Pühapäev, 22. september 2019
12:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, püsimajäämise seisukohast tähtis mäng Kuressaare ja Maardu vahel on mõne minuti pärast algamas.
Kui vaadata põhikoosseise, siis pärast paarimängulist eemalolekut on tagasi Saar (Kuressaare) ja Ogorodnik (Maardu). Mängukeelu alt naasnud Zelentsov (Maardu) on oodatult algrivistuses tagasi, täna on keelu all Miil (Kuressaare). Puudu on täna ka Aristov (Maardu). Võrreldes eelmise vooruga on Kuressaare vahetanud veel ründajat: Lipp on pääsenud põhisse, Kelder jäänud pingile.
12:58
Kristjan Remmelkoor: Maardul on täna võimalus üle pika aja viimaselt kohalt kõrgemale tõusta, sest 11 mängu järjest kaotanud Kuressaare edestab neid veel vaid ühe punktiga.
13:00
Külastaja asd kommentaar
Mitte halva pärast, aga loodan et Kuressaare kukub välja see aasta. Täiesti perspektiivitu klubi.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare pani palli mängu.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Valmas pani 20 sekundi täitudes esimese palli Maardu kasti, Kassjantšuk püüdis selle.
13:02
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov pani palli Kuressaare värava ette, selle püüdis Karofeld.
13:04
Kristjan Remmelkoor:  Lahe kauglöök võttis rikošeti ja puutus latti!
13:04
Kristjan Remmelkoor:  Esimestel minutitel on rünnanud peamiselt Kuressaare.
13:07
Kristjan Remmelkoor: Nii Lahe nurgalöök kui ka jätkutsenderdus klaariti Maardu mängijate poolt peaga.
13:07
Kuressaare ei tohi välja kukkuda. Võõrsilmängude osas on see kindlasti atraktiivsem koht kui Maardu/Tallinna kesklinn lol ...
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov mängis end karistusalasse löögile, Karofeld püüdis esinurgast.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Valmas astus Aksjonovile jalale ja lõi pärast vilet palli minema, Rinken luges talle sõnad peale.
13:11
Külastaja asd123 kommentaar
Hakkasin eile mõtlema, et ükskõik kumb välja kukub, putsade varna panijaid oleks ilmselt mitu. Maardu välja kukkumisest võidaks kõige rohkem Legion.
13:11
Külastaja holo kommentaar
sees mõttes, et neid flora duubleid on piisavalt premium liigas ning maardu seda pole
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Zelentsovi nurgalöök jäi pehmeks ja Karofeld noppis selle.
13:15
Kristjan Remmelkoor:  Zelentsovi karistuslöögist lõi Antanavicius peaga üle.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Lahe tsenderdus jäi liiga kõrgeks ja lendas teiselepoole väljakut auti.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov lükkas palli Hayasaka jalge vahelt läbi ja tegi korraliku kauglöögi, Kassjantšuk tõrjus.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Antanavicius tahtis võitluses Pajunurmega penaltit saada, aga Rinken seda ei andnud.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Zelentsov võttis 23. minutil mängu esimese kaardi, tegi Valmasele õhuvõitluses vea.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Seeman sai Rinkenilt suuliselt noomida, kuna tegi Džumadilile vea.
13:26
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTutk võttis 26. minutil kollase, tegi vea Aksjonovi vastu.
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Zelentsovi nurgalöök käis otse üle otsajoone.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Lahe nurgalöök läks sinna, kus oli Tutk, aga viimane ei saanud peaga pallile pihta.
13:33
Kristjan Remmelkoor:  Kalašnikovs karjub, et saarlased rohkem pressingut teeksid.
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Saare kauglöök ebaõnnestus täielikult.
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Kovtun libistas Lipu jalalt puhtalt palli ära.
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Lahe nurgalöögi järel lõi Valmas peaga mööda.
13:40
Kristjan Remmelkoor:  Ogorodniku terav kauglöök läks veidi mööda.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Opp sai Seemani tsenderdust peaga vaid riivata.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Ogorodnik andis suurepärase söödu karistusalasse Gussevile, kelle lähilöögi suutis Kriisa blokeerida!
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjevi madala tsenderduse Kriisa puhastas, Džumadili madala tsenderduse lõi ära Pajunurm.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, seis on 0:0. Kuressaare üritas peamiselt pikkade pallidega ja Maardu lühikeste söötudega, aga kummalgi ei tekkinud midagi sajaprotsendilist. Olid mõned ohtlikud kauglöögid ja ühe korra pääses Gussev kastis löögile, aga see löök blokeeriti. Oli palju keskväljavõitlust.
