Kolmapäev, 18. september 2019
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, mina kirjutan täna Maardu ja Paide mängust.

Maardu kapten I. Zelentsov kannab täna mängukeeldu, aga puhkuselt tagasi on meeskonna peatreener Borissov ja pärast kahemängulist eemalolekut on naasnud põhikoosseisu Aksjonov. Eelmistes mängudes keskkaitses tegutsenud Gussev on täna vähemalt paberite järgi oma harjumuspärasel positsioonil ründes.

Paidel on üllatuslikult puudu Sanneh, tema koha paremkaitses võtab Tur, kes muidu on viimasel ajal eespool mänginud. Ülejäänud tavapärased põhimehed on Paidel algrivistuses olemas.
18:58
Kristjan Jaak Kangur: Tere ka minu poolt, toon teieni kohe Narvas algava Transi ja Tammeka kohtumise. Kas tuleb jälle väravatesadu?
19:00
Kristjan Jaak Kangur: Ja läks Narvas!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Maardus samuti pall mängus.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Transil on võrreldes eelmise mänguga muutusi nii palju, et Tamberg on algkoosseisus ja keskkaitses, Irie on sealt nihutatud keskväljale ja Zakarljuka jääb pingile. Tammekal alustavad nii Reinkort kui ka Uljanov, samuti Paju. Veelma on seetõttu täna vahetusmehe rollis.
19:03
Külastaja hmm kommentaar
Tundub väga vastik ilm Narvas.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Ega midagi kiita pole tõesti, kallab korralikult. Aga nagu ikka - tingimused on mõlemale meeskonnale võrdsed. Õnneks on mäng ka Fama staadionil, mis pakub publikule peavarju.
19:04
Kristjan Jaak Kangur: McWoodsilt pikk soolo ja pall värava eest läbi, aga ükski Transi mees ei saa seal jalga vastu. Ohtlik!
19:04
Külastaja Peeter kommentaar
Kas mul ainult hakib maardu-plm mäng v kellegil veel?
19:05
Külastaja Vest kommentaar
Zakarljuka ka vist üllatuslikult pingile istutatud.
19:06
Kristjan Jaak Kangur: Kas nüüd üllatuslikult, graafik on tihe ja kuidagi peab vangerdama. Aga jah, pingil ta täna on.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Paide kontrollib mängu, aga midagi ohtlikku pole veel tekitanud. Yao madala tsenderduse Boldõrev klaaris.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  6. minutil esimene hea võimalus! Frolov tsenderdas ja Yao lõi lähedalt mööda.
19:07
Külastaja Ha ha ha kommentaar
Premmis Karhu peakohtunik???? Täna saab nalja!
19:07
Külastaja Tõesti kommentaar
Väga ebameeldiv ülekande kvaliteet
19:07
Kristjan Remmelkoor:  7. minutil pääses Valge trahvikastis löögile, kuid lõi üle jala ja täiesti mööda.
19:08
Kristjan Jaak Kangur: Ühe värava alt teise alla mäng Narvas, nagu oodata võiski. Libe plats muidugi soosib ka. Ühel pool teeb soolo Uljanov, aga kaitsjad peatavad; teises väljakuotsas proovib jalga Plotnikov, aga pall lõpetab viimaks Pechteri süles.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MCWOODS!
19:10
Kristjan Jaak Kangur: Trans tuleb vasakult äärelt, Plotnikov lükkab madala palli viie kasti joonele ja McWoods suunab ühe puutega tagumise posti kõrvale, Pechteri hüpe ei päästa enam midagi.
19:10
Külastaja nonoh kommentaar
Ilma laabuseta läheb Tammekal raskeks...
19:12
Kristjan Jaak Kangur: Värav  TAMMEKA KOHE VASTU!!!
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderdus läks pihta Valgele, kes aga lööki sooritada ei suutnud.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Paide ehitas oma esimese nurgalöögi ajal suure puntra värava esiposti juurde, aga Kassjantšuk suutis rusikatega üle meestesumma kerkida ja palli ära lüüa.
19:13
Kristjan Jaak Kangur: Poljakov teeb jämeda vea, kui annab Tambergile liiga pehme tagasisöödu, Paju võtab palli vahelt ja läheb ning lahendab ära.
