Siim Pulst: Tervist! Ilus jalgpalliõhtu jätkub Premium liiga heitlusega Tallinna Kalevi ja Nõmme Kalju vahel.
Siim Pulst:  Kalevi koosseisuvalik on erinevatel põhjustel vägagi ahtakene, mistõttu on täna algkoosseisus ka 16-aastane debütant Jakob Tamberg.
19:00
Siim Pulst:  Läks!
19:02
Siim Pulst:  Kalev alustab julgelt ja teenis juba teisel minutil esimese nurgalöögi. See lendas aga otsejoones Londaku kinnastesse.
19:04
Siim Pulst:  Avilov söötis surve alla sattudes palli väravavahile tagasi, aga nii ootamatult ja õnnetult, et pall veeres Londakust mööda tagumise posti kõrvale.
19:05
Külastaja Okse kommentaar
Klassikaline kalju tix!Toorelt omale keevitamine!
19:10
Siim Pulst:  Kalju on oodatult ründama asunud, aga esialgu ilma viimase teravuseta. Kalev on seni väga sümpaatselt positiivse lähenemisega.
19:13
Siim Pulst:  Hoiatus Kouyate 13. minutil
19:13
Siim Pulst:
19:18
Siim Pulst:  Kuna Kalevi asetus ei vasta sellele, mis joonistati mängu eel protokolli, siis olgu see välja toodud (liinid paremalt): Vallner; Maksimenko, Kouyate, Allast, Tamberg, Vaherna; Reimaa, Lee, Kruusalu; Alli, Anier. 5-3-2.
19:19
Siim Pulst:  Alli sai kontrarünnakul Kruusalu läbisöödust hea šansi, aga ei tabanud korralikult palli.
19:22
Siim Pulst:  Mis on hämmastav, on see, kuidas Kalju jätab alati kolm keskkaitsjat taha, aga sellest hoolimata on Kalevi kontrad pidevalt ohtlikud. Ilmselgelt ei ole kiirus ühegi Kalju keskkaitsja trumbiks.
19:27
Siim Pulst:  Alli on taas ülimalt ohtlik ja jõuab seekord ka korraliku pealelöögini, aga Londak oli valvel ja jätkuolukorras ei tulnud Reimaa löök välja.
19:28
Siim Pulst:  POST! Homutov jõudis Volkovi eeltöö järel lähedale, aga pall veeres vastu tagumist posti.
19:30
Siim Pulst:  Kalju rünnakud on lõpuks ohtlikumaks muutumas. Värav on juba mõnda aega õhus, aga ainus küsimus on selles, kumb lööb, sest Kalevi kontrad on samuti pidevalt ohtlikud.
19:32
Siim Pulst:  Lobai otsustas soolorünnaku kasuks, tõustes oma poolelt 23 meetri kaugusele väravast ja vajutades ise peale, aga pall lendas selgelt üle.
19:33
Siim Pulst: Hoiatus 34. minutil Kruusalu
19:34
Siim Pulst: Volkovi karistuslöök on väga hea ja tagapostist jõutakse ka löögile, aga otse Vallnerile kätte
19:38
Siim Pulst:  Vallner demonstreerib juba eeskujulikku ajaveetmistehnikat
19:39
Siim Pulst: Hoiatus  Avilov 39. minutil Alli kontra mahavõtmise eest.
19:43
Siim Pulst: Kruusalu ebaõnnestunud löögist sai hea sööt Anierile, kelle löögi suutis aga Londak nurgalöögiks tõrjuda
19:44
Külastaja skeptik kommentaar
Kulinitš seega jãrgmine mäng keskkaitses ?!?
19:45
Siim Pulst: Poolaeg!
19:45
Siim Pulst:  Dmitrijevi suurepärane taktikaline plaan ja Alli välkkiired jalad viivad Kalevi poolajale 1:0 eduseisus, mida võib võimaluste rohkuse järgi hinnata ka pigem õiglaseks tulemuseks. Näis, kas Kožuhhovski leiab teisel poolajal vasturohtu.
19:46
Siim Pulst: Poolajastatistika: pallivaldamisprotsent 39-61, nurgalöögid 4:4, löögid kokku 8:7 ja löögid raamidesse 5:4.
19:58
Siim Pulst: Vahetus  Avilov välja, Kulinitš sisse
19:59
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
20:01
Külastaja Ohoh kommentaar
Kalevilt väga tasavägine vastuseis, loodan et kalju üle ühe ei löö teisel poolajal
20:02
Siim Pulst:  Tundub, et Kožuhhovski jäi oma mänguplaanile kindlaks, aga Avilovi vahetamisega Kulinitši vastu loodetakse Alli paremini kontrolli alla saada.
20:07
Siim Pulst:  Kalju tallab gaasi ja Kalevil näib kohati selle tempoga raskusi olevat, kuid suurte jõududega kaitses olles on siiani suudetud ohtlikke pealelööke vältida.
20:07
Siim Pulst:  Reintam väänas hüppeliigest ja küsib vahetust.
20:09
Siim Pulst: Vahetus  55. minutil Kruusalu välja, Mikk Johannes Siitam sisse
20:09
Siim Pulst: Hoiatus  56. minutil Subbotin
20:10
Siim Pulst:  Siitami jaoks ei ole see debüüt, sest kolm päeva tagasi sai ta Kalju vastu oma esimesed 10 Premium liiga minutit juba kirja.
20:10
Siim Pulst: Vahetus  57. minutil Tjapkin sisse, Reintami asemele
20:11
Siim Pulst: Värav  2:0!
20:11
Siim Pulst:  Alli vurritas kaitsjaid ja lükkas palli värava ette, kust Reimaa toksas palli võrku!
20:16
Siim Pulst:  Kaljut on vara matta, sest nad on juba korduvalt sel aastal Kalevi südameid murdnud ja tõotavad seda taas teha. Mata saab kaitsjaga võideldes viiel meetril palli ja vajutab selle pikema jututa võrku.
20:16
Siim Pulst:  Vahetus 63. minutil Paur välja, Kirss sisse
20:18
Siim Pulst:  Penalti Kaljule! Vallner jäi hiljaks ja Kirss võtab penalti välja!
20:19
Siim Pulst:  Värav Subbotin realiseerib! 2:2!
20:19
Külastaja hahah kommentaar
hahahaha Kalev hahaha
20:20
Siim Pulst:  Siiski oli see Subbotin ise, kes penalti ka teenis, nii et fantasy väravasöötu keegi kirja ei saa.