13:48
Shoutout neile vendadele eespool kelle arvates on Kure süüdi selles, et Levadia ja/või Kalju oma noormängijaid laenule ei anna ...
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Gussev ei ulatanud kaitseliini taha lastud Džumadili sööduni.
14:03
Külastaja suurüllatus kommentaar
tammeka-flora mängus alustab keskkaitses oma premium liiga debüüti tegev Ats Toomsalu, kellel vanust vaid 17.. Ulme, et sellises mängu saab mees oma esimesed minutid.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus50. minutil sai kollase kaardi Valmas, kes tegi vea Zelentsovile. Järgmise mängu Tammekaga peab Valmas vahele jätma.
14:07
Kristjan Remmelkoor: Antanaviciuse kauglöök lendas napilt üle ristnurga!
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Võitluses Opiga sai kannatada Boldõrev, kes vajab arstiabi.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Komissarovi söödu järel oleks Lipp peaaegu keskelt läbi pääsenud, aga Boldõrev tuli õigeaegse libistamisega vahele!
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Lahe nurgalöök põrkas kastis maha, aga keegi löögile ei saanud.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Lahe nurgalöögi rusikaga klaarimisel Kassjantšuk ebaõnnestus ja keegi saarlastest pääses löögile, aga pall takerdus Maardu meeste jalgades ja puutus vist ka posti!
14:16
Kristjan Remmelkoor:  Järjekordne nurgalöök Lahelt, kastis oli väike ping-pong, lõpuks löödi eemalt peale ja Kassjantšukile sülle.
14:17
Kristjan Remmelkoor:  Gussev andis peaga söödu Grigorjevile, kelle madal pall läks värava eest läbi, aga keegi seal jaole ei saanud.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Lahe kauglöögi Kassjantšuk püüdis.
14:20
Kristjan Remmelkoor:  Lipp püüdis Komissarovi pikka söötu kohe pöördelt ühe puutega lüüa, see tal välja ei tulnud.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Kelder sätib end platsileminekuks korda.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Opp lõi peaga Lahe tsenderdusest üle.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Antanaviciuse kauglöök läks selgelt mööda.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  70. minutil ohtlik võimalus! Tutk tsenderdas, Opp lõi lähedalt peaga, Kassjantšuk suutis tõrjuda!
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus71. minutil võttis Opp kollase kaardi.
14:27
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus72. minutil võttis kollase Pajunurm ja tema peab sarnaselt Valmasega järgmise mängu vahele jätma!
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Maardu esimene vahetus: Džumadil välja, Aasmäe sisse.
14:29
Kristjan Remmelkoor:  Karofeld lõi nurgalöögi rusikatega ära.
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus75. minutil Kuressaare esimene vahetus: Opp välja, Kelder sisse.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Valmas lõi Lahe nurgalöögist peaga üle.
14:32
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  77. minutil teenib Kelder Kuressaarele penalti ja Kovtunile kollase!
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurm läheb lööma.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Värav78. minutil lööb Pajunurm penaltist 1:0! Alla nurka, Kassjantšuk läks teises suunas.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Aasmäel hea võimalus kohe vastata, kuid lõi viiekasti nurgast mööda!
14:36
Kristjan Remmelkoor: Penaltivea teinud Kovtun peab järgmise mängu vahele jätma.
14:36
Järgmine aasta siis tugev Legion.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov lõi terava nurga alt, Karofeld tõrjus.
14:38
Külastaja jess kommentaar
Märten, Märten-Märten, Märten-Märten, Märten Pajunurm!
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Gussev üritas kasti trügida, aga Pajunurm pani keha vahele ja pall veeres üle otsajoone.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Maardu teine vahetus: Kovtun välja, Malov sisse.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Maardult väga lühikese ajaga kolm nurgalööki, lõpuks Lipp puhastas palli.
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Maardu surub tugevalt, Kuressaare seisab madalal.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus89. minutil sai kollase kaardi Kelder, kes tegi äärel vea Zelentsovile.
14:45
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 134.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+1. minutil Kuressaare teine vahetus: Komissarov välja, Rass sisse.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 3 minutit.
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Laht sai kontrarünnakul puhtalt üks-ühele, aga hakkas Kassjantšukist mööda mängima ja jäi pallist ilma!
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Kuressaare teenis 1:0 võidu ja Maardu jääb nüüd viimasena lähimatest meeskondadest nelja punkti kaugusele.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt kõik, vaadake ülekandest ka mängujärgseid intervjuusid.