Pühapäev, 29. september 2019
18:54
Siim Pulst: Tere õhtust Tartust, kus JK Tammeka ja FC Kuressaare tõmbavad joone alla Premium liiga 31. mängudevoorule.
18:54
Siim Pulst:  Meeskondade algkoosseisud on üsna ootuspärased, kuid tähelepanu tasub pöörata Kure pingile, mis on mängukeeldude ja vigastuste tõttu äärmiselt kleenukeseks kokku kuivanud.
18:56
Siim Pulst:  Kolmest tänasest varumehest vaid Silver Alex Kelder omab mainimistväärt Premium liiga kogemust. Kaitsjal Kristjan Mooratsil on kõrgliigakogemust 25 minuti jagu, varuväravavaht Harald Nurmikul pole sedagi.
19:00
Siim Pulst:  Läksime!
19:00
Külastaja hmm kommentaar
Siim, mida sa arvad, kes täna võidab ja mis skooriga?
19:01
Siim Pulst:  Tammeka on mõistagi suur soosik, nii et kui panustama peaks, ennustaks nende nappi paremust.
19:03
Siim Pulst:  Tammeka teenis juba esimestel minutitel kolm nurgalööki järjest, aga neist ühegi järel löögile ei pääsetud.
19:07
Siim Pulst:  Neljanda nurgalöögi järel sai Koskor 15 meetri pealt jalaga täpsust proovida - üle.
19:11
Siim Pulst: 10 minuti järel räägib pallivaldamisprotsent Tammeka kasuks 85-15, aga see ülekaal on realiseerunud ainult üheks ebatäpseks pealelöögiks.
19:13
Siim Pulst:  Slaštšjov proovis kaugelt - küljevõrku ja Kure väravavaht näis seda lööki ka kontrollivat.
19:19
Siim Pulst: Mäng jätkub Tammeka tulemuseta pallivaldamise tähe all. 20. minuti alguseks on pallivaldamine 82-18, aga löögid ainult 2-0 ja tõrjeid pole veel kumbki väravavaht tegema pidanud.
19:20
Siim Pulst:  Vasturünnakul otsis Sander Laht tagumist posti, aga löök jäi ebatäpseks. Siiski oli see vähemalt esimene kord, kui Kuressaare ka hambaid näidata suutis.
19:24
Siim Pulst:  Aloe sai nüüd lõpuks ühe hea väravavõimaluse, kuid löök kümnekonnalt meetrilt lendas läbi Karofeldi näppude üle värava.
19:24
Siim Pulst:  Ja korneri järel tegi Karofeld veel ühe hea tõrje!
19:26
Siim Pulst:  Kure jõudis kontral samuti väga lähedale, kui Opp sai Rassi läbisöödu järel peale virutada, aga Pechter tõrjus lähilöögi.
19:27
Siim Pulst:  Kus nüüd alles hakkas juhtuma! Nüüd siis Koskori šanss pärast Kapperi tsenderdust, aga Karofeld päästis olukorra ennastohverdavalt.
19:27
Siim Pulst: Hoiatus  Koskorile vea eest Karofeldi vastu ka kollane kaart
19:32
Siim Pulst: Veelma proovib kasti tagant - selgelt mööda.
19:35
Siim Pulst:  Paju pääses järsku kaitseliinist läbi, aga jäi toppama ja otsis siis ebatäpselt söötu.
19:35
Kuradi Paju, kus munad on, et ise asi ära lahendada...
19:35
Siim Pulst: Värav  1:0! Okoye!
19:36
Siim Pulst:  Slaštšjovilt pikk ja kõrge tsenderdus ning Okoye edestab viiel meetril õhuvõitluses Oppi, saates palli peaga lati alla.
19:37
Külastaja Hmm kommentaar
Okoye!!!!
19:41
Siim Pulst:  Värav 2:0! MIDA KOLLI!
19:42
Siim Pulst:  Okoye vajutas kuskilt 30 meetri pealt väravale, pall võttis kellegi peast "lutsu" ja lendas võrku.
