Kasper Elissaar: Tere ja ilusat pühapäeva!
12:57
Kasper Elissaar: Kohe läheb Transi ja Paide vahel mänguks.
12:59
Kasper Elissaar: Koosseisudes täna suuri üllatusi ei ole. Esmakordselt on Paide eest mängupäeva koosseisus Siim Luts.
13:00
Kasper Elissaar: AVAVILE!
13:01
Kasper Elissaar: Möölil on juba ninast veri väljas ja käib platsi ääres.
13:02
Külastaja skeptik kommentaar
Kaua Paide hispaanlasel veel leping on?
13:02
Kasper Elissaar: Gurrutxagaga sõlmiti aasta alguses kahe-aastane leping.
13:02
Külastaja ee kommentaar
Kasper, saab Luts peale täna?
13:04
Kasper Elissaar: Ühest küljest miks ta muidu Narva sõitis, kui talle esimest Premium liiga tunnetust ei anta, teisest küljest kunstmuru mäng ja hüppeliigese vigastuse pealt tulles pole see alati kõige mõnusam. Samas ega kunstil tuleb tal tulevikus mängima ikka hakata. Saame näha. Suuri minuteid oodata pole täna vast.
13:04
Külastaja R. kommentaar
Arvan, et Luts tuleb juhul kui Paidel mängu lõpupoole on väravat vaja
13:06
Külastaja Uhh kommentaar
Ei tea mis põhjusel pole EJK protokollis märgitud Lutsu Paide KTM'iks, peaks ju olema?
13:10
Kasper Elissaar: Kui Flora Järvamaa ja Paide nii-öelda eelkäijateks lugeda, siis võiks nagu olla jah KTM. Paide klubi inimestega rääkides on Lutsust varasemalt olnud juttu ka kui KTM-ist.
13:10
Mis selle Paide pingiga on, jube lühikene viimased mängud
13:12
Kasper Elissaar: No Paidel teiste seas vigastatud ju Piht, Kauber, Vainumäe. Annaksid pikkust pingile juurde küll. Muist mehi käisid eile duubli eest mängimas. Luts, Sylva, Kaldma, Kokla, Pelt, Aer, Neubauer, Neemelo teiste seas. Osa neist on täna pingil, osa mitte. Vahetusi saab ju mängus teha kolm.
13:14
Kasper Elissaar: Kaldma näiteks sai Esiliiga B-s eile neljanda kollase.
13:14
Kasper Elissaar: Mäng on seni olnud aga otsiv ja suurt pole veel toimunud. Plotnikov sai veidi arstiabi praegu.
13:16
Kasper Elissaar: Paide oli nüüd ise omale ehitamas, aga mis ise tehti, see ise klaariti.
13:19
Külastaja komp kommentaar
Toom on kohtunike armust siiani 3 hoiatuse peal püsinud, mingil hetkel võib tema disklaf Paidele otsustavalt halvasti mõjuda.
13:21
Kasper Elissaar: Aga kui huvitavatest asjadest rääkida, siis Transi asetuses on täna muudatusi. Paberil mängitakse 4-2-3-1 nagu mängiti viimati Kuressaares karikamängus. Reaalsuses mängitakse 4-1-4-1. Roman Nesterovski, igipõline keskkaitsja, on kaitseliini ees olev turvamees. Tamberg seega Savenkoviga keskkaitses ja Vadim Mihhailov paremkaitses. Tipus on Plotnikov ja Golovljov paremal äärel.
13:23
Kasper Elissaar: Hoiatus21. minutil sai Vadim Mihhailov kollase kaardi Yao mahavõtmise eest.

Ennist jäi mainimata, et 12. minutil sai hoiatuskaardi ka Caprioli.Hoiatus

13:23
Turi kasutamine äärekaitses on minu arust natuke raiskamine. Mees pooikus teeks ikka rohkem ja saaks rohkem ette võtta mida mees oskab hästi.
13:24
Kasper Elissaar: Tänapäeva äärekaitsjaks sobib Tur hästi. Aga kui Sanneh on väljakul olnud, on teda ka kõrgemal kasutatud. Hea, kui meest saab paaril erineval kohal kasutada.