19:14
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Tekko teeb 14. minutil Salistele haiget ja saab kollase kaardi. Järgmine mäng jääb tal seetõttu ka vahele.
19:14
Külastaja rallikas kommentaar
Nagu eelvaates öeldi, siis tennisemäng hakkas pihta. 11 minutit ja 1:1.
19:14
Külastaja tere kommentaar
kus veelma on
19:14
Kristjan Jaak Kangur: Pingil.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjevilt kossi saanud Välja vajab arsti sekkumist.
19:16
Kristjan Jaak Kangur: Saliste - napilt mööda! Korralik andmine taas.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Juba teist korda läks Turi sööt Frolovile liiga pikalt ette üle otsajoone.
19:17
Kristjan Jaak Kangur: Pall veelkorra Tammeka väravas, aga Kasparaviciusele võetakse suluseis.
19:17
kust saab live vaadata?
19:18
Kristjan Jaak Kangur: Trans-Tammeka ja Maardu-Paide on otsepildis nähtavad jalgpall.ee lehel, kohe algav Flora-Levadia ETV2 vahendusel.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Yao tsenderduse lõi Kovtun üle otsajoone.
19:20
Kristjan Jaak Kangur: Jälle Tartu kastis segadus, aga Transi mehed löögile ei saa. Kohe teenib Tammeka ise teises otsas mängu esimese nurgalöögi, aga sealt midagi ei sünni. Hoopis Uljanov peatab Transi rünnaku veaga ja saab kohtunikult viimase hoiatuse.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Paide nurgalöök oli ohtlik, aga Maardu kaitsjad said väravajoone eest klaaritud.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav21. minutil läheb Paide juhtima! Caprioli andis nurgalipu lähistelt karistuslöögi trahvikasti ja Gurrutxaga skooris peaga latipõrkega!
19:24
Kristjan Jaak Kangur: Järjekordne valesööt Transi kaitsjatelt sunnib muidu rahulikku Kurotškini pisut varumeestepingi seina töötlema. Aga Tammeka kaotab ka palli ning Trans tuleb omakorda, kuniks ... kaotab palli. Selline mäng ongi, mõlemalt poolt väga rabe.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Caprioli kauglöök vihises mööda.
19:26
Kasper Elissaar: Tervitused Lillekülast! Oleme suure mängu ootuses. Koosseisud on suurtest üllatustest priid, tribüünidele koguneb tasapisi ka rahvas.
19:27
Kristjan Jaak Kangur: Plotnikov annab taas tuld, kuid jälle mööda.
19:28
natuke üllatav Sinjavskit põhis näha. eeldaks, et Flora läheb ettevaatlikumalt peale,
19:29
Kasper Elissaar: Lillekülas on meeskonnad väljakul. Flora mängib täna rohelise särgi ja kedradega ning valgete pükstega, Levadial on värvid täpselt vastupidi.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Yao kõmmutas karistuslöögijärjeses olukorras 20 meetrilt üle.
19:29
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Poljakov niidab maha Järviste, Pukk premeerib tegu kaardiga.
19:30
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu!
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus30. minutil võttis Caprioli mängu esimese kollase kaardi, tehes keskringis vea.
19:31
Kristjan Jaak Kangur: Transi kaitsjate eksimused muutuvad juba krooniliseks, Meerits peab kaks korda omasid päästma.
19:32
Kasper Elissaar: Alliku teenis Florale esimese nurgalöögi.
19:32
Kristjan Jaak Kangur: Aga ka Tammeka kaitsetöö ei ole kuigi kindel, Trans saab nurgalöögi, mille järel Tamberg lajatab väga kõrgelt üle.
19:32
Kasper Elissaar: Flora tegi korneri järel vea.
19:32
Külastaja skeptik kommentaar
Lillekülas on ilm oma jälje publikunumbrile jätnud eksole ...
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjevi karistuslöögi tsenderdus läks liiga pikaks ja lendas üle otsajoone.
