Esmaspäev, 9. september 2019
20:27
Rasmus Voolaid: Tervitused Lillekülast! Viimased Hollandi koondislased eesotsas Frenkie de Jongi ja Matthijs de Ligtiga tutvuvad veel mänguplatsiga, teised kõik on sisse ära läinud. Ca tund ja veerand veel avavileni!
20:31
Külastaja Sünnipäevalaps kommentaar
Arvestades, et viimati mängis koondis mu sünnipäeval 09.09.09 kui Hispaanias saadi 0:3 kaotus(samal päeval vist Iglesias esines ka Tallinnas) seega loodetavasti saadakse seekord (veidi) parem tulemus... Kasperi reedesed sünnipäeva soovid vast täide ei läinud seega eksnäis kuidas mul läheb.. Vâravat tahaks.
20:32
Rasmus Voolaid: Soovime kõigile tänastele sünnipäevalistele palju õnne! Lisaks Külastaja Sünnipäevalapsele on täna suur päev näiteks ka Adam Sandleril ja Luka Modricil.
20:34
Külastaja Sünnipäevalaps kommentaar
Turvafirma meeskond võib vabalt seenele minna kui arvatakse et ka tahvelarvuti kuulub staadionil keelatud esemete hulka (v.a pressitribüüni)
20:37
Külastaja Sünnipäevalaps kommentaar
Ja Markus Jürgensonil ka ...
20:38
Rasmus Voolaid: Staadionil on praegu veel vaikus, aga mõlemad fännisektorid toimetavad. Jalgpallihaigla omad tõmbavad välja ülisuurt Eesti lippu, Hollandi sektoris on aga umbes sadakond väiksemat Hollandi lippu.
20:39
Rasmus Voolaid: Kui Karel Voolaid tegi algkoosseisus kaks vahetust, siis Ronald Koeman vastas kolmega. Sisse on toodud Joel Veltman, Davy Pröpper ja Saksamaa vastu debüüdil skoorinud Donyell Malen.
20:43
Külastaja Mõtteid kommentaar
Sellest mängust ei julge ma mitte midagi head oodata. Alustades tagant - eelmisel korral oli meil väravas lõvikonserve söönud kuumavereline loom, kes esimese 30 minutiga tegi vähemalt neli VÄGA head tõrjet; sel korral on meil üsna keskpärane väravavaht, kes otseselt ei eksi, aga ei tassi ka. Täpselt nii lõi Saksamaa meile need väravad kiiresti ära. Väikeriigil peab väravavaht olema suuteline tõrjuma lööke, mis igasuguse loogika kohaselt peaks sisse minema.
20:45
Külastaja Mõtteid kommentaar
Teiseks kaitseliin. Toona poolvigasena mänginud Raio Piiroja võitlustahtes ei kahelnud keegi. Kuigi ta sai punase ja põhjustas penalti, oli eelmise mängu kaitseliin küll selline, mille puhul hingasin mina rahulikult, et kui mujalt käriseb, siis nemad lapivad. Ja lappisid ka. Mälatan üht spaaget van Persie vastu, kes ilmselt juba mõtles, kuidas ta väravat tähistab
20:47
Rasmus Voolaid: Möll staadioni ümber on vägev!

Foto: Brit Maria Tael
20:48
Külastaja Mõtteid kommentaar
Aga midagi positiivset ka - meil on kaks noort hörga, Käit ja Sorga. Neil suurepärane koht end tõestada. Sorga nälga nägime suvel Ftankfurdi vastu ja Valgevene vastu, Käit on näidanud, et oma vanuse kohta on tal kõrgest klassist mängulugemine. Loodame, et neist piisab, et midagi põnevat korda saata. Hea oli näha ka näljast Ojamaad. Meenuad juba need ajad, kus 2012. aastal hüüdis publik, et Ojamaa platsile tuleks - noor ja vihane, küll ta teeb. Kui saaks selle lõpplahenduse ka korda
20:53
Külastaja kribenski kommentaar
kas hollandi fännidel on jätkuvalt tradisioon tulpe visata mängu vilega väljakule? :D
20:53
Rasmus Voolaid: 52 minuti pärast olen targem. Ausalt luban, et kui viskavad, siis saab see ka siin LIVE-aknas kajastatud.