13:24
Kasper Elissaar: Meerits toob 24. minutil Frolovi löögi ära! Ootamatult sai Paide kapten kasti, aga Meerits oli tasemel.
13:25
Kasper Elissaar: Kohe jätkuolukorras tõrjub Meerits veel ka Valge löögi.
13:25
Kasper Elissaar: Mihhailovi pallikaotusest sai Frolovi moment alguse.
13:25
Külastaja asd123 kommentaar
Paidel peaks nüüd Ritsoni näol päris okei number 2 olema, aga kus ta on?
13:25
Kasper Elissaar: Ritson on hädas olnud seljaprobleemidega.
13:25
Külastaja rallikas kommentaar
Korralik tuul käib mikrofoni, aga taustal puud samas ei liigu väga.
13:27
Kasper Elissaar: Ma ei tea, kas heliseaded ja mingid bassid ja asjad on erinevad meil või kuulan ma liiga vaikselt kommentaari, aga ma seda tuult ei kuule.
13:27
Kasper Elissaar: Frolov ei jõudnud Välja sööduni värava ees.
13:28
Kasper Elissaar: Plotnikov äsas Kasele küünarnukiga näkku!
13:28
Kasper Elissaar: See peaks olema punane kaart.
13:29
Kasper Elissaar: HoiatusKase ja Plotnikov saavad mõlemad 29. minutil kollase kaardi.
13:30
Kasper Elissaar: Ilmselt jäi moment Frischeril täpselt nägemata. Ja siis üritati mingi lahendus leida olukorrale.
13:31
Kasper Elissaar: Aga olen nõus, et see olukord tundus ikka punane kaart olema.
13:31
Hakkasin ka nüüd mängu vaatama, miks see väljak nii kunstipärane on?
13:32
Kasper Elissaar: Kunstmuruhooldus. Vana hea.
13:33
Kasper Elissaar: Plotnikovil igatahes ka sealt momendist veri lahti oli ja alles nüüd saab väljakule tagasi.
13:33
Kasper Elissaar: Plotnikov proovis nüüd kaugelt väravale lüüa, aga selgelt mööda.
13:35
Kasper Elissaar: Aga see jäi isegi arusaamatuks natuke, kuidas Plotnikov seal omal vere lahti sai. Päris süüta seega Kase ilmselt ei olnud. Ent Plotnikovi reaktsioon oli ikkagi tema särgi värvi.
13:35
Kasper Elissaar: Toom püüdis Zakarljuka kauglöögi.
13:36
tavaliselt on kohtunikud alati Paide kasuks eksinud, meenub Toom Viljandis ja Flora vastu, kui Sorga vastu penaltit ei vilistatud, jälle oli pääseja rollis Toom.
13:36
Täiesti haige, see ongi põhjus miks eesti liiga peaks olema eesti liiga!
13:37
Kasper Elissaar: Viimasest viitest ei saa aru. Plotnikov Eesti mees. Eestimaal sündinud ja kasvanud.
13:37
Jälgige väljakul Capriolit, päris muljetavaldav.
13:37
Külastaja Aga kommentaar
Miks ei vaadata näiteks sama laivi videot staadioni kõrvalt?
13:38
Kasper Elissaar: VAR-i jaoks on ikka natuke rohkemat vaja kui Soccerneti otseülekannet.
13:40
Kasper Elissaar: Toom võttis Zakarljuka löögi ära.
13:40
Külastaja plm kommentaar
Ei viime jalka+iluvõimlemise+MMA kokku ss plotnikovile sobib
13:41
Kasper Elissaar: Valge sai väga vabana liini taha, aga Meerits oli endale omapäraselt kõrgel, ruttas kastist välja ja lükkas palli Valge eest minema.
13:43
Kasper Elissaar: Sinilaid proovis, aga oli ebatäpne.
13:43
Plotnikov ei viitsi mängida täna, tahab varem ära minna vist ikka
13:44
Külastaja Küsimus kommentaar
Miks üldse Narvas kunstmurul mängitakse, muruväljak ju täitsa olemas?
