Kolmapäev, 2. oktoober 2019
19:48
Rasmus Voolaid: Tervitused! Alustame põneva Meistrite liiga õhtuga - esimesena astuvad lavale Slavia - Dortmund ja Genk - Napoli.
19:53
Rasmus Voolaid: Esialgu keskendun Slavia ja Dortmundi kohtumisele, kus meeskonnad väljakule tulevad, aga mõistagi hoian ka teisel mängul vähemalt üht silma peal.
19:54
Külastaja realist kommentaar
Dortmund ja Napoli alustavad tãnast ôhtut võidukalt
19:54
Külastaja teemaväline kûsimus kommentaar
Kas foorumis välja hõigatud väide, et EST-GER mängul ametis G4S vastab ikka tõele ?!?
19:55
Rasmus Voolaid: Sellised jutud käivad küll. Aga keskendume nüüd Meistrite liigale! Slavia staadion pole just kõige suurem, aga tribüünid näevad muljetavaldavad välja ja möll tundub korralik.
19:56
Rasmus Voolaid: Avaviled!
19:56
Rasmus Voolaid: Slavia toetajad kirjutasid tribüünile "NEVER GIVE UP" ehk selge signaal - on küll surmagrupp, aga alla nad ei anna!
19:58
Rasmus Voolaid: Dortmund alustas bravuurikalt ja Sancho pani juba esimestel minutitel Slavia väravavahi Kolari tööle.
20:01
Rasmus Voolaid: Dortmund ei saa täna kasutadaoma parimat väravakütti Paco Alcaceri, kelle asemel ei ole tipus Mario Götzet, vaid kerge üllatusena Marco Reus. Üllatus pole see, et Reus alustab, vaid, et mees on tipus.
20:04
Rasmus Voolaid: Muljetavaldav.
20:04
Ott Järvela: Sekkun Meistrite liiga arutellu, sest siin eespool oli küsimus turvateenistuse kohta. Minu teada on jalgpalliliit ja Meeskond Viljandis juhtunu järel kohtunud ja intsidenti arutanud. Avalik saladus on, et Eestis on kaks turvaettevõtet, kes suudavad inimressursi ja oskusteabe poolest Eesti A-koondise mängu teenindamisega hakkama saada - Meeskond ja G4S. Kas midagi muutub, selgub uuel nädalal.
20:10
Rasmus Voolaid: Slavia paneb hirmsa südamega ja Dortmund on surve alla langenud. Löödi napilt mööda ja nüüd teeniti nurgalöök.
20:11
Rasmus Voolaid: Mäng natuke seisab, kuna nurgalööki antakse Dortmundi fännisektori eest ja nii loobivad sealsed mehed asju platsile.
20:13
Rasmus Voolaid: Kolar kurjustab omade mängijatega väga, sest ei suudetud palli kastist klaarida ja lõpuks pääses Hakimi heast kohast löögile, kuid altnurgast mööda. Slavia ise aitas Dortmundi löögile, aga veel ei sahisenud.
20:17
Rasmus Voolaid: Slaviale kuldne võimalus, aga Masopust ei suutnud üks-ühele Bürkit üle mängida! Hiilgav töö ka šveitslaselt.
20:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus 22. Ja nüüd paneb Lukasz Piszcek jalaga Masopustile jalaga näkku. Ainuõige kollane ja poolakas saab ka sellest aru.
20:18
Külastaja johhaidii123 kommentaar
miks dortmundil Alcacer puudu on?
20:19
Rasmus Voolaid: Achilleuse vigastus.
20:19
Rasmus Voolaid: Lõpuks saame Masopusti vigastuse järel edasi mängida ja Stanciu pani karistuslöögi hästi värava peale! Bürkilt veel korralik tõrje.
20:25
selge, tänud
20:25
Rasmus Voolaid: Masopust sai vist uue tutsu vastu nägu, aga penaltit ei tulnud, kuna mees mängis ise väga madalat palli peaga. Siin on varsti Raio Piiroja maski vaja.
20:28
Aga miks napolil insigne puudu on?
20:28
Rasmus Voolaid: Sellega on põnevam lugu. Itaalia meedia teab rääkida, et ta ei ole vigastatud, vaid mingil muul põhjusel tribüünile jäetud.
