Allik välja, Seeder sisse.
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Lipp püüdis Seederist mööda mängida, aga Seeder võttis palli ära.
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 3 minutit.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  VäravPeips lööb 90+1. minutil pika soolo lõpetuseks 3:0!
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Sügavalt oma väljakupoolelt tuli sööt, Peips jooksis Tutki üle, vedas pikalt palli ja lõi lõpuks alla nurka.
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine lõppes, Tulevik teenis 3:0 võidu ja tegi alumise kolmikuga väikese vahe sisse.
14:53
Kristjan Remmelkoor:  Viimase värava sööduandja peab videost üle vaatama, aga praeguseks mina tänan.