Pühapäev, 1. september 2019
18:54
Siim Pulst:  Tere õhtust! Premium liiga nädalavahetus jõuab sadamasse Lillekülas, kus FC Levadia võtab vastu Maardu Linnameeskonda.
18:55
Siim Pulst: Nagu oodatud, on Levadia andnud võimaluse mitmetele tavapärastele varumeestele, samal ajal kui Maardu on rivistanud üles enda parima algüheteistkümne.
18:56
Siim Pulst:  Eelmised kaks omavahelist mängu lõppesid Levadia 8:0 ja 6:1 paremusega, nii et sinna pole midagi imestada. Üleüldse on tegemist Premium liiga kõige väravaterohkemate meeskondadega (olgugi et täiesti vastupidistel põhjustel) ja nii ootame ohtralt väravaid ka täna.
18:58
Siim Pulst:  Meeskonnad jalutavad väljakule murukastmise taustal. Värskelt kastetud muru tõotab samuti kiiret tempot ehk palju väravaid.
19:00
Siim Pulst: Läks!
19:01
Külastaja Vest kommentaar
Džumadil alustab Amemiya asemel poolkaitses? Tundub muidu natuke kaitsvam Maardu rivistus üldiselt ka kui tavaliselt.
19:03
Siim Pulst:  Tundub, et Džumadil mängib isegi vasakkaitses ja Grigorjev äärepoolikus. Pisut kaitsva maiguga jah.
19:04
Siim Pulst:  Levadia esimene väravavõimalus 4. minutil. Andrejev(?) saatis viiekastinurgast palli üle värava.
19:05
Külastaja realist kommentaar
Loodetavasti pole Voolaid piisavalt rumal, et koondisemängudes Lepmetsa asemel kedagi teist eelistada ...
19:05
Siim Pulst: Värav  1:0 6. minutil. Tsenderdus vasakult äärelt ja Andrejev suunas palli tagumise posti kõrvale.
19:06
Siim Pulst:  Väravasööt Kruglovile.
19:07
Siim Pulst:  Zelentsov proovis 35 meetri pealt õnne. Kotenko püüdis probleemideta.
19:10
Siim Pulst:  Värav10. minutil Andrejevilt teine!
19:11
Siim Pulst:  Seekord Nesterovi tsenderdus paremalt ja Andrejev lõi peaga. Kassjantšuk tõrjus küll esimese löögi, aga teise palli lükkas sama mees uuesti peaga sisse. Väga passiivne kaitsetöö.
19:21
Siim Pulst: Levadia valitseb mängu justkui toyaalselt, aga 21. minutil sai šansi ka Maardu, kui Antanavicius noppis vahelt Kruglovi söödupraagi. Sööt tagumise posti juurde Hayasakale ei jõudnud paraku kohale.
19:23
Siim Pulst: Statistika iseloomustab toimuvat: pallivaldamine 73-27, pealelöögid 9:1.
19:26
Siim Pulst:  Joogipaus. Ei tea, kas selleks tõsist vajadust oli, sest temperatuur on vaid 23 kraadi ja mängutempo ei ole kuigi kõrge olnud.
19:26
Külastaja PLM kommentaar
Mis keegi arvab, kas järg hooaeg võib Paide mängida esi koha peale?
19:27
Külastaja janar kommentaar
oleneb kas ostetakse veel juurde mängijaid või ei vms
19:28
Siim Pulst:  Kui nad samas vaimus edasi arenevad, siis miks ka mitte, kuigi järgmise sammu astumine on mõistagi keeruline. Tänavugi võiks nad kõrgeimas mängus olla, kui üsna võrdsed tippmängud teisele poole kaldunud oleks. Aga eks tippklubide omavaheliste mängude enda kasuks pööramine on ka oskus, mis nõuab kogemusi.
19:29
No täna minu arust Flora värava eelnevas nurgalöögis, mitte seles kus sündis värav vaid 1 enne, lükati caprioli lihtsalt pikali ja EI MINGIT VIGA, kas keegi ei näinud sama?
19:30
Samas järgmine aasta on meil ka sügavust ja kogemust rohkem nt Lutsul ja frollil ja Toomil räigelt kogemust. Plus süagvust tuleb juurde Kauberi ja Vainumäe ja norote näol.
19:31
noorte*
19:32
Siim Pulst:  Maardult esimene meeskondlik rünnak 32. minutil, kui Levadia sunniti suuremate jõududega oma kasti taganema, aga korraliku löögini lõpuks ikkagi ei jõutud.