13:44
Kasper Elissaar: Valgustus, katusega tribüün ja asukoht kesklinnas. Sobib narvakatele paremini.
13:45
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit avapoolajale.
13:47
Kasper Elissaar: Caprioli mängis karistuslöögi lahti kasti taha, kust Valge löögile läks, aga üsna ebaõnnestunult.
13:47
Kasper Elissaar: Yaod ei ole täna väga aktsioonis näinud.
13:48
Kasper Elissaar: Saliste röövis palli ja sai kasti, aga sööt ei jõudnud omadele.
13:48
Kasper Elissaar: Avapoolaeg lõppenud 0:0 seisuga!
13:49
Kasper Elissaar: Oli päris tuline lahing, aga seni pole võimalusi veel ära kasutatud. Reaalne 100-protsendiline võimalus oligi vist vaid Frolovil.
13:56
Loodame, et kedagi kirstuga ära ei viida!
13:57
Kasper Elissaar: Teine poolaeg on õigepea algamas. Kõige mugavam koht, kust seda vaadata, on siin:
14:03
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
14:04
Kasper Elissaar: Vahetusi pausi ajal ei tehtud.
14:05
Kasper Elissaar: Mööl tiris Plotnikovi kastis õlast maha, aga penaltit ei tule!
14:06
Kasper Elissaar: Paremal päeval oleks võinud anda.
14:08
Külastaja saabas kommentaar
Pennal ju!? Paidet sel aastal ikka korralikult tassitakse.
14:08
Külastaja Hipper kommentaar
pigem tundus isegi pennal olevat Plotnikovil
14:09
Savenkov pidi Transi suur tulevikulootus olema koos Tunjoviga, mis temaga juhtunud on?
14:09
Kasper Elissaar: Savenkov sisuliselt aasta vigastusega väljas olnud. On arusaadav, et vormi saamine võtab aega.
14:09
Tassiti ka transi eelmine poolaeg :D
14:09
Külastaja Tõnu kommentaar
On sel muidu vahet kui tugevalt sa kedagi lükkad? Et käsi küljes ei tohiks ju nii või naa mängida?
14:10
Savenkov on suht klaasist....veidi aeglane ka :)
14:11
Külastaja Asd kommentaar
Plotnikov peaks pesus olema mitte Paide kastis palliga.
14:11
Arusaadav. Vähemalt mitte Tokaitšuki saatus.
14:11
Kase peaks ka pesus olema.
14:13
Mille eest kase ka
14:14
Luts võiks mingi hetk tulla, ei tea kui mänguvalmis ta on aga 5-10min võiks ikka olla
14:14
Kasper Elissaar: Luts mängis eile Esiliiga B-s ühe poolaja.
14:15
Kasper Elissaar: Plotnikov läks kääre proovima, aga võeti ohtlik mäng. Jalg käis Mööli pea kõrval.
14:15
Kase lõi ju Plotnikovil kulmu katki. Ega ta muidu vehkima poleks hakanud.
14:16
Kasper Elissaar: Sellest olukorrast on palju juttu olnud. Vaadake nüüd ise ka üle, kes veel näinud pole.
14:17
Kasper Elissaar:
14:17
Kasper Elissaar: Yao lööb viie meetri pealt palli lihtsalt üle!
14:19
Kasper Elissaar: Meerits püüdis Turi tsenderduse.
14:19
Kasper Elissaar: Saliste sai kasti ja tulistas napilt tagapostist mööda!
14:19
Kasper Elissaar: Mäng muutub üha lahtisemaks ja võimalusi tekib tasapisi.
14:23
Kasper Elissaar: Plotnikov jooksis kasti, aga lõi palli parema jalaga väravast väga mööda.
14:24
Kasper Elissaar: Vahetus67. minutil Henri Välja ära ja Muhammed Sanneh sisse.
14:26
Kasper Elissaar: Välja siiski välja ja Tur läheb seega kõrgemale. Sanneh ikka paremkaitsesse.
14:26
Paide pingil on mänguotsustajaid küllaga, Transil leiab vaevu ühe.
