Pühapäev, 29. september 2019
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Tere, selle nädala jooksul teist korda hakkavad omavahel mängima Viljandi Tulevik ja Tallinna Flora.
14:54
Kristjan Remmelkoor: Võrreldes kolmapäevase mänguga, on Tulevik täna teinud põhikoosseisus kolm muudatust: Paplavskis, Õunap ja Saag alustavad; Nõmm, Tomson ja Roosalu on pingil.
14:55
Kristjan Remmelkoor:  Floral alustab Jäägeri asemel Kuusk, mängukeeldu kandva Kreida asemel Poom, Heroli asemel Sorga.
14:59
Kristjan Remmelkoor: Pall pandi Viljandis mängu.
15:04
Kristjan Remmelkoor: Kamsilt 5. minutil esimene ohtlikum pall värava ette, Babatunde sai jala vahele.
15:06
Kristjan Remmelkoor:  6. minutil ei ulatanud Vassiljevi karistuslöögile Sorga jalga vahele panema.
15:07
Kristjan Remmelkoor:  Lang mudib valuliku näoga oma õlga.
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Sorga mängis 11. minutil Ainsaluga seina ja lõi 20 meetrilt Paplavskisele sülle.
15:14
Kristjan Remmelkoor: Värav  14. minutil teenis Flora mängu esimese nurgalöögi. Vassiljev andis ja Ainsalu skooris!
15:14
Kristjan Remmelkoor:  Võitluses Babatundega sai Ainsalu jala pallile vahele.
15:17
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Lang tegi Kamsile karistusalas vea, kollane Langile ja penalti Florale!
15:18
Kristjan Remmelkoor:  Värav19. minutil realiseeris Sorga penalti ja Flora juhib 2:0! Sorga lõi tugevalt üsna keskele.
15:20
Külastaja komp kommentaar
sorga lööb pendlaid mitmekesiselt, kord nurka pettega, seegord täisjõuga, jälle sisse
15:21
Kristjan Remmelkoor:  Igonen püüdis Tuleviku tsenderduse.
15:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus26. minutil Tuleviku sunnitud vahetus: Allik välja, Tomson sisse.
15:26
Kristjan Remmelkoor:  Allik lahkus püstijalu, aga mingi probleem teda häiris.
15:27
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev tulistas karistuslöögi üle.
15:30
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi madala kauglöögi tõrjus Paplavskis üle otsajoone.
15:31
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalöögile sai Õunap pea vahele.
15:36
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidi tsenderduse lükkas Paplavskis kätega sinna, kus oli Sorga, aga Flora ründaja pealelöök läks täpselt sinna, kus Tuleviku väravavaht paiknes.
15:36
Kristjan Remmelkoor:  Flora teenis väga heast kohast trahvilöögi.
15:37
Kristjan Remmelkoor:  Kams mängis selle Vassiljeviga lahti ja lõi taevasse.
15:37
Kristjan Remmelkoor:  Poom tulistas kaugelt üle.
15:40
Kristjan Remmelkoor: VäravJärvelaid lõi 41. minutil iluvärava! Kaugelt tagumisse ristnurka!
15:41
Kristjan Remmelkoor:  Babatunde jäi Flora nurgalöögi klaarimisega viivitama, Pürg sai palli kätte ja lükkas Järvelaidile kauglöögi peale.
15:43
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku kornerist keegi löögile ei pääsenud.
15:44
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
15:45
Kristjan Remmelkoor: Esimene poolaeg lõppes, Flora juhib kindlalt 3:0.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora teeb vaheajal oma esimese vahetuse: Alliku välja, Herol sisse.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja esimesel minutil käis pall mõlemas karistusalas, kuid löögile keegi ei pääsenud.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus48. minutil tegi Tomson oma karistusala lähistel Millerile vea ja sai kollase kaardi.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi madala karistuslöögi (müüri kõrvalt) Paplavskis püüdis.
16:04
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Viljandis 209.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Kamsilt ohtlik pall värava ette, Viljandi kaitsjad klaarisid selle napilt enne Millerit.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Zanfirovi tsenderduse Igonen püüdis.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Juhkam istub murul ja vajab abi.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Flora teine vahetus: Vassiljev välja, Sinjavski sisse.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Miller liikus pärast vahetust vasakult äärelt, kuhu läks Sinjavski, keskele Vassiljevi positsioonile.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Eduri tsenderdus läks täpselt sinna, kus seisis Igonen.
16:22
Kristjan Remmelkoor: Flora mängib väga ökonoomselt ja laseb Tulevikul päris palju palli vallata.
16:23
Kristjan Remmelkoor: Loigo söödu järel sai Lang kastist löögile, Igonen tõrjus.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Flora viimane vahetus: Sorga välja, Liivak sisse.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Loigo andis nurgalöögi, Babatunde sai pea vahele, aga Kuusest põrkas pall tagasi.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Herol mängis Milleriga seina ja lõi kasti joonelt napilt mööda.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on olnud enamuses väga rahulik palliveeretamine.
16:36
Kristjan Remmelkoor: Sinjavski teenis nurgalöögi. Miller pani selle karistusalasse, Saag klaaris esiposti juurest.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Pall käis Tuleviku väravas, aga eelnevalt oli fikseeritud viga Paplavskise vastu.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  83. minutil andis Herol madala palli värava ette, Liivak sai löögile, aga Paplavskis oli jõudnud lähedale vastu tulla ja tõrjus.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Kask vedas palli otsajooneni ja seal pani Järvelaid talle keha ning pall läks Igonenile väljalöögiks.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Kask pani madala palli karistusalasse, Kams lõi selle eemale.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Loigo tsenderdusele sai Kuusk pea vahele.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJuhkam võttis 90. minutil kollase kaardi, võttes veaga Heroli maha. Florale ohtlikust kohast karistuslöök.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati vaid 1 minut.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Poom lõi müüri.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile, Flora võitis esimese poolaja väravatest 3:0.