20:54
Rasmus Voolaid: Mõlema koondise väravavahid tulevad platsile ja saavad juba umbes tuhande pealtvaataja ees sooja teha.
21:00
Ott Järvela:

Eesti koondise abitreener Aivar Anniste ETV otsestuudios: "Kostja puudumine on tingitud vigastusest. Sorga jäi algkoosseisu, sest on teinud väga hea hooaega ja oli hea ka Valgevene vastu. Ainsalu on samuti väga hea hooaja teinud ja väärib seda võimalust end tõestada. Vasakkaitsesse tõime Ken Kallaste näol värskeid jalgu, sest tuleb raske tööpäev. Hollandi kõige suurem tugevus on liikuvus rünnakul. Peame olema tähelepanelikud ja liinide vahed kompaktseks ajama."

21:01
Külastaja Kevin kommentaar
See kuu Holland järgmine kuu Saksa kõva värk.
21:01
Rasmus Voolaid: Ülejäänud Eesti koondis on samuti platsile tulnud ja saab rahva toetuse osaliseks.
21:02
Külastaja hmm kommentaar
Samas üks positiivne asi silma jäänud. Pikk ei olnud kuigi hea eelmine mäng ja peatreener tegi ka vastava vahetuse.
21:04
Rasmus Voolaid: Nüüd on ka Holland väljas. Lumivalges soojendusdressis.
21:09
Külastaja Jormma kommentaar
Mulle Voolaiu mõtted meeldivad ! Kui nüüd individuaalselt ka kutid oma taseme välja mängiks...
21:10
Rasmus Voolaid: Kostja lükkab praegu koos ülejäänud pingiga rondot ja vigastust välja ei paista. Muidugi on asi mängukiirusest kaugel, aga äkki ta siiski paarikümne minuti vormis on.
21:15
Rasmus Voolaid: Tundub, et Taijo Tenistel on kõik korras ja teeb koos ülejäänud algkoosseisuga ilusti sooja, aga Gert Kams teeb kõigist eraldi spurte ja ülejäänud varumeestest oluliselt intensiivsemat soojendust.
21:16
Rasmus Voolaid: Aga seda vaid mõned minutid ja nüüd tuli ta ülejäänud varumeeste juurde tagasi. 
21:23
Ott Järvela:

Eesti jalgpallikoondise kõigi aegade parim väravakütt Andres Oper ETV jalgpallistuudios: "Ootan, et poisid annaksid endast kõik. Kaotada pole midagi. Jalgpall on selline ilus mäng, et kõigil on võimalus. Mäng algab seisult 0:0. Mida kauem see püsib, seda närvilisemaks Holland muutub."

21:24
Rasmus Voolaid: Tulid teated, et järjekorrad on taaskord väga pikad ja festivalialasse saabumine võttis aega ca 30 minutit. Kes meie LIVE-ülekannet fännialast loeb, siis tasub juba sammud staadionile sättida, ka seal pidid järjekorrad pikad olema.
21:24
Rasmus Voolaid: Eesti koondise algkoosseis lõpetas soojenduse! "Eesti, Eesti, Eesti!" kõlab tribüünidelt.
21:26
Külastaja 15koef kommentaar
Rahvas juba vaikselt laineid ka teeb tribüünidel? Tuleb rekord ära?
21:27
Rasmus Voolaid: Laineid veel ei tehta, aga just harjutati tribüünide siniks maalimist ja see tuli päris hästi välja. Hümnide ajal peaks see efekt eriti suur olema.
21:28
Rasmus Voolaid: Enne mängu rääkisin Mihkel Uibolehega ja ta ennustas, et rahvast tuleb 11 000+, ideaalis üle 12 000. Saksamaa vastu aga peaks veelgi enam tulema, ainuüksi seepärast, et Saksamaa fänne on tulekul rohkem kui on praegu Hollandi omi.
21:32
Rasmus Voolaid: Staadionil tutvustati nüüd Eesti algkoosseisu ja väike iluviga tuli teadustajal sisse, nimelt jäi Mihkel Ainsalu ette lugemata. Pole hullu, loodetavasti tuleb Ainsalu ikka väljakule.
21:34
Külastaja matteus kommentaar
kas m2ngu n2eb ka siit ?
21:35
Rasmus Voolaid: Mängu tasub ETV pealt vaadata, meie kahjuks üle ei kanna.
