Pühapäev, 1. september 2019
18:03
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Inglismaal on selles voorus üheksa kohtumist kümnest peetud ning kõige magusam pala jäeti lõppu - poole tunni pärast saab avavile klassikaline Põhja-Londoni derbi!
18:07
Rasmus Voolaid: Arsenali eest on esimest korda kolmekesi koos algkoosseisus Nicolas Pepe, Pierre-Emerick Aubameyang ja Alexandre Lacazette. Tottenhami poolelt on ehk kõige märgilisem Christian Erikseni alustamine, kuna see annab aimu, et ta sel suvel klubi ei vaheta.
18:22
Rasmus Voolaid: Oh üllatust, Unai Emery ja Mauricio Pochettino kinnitasid mõlemad enne mängu, et tahavad kindlasti võitu, vahet pole millise mängupildiga.
18:26
Rasmus Voolaid: Ajalooliselt on Arsenali kodu olnud Tottenhami vastu ka Arsenali kindluseks. Viimasest 26 kohtumisest on vaid üks erand.
18:30
Rasmus Voolaid: Aga läksime! Harry Kane pani palli mängu.
18:31
Rasmus Voolaid: Pepe liigub 90 löögi tempos, kuna paugutas esimest korda peale juba esimesel minutil.
18:37
Rasmus Voolaid: Arsenal on alustanud aktiivsemalt, aga samal ajal on näha, et nad jätavad taha päris palju ruumi, mis peaks Sonile ja Kane'ile hästi sobima.
18:40
Rasmus Voolaid: Paistab, et Tottenham ei kavaldanudki. Oleks võinud ju eeldada, et Vertonghen on paremkaitses ja Sanchez keskel, ent siiski vastupidi.
18:41
Rasmus Voolaid: Värav 10. CHRISTIAN ERIKSEN! Suurepärane kontra Tottenhamilt, Lamela löögi Leno tõrjub, aga ainult selleks, et Eriksen saaks palli tühja lükata.
18:41
Rasmus Voolaid: See sama ruum, millest juba räägitud ...
18:42
Rasmus Voolaid:
18:46
Rasmus Voolaid: Eriksen täna teeb! Nüüd võttis tuimalt paremale jalale ja jahtis korraliku löögiga ristnurka, aga Leno oli valmis.
18:46
Rasmus Voolaid: Suur jalgpallur!
18:48
Rasmus Voolaid: Ja jälle Tottenham poolkiirest! Son ei saanud kuhugi sööta ja lõi selle asemel ise, aga Leno seekord päästab.
18:57
Rasmus Voolaid: Arsenal teenis väga hea koha pealt karistuslöögi, aga Pepe keerutas umbes 2 meetrit mööda.
18:59
Rasmus Voolaid: Nüüd ongi Arsenal küllalt jõulise surve peale saanud ja Tottenhami juba minutiteks oma kasti naelutanud.
19:00
Rasmus Voolaid: Hoiatus Danny Rose teenis mängu esimese kollase. Alles 28. minutil, ootamatu!
19:01
19:02
Rasmus Voolaid: Hoiatus Aga kohe ka Lamela kollane ja see on juba derbi moodi.
19:06
Rasmus Voolaid: Leno tegi taas ebakindla tõrje, seekord Kane'i vastu. Son noppis teise palli, aga christianeriksenilikult ta seda kohe väravasse susata ei saanud
19:09
Rasmus Voolaid: XHAKA VÕTAB SONI MAHA JA PENALTI!
19:09
Rasmus Voolaid: Xhakalt ikka väga rumal käitumine.
19:09
Rasmus Voolaid: Harry Kane lööma, mõistagi.
19:10
Rasmus Voolaid: Värav 40. Tugev ja täpne penalti vasaku posti kõrvale! Leno hüppas teisele poole.
19:14
Rasmus Voolaid: Nüüd ka Arsenali parim võimalus, kui Pepe pääseb lähedalt löögile, aga Lloris korralik tõrje. Kümme sekundit hiljem tuleb juba Son teisel pool kontrasse. Sellega peab küll Emery midagi ette võtma, seni on Pochettino ta taktikaliselt selgelt üle mänginud.
19:16
Rasmus Voolaid: Värav JA NÜÜD TULEB VASTU! ALEXANDRE LACAZETTE TEISEL LISAMINUTIL!