20:32
Rasmus Voolaid: Värav Dortmund saab 35. minutil oma kätte! Hakimi hakkas poole väljaku pealt minema, konks keskele ja vasakuga nurka ära!
20:36
Rasmus Voolaid: Tasub vaadata küll. Hakimi, kes enamuse oma karjäärist on veetnud ikka äärekaitses, paneb täna ääreründes ja väga vingelt!

20:41
Rasmus Voolaid: Hoiatus Poolaja viimasel minutil saab Petr Sevcik kukkumise pealt tahtliku käemängu eest kollase. Tavapärasest erinev kaart, kahtlemata.
20:43
Rasmus Voolaid: Ja poolajad lõppevad! Genkis 0:0, Prahas 0:1. Napoli pole oma tahtmist saanud, Dortmund on.
20:47
Rasmus Voolaid: Samal ajal hakkavad laekuma ka kella kümneste mängude algkoosseisud. Liverpooli omas näiteks suuri üllatusi pole - vigastusega väljas oleva Matipi asemel on keskkaitses Joe Gomez, Dejan Lovren jäi pingile. Muu on klassikaline.
20:53
Külastaja Barca fänn kommentaar
Huvitav kas täna Messi mängib?
20:55
Rasmus Voolaid: Jah! Messi on suisa algkoosseisus ja vähemalt sama üllatav, et Ousmane Dembele on juba pingil.

20:55
Rasmus Voolaid: Ja siin on ka Interi koosseis. Romelu Lukakut vigastuse tõttu kaasas ei ole.
20:59
Rasmus Voolaid: Teised poolajad!
21:01
Rasmus Voolaid: Kolarilt hiilgav töö! Jadon Sancho pääses juba keskjoonelt alates üks-ühele, aga viimane puude läks pikaks ja Kolar luges selle läbi.
21:03
Rasmus Voolaid: Slavial hea koha pealt karistuslöök ...
21:05
Rasmus Voolaid: Stanciu paugutas müüri ja taheti küll käegamängu, aga seda ei tule. Hoiatus Jätkuolukorras pani David Hovorka Bürkile käed külge, kui too tahtis mängu avada. Kollane!
21:07
Rasmus Voolaid: Stanislav Tecl pääses Sevciki kena tõste järel löögile, aga napilt esipostist mööda! Võimalusi on Slavial juba mitme värava jagu olnud.
21:14
Rasmus Voolaid: Vahetus Olulise vahetuse tegi teisel staadionil Napoli, kui välja võeti Eljif Elmas ja platsile toodi Belgia täht Dries Mertens. Seal on seis jätkuvalt 0:0.
21:18
Rasmus Voolaid: Slavia hoiab stabiilset survet Dortmundil peal, aga olukordi pole enam väga loodud. Nüüd teenitakse järjest nurgalööke.
21:22
Rasmus Voolaid: Sevcik sai umbes 20 pealt keskelt löögile, kerge rikošett oli ka, aga Bürki püüab.
21:26
Rasmus Voolaid: Ja natuke deja vu. Jälle põrkas pall Sevcikule ette ja see mees ei mõtle, kohe tulistab, aga napilt-napilt mööda.
21:26
Rasmus Voolaid: Löögid on suisa 13-5 Slaviale, aga seis on nende poolt vaadates valepidi. Südameid võidab see Praha sats igatahes, isegi kui ei võideta.
21:29
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. Lucien Favre võttis Jadon Sancho puhkama ja platsile pääses Thorgan Hazard.
21:35
Rasmus Voolaid: Dortmund sai mitu minutit palli ise veeretada, rünnata eriti ei tahetud, aga natuke saadi Slavia duhh maha ja tapeti tempot ka.
21:36
Rasmus Voolaid: Hakimi võttis jälle paremal äärel ette ja läks ise löögile, aga Kolarile pihta. Senine kangelane.
21:40
Rasmus Voolaid: Viimased viis minna! Genk on endiselt viigipunktis kinni ja Slavia omakorda jahib seda.
21:43
Rasmus Voolaid: Värav Tehtud! 89. minutil lööb Hakimi kontrast teise ja kindlustab Dortmundile kolm punkti. Mis äärekaitsja?!?!
21:44
Rasmus Voolaid: Vahetus Dan-Axel Zagadou tuleb kohe kangelase asemele platsile ka. Hakimile teenitud puhkus.