21:36
Rasmus Voolaid: 10 minutit avavileni ja ikka päris palju vabu kohti on. Ei paista küll, et kõik avavileks kohale jõuavad.
21:38
Rasmus Voolaid: Meeskonnad tulevad väljakule!
21:40
Rasmus Voolaid: Ja hümnide aeg.
21:40
Külastaja Po kommentaar
Mis seisu ennustate? 0:4 oleks soliidne isegi.
21:44
Rasmus Voolaid: Kätlemistseremoonia läbi ja peagi läheb minna. Eesti fännisektor on seekord vähe rohkem täis kui Valgevene vastu.
21:44
Külastaja hmm kommentaar
Millal Soccernet TV tuleb ka telekasse? Kodumaised jalgpallikohtumised, tippliigad ja ehk ka esiliiga a ja b kohtumised tulevikus. Pluss saated nagu näiteks Silm peale, küsimused Pohlakule jne :D
21:44
Kristjan Jaak Kangur: Töö selle nimel käib, ütleme nii.
21:45
Külastaja Fuuu kommentaar
Huvitav on vaadata, kuidas enne mängu täiega haibitakse igalt poolt ja siis milline pettumus peaaegu alati on mängu ajal ning pärast mängu. Ainult jalgpall ja vest on saanud sellega hakkama, et kuigi pidevalt peab publikum pettuma, tuleb suur ja veel suuremgi publik alati staadionile kohale. Korvpall ilmselt suudab konkurentsi mingi hetkeni pakkuda, ent seal tuleb saalimahutavus ette. Samas suudab korvpall oluliselt sagedamini nö "häid" hetki pakkuda.
21:45
Külastaja 15koef kommentaar
Cillessen võiks küll mõne palli sealt võrgust välja korjata, siis teab et pole mõtet siia väravasse nätsu nätsutama minna - võib kurku minna
21:45
Rasmus Voolaid: Avavile!
21:46
Külastaja hmm kommentaar
Mida viiulit, milleks sellist hümni vaja. Kõik võiks oma liistude juurde jääda. Ooper ja hümn ei käi kokku...
21:46
Külastaja jeekim kommentaar
paar lolli ikka üritasid salmude vahel plaksutama hakata
21:46
Külastaja jeekim kommentaar
eesti võiks värava lüüa. nulliga kaotus oleks iga skooriga kurb
21:46
Rasmus Voolaid: Holland oli sööduga eksimas ja Sorga tormas vahele, aga de Ligt jõudis päästma.
21:47
Rasmus Voolaid: Ojamaa pani Veltmanile kõvasti keha ja lükkas ta platsilt välja, paistab, et Eesti mehed on füüsiliselt valmis võitlema.
21:47
Külastaja Kribenski kommentaar
Kas pealtvaatajaid loetakse ikka piltide pealt ju?
21:48
Rasmus Voolaid: Ojamaa ja Veltmani duo said uuesti kokku, aga seekord tegi eestlane vea. Karistuslöögist midagi ei sündinud.
21:48
Kristjan Jaak Kangur: Pöördväravad selleks olemas.
21:48
Rasmus Voolaid: Van Dijk paugutas 30 pealt, aga napilt-napilt mööda!
21:48
Külastaja No kommentaar
Ojamaa üks ainsaid eesti pallureid, kellel üldse keha on
21:50
Rasmus Voolaid: Seekord patustas Veltman ise, kui Sorga käest maha tõmbas. Eesti on alustanud korralikult.
21:52
Kristjan Jaak Kangur: Foto: Brit Maria Tael 
21:53
Rasmus Voolaid: Mäng on muidugi sada protsenti Hollandi käes, Eesti pole esimese kaheksa minutiga Hollandi poole peal ühtegi söötu lükanud.
21:53
Külastaja 15koef kommentaar
Naistekoondisele ei saagi ju alla jääda, ütleme nii et naised ajasid latti ikka meestele väga kõrgele (loe: võitlustahe)
21:54
Rasmus Voolaid: Lepmets pidi tsenderdust takistama tulema ja Veltman sai pooleldi tühja väravat sihtida, aga pani üle. Surve on väga maru!
21:56
Rasmus Voolaid: Eesti esimene rünnak, aga Zenjovi tsenderdus ei pääse van Dijkist mööda. Küljeaut oli päris kaval - Klavan pikendas Teniste auti, aga suluseis.