19:33
Külastaja R. kommentaar
MUl ka Maardu-Paide mängu ülekanne hakib kõvasti
19:33
Kasper Elissaar: Kuna Levadia on ajalooliselt Kadrioru tiim olnud, siis võib-olla osa inimesi vaatavad ka kõndivat valgust, mis seal linnaosas praegu on.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka pusib pikalt ümber Transi karistusala, kuid midagi ohtlikku luua ei suuda.
19:35
Kasper Elissaar: Ossipov klaaris Vassiljevi järjekordse korneri.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Paide nurgalöök, Gurrutxaga peast lendas pall üle.
19:36
Kasper Elissaar: Andrejevi kauglöök langes Igoneni saagiks.
19:36
See on räme mis maardu ja paide ülekanne on lic pilt jookseb edasi tagasi nagu hääledki
19:37
Kasper Elissaar: Värav Ossipov kõige kõrgemal ja suunab kerge vaevaga Kruglovi nurgalöögi peaga väravaks! 1:0 Levadiale 7. minutil!
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Välja lõi kaugelt vasakuga mööda.
19:38
Kasper Elissaar: Pürg oli see, kes Ossipovile duellis kaotas.
19:38
Uue treeneri effekt?
19:38
Külastaja wooohooo kommentaar
jalgpallimaffia on hädas. võta välja pohlak
19:39
Kasper Elissaar: HoiatusSorga saab üheksandal minutil sukeldumise eest kollase. Sai kasti söödu, läks Lepmetsast mööda ja kukkus. Õrn puude oli. Penaltit mitte.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusGussev sai 39. minutil kollase kaardi, kuna tegi Yaole vea.
19:40
Jääger pingil seega pole ime et Flora kaitsjatest keegi ei suuda maadelda Ossipoviga lol
19:40
aga jalgpallimaffia on ka kohtuniku ostnud ja antakse täiesti lambipennal. palju õnne
19:40
ilma kontaktita pennal. lahe
19:40
õnneks kommentaatorid panevad pange
19:40
Kristjan Jaak Kangur: Korraks on ohtlik olukord Tammeka värava all, aga selle nullib Kasparavicius, kes sikutab Aloe pikali ja vile kõlab.
19:41
Kasper Elissaar: Flora fännidel vana hea 12. minuti püro.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi tsenderdusele sai Hayasaka pea vahele.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav43. minutil lööb Gussev otse karistuslöögist lati alla 1:1! Maardu esimene võimalus ja esimene värav!
19:45
Kasper Elissaar:  Mäng on Lillekülas seni mõnusalt tempokas ja mõlemapoolsete üritustega olnud. On näha, et palju on kaalul ja tahtmine meeletu.
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Poljakov teeb vea ja saab noomid, üks kaart on ju all. Aga sellega Narvas esimene poolaeg ka lõpeb! Võimalusi jagus, väravaid löödi siiski vaid kaks ja kõik on viigis.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Fantasysse saab väravasöödu punktid karistuslöögi teenimise eest Hayasaka.
19:46
Kasper Elissaar:  Hoiatus16. minutil lendas Peetson Lilanderile sisse.
19:46
Külastaja Nunnad Hoos kommentaar
Miks EJL ei arvestanud sellega, et Rannamaja on samal ajal kui on Tallinna derbi?
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Maardus avapoolaeg lõppes 1:1.
19:47
Kasper Elissaar: Hea töö, lugeja Nunnad Hoos!
19:52
Suht huumor kuidas Igonen seda Ossipovi lööki vaatas. Ta nagu üldse ei viitsinud minna seda tõrjuma.
19:53
Vabandust, äkki soccerneti toimetajad teavad, miks hakib Paide ja Maardu mäng?
19:53
Kasper Elissaar: Ei näita seda mängu. Pole aimugi.
19:53
Kasper Elissaar: Alliku jooksis palliga kastis ringi, aga löögile ei jõudnudki.
19:54
Kasper Elissaar: Kuusk sai peaga löögile ja nõuti kätt, seda ei saadud.
19:58
Kasper Elissaar: Ossipov on otsajoonel ja nõuab suluseisu! Ebareaalne vend!
19:59
Kristjan Jaak Kangur: Narvas pandi pall uuesti mängu.
20:00
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Trans vahetab ka, teiseks poolajaks tuleb sisse Zakarljuka ja ära võetakse Tamberg ehk Irie nihkub keskkaitsesse ja Zakarljuka võtab tema koha keskväljal.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Maardus teine poolaeg algas.
