Kasper Elissaar: Paides on täna lisaks ilusale ilmale ka väga palju rahvast. Eks näeme, kas see maagiline 1000 piir õnnestub ületada või mitte. Praegu nii palju inimesi veel ei tundu, aga eks veel ka tullakse alles.
Kasper Elissaar: Esimesed minutid on olnud kompavad.
Kasper Elissaar: Turilt hea tsenderdus värava ette, aga keegi ei ulatanud.
Kasper Elissaar: Florale mängu esimene nurgalöök.
Kasper Elissaar: Vassiljevi tsenderdus ei jõudnud omadeni.
15:09
Kasper Elissaar: Alliku jätkupall lükati Sannehi poolt teiseks nurgalöögiks.
15:10
Kasper Elissaar: Vassiljev otsis Pürgi, aga ei tabanud kaitsja palli korralikult. Jätkuolukorras jäi pall veel Florale, aga Paide sekkus seejärel.
15:13
Kasper Elissaar: LATT! Vassiljev tsenderdas karistuslöögist, Sorga sai peaga löögile, aga väravaraam päästis Paide!
15:16
Kasper Elissaar: Paide on nüüd saanud vasturünnakule ka. Kaks nurgalööki järjest.
15:16
Kasper Elissaar: Aga Caprioli pallid täna seni veel adressaadita.
15:21
Välja ikka täiesti nähtamatu täna olnud
15:21
Kasper Elissaar: Välja on noor mängija - nende puhul on stabiilsuse leidmine kõige väljakutsuvam ülesanne.
15:22
Kasper Elissaar: Igonen lükkas nüüd Yao nina eest palli auti.
15:24
Kasper Elissaar: Ainsalu sai veidi hüppeliigesele viga.
15:26
Kasper Elissaar:  VäravPAIDE läheb 26. minutil 1:0 juhtima!
15:26
Kasper Elissaar: Mööl tuli, murdis keskele ja lõi karistusala tagant palli Frolovi selja rikošetist Igonenile püüdmatult võrku! Igonen ei suutnud rikošeti tõttu palli püüda.
15:27
Kasper Elissaar: Frolov saab siit jälle ilma vaevata värava kätte. Mööl saab ametlikult väravasöödu, kuigi eks tema selle tabamuse sepistas.
15:28
Külastaja Vas kommentaar
See j6ud mis Paide Ryytlites peidus ON metsik
15:29
Kasper Elissaar: Flora mängib nüüd kohe kõrge survega.
15:29
Kasper Elissaar: Ainsalult väga hea sööt kasti Sorgale, aga löök blokeeriti.
15:31
Kasper Elissaar: Toom tõi nüüd altnurgast ära! Alliku läks pöördelt löögile, keegi sai veel jala vahele, aga Toom ulatas nurka.
15:32
Kasper Elissaar: Möölilt tsenderdus värava ette, aga Lilander klaaris madala palli.
15:33
Kasper Elissaar: Vahetus32. minutil võetakse Vassiljev ära ja Markus Poom sisse. Ilmselt sunnitud vahetus.
15:35
Kasper Elissaar: Igonen päästab Flora! Esmalt tõrjus Valge ja siis Sannehi löögi.
15:36
Kasper Elissaar: Igonen püüdis Yao löögi! Paide on üha parem.
15:37
Kasper Elissaar: Turi kauglöök lendas mööda.
15:38
Mööl on Eesti oma Dani Alves ja Bruno on Busquets!!
15:38
Külastaja Asd kommentaar
Päris raske uskuda, et Paide nii hea on. Luts ja Kauber ka tagasi tulevad, siis ees neid käike ikka kõvasti.
15:39
Kasper Elissaar: Paide tuleb paremalt ja Frolov virutas veel üle värava!
15:44
Kasper Elissaar: Alliku mängis hea mahakeeramisega Poomi löögile, aga sooritus ebaõnnestus täielikult.
15:46
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit.
