Teisipäev, 17. september 2019
19:53
Ivar Lepik:  Nonii. Tere õhtust!
19:54
Ivar Lepik:  Meistrite liiga õhtu, hooaja esimene. Alustame siis kahe mänguga ja proovin teieni mõlemat tuua.
19:55
Ivar Lepik:  Esialgu on pildiga ees Inter-Slavia. Tšehhidel on kõik võimalused olemas.
19:55
Ivar Lepik:  Läksime!
19:59
Ivar Lepik:  Inter ja Slavia esialgu pakkunud rahuliku alguse. Grupis on nad Dortmundi ja Barcelonaga ehk vähemalt üks kolmest suurest peab välja jääma, mis tähendab, et Slavia vastu tuleb kindlasti kohustuslikud punktid ära korjata.
20:02
Ivar Lepik:  Slavia on suutnud paar momenti tekitada. Handanovic samas kontrollib.
20:04
Külastaja Roman kommentaar
Inter ikka väga liimist lahti
20:04
Ivar Lepik:  Praegu ei saa küll aru, kumb on Itaalia tipp ja kumb Tšehhi sats.
20:04
Huvitav , et ucl alagrupis eitaheta VAR-i kasutada
20:06
Tšehhidel on tõesti kõik võimalused olemas, et lõpetada grupis 0p peal ja kui eriti hästi läheb siis ka 0 väravaga
20:07
Ivar Lepik: Üllatusin isegi, kui seda täna päeval lugesin ja mitu allikat kinnitasid. Aga: protokollis oli enne ühes mängus vähemalt kirjas.
20:08
Ivar Lepik:  Nüüd in Inter natuke mängus sees. Esimene ehmatus vist üle elatud.
20:11
Ivar Lepik:  Veerand tundi mõlemas mängus läbi ja ootame endiselt õhtu esimest väravat.
20:15
Külastaja Urmo kommentaar
Imo barca küll dortmundist täna jagu ei saa, veab kui viigipunktiga tulema saavad või mis arvad, Ivar?
20:15
Ivar Lepik:  Loogiliselt ootan ka Dortmundi võitu. Nad peaksid Barcelonale väga-väga ebamugav vastane olema.
20:18
Ivar Lepik:  Inter ähvardab nüüd juba päris tõsiselt.
20:19
Napoli vs Liverpooli mängus võiks Kalidou Koulibaly näidata elu mängu ja Liverpool järgmisel suvel ta ära osta. Van Dijk - Koulibaly keskkaitses, puhas kivimüür ees :)
20:21
Külastaja H kommentaar
Kääbik ei mängi eks?
20:22
Ivar Lepik:  Eeldusel, et pead silmas Messit, siis ta peaks koosseisu kuuluma, kuid pigem usun, et teda ei kasutata. Üpris kindlasti ei alusta. Kui, siis 15-20 minutit lõpus.
20:25
Ivar Lepik:  Handanovic pannakse tagasisööduga raskesse olukorda, aga kogemuse pealt võtab vea välja ründajalt.
20:34
Ivar Lepik:  Teises mängus (Lyon-Zenit) on kodumeeskond üle, kui statistikat uskuda. Rohkem palli, rohkem pealelööke.
20:36
Ivar Lepik: Värav  Aga Zenit!
20:37
Ivar Lepik:  41. minutil Sardar Azmoun! Mängib Dzjubaga seinasöödu, millega kolm kaitsjat ära petetakse ja lööb ära!
20:41
Ivar Lepik:  Slavia teeb kaitses tsirkust ja välja tormanud väravavaht Kolar lööb vastu kaitsjat, aga nende õnneks ei jää pall Lukakule jalge ette, vaid läheb üle otsajoone.
20:41
Külastaja amps kommentaar
Olympique Lyonnais (FRA) - FC Zenit (RUS) | Group G Referee: Michael Oliver (ENG) Assistant Referee 1: Stuart Burt (ENG) Assistant Referee 2: Simon Bennett (ENG) Fourth Official: Andre Marriner (ENG) Video Assistant Referee: Craig Pawson (ENG) Assistant Video Assistant Referee: Christopher Kavanagh (ENG)
20:41
Ivar Lepik:  Jah, kirjas nad on. Paras segadus.
20:43
Ivar Lepik: Aga poolajad! Zenit 1:0 Lyon, Inter 0:0 Slavia.