20:02
Kasper Elissaar: Andrejev läks kasti tagant löögile 32. minutil, kuid Igonen tõrjus!
20:02
Kristjan Jaak Kangur: Plotnikov keerutab efektselt esimese puutega ristnurga suunas, aga napilt üle Tammeka värava.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  VahetusMaardu tegi vaheajal üle vahetuse: Antanavicius välja, Malov sisse.
20:03
Kasper Elissaar: Nurgalöögi järel sai Ossipov lõpuks peaga palli suunata, aga ohtu polnud.
20:06
Kristjan Remmelkoor: Yao tsenderduse lõi Kase väravasse, aga oli suluseisus.
20:06
Kristjan Jaak Kangur: Narvas on teise poolaja algus kuulunud puhtalt Transile, Zakarljuka on teravust juurde toonud. Kasparavicius teenib nurgalöögi, mis keerutatakse Irie peale, aga korraliku löögini ei jõuta.
20:07
Kasper Elissaar: Vassiljevi nurgalöögist saadi uus nurgalöök.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Hayasaka söödust sai Aasmäe karistusalas löögile, Toom päästis Paide hüppelt ühekäetõrjega!
20:08
Kasper Elissaar: Ja veel üks nurgalöök Florale.
20:08
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  54. minutil peatab Okoye särgist sikutades McWoodsi ja saab kollase, mis jätab temagi lisaks Tekkole järgmisest mängust eemale.
20:09
Kasper Elissaar: Tollest Flora kuuendast nurgalöögist ei sündinud midagi ohtlikku.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  52. minutil eksis Aristov jämedalt pallipuutega ning Valge pääses üks-ühele. Kõrval oli tal ka Yao, kellele sööta, aga Valge lõi ise peale ja lõi posti!
20:11
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Tammeka vahetab, Uljanov ära ja Veelma tuleb päeva päästma.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus55. minutil sai kollase Valge, kes tegi Kovtunile vea.
20:12
Kristjan Jaak Kangur: McWoods saab Tammeka nurgalöögi järel taas jooksu, võetakse taas maha, aga kohtuniku hinnangul oli kõik puhas ja mäng jätkub.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav57. minutil viib vahetusmees Malov Maardu 2:1 juhtima!
20:14
Kasper Elissaar: Flora saab umbes 25 meetri pealt karistuslöök.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Toom tõrjus hästi ühe Džumadili löögi, aga "lauapalli" võttis Gussev, kes söötis palli keskele ja Malov lõi selle ristnurka! Toom sai käed vahele, aga ei suutnud välja tuua.
20:16
Kasper Elissaar: VäravFlora viigistas! 45. minutil keerutas Kams karistuslöögist palli ristnurga kohale latti, kust pall põrkas väravajoonele. Sealt suskas Pürg palli võrku!
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus58. sai kollase Aksjonov.
20:16
Kasper Elissaar: Hoiatus  Samal hetkel, kui Pürg väravat lõi, virutas Ossipov Pürgile jalaga sisuliselt näkku ja saab selle eest kaardi.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus60. minutil sai kollase kaardi häälekas Paide peatreener Zahovaiko.
20:17
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Lillekülas on lõppenud 1:1 viigiseisuga! Aus ja võrdne seis. Haarav mäng on olnud. Vladimir Vassiljevi Levadia on võrreldes Rogici omaga väga palju sirgjoonelisem.
20:17
Kamsi või Pürgi värav (või läheb ülevaatamisele)?
20:17
Kasper Elissaar: Pigem Pürg.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Turi pika palli järel pääses Valge puhtalt keskelt läbi, aga jättis taas realiseerimata! Seekord üritas palli üle Kassjantšuki tõsta, kuid väravavaht sai käe vahele.
20:18
Külastaja lammas kommentaar
Tahaks näha et läheb Kamsile aga las väravajoonetehnoloogia vaatab
20:18
Külastaja fänn kommentaar
okei.... see Ossipovi viga punane ei pidanud olema?
20:18
Kasper Elissaar: Ossipovi asi oli väga punase lõhnaga.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja algus on olnud väga lahtine mäng. Maardu, kellel avapoolajal peale värava muid võimalusi polnud, tekitab nüüd teravusi nagu ka Paide.