21:45
Rasmus Voolaid:
21:47
Rasmus Voolaid: Kolmandal üleminutil jahtis Dortmund oma kolmandat, aga see oleks juba liiga olnud. 0:3 ei peegeldaks absoluutselt mängupilti.
21:48
Rasmus Voolaid: Ja teises alagrupis triikisidki Genk ja Napoli 0:0 välja! Liverpoolile ja Salzburgile kindlasti mõlemale positiivne uudis.
21:49
Rasmus Voolaid: Ja kõik ka Prahas. Nagu öeldud, siis see vapper mäng võitis südameid, aga siiski mitte punkte. Dortmundile tähtsad kolm juurde!
21:54
Rasmus Voolaid: Ja nüüd siis tänase õhtu nael ehk Barcelona - Inter! Nagu öeldud, siis Messi alustab.
21:59
Rasmus Voolaid: Suured ässad sammuvad Camp Noul väljakule. Hoopis teise vaibiga mäng kui Prahas, aga sugugi mitte vähem vägev.
22:01
Rasmus Voolaid: Avaviled üle kogu Euroopa!
22:04
Rasmus Voolaid: Värav KAKS MINUTIT MÄNGITUD JA LAUTARO MARTINEZ VIIB INTERI VÕÕRSIL JUHTIMA! INTERI AJALOO ESIMENE VÄRAV CAMP NOUL!
22:04
Rasmus Voolaid: Pique katab suluseisu ära ja kukkumise pealt vajutab Martinez Pique vastu palli tagaposti. Vägev algus!
22:07
Rasmus Voolaid: Hoiatus 6. Skomina ei halasta ja Barella sai juba esimese vea eest Busquetsi vastu kollase ära. Astus varba peale.
22:09
Külastaja mutionu kommentaar
Lenglet ikka jooksis võidu
22:09
Rasmus Voolaid: Jah, usaldasin liialt kommentaatoreid, vabandan. Pique oli mujal ja Lenglet Martineze vastu.
22:10
Rasmus Voolaid: Värav Tiitlikaitsja Liverpool sai ka lõpuks hooaja esimese Meistrite liiga värava kirja. Sadio Mane!
22:10
Rasmus Voolaid: Hoiatus Ja juba teine kaart Barcelonas, seekord kodumeeskonnale. Antoine Griezmann.
22:11
Rasmus Voolaid: Värav Hakim Ziyech viib Amsterdami Ajaxi võõrsil Valencia vastu juhtima. Ajaxil virtuaalselt täisedu.
22:14
Rasmus Voolaid: Vau, Ziyech!

22:16
Rasmus Voolaid: Värav Oluline värav Leipzigis, kus Memphis Depay Lyoni juhtima viinud!
22:17
Rasmus Voolaid: Martinez oli teisele ülimalt lähedalt! Pääses ter Stegenist juba mööda, aga nurk liialt terav ja pidi proovima värava ette tagasi sööta.
22:18
Külastaja kk kommentaar
kus ansu fati on? Miks teda pingil pole
22:18
Rasmus Voolaid: Põlvevigastus, ei tohiks midagi pikaajalist olla.
22:20
Rasmus Voolaid: Liverpooli hooaja esimene värav kah. Mane - Firmino seinasööt ja Mane lõi oma vana koduklubi vastu ära, ei tähistanud.
22:23
Rasmus Voolaid: Hoiatus Pique tegi jõulise vea ja sai konkreetse kollase. Seletamist on kõvasti, nagu ikka. Barca mehi häirib, et miks eelmises olukorras Messi vastu viga ei olnud.
22:24
Rasmus Voolaid: Värav Värav  22 minutit mängitud ja igal pool skoorid avatud! Dzjuba viis Zeniti juhtima Benfica vastu ja Tammy Abraham võõrsil Chelsea Lille'i vastu.
22:24
Huvitav mis keeles Messi Skominaga vestles? pole eriti kuulda olnud et Messi räägiks inglise keelt
22:25
Rasmus Voolaid: Eks ta natuke ikka pursib, tal lihtsalt pole vaja seda inglise keelt eriti näidata. Messi räägib selles keeles, mida tahab. :)
22:28
Rasmus Voolaid: Inter sahistas taas, aga mitmemeetrilisest suluseisust. Jääb 1:0 Interile.
