Laupäev, 14. september 2019
19:24
Ivar Lepik: Kena laupäeva õhtupoolikut!
19:26
Ivar Lepik: Eesti jalgpallipäev on sisuliselt lõppenud, aga välismaal täna veel hulk häid mänge ootamas. Meie paneme oma silmad täna Bundesliga peale, täpsemalt Leipzigi, kus külas suur Müncheni Bayern!
19:27
Ivar Lepik: Kiired uudised: Jerome Boateng sekkub algkoosseisu vigastatud David Alaba asemel. Philippe Coutinho alustab pingilt.
19:33
Ivar Lepik:  Robert Lewandowski, kolmas minut!
19:33
Ivar Lepik: Leipzig ründab, aga keskväljal kaotatakse Müllerile pall, kes leiab läbijooksul Lewandowski ja poolakas sellist hetke juba kasutamata ei jäta!
19:38
Ivar Lepik: Väga rumal pallikaotus Klostermannilt. Lihtne viga.

19:41
Ivar Lepik:  Sellega on Bayern ka kontrolli täielikult enda kätte haaranud. Leipzigil šokiseisund.
19:42
Ivar Lepik:  Teine lähedal! Aga Gulacsi saab Lewandowski madalale löögile käed ette.
19:44
Ivar Lepik:  Lewandowski nüüd peaga, täiesti üksi penaltipunktil, aga ei saa palli raami!
19:45
Ivar Lepik:  Leipzigi kaitseliin on läbisõiduhoov. Ja Lewandowski hea.
19:47
Ivar Lepik:  Leipzigi peatreener Julian Nagelsmann tundub oma 32 eluaastaga pingil ikka äraütlemata kummaline. Tundub, nagu läheks pärast mängu ööklubisse edasi.
19:50
Ivar Lepik: Operaator leiab ka Joachim Löwi tribüünil istumas. Näpib telefoni usinalt. Moodsad märkmed?
19:54
Ivar Lepik:
19:56
Ivar Lepik: Hoiatus Hoiatus  Halstenberg kisub Lewandowskit pikali ja saab vastu sõrmed silma. Mõlemale kaart.
19:57
Ivar Lepik:  Werner teeb Neueri väravale Leipzigi esimese pealelöögi - 27. minutil. Aga see oli lihtne saak.
20:00
Ivar Lepik:  Uudiseid alternatiivuniversumist: Norwich juhib Manchester City vastu 2:0.
20:01
Ivar Lepik: Gnabry pääseb kümnelt meetrilt löögile, aga tabab kuidagi enda kanda. Raisatud võimalus.
20:07
Ivar Lepik: PENALTI! Hernandez on väga napilt kastis sees ja Sabitzer tuleb talle hooga sisse. Tõsi, astus vaid varbale ...
20:07
Ivar Lepik: VAR.
20:08
Ivar Lepik:  Ei ole penaltit! Kaine mõistus võidutses.
20:15
Ivar Lepik:  Kaks lisaminutit ka poolajale. Bayerni käes pall.
20:17
Ivar Lepik:  PENALTI TEISELE POOLE!
20:17
Ivar Lepik:  KUI VÄHE ON VAJA!
20:17
Ivar Lepik:  Hernandez põrkab Poulseniga ja Leipzigil võimalus viigistada.
20:18
Ivar Lepik:  Värav Forsberg ja võrgus! 1:1, täiesti teenimatult, aga seis räägib enda eest!
20:19
Ivar Lepik: Ja siit ka poolajale. Oleme varsti tagasi!
20:29
Külastaja robi robert kommentaar
kes võidab
20:30
Ivar Lepik:  Esimese poolaja mängupildi põhjal ei julgeks Bayerni vastu küll panustada. Paremal päeval oleks kolm tükki ära löödud. Leipzigil on väravaid rohkem kui ohtlikke momente.
20:34
Ivar Lepik: Vahetus Leipzig alustab teist poolaega vahetusega. Avavärava eel hätta jäänud Klostermann välja, Diego Demme sisse.
20:34
Ivar Lepik:  Ja läks uuesti!
20:38
Ivar Lepik: Nagelsmanni poolajajutud on mõjunud. Leipzig üritab mängida. Pavardi viimase hetke taklamine päästis praegu halvemast.
20:41
Ivar Lepik: Joonelt ära! Coman paneb terava palli värava ette, Lewandowski ei ulata ja Konate keerab joonelt vindiga ümber posti ...
20:47
Ivar Lepik:  Werner kannaga - Neueri õnneks sahiseb võrk väljastpoolt!
20:48
Ivar Lepik: NEUER!
20:49
Ivar Lepik:  Sabitzer tulistab 25 meetrilt hirmsa kuuli, mis õhus suunda muudab, aga Neuer paneb käsivarre vahele!
20:50
Ivar Lepik: Vahetus Gnabry välja, Alphonso Davies platsile. 62. minut.
20:53
Ivar Lepik:  Gulacsilt suurepärane refleks! Küünarnukiga löök minema. Väravavahid hiilgavad.
20:57
Ivar Lepik: Vahetus Penaltist skoorinud Forsberg välja, Christopher Nkunku sisse. 69. minut.
21:00
Külastaja Nojah... kommentaar
varsti on ilmselt Pukkil Norwichis omanimeline tänav vms. 1 väravasööt ja 1 värav Manchester City vastu ja Norwich juhib hetkel 3:1
21:00
Ivar Lepik:  See on ulme. Pukki lüüakse rüütliks nii.
21:03
Ivar Lepik:  Bayern on nüüd kerge surve peale saanud, aga Leipzig kaitseb hingestatult.
21:06
Ivar Lepik:  Nüüd kõlisevad raamid! Comani löök võtab rikošeti, Gulacsi paneb näpud vahele ja pall tuleb latist tagasi.
21:07
Ivar Lepik: Hoiatus Nkunkule kaart nüüd, ennist jäi märkimata Jerome Boatengi hoiatus. Hoiatus
21:07
Ivar Lepik: Vahetus Ja üks vahetus ka varasemast: Müller tegi Tolissole ruumi.
21:08
Ivar Lepik: Hoiatus Laimerile kollane. 80. minut.
21:09
Ivar Lepik: Vahetus Poulsen välja, Cunha sisse Leipzigil.
21:17
Ivar Lepik:  Mäng on veidi rahunenud. Leipzigi värav tundub isegi grammi tõenäolisem, aga ei julge arvata. 1:1 rahuldab ilmselt teataval määral mõlemat.
21:17
Ivar Lepik:  Werner tulistab Neuerile kehasse!
21:18
Ivar Lepik:  Neuer tõrjub rinnalihasega. Isegi tal oli veidi valus.
21:20
Ivar Lepik:  EI LÄHE PALL VÕRKU!
21:21
Ivar Lepik:  Viimasel sekundil on Bayernil veel HIILGAV võimalus. Tolisso riputab, Süle lükkab värava ette, Gulacsi saab käe vahele, pall puutub posti ja kolm ründajat on tagumises postis, aga keegi ei saa jalga vahele. Lõpuvile!