20:48
Ivar Lepik:  Azmouni väravat ka. Dzjuba sööt on muidugi maailmaklass.

20:54
Külastaja snickers kommentaar
VAR-ist. Euroopa liiga ei kasutata (v.a. finaal), CL-is on VAR ikka igal mängul.
20:54
Külastaja vilepuhuja kommentaar
Lyoni mängu videokohtunike teema meenutab kuidagi jõle palju Taltechi süsteeme... Kirjas on nimed, kes tegelikult asjaga kokku ei puutu
20:55
Ivar Lepik:  Messi kohta küsiti varem. Nagu arvata võis, pingil.
20:57
Ivar Lepik:  Aga teised poolajad!
20:58
Ivar Lepik: Kolar! Inter tuleb näljaselt peale. Lautaro oleks pidanud tagasipõrkunud palli ilmselt ära koksama, aga väravavaht päästab.
21:03
Ivar Lepik: Värav Memphis penaltist 1:1, Lyon viigistab!
21:04
Külastaja lorenzo kommentaar
kes eelmisel aastal esimese kolli lõi, Messi?
21:05
Ivar Lepik: Hea mälu! Messi jah. Siis läks 31 minutit.
21:08
Ivar Lepik: Interi Asamoah sai kollase, aga nüüd VAR-itakse, kas äkki peaks punase andma.
21:08
Ja on ikka uclis var olemas
21:09
Ivar Lepik:  Ei tule punast. Lähme edasi.
21:11
Ivar Lepik:
21:15
Ivar Lepik: Värav SLAVIA! ELU KÄIMA!
21:16
Ivar Lepik:  Handanovic teeb ees postis ühe käega supertõrje, aga Peter Olayinka on esimesena kohal ja lahendab ära!
21:16
Ivar Lepik:  64. minut. Conte nägu oli üpris hapu.
21:16
Ivar Lepik:  Tuletame meelde, et Inter on kodus täna.
21:17
Ivar Lepik:  Niipalju siis sellest, et Slavia nulli värava peale jääb. Ja nulli punkti osas ...
21:20
Ivar Lepik:  See tõrje on ikka absoluutselt maailmaklassist. Handanovic ei ole tasemes järele andnud. Väga alahinnatud väravavaht. No võibolla mitte eestlaste seas ...

21:23
Ivar Lepik:  Alexis Sanchez ei ole mees, keda Conte päästma usaldaks. Vahetused tehtud. Politano läks viimasega Lautaro asemel sisse.
21:25
Nii palju siia Contele,et Icardit pole vaja
21:28
Ivar Lepik:  Veerand tundi jäänud. Inter on ikka päris lõhkises künas praegu. Mänguliselt ei ole ka ülekaal selline, et väga loota midagi.
21:34
Ivar Lepik:  Ei lähe Interil kuidagi. Kümme minutit veel.
21:36
Ivar Lepik: Aga korraks teise mängu juurde. Kes peaks 1:1 viigiga rahul olema? Zenit tuli teoreetilselt esimesest loosipotist ... aga võõrsil viik Lyoniga pole neile üldse paha algus. Seal grupis on veel Benfica ja Leipzig ehk iga punkt on kulla hinnaga. Ehk ka Lyon pigem võtaks ilmselgelt viigi kui kaotuse.
21:37
Ivar Lepik:
21:42
Ivar Lepik: 90 minutit täis! Interil kaheksa lisaminutit päästmiseks.
21:43
Ivar Lepik: Värav Inter saab esimese kätte! 1:1!
21:43
Külastaja Inter kommentaar
Täiesti ebareaalselt halb meeskond, aeglased, kohmetud, tujutud klounid platsil Interil
21:45
Ivar Lepik:  Karistuslöök Sensilt latti ja Barella paneb maapõrkest siis teise palli sisse!
21:47
Külastaja Haw kommentaar
Võib öelda et tšehhide kapten keeras hea käki omadele.
21:47
21:47
Ivar Lepik:  Vahepeal on Lyon ja Zenit lõpetanud. 1:1 jäi.
21:48
Ivar Lepik: Kolar! Nüüd päästab! Sensi riputab liini taha ja Lukaku viielt meetrilt ei saa peaga väravavahist mööda! Nipa-napa suluseis küll ka.