21:56
Külastaja hmm kommentaar
Eesti rabistab liiga palju. Vahest kasulikum 1 sekund kauem mõelda ja siis tegutseda, liiga ruttu isegi tahavad teha otsuseid, aga ei jõua kohale need otsused.
21:58
Külastaja MeesPohlakust kommentaar
Mis Eesti koef oli?
21:59
Kristjan Jaak Kangur: Eile oli igatahes 60.
21:59
Külastaja Po kommentaar
Praegu on küll näha, et mehed tahavad. Seda ongi vaja.
21:59
Külastaja Ants kommentaar
Platsil ei anta Sulle aega, Sa pead seal tegutsema koheselt, vastasel juhul oled palist ilma
21:59
Rasmus Voolaid: Zenjov põhimõtteliselt võitis van Dijki vastu õhuvõitluse, kõva!
21:59
Rasmus Voolaid: Memphis läks kaugelt iluväravat otsima, aga väga selgelt üle.
22:00
Rasmus Voolaid: Zenjovilt suurepärane konksutamine, aga värava eest ei suuda ründajad ära lükata! Eesti pika puuga parim võimalus.
22:01
Külastaja Kribenski kommentaar
Millal Sanja Dimitrejevi lahkumismäng?
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Ehk uuel aastal. UEFA kalendri muutumine ja Rahvuste liiga teke on sõprusmängude päevade arvu väikeseks teinud. Aga keskendume nüüd tänasele lahingule!
22:02
Rasmus Voolaid: Võitlusvaim ja suhtumine on praegu igati eeskujulik! Kaitses pingutavad kõik mehed ülima sihikindlusega ja keegi ei lange ansamblist välja. Raske on, aga seisame korralikult. Eespool tekib variante, nagu näha on saanud.
22:02
Rasmus Voolaid: Värav Ja selle peale Joonas Tammelt räme eksimus ja Ryan Babel lükkab ära!
22:03
Rasmus Voolaid: Tamm jäi vaatama ja ei löönud palli minema ning Babel värava eest sahistab.
22:04
Rasmus Voolaid: Staadionil on nüüd haudvaikus.
22:06
Külastaja hmm kommentaar
Kohutav töö Tamme poolt.
22:06
Külastaja muigega kommentaar
Meie kaitseliin jätkab samas vaimus kui Valgevene vastu.
22:06
Külastaja Vas kommentaar
M6lemal keskkaitsjal polnud aimugi kus nende mees on
22:06
Rasmus Voolaid: Memphis virutas uue terava palli värava ette, aga seekord õnneks kõigist mööda.
22:06
Külastaja heh kommentaar
Asi polnud Tammes vaid Klavanis kus Babel oli tema ees, sellist asja keskkaitsja ei tohiks lubada et vastase selja taga on.
22:06
Külastaja M kommentaar
Rasmus, see oli Klavani mees, kes Tamme tsooni lõikas. Klavan lasi ennast lapsikult ära tõmmata. Jälle.
22:06
Külastaja Tamm kommentaar
Tamm - Klavan duo oli juba Valgevene mängus äärmiselt ebaõnnestunud. Tamme positsioneering on pidevalt täiesti mööda ning madalate söötude hindamine ebtäpne.
22:06
Külastaja Kribenski kommentaar
No Kostja, no party.
22:07
Rasmus Voolaid: Võimalik, sel juhul vabandused Tamme ees. Reaalajas tundus teisiti.
22:07
Rasmus Voolaid: Foto: Oliver Tsupsman
22:10
Rasmus Voolaid: Holland suudab juba Eesti kaitsefaasis meie käigud kinni panna. Isegi oma värava eest ei saa naljalt tulema.
22:11
Külastaja muigega kommentaar
Ilmselt on tõsiasi, et Klavan enam ei jõua ja Tamm lihtsalt ei suuda. Kas tõesti ei ole keskaitsesse kedagi teist võtta
22:11
Külastaja hmm kommentaar
Aga kui aus olla, siis ikka ei ole seda hype ja tunnet, et Eesti võiks alati midagi korda saata ükskõik kelle vastu nagu oli Rüütli ajal. Samas mingi muutus on toimunud Reimi ajaga, aga no eks aeg näitab, mis saab. Ega väga paremaid mehi Eestist võtta ei ole ka platsile.
