Laupäev, 21. september 2019
21:33
Otto Kase:  Tere kõigile! Peagi on algamas vägev Milano derbi. Mis saama hakkab? Ma ise arvan, et väravaid me kahjuks palju ei näe (loodame, et eksin) ning mäng on pigem Interi kätes ja seega saavad nad järjekordsed võidupunktid.
21:35
Otto Kase:
21:37
Otto Kase:  Sellised on siis algkoosseisud, Inter on endale omases 3-5-2 formatsioonis ning Marco Giampaolo hoolealused alustavad matši 4-4-2 plaaniga.
21:42
Külastaja mc kommentaar
Tervitus! Miks Sanchez jätkuvalt Interil algkoosseisus ei ole?
21:45
Otto Kase:  See on hea küsimus, kuid ma õiget vastust momendil anda ei suuda. Vigastust tal olla ei tohiks, mängukeeldu kohe kindlasti mitte.. Äkki pole Conte talle veel sobivat rolli leidnud? Nagu mõnes teises klubis on näha olnud, siis ei tasu alati uued talendikad mängijad koheselt algkoosseisu lükata, kuna neil pole teistega chemistry't.
21:49
Otto Kase: Ja läksime!
21:50
Otto Kase: Endine Klavani tiimikaaslane Barella alustab mängu koheselt suluseisuga.
21:52
Otto Kase:  Tribüünile jõudnud ka mitmed staarid sealhulgas Ronaldo Nazario.
21:53
Otto Kase:  Mängust endast: Inter on väga aktiivne olnud ning survestab väga jõuliselt, Milan aga proovib rahulikult tagant ehitada ning üles tõusta.
21:55
Otto, mis sa arvad, suudab Lukaku täna taas skoorida?
21:56
Otto Kase:  Ma isegi arvan, et suudab. Tal on kombeks lihtsalt teha seda.
21:57
Otto Kase:  Seni on enamus ajast veetnud pall Rossioneri poolsel väljakuosal. Pallivaldamine on lausa väga ühepoolne olnud: 72-28 Interi kasuks.
21:59
Otto Kase:  Oi issand, mida teeb Rodriguez.. Väga ohtlik tagasisööt, kuid mehe õnneks jõudis pall üle küljejoone.
22:00
Otto Kase:  Olukorrale järgnenud nurgalöök jõudis rahulikult Donnarumma käte vahele.
22:04
Otto Kase: Martinez teenis Kessielt vea välja. Päris hea koha pealt tuleb karistuslöök.. Aga pall lendas liiga teravalt kasti ning midagi positiivset sellest ei sündinud.
22:07
Otto Kase:  Donnarumma päästis! Lukaku sai pealelöögile, kuid seekord jäi veel kiiper ette.
22:08
Otto Kase: Milani keskväli on ikka suhteliselt kehv olnud.
22:09
Otto Kase:  Ja mida.. Inter ei suutnud tühja väravasse palli edasi lükata.
22:10
Otto Kase:  Martinez lõi peale ning peale tõrjet põrkas pall D'Ambrosio ette, kes palli aga vastu posti kõlksatas.
22:11
Otto Kase:  Piatek lõi väravasse, aga enne käis vist ikkagi kohtuniku vile..
22:22
Otto Kase:  Viimastel minutitel on ka Milan pisut elustunud. Piatek sai peaaegu palli peaga värava suunas lükata, kuid tiimikaaslase tsenderdus jäi tsipake liiga kõrgeks.
22:24
Otto Kase:  Ja jälle pall väravas, aga illegaalselt. Martinez virutas käärlöögiga palli värava suunas, kuid Donnarumma tõrjus palli otse D'Ambrosio ette, kes selle suluseisus olles võrku lükkas.
22:25
Otto Kase:  VAR laseb asja üle vaadata.
22:25
Otto Kase:  Ikkagi suluseis ehk väravat ei ole!
22:30
Otto Kase: Aiai, Brozovic tegi Kessie'ile liiga, kes nüüd maas lamab ja õlast kinni hoiab. Loodame, et mees saab ikka jätkata.
22:34
Otto Kase: Kõik korras. Kolm lisaminutit esimesele poolajale.
22:35
Otto Kase:  Rafael Leao on viimastel minutitel korralikult silma paistnud. 20-aastane portugallane mängib teist korda Milani eest ja teeb juba väga enesekindlalt cristianoronaldolikke üleasteid.
22:36
Otto Kase: Kui mängu alguses oli Milani kaitse murekoht, siis nüüd on Interi mehed hakanud väristama. Seni pole aga lahendust veel tulnud.