19:45
Siim Pulst:  Poolaeg!
19:46
Siim Pulst: Statistika räägib enda eest: pallivaldamisprotsent 80-20, nurgalöögid 6:0, löögid kokku 8:2, löögid raamidesse 3:1.
19:51
Külastaja OK kommentaar
Kust pallivaldamise statistikat saab Eesti Premium liiga mängude kohta leida? Varem ei ole ju seda mõõdetud? Kuigi eks see pallivaldamine suht selline ole jah.
19:52
Siim Pulst: Ma vaatan seda laivis kihlveokontoritest, momendil bet365-st.
20:00
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
20:02
Siim Pulst:  Veelma pöörab kasti tagant vabalt löögile - üle.
20:03
Siim Pulst: Veelma sahistas võrku, aga suluseisust!
20:04
Siim Pulst:  Väga-väga napp otsus, ütleks kehva nurga alt korduse järgi.
20:08
Siim Pulst:  Laht proovis Okoyet teha, aga tema sihik 30 meetri pealt nii hästi paigas ei olnud.
20:10
Siim Pulst:  Kuressaare on hakanud kõrgemalt peale käima ja tasapisi on ka mängupilt võrdsustumas, kuigi Tammeka valdab ikkagi enamuse ajast palli.
20:10
Siim Pulst: Hoiatus  Karofeld jooksis kastist väljas Kapperile jalgadesse.
20:11
Siim Pulst:  Veelma veelkord kaugelt - jõudis juba päris lähedale, aga poole meetri jagu ikkagi postist mööda.
20:13
Siim Pulst: Vahetus Kure vahetab: Rass välja, Kelder sisse
20:14
Siim Pulst:  Kurel oli kasutada nurgalöök, mille järel Tutk sai peaga löögile - üle.
20:15
Siim Pulst:  Ja nüüd võttis Laht ohtlikust kohast karistuslöögi välja. Kure tõstab selgelt pead.
20:21
Siim Pulst:  Laht sai kastis konksutada, kuid Sairinen tõrjus tema löögi. Lõpuks teenis Laht välja veel ühe nurgalöögi, mille jätkuolukorras sai Kriisa kaugelt löögile - üle.
20:21
Siim Pulst: Vahetus  Tammeka: Laabus välja, Tekko sisse.
20:22
Siim Pulst:  Värav 3:0!
20:23
Siim Pulst:  Slaštšjovile teine väravasööt - tema tsenderdus leiab Järviste pea ning pall jõuab tagumise posti kõrvale!
20:24
Siim Pulst: Hoiatus  Rasmus Saar
20:25
Külastaja Hipper kommentaar
Kohtunikult muidu hea mäng, aga selle Saare kollase olukorra suutis mu meelest küll tuksi keerata...pall oli Kure käes ja Paju surkis selja tagant
20:28
Siim Pulst:  Laht proovib kastijoonelt - jälle üle.
20:29
Siim Pulst: Vahetus Paju välja, Reinkort sisse
20:31
Siim Pulst:  Järviste kauglöök võttis rikošeti ja oleks äärepealt jälle võrku maandunud, aga läks siiski nurgalöögiks. Nurgalöögi järel tabas Aloe väravapuid!
20:32
Siim Pulst:  Kui poolaja esimeses pooles näitas Kuressaare hambaid, siis kolmanda värava järel on pinged maas ja Tammeka lükkab jälle sujuvalt söötu.
20:35
Siim Pulst: Vahetus Veelma välja, Uljanov sisse
20:41
Siim Pulst:  Laht proovib karistuslöögist täpsust - paar meetrit mööda.
20:42
Siim Pulst: Värav  4:0!
20:43
Siim Pulst:  Kapper söödab paremalt keskele ja Reinkort lükkab kera võrku.
20:46
Siim Pulst:  Läbi!
20:46
Siim Pulst:  Lõplik statistika: pallivaldamisprotsent 73-27, nurgalöögid 8:2, löögid kokku 15:11 ja löögid raamidesse 7:1.