Laupäev, 28. september 2019
15:58
Markus Jõgi: Tere päevast! Õige pea pannakse Hiiu kunstmurustaadionil pall mängu, kui Premium liiga 31. voorus võõrustab Nõmme Kalju Maardu Linnameeskonda.
15:59
Markus Jõgi: Pall mängus!
16:00
Markus Jõgi: Ja Kalju juba ründab! Tehti ka kohtumise esimene pealelöök, mis aga täielikult ebaõnnestus.
16:02
Markus Jõgi: Maardu saab paremalt äärelt tulla, aga lohaka sööduveaga luhatakse rünnak.
16:05
Markus Jõgi:  Homutav sai täiesti vabalt palli kasti toimetada, aga Maardu likvideeris esimese ohu.
16:05
Markus Jõgi:  Jätkuolukorras ka midagi ohtlikku ei sünni.
16:08
Markus Jõgi: Gussev pani hea palli tagumisse posti, aga Kalju õnneks oli Paur õigel ajal õiges kohas ning lööb palli üle otsajoone. Maardule nurgalöök.
16:08
Markus Jõgi: Nurgalöök ebaõnnestub täielikult.
16:10
Markus Jõgi: Paur tegi korraliku pealelöögi, aga Kassjantšuk oli oma võimete kõrgusel.
16:13
Markus Jõgi: Värav 13. MINUTIL TULEB ESIMENE ÄRA! Paur andis suurepärase palli tagumisse posti ja Volkov lükkab palli võrku! Kalju 1, Maardu 0.
16:15
Markus Jõgi: Nüüd saab Maardu tulla. Päris pikalt saavad Kalju kasti ümber palli sööta, aga mingisuguse lahenduseni ei jõuta.
16:16
Markus Jõgi: Hoiatus16. minutil saab väravaautor Volkov kohtumise esimese kollase kaardi.
16:18
Markus Jõgi:  Homutovil oli hea löögikoht, aga esimene puude veab alt ning jookseb kaitsjatesse sisse.
16:19
Markus Jõgi:  Mata ja Ogorodnik põrkasid kokku ning Maardu mängumees pikali maas. Vajab ka arstiabi.
16:19
Markus Jõgi: Tundub, et midagi hullu siiski ei ole ja läheb omal jalal väljaku kõrvale.
16:21
Markus Jõgi: Kalju saab parema ääre kaudu tulla. Tuleb ka tsenderdus kasti, aga Maardu kaitsjad suudavad klaarida.
16:22
Markus Jõgi: Ja juba tullakse uuesti läbi Markovitši.
16:22
Markus Jõgi:  Kalju teeb ründevea ning Maardul võimalus natukene hinge tõmmata.
16:23
Markus Jõgi:  Kiiresti kingitakse pall Kaljule tagasi ja kodumeeskond saab taaskord tulla.
16:23
Markus Jõgi: Paur teenib karistuslöögi ja läheb ka ise palli taha.
16:25
Markus Jõgi: PAUK LUUAVARREST! Pauri värava ette toimetatud pall klaaritakse kastist välja, kus Kalju mängis Ivanjušini löögile, kes vajutas korraliku kuuli latti. Oleks natukene allapoole läinud, poleks Kassjantšukil midagi teha olnud.
16:30
Markus Jõgi: Ogorodnik kaotab ohtilkult palli ja Kalju saab rünnakule minna.
16:30
Markus Jõgi: Homutov pääseb ka löögile, aga ei midagi ohtlikku.
16:33
Markus Jõgi: Kalju harutas kena söödumänguga Maardu kaitseliini lahti, Homutov pääses ka löögile, aga ei taba raame.
16:33
Markus Jõgi: Hoiatus 34. minutil teenib Zelentsov kollase kaardi!
16:36
Markus Jõgi: Nüüd saab Londak kokkupõrkes Džumadiliga viga.
16:37
Markus Jõgi: Natukene lonkab, aga tundub, et saab jätkata.
16:38
Markus Jõgi:  Maardu on ka üha enam mängu sisse elamas. Võrreldes poolaja algusega hoitakse üha rohkem palli ning ei anta seda nii kiirelt kohe Kaljule tagasi.
16:40
Markus Jõgi:  Grigorjev sai palli kasti toimetada, aga ei ole ühtegi Maardu meest seda palli ründamas.
16:42
Markus Jõgi:  Volkov kukub mitmel korral Maardu kastis käpukile, aga kohtunik vilet ei puhu. Natukene kergesti kukkus tõesti.
16:45
Markus Jõgi: Tundub, et Homutovil midagi tõsisemat häda. Läks platsi pealt minema ning näitas pingi suunas, et ei saa enam jätkata.
16:47
Markus Jõgi: Maardu üritab rünnakut ehitada, aga Kaljul on senimaani kõik käigud kenasti kinni pandud ning Maardul ei jää muud üle, kui pall tagant läbi viia.