20:21
Külastaja Henri kommentaar
Kas Paidel on erakordselt sitt mäng või teeb Maardu tavatult head mängu?
20:21
Kristjan Jaak Kangur: Narvas jätkub mäng vanas vaimus - ühe värava alt teise alla, poololukordi tekib, aga lahendamine jätab mõlemal soovida.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaega domineeris Paide täielikult ja teisel poolajal on olnud Valgel kaks supervõimalust, aga realiseerimine jätab praegu soovida.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav65. minutil lööb Sinilaid 2:2!
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Mööl triblas karistusalasse, Kovtun sai tema jalalt palli veidi eemale lükatud, aga täpselt sinna, kus oli Sinilaid, kes tulistas madalalt ettenurka.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Paide vahetas: Välja välja, Piht sisse.
20:24
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Paju 70. minutil ära ja Kartsep sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Mööl liikus 67. minutil äärelt sissepoole ja tulistas karistusala joonelt posti!
20:24
Külastaja :D kommentaar
Henri.. võiksid teada, et Karhu vilistab alati slaavi satside poolt. Paidel raske.
20:25
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Ja hetk varem vahetas ka Trans, Vadim Mihhailov tuli Kasparaviciuse asemele.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Yao sai Frolovi tsenderduse järel neljalt meetrilt löögile, Kassjantšuk tõrjus üle lati!
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil viib värske vahetusmees Piht 3:2 Paide juhtima!
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Yao tsenderdas, Sinilaid ei ulatanud pallini, aga tema taga oli Piht, kes lükkas palli võrku.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Kui Paide 1:2 kaotusseisu jäi, siis muutusid nende liigutused märgatavalt teravamaks ja innukamaks ning see kandis ka vilja.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Kassjantšuk vajab tohterdamist.
20:28
Külastaja S kommentaar
Yao sööt jah?
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Yao sööt, jah.
20:30
Kristjan Jaak Kangur: Trans on mängu rohkem enda kätte saanud, rünnakud käivad enamasti läbi McWoodsi, aga midagi ei sünni. Plotnikov saab proovida - mööda.
20:31
Kui Osipov oleks punase saanud siis tähendanuks see vãrava asemel penaltit Florale, ei?
20:31
Külastaja Uhh kommentaar
Endale tundus küll nagu rohkem Kamsi värav aga seda raske hinnata ning pole ka patt kui läheb Pürgi nimele.
20:31
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Lillekülas! Vahetusi ei tehtud.
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Nüüd hüppab McWoods Kartsepile küünanukiga vastu pead ja saab kollase kaardi.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusHayasaka sai 76. minutil kollase kaardi.
20:33
Väravat ei tühistata penalti asemel. Kõik oli õige, värav + kollane.
20:34
Kristjan Jaak Kangur: Hea tsenderdus paremalt äärelt, aga Irie saab viimasel hetkel Koskori nina alt palli üle otsajoone lükatud.
20:35
Kasper Elissaar:
Meenutusi esimesest poolajast. Foto: Brit Maria Tael
20:35
Kasper Elissaar: Igonenilt hea tõrje alt nurgast!
20:35
Kasper Elissaar: Lepmets võttis Vassiljevi löögi üks-ühel ära!
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Maardu vahetus: Aasmäe välja, Šalabai sisse.
20:36
Kasper Elissaar: Samas jooksis Vassiljev kiirusega Jürgensoni ära ...
20:36
Kristjan Jaak Kangur:  Värav ZAKARLJUKA!
20:37
Kristjan Jaak Kangur: Nurgalöök, suurest meestesummast värava ees lööb Pechter palli rusikatega kõrgele õhku ja Zakarljuka vajutab otse üle puusa ristnurka!
20:38
ega juhuslikult keegi tea palju Paide koefitsent võis olla 1:2 kaotusseisus? Tänud.
20:38
Kasper Elissaar: Igonen tõi nüüd Morelli kauglöögi altnurgast! Täna on väga hea mäng!
20:38
Külastaja Hmm kommentaar
Koskor ka täna Tammeka koosseisus, mängus nagu ei suuda küll teda "tähele panna".