15:46
Külastaja Jonn kommentaar
Kasper kelle sa paidest koondisesse paneks
15:47
Kasper Elissaar: Paidest on eestlastest kandvas rollis Mööl ja Frolov. Eks nemad võiksid sellele kõige lähemal olla. Samas koondise põhikooseisu mõttes on neil teised mehed kindlasti ees veel.
15:48
Kasper Elissaar: Paide nurgalöök ei too midagi ning kõlab esimese poolaja lõpuvile. Paide 1, Flora 0.
15:50
Kasper Elissaar: Paide sai mängu edenedes üha enam jõudu juurde ja Kostja vigastus tundus natuke ka Florat halvavat.
15:51
Kasper Elissaar: Paide praegu kahtlemata väärib eduseisu. Neil on olnud rohkem momente.
15:52
Aga näha ju ,et nad paremad kui flora omad ?
15:52
Kasper Elissaar: Ühe mängu põhjal järelduste tegemine on väga lühinägelik.
15:52
Külastaja . kommentaar
Paide saab A koondise vastu hakkama küll.
15:54
Kasper Elissaar: See Flora koondiseks tembeldamine on ka natuke veider. Eesti koondise algkoosseis on võrreldes Flora algkoosseisuga ikka kaks erinevat asja.
15:54
Külastaja saabas kommentaar
Antud mängu põhjal ei peaks osadel Florakatel küll koondisesse asja olema. Üks istub suisa pingil.
15:54
Külastaja fänn kommentaar
ETV pilt on ikka väga väga kehva. Nagu vaataks 8 aasta tagust ülekannet TV6-st. Miks ei suudeta Eestis 2019. aastal Full HD pilti toota?
15:57
Külastaja julm kommentaar
kui juba tammeka ja paide domineerivad meie a-koondist siis l2heb floral valgevene vastu raskeks
15:57
Külastaja Sambaz kommentaar
Paide ei ole hea, vaid Flora on füüsiliselt endiselt konditsoonist väljas. Tuleb arvestada, mis mänge on peetud varasemalt ja kui palju on minuteid rohkem mängitud kõrgtasemel, sellest ka iga detailist puuduujäägid. Flora peab ennast vaimselt hetkel eelkõige kokkuvõtma.
15:59
Külastaja Märtin Mark kommentaar
Millal saab kanal 12 näha erapooletu kommentaariga ülekandeid? Masendav on kuukata 90 minutit juventuse ülistamist.
15:59
15:59
Kasper Elissaar: Kui on vaatajal mure, siis soovitan Eesti Meediasse kirja saata ja pärida.
16:00
Külastaja To Sambaz kommentaar
Arvad, paidel lihtsam graafik? Ega molemal sama palju m2nge olnud ja Paide m2ngis sama moodi levaga, see pole vabandus like aaa vasimus
16:03
Külastaja kellad kommentaar
Kasper, millega sa põhjendad väidet ala Flora algkooseis ei võrdu A-Koondis. Võin küll eksida, aga kas mitte 12 floorakat arvati koondisesse. See on päris suur number ja ka suhe kui võrrelda koondise suurusega.
16:03
Kasper Elissaar: Mina suhestun meeskondadega ikka sellelt plaanilt, kes reaalselt mängivad, mitte kes pelgalt koosseisus on. Suurem osa Flora mehi on koondises ju kõige tavapärasemad pingimehed. Paidet ju ka ei defineeri Tanel Neubaueri ja Kristofer Pihi kaudu, vaid ikka Yao ja Mööl ja Frolov jne.
16:03
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
16:09
Külastaja utšoba kommentaar
Kams on täna kergetes raskustes Paidega, kohalikuna soovitaks mehel Selverist läbi käia peale mängu ja hingele palsamit võtta 😉
16:09
Mõned mehed saavad Luigendi sööklas tasuta suppi.
16:09
Kasper Elissaar: Teise poolaja algus pole veel ohtlikke momente toonud.
16:10
Külastaja Geimo kommentaar
Mis Kostjal juhtus?