21:50
Ivar Lepik: 1:1, kõik! Slavia saab värava ja punkti kätte. Väärikas esitus.
21:51
Ivar Lepik:  Aga ärge kaugele minge - juba kümne minuti pärast uued avaviled!
21:52
Ivar Lepik:
21:53
Ivar Lepik:
21:54
Ivar Lepik:  Interi värav ka veel. Oli õnne, ütleme nii, et viik kätte saadi.

21:59
kes on Kruusi kaaskommentaator?
22:01
Ivar Lepik:  Julgeks arvata, et Tarmo Kink.
22:01
Ivar Lepik:  Toomas Vara siis teatavasti võrkpallikoondise asju ajamas Hollandis.
22:01
Ivar Lepik:  Aga avaviled!
22:01
Külastaja Vara kommentaar
Vara tom on hollandis
22:02
Ivar Lepik:  Mina esimese hooga võtsin ette Dortmund-Barcelona, aga olen valmis ümber lülitama.
22:03
Ivar Lepik:  Värav Salzburgile unistuste debüüt Meistrite liigas! Kohe Genki võrgud sahisema.
22:05
Külastaja hmm kommentaar
Kaua Tarmo Kingil peale operatsiooni veel taastumisega läheb?
22:05
Ivar Lepik:  Ei oska öelda. Pigem tundub praeguseks juba küsitav, kas teda üldse tippjalgpallis veel näeb.
22:05
Külastaja R. kommentaar
Kahjuks ei näinud Napoli-Liverpooli algust. Kellega Kruus täna kommenteerib?
22:05
Ivar Lepik:  Tarmo Kingiga.
22:06
Ivar Lepik:  Salzburgi värava lõi muide Erling Braut Haland - ehk mäletavad mõned veel seda noort norrakat, kes U20 MM-il Hondurasele ühes mängus üheksa tükki lõi. Tema see oligi.
22:09
Külastaja muigega kommentaar
Napoli statal kuidagi vähe publikut. Itaalase eelistavad telekast vaadata või
22:10
Ivar Lepik: San Paolot renoveeriti värskelt, võibolla on see kuidagi asjaga seotud. Alles natuke enne mängu oli õhus küsimus, kas saab üldse mänguks valmis.
22:12
Ivar Lepik:
22:12
Ivar Lepik:  Tegin natuke Salzburgile liiga - 1994/95 osaleti Casino Salzburgi nime all tõepoolest Meistrite liiga alagrupiturniiril.
22:12
Barca on paanikas , et dvb nii kürgelt kohe mängima läks
22:13
Ivar Lepik:  Päris mitu ohtlikku pallikaotust juba tõesti.
22:18
Ivar Lepik:  Barcelonale tuleb au anda. Hetkel suudetakse küll kenasti kontrollida. Aga eks Dortmund ongi kontratel kõige ohtlikum.
22:18
Ivar Lepik: Värav Ajax 1:0 Lille! Quincy Promes sahistab.
22:19
Ivar Lepik:
22:23
Euroopa liigat on ka plaanis kajastada lives?
22:23
Ivar Lepik:  Alagrupifaasis ei ole. Kas kaheksandik- või veerandfinaalidest alates.
22:26
Ivar Lepik: Ter Stegen! Dortmund mängib nüüd kaitseliinist läbi ja Reus virutab mõnuga, aga Barceona puurilukk on väravast täpselt õigel ajal väljas.
22:29
Külastaja Ingmar kommentaar
Tarmo tundub olevat tsuta laksu all või lihtsalt päris joogine. Suht kelbast taob.
22:30
Ivar Lepik:
22:33
Ivar Lepik: Värav Salzburg 2:0! Uuesti Haland!
22:36
Ivar Lepik: Värav Salzburg 3:0 ja ... mitte Haland seekord. Hwang Hee-Chan.
22:37
Ivar Lepik:  Genk on suures hädas. Mida natuke võis aimata. Eks nad on sellel tasemel ikkagi natuke kogenematud.
22:39
Ivar Lepik:  Paneme siis ühe Salzburgi värava vaatamiseks ka välja. Nad on kõik üsna sarnased, madalad pallid võrku. Teine kontrast, kolmanda ehitas Genk ise. Aga Halandi esimene siis:

22:40
Ivar Lepik:  Värav  Ära sa ütle! Genk lööb 1:3.