22:37
Otto Kase:  Aga poolaeg! 15 minutit puhkust, et käia vetsus või võtta endale midagi söögipoolist. Teisel poolajal võiks ka väravaid näha.
22:53
Otto Kase:  Ja teine poolaeg on alanud!
22:56
Otto Kase:  Hoiatus Conti sai kohe teise poolaja alguseks kollase ning Inter teenib heast kohast karistuslöögi.
22:57
Otto Kase: Värav Ja tuleb kohe ka värav!
22:58
Otto Kase:  Sensi söödab palli Brozovicile, kes selle värava suunas lööb. Kusagilt tuleb veel vist mingi rikošett.
22:58
Otto Kase:  Asi vaadati ka VARiga üle, nüüd asi täiesti kindel.
23:00
Otto Kase:
23:02
Ilma rikošetita oleks seis jätkuvalt 0:0, kuna iseenesest oli Brozovic löök suht nõrk
23:02
Otto Kase: Seda tuleb tõdeda küll, et Interil oli momendil väravaga õnne.
23:03
Otto Kase:  Suso kukkus suht kergelt ning teenis omadele karistuslöögi.
23:05
Otto Kase:  Milani mängijad nõuavad Škriniari käepalli (ja seega penaltit), kuid kohtunik on oma otsuses resoluutne.
23:09
Otto Kase:  Milani värava all pisut segadust, aga tänu Donnarumma tõrjele ning Lukaku ebatäpsusele säilib seis samasugusena.
23:13
Otto Kase:  Vahetus Milan vangerdab esimesena: suhteliselt kahvatu olnud Calhanoglu välja ning Paqueta sisse.
23:19
Otto Kase:  Mõlemad tiimid proovivad kiirusega äärtelt ehitada, kuid seni on kaitseliin kindlalt vastu pannud.
23:19
Sanchez võiks ka juba väljakule tulla
23:19
Otto Kase:  Vahetus Oleks mõistlik vast proovida jah, aga tuleb hoopis Vecino, kes asendab Sensit.
23:20
Otto Kase:  Vahetus Ka "kodutiim" vahetab: avapoolajal peaaegu värava põhjustanud Rodriguez puhkama ning Madridist saabunud Theo Hernandez sisse.

23:24
Otto Kase:  Milan teenis karistuslöögi, kuid olukord kulmineerus kapten Romagnoli tehtud veaga.
23:24
Otto Kase:  Vahetus Interi teine: ründaja Martinezi mängupäev lõppes ning Politanol algas.
23:26
Otto Kase:  Värav Ja Lukaku lõpetab! Kogenud ründaja lihtsalt hüppas ning lükkas vägagi vabalt Barella tsenderduse tahanurka.
23:26
Otto Kase:  Kas mäng on sellega otsustatud? 12 minutit veel normaalaega jäänud.
23:28
Otto Kase:  Milline löök Politanolt! Umbes 18 meetri kauguselt ilus keriv pall ristnurga suunas, kuid pisut on jõudu liiga palju ning pall tabab latti.
23:29
Otto Kase:  Vahetus Sanchez ei tule! Candreva hoopiski asendab Barellat.
23:31
Otto Kase:  Vahetus Ja päeva viimane vahetus: noor Leao välja ning horvaat Ante Rebic sisse.
23:31
Otto Kase:  Rebic teenib kohe ka heast kohast karistuslöögi.. Kas äkki?
23:32
Otto Kase:  Ei. Pall oli kuule lähedamal kui väravale.
23:34
Otto Kase:  Hernandez jõüdis kuidagi liiga lähedale väravale, kuid nurk oli liiga terav ning pall tabas posti.
23:34
Otto Kase:  Vahetusmehed on üleüldse mängu hästi sekkunud.
23:34
Inter on seda hooaega päris hästi alustanud, eks näis, kas peavad hooaja lõpuni nii vastu
23:35
Otto Kase:  Contel nagu peaks piisavalt oskusi küll olema, et tiimi kõrgele ja kaugele viia. Vaadates ka seda, kui palju raskusi on Juventusel nõrgemate alistamisega, siis ei ole tõenäoliselt vaja ka üüratult palju punkte teenda, et tiitlit saada.
23:38
Otto Kase:  Hoiatus Rebic teenis ka ise kollase.
23:38
Otto Kase:  Viis lisaminutit!
23:41
Otto Kase:  Ja kuidas ei tulnud kolmandat? D'Ambrosio löök tabas posti sisemist poolt ning veeres sealt edasi teise posti juurde, kuid ei ületanud sekundikski väravajoont.
23:43
Otto Kase:  Ja ongi kõik! Inter tõuseb jällegi liigaliidriks ning Milan langeb üheksandaks.