Pühapäev, 22. september 2019
18:24
Kaspar Kütt: Tere õhtust! Kohe-kohe on algamas tänane põnevuskohtumine Chelsea ja Liverpooli vahel.
18:25
Kaspar Kütt:  Kas Chelsea noorukid saavad jagu praegu vaieldamatult Inglismaa kõvemast klubist Liverpoolist? Varsti juba saame teada! Põnev mäng tuleb kohe kindlasti!
18:25
Kaspar Kütt:
18:26
18:26
Kaspar Kütt:  Siin siis meeskondade koosseisud.
18:30
Kaspar Kütt:  Ja avavile on kõlanud!
18:37
Kaspar Kütt:  Siiamaani on mõlemad meeskonnad üsna tasavägiselt mänginud. Mõlemad meeskonnad õppivad mängu tundma, siiamaani suuri võimalusi ei ole tekkinud.
18:39
Kaspar Kütt: Chelsea saab nüüd jooksma ja Willian saab peaaegu, et palli kastis, aga Van Dijk võtab ilusasti palli ära.
18:42
Kaspar Kütt:  Ei ole kumbki meeskond veel midagi ülemäära ohtlikku tekitanud. 12 minutit on mängitud.
18:43
Kaspar Kütt:  Aga Mason Mount teeb nüüd väga ilusa jooksu ja suudab kastis palli Abrahamile sööta, aga pall ei jõua päris ilusasti temani ning seis on jätkuvalt 0:0.
18:44
Kaspar Kütt:  Nüüd saab Liverpool ohtlikus kohas karistuslöögi. Ikka väga lähedal Chelsea kastile.
18:45
Kaspar Kütt:  Värav Värav Ja tulebki ära!!!!
18:46
Kaspar Kütt:  Trent Alexander-Arnold saab karistuslöögist lihtsa söödu ning ei jää midagi üle, kui palli kasti põrutada!!!
18:47
Kaspar Kütt:  VahetusTuleb välja, et Emerson oli kergelt vigastatud ka ning tema asemele tuleb nüüd Marcos Alonso.
18:48
Kaspar Kütt:  Kovacic ka tasapisi lonkab siin. Juba väike vigastuskriis Chelseale?
18:49
Kaspar Kütt:  Chelsea ei ole peale väravat toppama jäänud ning juba ründavad aktiivselt! Hea näha!
18:55
Kaspar Kütt: Tammy Abraham saab võimsalt löögile, aga Adrian on vormis ja tõrjub löögi ära!
18:58
Kaspar Kütt:  Värav Värav VäravJa viigivärav on olemas!!!
18:59
Kaspar Kütt:  1:1 lööb ära Cesar Azpilicueta!!! Või siis mitte.... tuleb VAR ja ütleb, et ei olegi väravat!!
18:59
Kaspar Kütt: Ikkagist 1:0 Liverpoolile!
19:00
Külastaja var on tobe kommentaar
see kui mängija juba juubeldab ning saab siis teada, et polnud väravat on ikka päris nõme..
19:00
Kaspar Kütt:  Värav Värav JA NÜÜD ON HOOPIS SEIS 2:0 LIVERPOOLILE!!
19:01
Kaspar Kütt: Roberto Firmino on väravalööja! Peaga karistuslöögist lihtsalt sisse...!
19:02
Külastaja R. kommentaar
Uh, vari tulek on ikka julm aga samas aus
19:08
Kaspar Kütt:  Abraham on nüüd maas lamamas, hoides õlast kinni.
19:11
Kaspar Kütt: Järgmine kerge vigastus Chelseale. Nüüd on Christensen maas ja arst vaatab teda üle.
19:11
Külastaja Madis kommentaar
Mida VAR siis nägi, et Chelsea väravat ei loetud?
19:12
Kaspar Kütt:  VAR nägi, et üks Chelsea mängija oli kergelt suluseisus.
19:13
Kaspar Kütt:  VahetusJa teine vahetus Chelsea poolt. Andreas Christensen peabki mängust lahkuma ja ta asemele tuleb Kurt Zouma.
19:18
Kaspar Kütt: Ja poolaeg on käes! Üsna tasavägine on olnud, aga kaks viga Chelsea poolt on seisu 2:0 eduks Liverpoolile teinud.
19:35
Kaspar Kütt:  Ja teine pool on alanud!
19:42
Kaspar Kütt: Teine pool on kindlalt Liverpooli taktikepi all möödunud. Siiamaani pole Chelsea eriti oma poolelt välja pääsenud.
19:46
Kaspar Kütt:  HoiatusJa tuleb kollane kaart Trent Alexander-Arnoldile ajaraiskamise eest.
19:52
Lepmets P-Iirimaa vastu isegi ei saanud samal viisil nii kiirelt kaarti ...
19:53
Kaspar Kütt:  Liverpool on ikka kindlalt rahulikus olekus praegu. On vaja lihtsalt seisu hoida, Chelseat ohjeldatakse väga ilusasti...
19:59
Kaspar Kütt:  20 minutit jäänud mängida ja seis on üsna selge: Liverpool eriti ei vaeva ja Chelsea just väga hullult ei pinguta. T
20:00
Kaspar Kütt:  Värav Värav Värav VäravAGA!!!! N'GOLO KANTE!!!!!!
20:00
Kaspar Kütt:  Milline värav prantslase poolt!!! Saab palli kastist väljas, paneb jooksu ja lihtsalt rammib palli ristnurka!!!
20:02
Kaspar Kütt: Ja nüüd ärkas Chelsea tõesti ellu.
20:05
Kaspar Kütt:  VahetusJa Chelsea teeb viimase vahetuse ära! Michy Batsuhayi tuleb väljakule Tammy Abrahami asemele.
20:12
Kaspar Kütt:  Jätkuvalt surub Chelsea siin viimased minutid. Seitse minutit jäänud mängida.
20:17
Kaspar Kütt:  Ja siin oli imeline võimalus Batsuhayile! Võimas tsenderdus Alonso poolt, mis Batsuhayi pealöögist siiski napilt mööda läheb.
20:19
Kaspar Kütt: Liverpool teeb ikka väga palju eksimusi ja laseb Chelseat tagasi mängu, aga samas ainult lõpuminutid on veel jäänud!
20:20
Kaspar Kütt:  Mason Mount oli järjekordne möödalööja Chelsea poolt.
20:21
Kaspar Kütt:  VahetusJa Liverpool teeb veel väga kaitsva vahetuse. Mohamed Salah asemele tuleb Joe Gomez.