22:42
Ivar Lepik:
22:42
Ivar Lepik:
22:43
Ivar Lepik:  Kes vaatab Napoli ja Liverpooli mängu - kas peaks sellele ümber lülitama?
22:45
Eiole mõtet
22:46
DOR BAR mäng on huvitavam
22:46
Ivar Lepik: Värav  Ja Halandi kübaratrikk koos, 4:1!
22:46
Ivar Lepik:  Jälle kontra. Vaja ainult varbaga sisse susata!
22:46
Külastaja Astro kommentaar
Salzburg neli
22:47
Ivar Lepik: Värav  Ja Salzburg 5:1! ULME!
22:47
Viis
22:48
Ivar Lepik:  Värav siis loomulikult taas kontrast.
22:50
Ivar Lepik:  Ja lähme poolaegadele! Ühes mängus kuus (!) väravat, siis Ajax-Lille 1:0 ja ülejäänud neli 0:0.
23:05
Ivar Lepik:  Aga lähme edasi - teised poolajad vaja ka ära mängida!
23:06
Ivar Lepik: Värav Ajax lööb Lille'ile 2:0! Kui eelringides oldi kohati päris hädas, siis alagruppi pääs on vist pinge maha võtnud.
23:08
Ivar Lepik:  Teine suvine täiendus, de Ligti asendanud keskkaitsja Edson Alvarez värava autoriks.
23:13
Ivar Lepik: Värav  Genk lööb 2:5.
23:14
Ivar Lepik: Dortmund on teist poolaega natuke näljasemalt alustanud. Üritatakse Barcelonat karistada.
23:16
Ivar Lepik: PENALTI DORTMUNDILE!
23:17
Ivar Lepik:  Semedo pani Sanchole korgid jala peale.
23:18
Ivar Lepik: Ter Stegen võtab väga külma kõhuga Reusi penalti ära! Nagu oleks koondisetreeningul harjutada saanud!
23:19
Kolm ajax
23:20
Ivar Lepik: Värav Just, Ajax 3:0 Lille! Tagliafico.
23:20
Ivar Lepik:  Penalti kordused näitab, et ter Stegen oli saapa jagu üle joone löögi hetkel. Ehk peaks minema kordamisele. Aga ...
23:21
Ivar Lepik: Vahetus  Aga nii. Messi! Hooaja esimesed minutid.
23:25
Külastaja VAR kommentaar
A mille jaoks see VAR on kui seda ei kasutata? Uefalona jälle teeb trikke v
23:27
Ivar Lepik: Värav Salzburg 6:2!
23:28
Ivar Lepik: Värav Ja võibolla olulisem - Leipzig on Benficale võõrsil ära löönud! Timo Werner, kes muu.
23:28
Külastaja ... kommentaar
Hallo, arge koik halage, superkarikas laks ka VARi parast minema, et si kasutatud , mis krafi uefalona
23:34
Ivar Lepik: Värav Valencia on Chelseale võõrsil ära sahistanud!
23:35
Ivar Lepik:  Rodrigo autor. Karistuslöögist pehme tõste Dani Parejolt, mis kaitsjaid üllatab, ja Rodrigo lükkab ära!
23:38
Ivar Lepik:  Latt! Dortmund ei saa. Ennist tulistas Reus taevasse hea koha pealt. Surve on peal.
23:38
Kus borussia ikka raiskab
23:38
Ivar Lepik:  Ter Stegen! No kahe meetri pealt ei saa ka Dortmund!
23:39
Ivar Lepik: Värav  Aga Leipzig saab. Werner 2:0!
23:40
Ivar Lepik:  Värav NAPOLI!
23:41
Ivar Lepik:  82. minut ja Dries Mertens penaltist!
23:43
Ivar Lepik:  Ma ei ole kahjuks veel näinud, mille eest. Otsin hetkel.
23:43
Ivar Lepik:  Eemaldamine Aga õhtu esimene punane ka. Genki, Mbwana Samatale.
23:44
Ivar Lepik: Värav  Ja Benfica lööb Leipzigile 1:2 tagasi.
23:44
Ei saanudki äru mille eest Napolile penalti anti?
23:44
Eelmine aasta oli napolis samuti 1:0 ja kas mitte tookord eilöönus väravat mertens?