16:11
Kasper Elissaar:
Vassiljev tuli reieprobleemiga välja. Eks täpsemalt selgub pärast mängu. Foto: Liisi Troska
16:11
seda enam, sama hästi võiks pingile võtta bussijagu mehi kurest, mis selle pingi täis ladumisest kasu on. Plastsile saab ikkagi ainult 11 meest korraga
16:14
Kasper Elissaar: Värav  Märten Kuusk viigistab 56. minutil nurgalöögist pealöögiga seisu!
16:14
Kasper Elissaar: Kams tsenderdas ja Kuusk kerkis Capriolist kõrgemale.
16:16
Sedasi tähistas Paide esimesel poolajal. Teisel poolajal on Flora end kogunud.
16:16
Külastaja Värav kommentaar
Täielik Paide mängija saamatus hetkel, vaielda selle asemel et mängida
16:18
Kasper Elissaar: Vahetus60. minutil Ander Ott Valge välja ja Piht sisse.
16:20
Kasper Elissaar: Paides pealtvaatajaid 710. Uus rekord! Tuhandet ei tulnud, aga väga hea rekord nende jaoks.
16:22
Kasper Elissaar: Frolov otsis eest Pihti, aga Igonen püüdis palli ja oli ka suluseis.
16:22
Kasper Elissaar: Lilander sai samas olukorras vigastada veidike.
16:24
Kasper Elissaar: Aga Lilander mängib ikkagi edasi.
16:25
Kasper Elissaar: Hoiatus67. minutil niitis Caprioli Kreida maha.
16:25
Külastaja Küsimus kommentaar
Mis lugu Edgar Turiga on? Polnud temast kunagi kuulnud, enne kui Bulgaaria kõrgliigasse siirdus. Mingi tase vennal järelikult on. Mis kodakondne on? Kui eestlane siis miks koondisesse pole kuulunud, pole isegi kuulnud, et vaateväljas oleks
16:27
Kasper Elissaar: Tur on Infoneti taustaga ääreründaja. 2017 liitus Paidega, 2018 tõusis esile äärekaitsjana ja selle pealt sai ka U21 koondisesse, kus Karel Voolaid teda päris julgelt kasutas. Nüüd aasta alguses oli Bulgaarias laenul. Seega on olnud noortekoondistes, A-koondisesse jõudmiseks tuleb veel tööd teha.
16:29
Kasper Elissaar: Hoiatus71. minutil saab Erik Sorga omale kollase kaardi. Selline taukamise moodi liigutus oli Kase suunas, kes talle otsa kukkus.
16:30
Kasper Elissaar: Vahetus 73. minutil Sinjavski välja ja Liivak sisse.
16:31
Kasper Elissaar: Flora mehed lõid nüüd palli vastu posti!
16:32
Kasper Elissaar: Selleks postiks osutus Toom ja lööjaks Kuusk.
16:33
Kasper Elissaar: Hoiatus75. minutil saab Liivak juba Frolovi vastu tehtud vea eest kollase.
16:34
Külastaja Siim kommentaar
Mis lugu selle Romero tarajeviga on? Miks ta iga mäng nii kehvalt Ja nōrgalt esineb? Kas kohtunikud Ei saa ega kogu miinuspunkte? See Tarajev on ōudukas iga mäng see on fakt.
16:34
Imelik otsustamatus kohtunikul. Kollase kaardi viga tema arvates, siis laseb mängida edasi.. võitlus meeskondade vahel... midagi ei ole, lõpuks tuli minut hiljem meelde, et peaks kollase andma ja vea vilistama, aga mängu jättis ka imelikult pooleli lambisest olukorrast
16:34
Praegu oleks ideaaalne paidel Siim Luts sisse tuua.
16:35
Kasper Elissaar: Mine tea, äkki saame Lutsu juba sel kuul väljakul näha.
16:36
Külastaja Oeh kommentaar
Kaspar, kas need rohelised prillid ära ei väsita? Tur on igal juhul rohkem Koondise vääriline, kui Kreida, aga mingil põhjusel ühes klubis ei pea väga palju veel küosema ja treenima A kutseks...