22:29
Rasmus Voolaid: Värav Esimesena jõudis kahe väravani Liverpool, kui Andy Robertson 25. minutil teise lõi! Esimesed võidupunktid koidavad.
22:34
imelik et Semedo vasakule pandud. pole eriti näinud teda vasemal, ikka paremkaitses
22:34
Rasmus Voolaid: Dzjuba väravast videot kah. Tundub, et Benfica ikka ise tahtis väga kaotusseisu jääda.
22:36
Külastaja Ingmar turba kommentaar
Kus Lukaku on?
22:36
Rasmus Voolaid: Conte selgitas enne mängu, et ta on juba viimased mängud läbi vigastuse teinud ja nüüd võttis aja maha.
22:36
Rasmus Voolaid: Värav Lille lõi läbi Victor Osimheni Chelsea vastu viigi majja!
22:37
Rasmus Voolaid: Värav Ja kui Valencia mees Dani Parejo ei suutnud penaltipunktilt Ajaxi vastu viigistada, siis lõi Quincy Promes ise hollandlased 2:0 ette.
22:39
Rasmus Voolaid: Paremalt äärelt imeline tsenderdus, Martinez oli täiesti vaba, aga vastuliikumise pealt suutis ter Stegen selle ära võtta. Hiilgav tõrje sakslaselt. Kes siis ikkagi on sealne parim väravavaht?
22:39
Rasmus Voolaid: Värav 36. Liverpoolil pingeid ei ole ja Salah lõi omad juba 3:0 ette!
22:41
Rasmus Voolaid: Ter Stegeni paraadtõrje:
22:45
Rasmus Voolaid: Värav Salzburg siiski kuivale ei jää ja toob end mängu tagasi. Hee-Chan Hwang lõi 39. minutil Liverpooli vastu esimese tagasi! 3:1.
22:47
Rasmus Voolaid: Poolaja lõpuvile! Inter oli poolaja lõpus veel lähedal ning taas Lautaro Martinez jooksu pääses. Inter väärib eduseisu, vägev mäng! Refreshige uudist ja näete kõiki poolajaseise.
22:51
Külastaja Sander kommentaar
Mis Contel häda?
23:05
Rasmus Voolaid: Nii, vabandust, väiksed tehnilised apsakad olid ja umbes 2 minutit on teised poolajad käinud.
23:05
Rasmus Voolaid: Väravaid õnneks kuskil löödud ei ole ja poolajaseisud püsivad.
23:08
Rasmus Voolaid: 29 meetrit väravani ja Lionel Messi palli taga. Karistuslöök.
23:09
Rasmus Voolaid: Leidis müüriladva üles ja nurgalöögiks.
23:10
Rasmus Voolaid: Hoiatus Sergi Robertole ka veel kollane, kolmas Barca mees kaardiga.
23:10
Rasmus Voolaid: Vahetus 52. Arturo Vidal tuli juba teise poolaja alguses Sergio Busquetsi asemel platsile.
23:14
Rasmus Voolaid: Värav Läheb põnevaks! 3:0 juhtinud Liverpooli eduseis sulab ja sellest on alles vaid 3:2. Salzburgi teise lõi Takumi Minamino.
23:15
Külastaja Kk kommentaar
Salzburg teeb head mängu
23:16
Rasmus Voolaid: Värav LUIS SUAREZ! LUIS SUAREZ! LUIS SUAREZ! Mittekusagilt paugutab Suarez täiesti pöörase värava ja seis on viigis!
23:16
Rasmus Voolaid: Üle puusa. Tahanurka! 1:1!
23:16
Ja 3:3
23:17
Külastaja Jahm kommentaar
Kui Salah ei oleks värava ees mööda löönud, oleks isegi seis 4-0, aga no hea nali kui lõpuks liverpool kaotabki mängu 4-3 hoopis.
23:17
Rasmus Voolaid: Värav Nii on! Liverpool on ametlikult 3:0 eduseisu maha mänginud. Mis teema nende 3:0 eduseisudega ikkagi on?
23:18
Külastaja Rallikas kommentaar
No mida türi see Liverpool korraldab?
23:18
Rasmus Voolaid: Esmalt vaadake Suareze imekolli, varsti näete Salzburgi omasid kah.
23:20
Külastaja m kommentaar
Istanbul 2005 peegelpildis.
23:20
Rasmus Voolaid: Või eelmise hooaja Meistrite liiga poolfinaalid ...