19:33
Siim Pulst: Hoiatus  33. minutil Nesterov vea eest Gussevile.
19:34
gando võiks nüüd paugutada ka väravaid, krtt
19:39
Külastaja ?? kommentaar
Kus Borissov on?
19:39
Siim Pulst:  Tribüünil. Põhjus on teadmata, aga küllap on tegemist mingisuguse tehnilise küsimusega, sest kannab ta seal ikkagi Maardu dresse.
19:41
Siim Pulst:  Värav 2:1!
19:42
Siim Pulst:  Maardu nurgalöök, Tšurilkin pääses jalaga löögile, mis oleks ilmselt väravast mööda lennanud, aga Hayasaka sai pea vahele, torgates palli värava eest võrku.
19:43
Siim Pulst:  Penalti Levadiale!
19:44
Siim Pulst: Värav3:1 Jürgenson realiseeris penalti kindlalt.
19:44
Siim Pulst:  Maardu värava autor Hayasaka ise põhjustas kohe pendla, blokeerides Tkatšuki tsenderdust käega.
19:45
Siim Pulst:  1 lisminut.
19:46
Siim Pulst:  Poolaeg 3:1. Väravaid ennustasime, väravaid saime. Põnevust mitte küll väga palju, aga natuke ikka.
20:04
Siim Pulst:  Tšurilkini karistuslöök jõuab küll värava peale, aga jääb lootusetult pehmekeseks.
20:08
Siim Pulst:  Maardu on teisel poolajal korduvalt head pallivaldamist demonstreerinud. Levadia võtab väga rahulikult.
20:11
Siim Pulst:  Šalabai saab kastist löögile, mis blokeeritakse nurgalöögiks.
20:17
Siim Pulst: Vahetus 61. minutil Vaštšuk sisse, Morelli välja (Levadia)
20:17
Morelli sai 60 minutit täis?
20:17
Siim Pulst:  Sai.
20:18
Siim Pulst:  Vahetus 63. minutil Aristov sisse, Šalabai välja (Maardu)
20:19
Siim Pulst:  Vaštšuk lisab Levadia ümmarguseks kiskunud mängule väravanälga.
Külastaja rallikas kommentaar
Mingi nurga alt näeb Rogic välja nagu Mr. Bean.
20:27
Külastaja Vex kommentaar
Ei tea kas Levadia löön veel ühe ?
20:28
Siim Pulst:  Mingit väravaisu nende tegutsemisest küll välja ei loe, pigem näivad nad rahulduvat lõpuvileni pallisöötmisega.
20:29
Siim Pulst: Hoiatus 73. minutil Vaštšuk.
20:30
Siim Pulst:  Vabandust, Dudarev sai vist siiski selle kaardi.
20:33
Maardu ei oska ja Levadia ei viitsi, võtab pmst mängu kokku.
20:34
Siim Pulst:  Just nii, aga nüüd oli Andrejevil hea võimalus kübaratriki vormistamiseks. Jürgensoni tsenderduse järel jäi tema pealöök aga ebatäpseks.
20:35
Siim Pulst: Vahetus  79. minutil Aasmäe sisse, Grigorjev välja
20:38
Siim Pulst: Vahetus  82. minutil Kaljumäe sisse, Tkatšuk välja. Viimane vahetus.
20:38
Külastaja jah kommentaar
kas keegi oskab vastata miks Mark Kolk maardu peatreener? või on juba pikemalt nii olnud?
20:38
Siim Pulst:  Eelnevalt on ta olnud ikka abitreeneri rollis. Borissov istub täna teadmata põhjusel tribüünil, Maardu dress seljas.
20:42
Huvitav fakt: Vastsuk ja Kolk mängisid kunagi koos yhesmeeskonnas
20:45
Siim Pulst: See fakt ei ole iseenesest küll teab mis huvitav, aga peab tõdema, et see on ikkagi oluliselt huvitavam kui mäng viimased pool tundi.
20:46
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
20:48
Siim Pulst:  Eelnevalt Vaštšukile välja hõigatud, aga seejärel Dudarevile kantud kollane kaart on nüüd protokollis ikkagi Vaštšuki nimele kirjutatud.
20:49
Külastaja urmar kommentaar
See kaart on selgumisel alles.
20:50
Siim Pulst: Kõik! Oli tore avapoolaeg. Teine poolaeg mängiti ka. Aitäh ja kohtumiseni.