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Piht pääses üks-ühele, aga lõi üle!
20:39
Kristjan Jaak Kangur: Tõsi, Koskor on täna küll üsna märkamatu olnud. Aga tal on selliseid mänge tänavu varemgi olnud, kus ta siis lõpuks ikkagi ise ära lööb. Mõned minutid on veel jäänud.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Caprioli kauglöök läks selgelt mööda.
20:41
Kristjan Jaak Kangur: Trans tuleb kolmandatki lööma, aga Zakarljuka sööt McWoodsile takerdub kaitsjate jalgadesse.
20:41
Kasper Elissaar: Levadia nurgalöök tulemust ei toonud.
20:42
Kasper Elissaar: Vova Vassiljev andis Marinile viis minuti soojenduseks ja Indermitte Liivakule kaks.
20:42
Külastaja velts kommentaar
Kuusk hüppab Andrejevile otsa ja kohtunik annab vea Andrejevile. režissöör ei näita, mille eest Flora sai karistuslöögi, millest värav kobistati. ulme.
20:42
Kristjan Jaak Kangur:  Värav TAMMEKALT JÄLLE VIIK!
20:42
Kasper Elissaar: Ehk mõlemad satsid on vahetusi ette valmistamas.
20:42
Andrejev lükkab palli Kamsist välja, kohtunik annab viieka
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Yao andis läbisöödu ja Piht pääses 86. minutil puhtalt üks-ühele, kuid veeretas liiga nõrgalt tagumise posti suunas ja Kassjantšuk tõrjus!
20:43
Hallo Piht, võta kokku ennast
20:44
Kasper Elissaar: Vahetus58. minutil Sinjavski välja ja Liivak sisse.
20:44
Mcwoodsil järgmine nädal jääb mängimata nüüd selle kollase pärast?
20:44
Külastaja Mg kommentaar
Andreev võib lärmata lõptutult, kaardi hirmu ei ole
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Nii on.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Yao triblas karistusalasse, kuid lõi keskele ja Kassjantšuk tõrjus!
20:45
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka värav: nurgalöök, Reinkort suunab värava alla, seal on kõva pusimine ja Anderson lükkab Transi meeste jalgade kaudu palli meetri jagu edasi, kust Aloe ära lööb.
20:45
Kristjan Jaak Kangur:  Transi karistuslöök, Slaštšjov võtab joone pealt lati alt ära!
20:46
Külastaja Velts kommentaar
Ära kujuta ette endale asju
20:46
Kristjan Jaak Kangur: Värav  OI-OI PECHTER!!! 3:2 Transile!
20:47
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 90. minutil Maardu vahetus: Aristov välja, Polkopa sisse.
20:47
Kristjan Jaak Kangur:  Saliste tsenderduse äärelt pudistab Pechter näppude vahelt väravasse!
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Sööt läheb vist Nesterovskile, kes palli äärele Salistele lükkas, aga vaatame üle.
20:47
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Maardus 153.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Maardus lisati teisele poolajale 3 minutit.
20:47
Kasper Elissaar: Sorgaga on pahasti. Ei saa jätkata.
20:48
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Salistele oli veel kellelegi midagi väga vihaselt öelda ja sai kollase ka.
20:48
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil Sorga ära ja Miller sisse.
VahetusSamal minutil Nesterov ära ja Marin sisse.
20:48
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka paneb palli ette, Slaštšjov libistab Meeritsale sisse, kuid pääseb kaardist.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Yao triblas värava lähistele, kuid tulistas mööda.
20:48
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Trans venitab veel vahetusega aega, Plotnikov ära ja Nikita Mihhailov sisse.
20:48
Ma paneks viimase Pechteri omaväravaks...
20:48
Kasper Elissaar: Sorgal on tagareie/tagumikuga midagi.
20:49
Kristjan Jaak Kangur: Tundus, et see pall keeras värava peale, aga jah, peab sellegi pärast üle vaatama.
20:49
miks peaks andrejevil kaardihirm olema? kohtunik paneb epic feili tema vastu, muidugi tuleb pahane olla. vb siis kohtunik lõpetab EJL/Flora ühendmeeskonna poolt vilistamise ja avab silmad.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+3. minutil sai Piht kollase, kuna tegi Aksjonovile vea.