16:39
Kasper Elissaar: Vabandust, aga kui sa tuled võrdlema ääreründajat ja keskpoolkaitsjat, ei saa sind pidada tõsiseltvõetavaks vestluspartneriks. Kreida on sel hooajal olnud üks silmapaistvama arengu teinud mängijaid. Küsi ükskõik millise klubi treenerilt seda. Tur on mänginud Premium liigas sel hooajal kuus mängu põhikoosseisus.

Rumaluse pealt on hästi lõbus lahmida. Väga kurb trend.
16:39
Kasper Elissaar: Vahetus82. minutil Alliku välja ja Herol sisse.
16:40
Flora mängumasina rikkus see Itaalia sõprusmäng
16:40
Külastaja Vest kommentaar
Kas Luts on ka Paide KTM? Alustas oma karjääri ikkagi ju Paide Floras mis oli praeguse Linnameeskonna eelkäijaks.
16:40
Kasper Elissaar: Jah, on.
16:41
Kasper Elissaar: Hoiatus84. minutil saab Sanneh ka kaardi. Mäng on lõhkuvaks läinud.
16:42
Kasper Elissaar: HoiatusFlora pingil sai keegi kollase 85. minutil.
16:44
Lõhkuv mäng on tüüpiline Tarajevi mäng.
16:44
Millegi pärast makstakse klubidele päris head raha per nägu koondise esindamise eest. Kui sul regulaarselt 10 meest koondises on siis on see päris hea sissetulek.
16:46
Kasper Elissaar: 2 miljoni euro suuruse eelarvega klubi jaoks on see koondise raha pigem ikkagi kommikas. Aga muidugi võib asju ka sellest perspektiivist näha. Kahtlemata on Eestis väga mitmeid klubisid, kes kõike läbi raha prisma vaatavad.
16:46
Ei rikkunud midagi see itaalia sõprusmäng, samal päeval olejs nagunii neil premium liiga mäng olnud
16:47
Kasper Elissaar: Pürg kingib Paidele karistusala tagant karistuslöögi! Saab 89. minutil ka kollase.Hoiatus
16:48
Kasper Elissaar: Caprioli keerutas hästi ristnurga suunas, aga Igonen tõi ära!
16:48
Kasper Elissaar: Viis üleminutit!
16:49
Mängida Itaalia kuumuses või siin on kaks ise asja.
16:51
Kasper Elissaar: Hoiatus Eemaldamine  90+3. minutil käib Liivaku jalg Sannehi näo juures ära (võitluses palli pärast) ja täna jäi Liivaku päev lühikeseks.
16:52
Kasper Elissaar: Tundub, et rihime täna viigisadamasse ja Paide saab Floralt esimese punkti kätte.
16:53
Kasper Elissaar: Nii on! Paide ja Flora mäng lõppeb 1:1 viigiga! Paidelt suurepärane etteaste. Flora mootor ei käi praegu päris õlitatult.
16:55
Kasper Elissaar: Väga mõnus jalgpallilahing oli. Võimalusi mõlemal poolel. Palju publikut. Mõnus jalgpallipäev.
16:58
Külastaja Vask kommentaar
Kalju on üks selline väga "rahaklubi". Rohkem nagu pole
16:59
Külastaja #freeLiivak #freeAland #f kommentaar
Henn ainus põhjus miks ma ei vaimustu ei premium liigast ega selle fantasy mängust. Hooaja algusest peale Liivak varumees, sest Sorga lõi mingitele peksukottidele 4 väravat. Nüüd Aland ka lampi varumees ja sellises olulises mängus valida Heroli asemel Alliku..
16:59
Liivak oleks paras kuhugile lenule saata. Kahjuks enam ei saa.
16:59
Värav läks ikkagi Frolovile?
16:59
Kasper Elissaar: Muidugi Frolovile. Viimase puute autor on ju alati väravalööja.
17:00
Kasper Elissaar: Aga aitäh, et olite meiega! Lugege kindlasti ka Ott Järvela ülevaadet ja järelkaja, mis ta Paidest teieni toob.
17:01
Kasper Elissaar: Täna õhtul veel üks mäng, kui kahe tunni pärast võõrustab Levadia Maardut. Seda matši näeb otsepildis Soccernet.ee-st. Püsige lainel ja ilusat pühapäeva õhtut!