14:27
Kasper Elissaar: Üks Eric McWoods on sealt küll puudu, jah.
14:28
Kasper Elissaar:  VäravTur saab ääreründajaks ja lööb kohe 70. minutil Paide 1:0 juhtima!
14:29
Kasper Elissaar: Sinilaid andis söödu Turile, kes tõmbas paremalt keskele vasaku jala peale ning Tambergi suurest rikošetist lendas pall Meeritsa selja taha.
14:29
Kasper Elissaar: Vahetus72. minutil Valge välja ja Neemelo sisse.
14:30
Kasper Elissaar: Neemelo proovib kohe peale ka lüüa, aga rikošett. Tore näha, et vanameister taas terve on! Vigastuse järel olid prognoosid hirmsamad.
14:31
Kasper Elissaar: Kase löögist rikošett korneri järel ja uus korner.
14:31
Kasper Elissaar: Sinilaid jätkas Kasele, aga vist Neemelo enda jalast võttis pall suuna väravast eemale. Yao proovis ka veel, aga mööda.
14:31
Kas see oleks selge penalt olnud kui pall ei oleks väravas olnud lõpuks?
14:32
Kasper Elissaar: Kui seal oli käega mäng, mida tundus, et võis olla, siis pigem olid käed vast jah sellises asendis, kust oleks penalti pidanud tulema.
14:34
On kunagi selline asi tulemas äkki, et on võimalik lives mängu tagasi kerida?
14:34
Kasper Elissaar: Meil vahepeal oli selline pleier, aga sellega oli muresid natuke. Aga Facebookis saab tagasi kerida. Meil on seal ka alati paralleelselt ülekanne.
14:35
Facebookis vaadates on võimalik tagasi kerida.
14:35
Kasper Elissaar: 231 pealtvaatajat täna Narvas.
14:36
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil Golovljov ära ja Aleksei Stepanov sisse.
14:38
Kasper Elissaar: Plotnikov on väga aktiivne ja saab nurgalöögi. Eelnevalt eksis Toom sööduga.
14:38
Kasper Elissaar: Zakarljuka proovis kannaga nüüd, aga napilt posti kõrvalt mööda! Oli seljaga värava poole.
14:38
Kasper Elissaar: Vahetus81. minutil teeb Siim Luts Paide eest oma Premium liiga debüüdi.
14:39
Kasper Elissaar: Vahetus  Talle tegi ruumi Caprioli.
14:39
Frischer mõtles et oli tagasisööt?
14:40
Kasper Elissaar: HoiatusNesterovski võtab omale 82. minutil kollase kaardi. Järgmine mäng tuleb vahele jätta.
14:40
Külastaja hmm kommentaar
Kas plotnikov võib tagant järele karistuse ikka saada?`Ei tundu väga normaalne, et sellest punast ei järgnenud.
14:40
Kasper Elissaar: Võib ikka, jah.
14:41
Kasper Elissaar: Luts mängib täna ründava poolkaitsja, mitte vasakäärena.
14:42
Kasper Elissaar: Vahetus84. minutil Nesterovski ära ja Aleksandr Jurõšev sisse.
14:45
Kasper Elissaar: Neemelolt kaval läbisööt Yaole, aga Meerits tuli taas hästi välja ja lõikas söödu vahelt.
14:46
Kasper Elissaar: Tur mängis tsenderduse kasti, aga Neemelo pealöök tuhises selgelt mööda. Ülivabalt sai löögile.
14:46
Neemelo nii roostes veel
14:47
Kasper Elissaar: Luts mängis Yao löögile, aga posti!
14:47
Luts oleks võinud ise ka proovida
14:48
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit tänasele kohtumisele.
14:48
Paide joonistab selle i tähe ära aga punkti taha panna.. mingi hetk võib see räigelt kätte maksta , kui ei lõpetata selliseid rünnakuid
14:51
Kasper Elissaar: Lõpuvile! Paide saab siit raske 1:0 võidu Transi üle.
14:51
Kasper Elissaar: Mäng oleks võinud minna mõlemat pidi, aga läks nii. Oli tuline ja põhimõtteline lahing.