20:49
Kristjan Jaak Kangur: NARVAS KÕIK! Jälle üks pöörane mäng, seekord eriti hullu lõpuga. Aga Trans võtab kahe järjestikuse kaotuse eest revanši ja kerkib Tammekaga võrdsetele punktidele.
20:49
Kasper Elissaar: Alliku läks tippu, Liivak paremale ja Miller vasakule.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+4. minutil koos lõpuvilega vormistas Paide 4:2 võidu!
20:50
Kasper Elissaar: Marko Lipp on sisse tulemas Leva poolelt.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjev andis raske kõrge söödu tagasi Kassjantšukile, kes kaotas palli Yaole ära. Yao söötis Frolovile, Frolov omakorda Sinilaidile, kes lükkas tühja võrku.
20:51
Kasper Elissaar: Vaštšuk tuleb ka peagi mängu.
20:51
Paide meeste finishing on ikka väga nigel
20:53
Kasper Elissaar: Vahetus67. minutil Dudarev ära ja Lipp sisse. Vigastust ei paista olema.
20:53
Kristjan Remmelkoor: Teise poolaja alguses oli Maardul hea periood, kus tekitati mõned ohtlikud võimalused ja mindi 2:1 juhtima. Muus osas domineeris kohtumist täielikult Paide, kes raiskas palju võimalusi, aga sai 4:2 võidu kätte.
20:54
Kasper Elissaar: Ossipov pani Tkatšukile peaga vastu pead. Viimane on valudes maas.
20:56
Kasper Elissaar: Vahetus70. minutil Roosnupp ära ja Vaštšuk hakkab mängima oma elu esimest Tallinna derbit.
21:03
Uhh, rannamaja läbi, äkki derbi sama põnev? Kes lahkub? 😀
21:03
Kasper Elissaar: Praeguse seisuga ei lahku keegi võidupunktidega. Viik endiselt tablool ja võimalusi on üha vähemaks jäänud.
21:04
Kasper Elissaar: Hoiatus 79. minutil saab Andrejev Kreidale antud laksu eest kaardi.
21:06
Kasper Elissaar: Kruglovil paremreis krambis.
21:06
Kasper Elissaar: Levadial vahetused otsas.
21:08
Kasper Elissaar: Kruglov tagasi väljakul.
21:08
Kasper Elissaar: Alla kümne minuti minna. Sündmusi on väheks jäänud.
21:08
Kasper Elissaar: Vahetuste järel pole rünnakutel värsket energiat näha saanud.
21:11
Kasper Elissaar: Viis minutit jäänud.
21:13
Kasper Elissaar: VäravKOSTJA Vassiljev lööb 87. minutil Flora ette!
21:14
Kasper Elissaar: Kamsilt ebaõnnestunud tsenderdus, Miller jätkas palli värava ette, Alliku blokeeris vastase ja Vassiljev virutas kuuli võrku.
21:15
Kas Kostja ongi see kes toob florale tiiltli ära?
21:15
Palju õnne Fc Flora. See hooaeg ollakse seda tiitlit igatepidi väärt.
21:16
Kasper Elissaar: Ilma Kostjata poleks Flora kindlasti täna nii kõrges mängus.
21:16
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit!
21:17
Kasper Elissaar: Lilander klaaris Levadia korneri.
21:17
Kasper Elissaar: Andrejev sai veel peaga löögile, aga Igonen püüdis!
21:18
Yes Rogic, No Rogic, vahet pole
21:18
Niki Andrejev ründes võib tulla meistriks vb 2008 kuni 2014 aga mitte 2019
21:20
Kasper Elissaar: LÄBI! Flora võidab mängu 2:1 ja suurendab vahe Levadiaga viiele punktile.
21:20
Külastaja Nunnad hoos kommentaar
Järgmine aasta Flora meistriks ei tule, aga 2021 küll 😂
21:21
Kasper Elissaar: Oli see vast mäng! Tulevärki jagus.
21:30
Kasper Elissaar: Aitäh, et veetsite selle õhtu meiega! Kõike head! Sättige end nüüd Meistrite liiga lainele.