19:17
Rasmus Voolaid: Tottenhami mehed ise läksid juba ette ründama, aga palli sinna kaasa ei saanud. Lacazette rammis palli täiest jõust võrku.
19:18
Rasmus Voolaid: Esimene poolaeg on läbi, Arsenal mängus tagasi!
19:18
19:20
19:33
Rasmus Voolaid: Läks taas!
19:39
Rasmus Voolaid: Soni löök lendas rikošeti järel päris ohtlikult tagapostist mööda, aga nurgalöök Spursile.
19:40
Rasmus Voolaid: Ei tulnud nurgalöögist ega järgnenud Arsenali kontrarünnakust midagi.
19:43
Rasmus Voolaid: Guendouzi lööb kastist peale, aga Lloris vastab hiilgava tõrjega!
19:44
Rasmus Voolaid: Ja nurgalöögi järel kohe veel üks supervõimalus Arsenalile, aga nii Kolašinac kui Aubameyang ei suuda tagapostist Lacazette'i söötu ära lüüa.
19:47
Rasmus Voolaid: Kane on ikka hull vana ja paneb väga ilusa kombinatsiooni järel terava nurga alt posti!
19:50
Rasmus Voolaid: Aubameyang kalastas natuke penaltit, aga seda ei tulnud.
19:52
Rasmus Voolaid: Hoiatus Lacazette'ile kah kollane. Vahetus 63. minutil teeb Arsenal ka oma esimese vahetuse: Torreira puhkama, Ceballos sisse.
19:53
Rasmus Voolaid: Kohe pani Ceballos hirmsa puraka kaugelt ja Lloris vastab väga hea tõrjega!
19:55
Rasmus Voolaid: Vahetus 67. Väga-väga palju tööd teind Lacazette tuleb puhkama ja Mkhitarjan tema asemele sisse.
19:58
Rasmus Voolaid: Värav 71. Kaua tulnud kaunikene! Aubameyang paneb Guendouzi suurepärasele söödule varba vastu ja seis on viigis!
20:05
Rasmus Voolaid: Arsenal jahib ikka väga vihaselt veel ka võiduväravat. Tottenham paistab väsinud olevat. Hoiatus 74. minutil sai ka Harry Winks omale kollase kaardi.
20:06
Rasmus Voolaid: Hoiatus 78. Ja veel üks kollane, nüüd Davinson Sanchez. Tottenhamil viis meest kaardiga, Arsenalil ainult Lacazette ja tema juba ka puhkab.
20:06
Rasmus Voolaid: Vahetus Son tuleb ära ja Giovani Lo Celso platsile.
20:07
Rasmus Voolaid: Sokratis sai palli väravasse, aga fikseeriti suluseis!
20:07
Rasmus Voolaid: Minut aega vaadati seda igaks juhuks üle kah, aga ikka selgus, et ei loe.
20:13
Rasmus Voolaid: No meil on ikkagi derbi ja nüüd läks natuke sõjaks ka.
20:13
Külastaja JEa kommentaar
Kova pela
20:14
Rasmus Voolaid: Hoiatus87. Winksil vedas ja talle (teist) kollast ei tulnud, ainult Sokratis sai.
20:19
Rasmus Voolaid: Viis lisaminutit läksid käima.
20:19
Rasmus Voolaid: Hoiatus 90+2. Granit Xhaka saab ka ikka kollase ära.
20:21
Külastaja Astro kommentaar
Nüüd Spurs
20:21
Rasmus Voolaid: Kane läks penaltit noolima, aga jääb sellest ilma. Vist ei hakka VAR ka üle vaatama.
20:22
Rasmus Voolaid: Viimane minut ...
20:22
Rasmus Voolaid: Keegi äkki otsustab veel Koulibalyt teha?
20:23
Rasmus Voolaid: Sissokol veel tekkis üks variant, aga kõmmutas väravast mööda.
20:23
Rasmus Voolaid: Kõik! 2:2 viik, kõva mäng!
20:24
Rasmus Voolaid: See on ka aus tulemus, kuna Tottenham kindlasti vääris oma 2:0 eduseisu, aga teise poolaja pealt on ka Arsenali viigistamine õiglane.