22:11
Külastaja No kommentaar
Paraku ei hiilga kumbki meie tänane keskkaitsja kiirusega. Pange sinna kôrvale Hollandi ülemised 6 meest, vôi isegi ükskõik milline hollandlane
22:11
Külastaja Fuuu kommentaar
Tamme mees jooksis Klavanile selja taha, Babel jooksis Klavani ja Tamme vahele - mehe üleandmise, seega suhtluse küsimus. Tamm oli justkui madala söödu blokiks kastis, Klavan oleks pidanud mõlema vastase ründajaga hakkama saama
22:12
Külastaja hmm kommentaar
Vastaste jaoks pole enam vahet, kas vastas on Eesti või Andorra. Kuidas on see koondise mäng nii kehvaks jäänud? Mehed ka suht kehvades välisklubides, et samas osaliselt arusaadav. Aga kuidas teiste väikeriikide jalgpallurid kaugemale jõuavad?
22:12
Külastaja ok kommentaar
Kuidas Ainsalu ei tunne oma mehi? Nii räigelt eksis ja söötis täiesti tühja kohta, kus oli ainult vastane, hmm...
22:12
Külastaja ok kommentaar
Mida Kallaste korraldab??? Jäta pall väravahile, mitte ära võta nina alt palli ära, johhaidi. Vaikselt hakkab meenutama Saksamaa mängus tehtud jamasi.
22:14
Külastaja tõrvik kommentaar
Ei olnud Klavani mees värava olukorras! Hollandlased jooksid risti ja kaitsjad oleks pidanud vahetama. Tamm jooksis otsajoones suunas ja Klavanile jäi kaks meest katta. Ilmselgelt selliste kiiruste juures Klavan enam etteposti jooksnud meest katma ei jõua!
22:16
Külastaja Heinz kommentaar
Kaitseliin on rabe, Kallaste minutite puudus paistab väga välja, aga Käit ja Sorga panevad palli saades päris kenasti. Ja Ojamaa on keskmist mõõtu tank.
22:16
Külastaja hips kommentaar
kuuske peaks proovima
22:21
Rasmus Voolaid: Wijnaldum otsis esimest posti, aga Lepmetsalt korralik tõrje. Minut hiljem seletas van Dijk kõvasti Boikoga, aga kaardid jäid taskusse.
22:21
Külastaja heh kommentaar
Õnneks üle pika aja on Eestil lootust, et tulevad kaks head ründajat peale Sapovalovi ja Jürgensi näol
22:22
Külastaja Jep kommentaar
Holland kasutab seda taktikat mida Klopp Liverpoolis kasutab
22:22
Külastaja Eesti probleem kommentaar
On ikkagi selles, et palliga enesekindlaid mängijaid ei tule peale. Tänagi on ainult Sorga ja Käit natukenegi palli suutnud hoida ja mõned täpsed passid lükata.
22:22
Külastaja asd123 kommentaar
Hetkel kõige sümpaatsemad olnud Lepmets, Ženjov, Sorga ja Käit.
22:22
Külastaja 15koef kommentaar
Kas kostja on nii audis, et ei näe teda kasvõi lõpus 10-15 minutitki?
22:22
Rasmus Voolaid: Ojamaa teenis Pröpperi vastu nüüd ka vastaste poole peal karistuslöögi, aga me ei hakka seda kasti laskma. Klavan ja Tamm jäävad taha.
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Soojenduse tegi Kostja igatahes koos teistega korralikult kaasa. Pakuks, et võib vahetusest sekkuda küll.
22:23
Külastaja hmm kommentaar
@jep Mis taktika see siis on? Minu arust on Hollandi mäng küll Liverpooli omast teistsugune.
22:23
Rasmus Voolaid: Babel paneb kaugelt vastiku palli esimese posti suunas, aga Lepmetsalt kindel tõrje.
22:24
Külastaja muigega kommentaar
Kogu meie koondis on aeglane. Võrreldes hollandlastega venivad kõik liinid kui tatt
22:24
Külastaja Tamme kommentaar
Prooviks Pürgi
22:26
Rasmus Voolaid: Ojamaa pani palli kasti ja kõik oli iseenesest okei, ainult Sorga jäi õhuduelli van Dijki vastu. Seal varianti ei tekkinud.