16:47
Markus Jõgi: Aga kõlab kohtuniku vile ning vaheajale minnakse Kalju 1:0 eduseisus.
17:01
Markus Jõgi:  Vahetus Poolajal tegi Kalju sunnitud vahetuse, kui välja tuli vigastusega kimpus olnud Homutov ning tema asemel tuli platsile Kirss.
17:01
Markus Jõgi: Teine poolaeg algas!
17:02
Markus Jõgi:  Vahetus Maardu tegi ka ühe vahetuse, kui Džumadili asemel tuli platisile Amemiya.
17:03
Markus Jõgi: Paur andis hea palli värava eest läbi, aga ei ole oma mängijaid õige koha peal.
17:06
Markus Jõgi: Maardu on teist poolaega alustanud isukalt, kui järjepanu on nad Kalju värava all tekitanud võimalusi.
17:09
Markus Jõgi:  Värav OI-OI, mis värav see nüüd oli! 2:0 Kaljule! 51. minutil andis Markovitš tsenderduse, mis lendas tagumisse ristnurka. Kohtunik kohe alguses ei vilistanud seda ära, kuid pärast väikest mõtlemisaega ning Kalju juubeldamist luges siiski ära.
17:10
Markus Jõgi:  Hoiatus 54. minutil teenib Aksjonov sukeldumise eest kollase!
17:13
Markus Jõgi:  Puude oli seal olemas küll jah.
17:14
Markus Jõgi: Hetkel on mäng pigem Kalju väljakupoolel toimunud. Nüüd teeniti ka ohtlikust kohast karistuslöök.
17:15
Markus Jõgi:  Grigorjevilt hea löök lati alla, aga natukene liiga keskele ja Londak tõrjub palli nurgalöögiks.
17:16
Markus Jõgi: Maardu nurgalöögist mingit ohtu Kalju väravale ei tekkinud. Ja nüüd juba kodumeeskonna kasuks nurgalöök.
17:18
Markus Jõgi:  Värav KULINITŠ! 3:0. Paurilt hea pall tagumisse posti, kust Mata suunab palli värava eest läbi ja Kulinitš vajutab palli lati alla.
17:18
Külastaja Vest kommentaar
Mata väravasööt?
17:18
Markus Jõgi:  Matale lähevad söödupunktid jah.
17:19
Markus Jõgi:  Hästi mängitakse Mata Kassjantšukiga silmitsi, aga Maardu väravavaht on valmis ning klaarib ohu.
17:21
Markus Jõgi:  Hoiatus64. minutil teenib Malov kollase kaardi, mis tähendab seda, et tema järgmises kohtumises kaasa teha ei saa.
17:28
Markus Jõgi: Mängutempo on pärast kolmandat väravat üsna maha tõmmatud. Kalju söödab taga ja otsib käike ettepoole ning Maardu enam ei pressi nii isukalt, kui poolaja alguses.
17:29
Markus Jõgi: Kaljul väga hea võimalus eduseisu suurenda, aga ei suuda ükski kodumeeskonna mängija seda palli värava eest sisse lüüa.
17:30
Markus Jõgi: Mata sai vabalt peaga löögile, aga läheb napilt posti kõrvalt mööda.
17:31
Markus Jõgi: Malov saab viimasel hetkel Kalju tsenderdusele pea vahele ning pall lendab üle otsajoone.
17:33
Markus Jõgi:  Hoiatus75. minutil teenib Kirss väga rumala kollase kaardi, kui segab Kassjantšukki kiiresti palli mängu panemast. Kirss ka üks nendest mängijatest, kellel jääb järgmine kohtumine vahele.
17:34
Markus Jõgi: Vahetus 78. minutil tuleb Paur välja ning tema asemel sekkub Demidov.
17:36
Markus Jõgi:  Väga hästi mängivad Markovitš ja Mata Maardu kastis kokku, kuid jäi natukene puudu, et rünnak oleks löögiga lõppenud.
17:39
Markus Jõgi: Amemiya annab väga hea palli kasti, aga Kulinitši pea on vahel.
17:40
Markus Jõgi:  Värav Kirss lööb 84. minutil seisuks 4:0! Söödupunktid Markovitšile.
17:45
Markus Jõgi:  Vahetus 88. minutil teeb Kalju oma viimase vahetuse, kui välja tuleb Tjapkin ning oma debüütmängu saab kirja Kirill Šustov.
17:45
ter stegen andis res söödu barca eest, suarez 1-0 Getafega
17:47
Markus Jõgi:  Kohtumisele lisatakse 1 minut.
17:48
Markus Jõgi: Mäng läbi! Kaljule 4:0 võit ja kolm lisapunkti tabelisse.
17:50
Markus Jõgi:  Minu poolt tänaseks kõik. Püsige ikka Soccernet.ee lainel, sest juba homme toome teieni järgmised põnevad Premium liiga kohtumised.