22:27
Rasmus Voolaid: Aga nüüd on äkki meie võimalus? Mets ja Tamm on kastis ja Eestile umbes 40 pealt karistuslöök.
22:27
Rasmus Voolaid: Siiski mitte, puhastatakse ka see, aga Eesti lükkab Hollandi poole peal natuke söötu.
22:28
Külastaja asd123 kommentaar
Ainsalu asemel oleks tahtnud Kreidat näha.
22:29
Rasmus Voolaid: Memphis konksutas korraga kaks Eesti kaitsjat ära ja virutas, aga Lepmets tegi jälle kindla peale korraliku tõrje. 
22:29
Külastaja ok kommentaar
Ojamaa täna see Ojamaa, kes 1 sekund hoiab palli liiga kaua enda käes ja siis kaotabki selle.
22:29
Külastaja muigega kommentaar
Kahju, et peale Kostjat ei ole koondises ühtegi meest, kes kasti tagant oleks suuteline raamidesse lööma. Van Dijki suguse pika koljati vastu on tsenderdused pea mõtetud.
22:30
Külastaja 15koef kommentaar
Ainsalu ju väga tiptop olnud minu arust. Jah, oli väike periood kus tegi mitu valesöötu järjest. Või vaatan ma mingit teist mängu?
22:30
Rasmus Voolaid: Esimene poolaeg on läbi! Tasemevahe, pole midagi öelda.
22:34
Kristjan Jaak Kangur:  
22:34
Külastaja Tamme kommentaar
Ainsalu ja Kreida on erinevad mängijad . Ainsalu ehitab mängu, lisaks on arenenud kaitse omadustelt, Kreida taob puhtalt kossi ja on puhtalt lõhkuv
22:39
Rasmus Voolaid: Avapoolaja statistika (Eesti:Holland):

Pealelöögid: 0:10
Löögid raamide vahele: 0:4
Postid/latid: 0:0
Nurgalöögid: 0:3
Suluseisud: 1:2
Vead: 3:10
22:43
Külastaja Jormma kommentaar
Super mäng siiamaani. Värav väravaks, aga sats kes just loputas saksamaad on vastas.
22:43
Külastaja meeh kommentaar
super töö koondiselt! voolaid on väga õigel teel. konkreetselt teeb khmst saia. selgelt näha et treener on pooltest mängumeestest üle, pool satsi pole kunagi nii ilusat vutti mängind ja värisevad nagu haavalehed aga krt ma ütlen sellise mänguga me võime veel EMile saada kui Voolaid 10 aastat vastu peab
22:45
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg läks käima! Vahetusteta.
22:45
Külastaja hmm kommentaar
Rimo Hunt on väga hea stuudios. Mõnusad ausad vastused. Ütleb kohe seda mida arvab.
22:46
Külastaja No kommentaar
Täitsa tublilt pandud, peaasi, et nüüd poolaja alguses hollandlaste surve all ei murduta
22:48
Rasmus Voolaid:  Värav 48. Kõrge pall kasti ja Babel pani peaga teise. Lepmetsal polnud variantigi!
22:48
Rasmus Voolaid: Memphis riputas suurepäraselt, Tamm eksles ja Babel oli täiesti üksinda.
22:51
Rasmus Voolaid: Ulmeline vurr on peal ja Eesti ei saa oma kastist (!) tulema! 
22:51
Külastaja õlts kommentaar
Selgelt alustati 2. poolaega instruktsiooniga, et tuleb tagant lühikeste söötudega välja mängida – tulemus paari minutiga käes.
22:52
Külastaja Rallikas kommentaar
Tamm jooksis lihtsalt palli alt läbi
22:52
Külastaja hmm kommentaar
See värav oli suht komöödia. Nagu lapselt kommi võtmine. :D
22:52
Külastaja Po kommentaar
Jalgpallihaigla põhjatust repertuaarist kostab muidugi Eesti kallis... Sarkasm? Vaevalt.
22:54
Rasmus Voolaid: Hoiatus53. Teniste sõitis tagant Barcelona talismanile de Jongile tagant kanda ja sai igati õige kollase. Frenkie natuke lonkab, aga pole vist hullu.
22:55
Kristjan Jaak Kangur:  
22:55
Rasmus Voolaid: Liisi Troska pilt esimesest poolajast.

22:56
Rasmus Voolaid: Van Dijk kerkis nurgalöögi järel teisele korrusele, sihtis rahulikult, aga pani napilt palli postist mööda.
22:59
Külastaja tõrvik kommentaar
Koondisel on üht Piiroja sarnast vaja, kes karjuks meestel emotsiooni üles! Tundub, et vaimset liidrit väljakul pole, rääkimata mängulisest liidrist.
22:59
Rasmus Voolaid: Wijnaldum virutas kuuli teele ja Lepmets lõi rusikatega nurgalöögiks. Frank Liivak mängu tulemas.
23:00
Rasmus Voolaid: Vahetus 60. Sergei Zenjov tuleb välja ja Liivak sisse. Vahetame oma paremäärt.
23:02
Rasmus Voolaid: Vahetus 63. Teeb ka Holland oma esimese vahetuse - kõvasti pahandust teinud Malen puhkama ja Steven Berghuis mängu.
23:03
Külastaja ok kommentaar
kommentaatorid haibivad, aga no ei näe seda tahtejõudu meestes. Rüütli ajal oli vaimsed liidrid nii väljaku kõrval Rüütli näol, kes tegi ikka kurjemat häält kui vaja ja Piiroja näol väljakul ja ega Pareiko küttis ka mehed kuumaks. Ehk peab lootma, et Pechter areneks piisavalt. Temas tundub seda liidrit seal taga küll ja veel, ainult võiks oskused ka rohkem järele tulla.
23:07
Rasmus Voolaid: Eestil on jätkuvalt tükk tegemist, et Hollandi tempos püsida, aga praegu saadakse hakkama. Ainsalu teenis vastastelt vea ja saame natuke hingata.
23:09
Külastaja muigega kommentaar
Piiroja oli vist viimane kaitsja koondises, kes suutis realiseerida standardeid.
23:09
Rasmus Voolaid: Hollandi toob peagi Luuk de Jongi mängu.
23:10
Rasmus Voolaid: Hoiatus 70. Tammele kollane ja järgmise mängu peab ta vahele jätma!
23:10
Rasmus Voolaid: Järgmisena kohtume oktoobri alguses võõrsil Valgevenega.
23:11
Rasmus Voolaid: Vahetus 72. De Jong, de Jongi vastu. Frenkie välja, Luuk sisse.
23:12
Rasmus Voolaid: Liisi Troska püüdis kinni hollandlaste teise värava tähistuse.


Foto: Liisi Troska
23:13
Rasmus Voolaid: Hoiatus73. Veltman tegi Kallastele kõvasti haiget ja sai kaardi.
23:13
Rasmus Voolaid: Tundus, et Teniste andis praegu pingile signaali, et Tamm soovib vahetust.
23:13
Külastaja selge pilt kommentaar
"Ainsalu täna olnud täitsa hea"... on kommentaator ikka etv's
23:13
Külastaja selge pilt kommentaar
Jumal tänatud, siis saab kasutada kedagi teist ka. Tamm liiga ebastabiilne suurtes mängudes, muidu pole viga.
23:14
Külastaja hmm kommentaar
Piiroja oli nii kõva mees, et kui meil see suvaline taanlane enne Rüütlit peatreeneriks tuli, siis ta arvas, et Eesti ainukene võimalus ongi Piiroja peamäng ja toppis ta titipeale keset mängu rünnakutele. :D
23:14
Külastaja Po kommentaar
Sorga kiirust on hea vaadata. Nagu päris juba.
23:14
Külastaja jeekim kommentaar
klavan kunagise poolkaitssja ja tamm pole halvad karistuslöökide andjad aga miks see oluline on et kaitsja karistuslööki peab andma. seda veidrat küla karlade filosoofiat täna ikka palju
23:14
Külastaja selge pilt kommentaar
Oleks meil 11 Sorgat/Käiti
23:15
Rasmus Voolaid: Meerits teebki Vihmanni praegu soojaks, ilmselt vahetus peagi tulemas.
23:16
Rasmus Voolaid: Värav Kui lihtsalt see käib. Memphis võtab palli omaks, vaatab korraks värava poole ja keerutab vasakuga tahanurka. 0:3!
23:17
Rasmus Voolaid: Ojamaa virutas vingelt peale ja Cillessen puterdas, aga Sorga oli natuke vale koha peal!
23:18
Rasmus Voolaid: Tammega ongi kõik! Istus murule pikali ja Vihmann paneb end valmis.
23:19
Rasmus Voolaid: Tammel on vasaku õlaga pahandus.
23:20
Rasmus Voolaid: Vihmann siiski jätkab, paneb dressi tagasi selga ja hoopis Sappinen tuleb sisse.
23:21
Rasmus Voolaid: Täna on 11 006 pealtvaatajat. Eesti koondise rekord A. Le Coq Arenal.
23:22
Külastaja Tundub kommentaar
Tundub, et vigastus on jätnud Klavanile jälje. Pole päris see, kes oli enne vigastust. Lihtvigu ja otsuseid natuke palju.
23:22
Külastaja muigega kommentaar
Ojamaalt oli vist esimene Eesti koonside löök raamidesse
23:22
Külastaja Jee kommentaar
Tamm ehitab ikka mõnuga meile
23:25
Rasmus Voolaid: Vahetus Avaväravad löönud Babel välja, Kevin Strootman mängu. Sappinen tuli samal ajal Ojamaa asemele. Sorga liikus vasakule äärele.
23:26
Külastaja muigega kommentaar
kilgati, et müüdud on enam kui 12K piletit. Tuhat anusaagimit ei viitsinud kohele tulla
23:26
Külastaja 15koef kommentaar
Teist mängu jäjest tegelt vahetustega peatreener jääb liiga hiljaks
23:26
Rasmus Voolaid: Hoiatus 86. Metsale ka kaart ja Holland jahib nüüd karistuslöögist neljandat.
23:27
Rasmus Voolaid: Värav 87. Ja tuligi! Wijnaldum peaga. Selle valiktsükli kolmas värav temale.
23:28
Rasmus Voolaid: Vahetus Eesti tegi seepeale kohe oma viimase vahetuse. Artjom Dmitrijev tuli Mihkel Ainsalu asemele.


23:29
Rasmus Voolaid: Metsale mitte Kallastele tõesti, vabandust. 
23:30
Rasmus Voolaid: Kolm üleminutit.
23:31
Külastaja muigega kommentaar
Tegelikut kõik hollandlaste väravad olid justkui õpikust. Täpsus ja kiirus nende poolt, hiljaks jäämine ja oskamatus mängu lugeda meie poolt
23:31
Külastaja tõrvik kommentaar
Eks palju jagatakse ka klubidele tasuta pileteid ja kuna hommikul vaja tööle minna, siis vanemad oma lapsi igast eestimaa otsast kohale ei saa tuua.
23:31
Külastaja Rallikas kommentaar
Klavan ei läinud kaasa seekord
23:31
Külastaja õlts kommentaar
olen Klavani fänn, aga kas keegi suudab meenutada kasvõi üht koondisemängu, kus ta oleks olnud pika puuga üleväljamees, raskes seisus meeskonda vedanud, olnud inspiratsiooniks? mis Piirojal oli tehnikas puudu, ta kompenseeris hirmsa tahtmisega; Klavanil oleks nagu vastupidi. Klubikarjäärid pole muidugi võrreldavad.
23:31
Külastaja Po kommentaar
Nagu alguses pakutud saigi, õnneks jääb asi soliidseks.
23:32
Rasmus Voolaid: Memphis oli veel ülilähedal Hollandi viiendale ja enda teisele, aga pani palli esipostist mööda. Värav on tal siiski kirjas.
23:33
Külastaja tõrvik kommentaar
Eesti parim täna Lepmets!
23:33
Külastaja 15koef kommentaar
4:0 Kodus tala saada pole sugugi soliidne
23:34
Rasmus Voolaid: Kõik! Eesti 0, Holland 4. Igati õiglane tulemus.
23:34
Rasmus Voolaid: Eesti fännid valisid parimaks Sergei Lepmetsa.
23:35
Külastaja 15koef kommentaar
4:0 Kodus tala saada pole sugugi soliidne
23:37
Rasmus Voolaid:23:38
Rasmus Voolaid:
Ja Liisi Troska püüdis kinni ka Liverpooli meeste omavahelise väravatähistuse.


23:41
Rasmus Voolaid: Aga hüva! Selline see mäng oli. Peagi ilmub meie klassikaline "Luup peale" ja seejärel tuleb juba järelkaja mõlemalt koondiselt. Aitäh ning ilusat õhtu jätku!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!