Pühapäev, 6. oktoober 2019
12:55
Siim Pulst:  Tere päevast! Algamas on Premium liiga medaliheitluse seisukohalt ülioluline mäng Paides, kus kohalik meeskond võtab vastu Nõmme Kaljut.
12:57
Siim Pulst: Nagu juuresolevatest koosseisudes näete, on Paide nimistus paar üllatust. Pikalt vigastuspausilt naasnud Siim Luts on juba valmis alustama, aga keskkaitsja Mikel Gurrutxaga sai mõne päeva eest trennis löögi vastu põlve.
12:57
Külastaja Mees kommentaar
Palju umbes publikut on? Ning teine küsimus: miks peetakse nii oluline mäng nii jabural kellaajal?
12:58
Siim Pulst: On kindlasti ka jaburamaid aegu jalgpalli mängimiseks, kui puhkepäeva pärastlõuna.
12:59
Siim Pulst:  Publikut on ülekandepildi järgi poole tribüüni jagu ehk sellise mängu kontekstis pigem vähevõitu, aga kindlasti jõuab veel lisanduda.

13:04
Siim Pulst:  Paidelt avaminutitel mitu standardolukorda ja pall jõuab korduvalt Kalju kasti, aga pealelöögini pole jõutud.
13:06
Siim Pulst:  Viiendal minutil Frolovilt esimene löök kasti tagant. Mitme-mitme värava jagu üle.
13:08
Siim Pulst:  Yao sai nüüd kastist löögile, aga pall veeres ohutult Londaku kätte. Seitse minutit on möödunud ainult Paide rünnakute tähe all.
13:11
Siim Pulst: Värav  0:1!
13:12
Siim Pulst:  Üks võimalus, üks värav! Pauri nurgalöök leiab tee väravasse läbi Mata peapuute.
13:13
Külastaja Küsimus? kommentaar
Kui nurgalöögi andja teeb kaks puudet siis see ei tohiks ju lugeda? Tugijalg libises ja puutus palli ja siis teise jalaga andis tsenderduse?
13:14
Siim Pulst: Kui see nii oli, siis tõepoolest ei oleks tohtinud lugeda.
13:18
Siim Pulst: Nagu armsad mängukommentaatorid ja režissöör koostöös välja selgitasid, ei olnud seal topeltpuudet.
13:19
Siim Pulst:  Paide igatahes jätkab üritamist, kuigi Kalju kaitsetegevus näib värava järel palju enesekindlamana kui enne seda.
13:20
Külastaja das.hf kommentaar
Mitu mängu Luts Paide eest nüüd mänginud on?
13:21
Siim Pulst:  Enne tänast oli tal Premium liigas kirjas 1 mäng ja 9 minutit.
13:23
Külastaja pealik kommentaar
stati saab igaüks ise vaadata, poleks vaja sellistele küssadele vastata. Ulata kala asemel õng, ehk link.
13:23
Külastaja Ain kommentaar
Kui kalju kaitse oli kolmese liiniga ebakindel, siis täna neljaga on formatsioon lohakas, mängijate vahed ebaühtlased jne. Kindlasti lasevad omale täna ära lüüa.
13:26
Siim Pulst: Kalju on taas standardist ohtlik, Reintam pääseb Pauri karistuslöögist peaga löögile - üle.
13:29
Külastaja Sambaz kommentaar
Voib-olla naen valesti labi ekraani, aga muru tundub liiga korge kuidagi?
13:30
Siim Pulst: HoiatusMarkovitšile mängu esimene kaart 29. minutil.
13:31
Siim Pulst:  Muru ei näi ebatavaliselt pikana, aga libe on see küll ja mängijad libisevad alatasa.
13:37
Siim Pulst: Publikut on meeldivalt juurde kogunenud ja atmosfäär jalgpallimängule kohane.
13:39
Caprioli ja Luts sama tüüpi mängijad?
13:40
Siim Pulst:  Ei, Caprioli on tavaliselt alumine ehitav keskväljamees. Luts on täna sisuliselt ründaja all.
13:41
Ehk teoreetiliselt mahuksid samal ajal väljakule?
13:43
Siim Pulst: Aga kes siis välja jätta? Zahovaiko tänane otsus sündis kindlasti raske südamega, Henri Välja on ju samuti veel konkurentsis, nagu ka Sören Kaldma.
13:44
Siim Pulst:  Kalju näitas kontral ohtlikkust, aga Kirsi löök Markovitši eeltöö järel lendas meeter mööda.
13:46
Siim Pulst:  Poolaeg 0:1. Paide ründas, Kalju lõi värava.
13:47
Siim Pulst:  Pallivaldamisprotsent 68-32, nurgalöögid 5:3, löögid kokku 3:4, löögid raamidesse 1:1.
13:53
Külastaja mikk kommentaar
Kas Mata sai söödu ikka Paurilt? Paistis, et Reintami pea oli vahel?
14:06
Siim Pulst: Paide ikka üritab oma mängu peale suruda, aga kõik püsib esialgu Kalju kontrolli all.
14:07
Siim Pulst:  Kalju ise sai standardolukorras võimaluse, mille viimase lülina jäi Mata pealöök ebatäpseks.
14:11
Siim Pulst:  Mööl keeras end kenasti löögile, mis lendas rikošeti kaudu siiski meetreid mööda. Nurgalöögist ei sündinud midagi.
14:12
Siim Pulst: Hoiatus Kirss simuleerimise eest.
14:12
Siim Pulst:  Vahetus Neemelo sisse, Valge välja. Paide toob karistusalasse jõudu juurde.
14:14
Siim Pulst:  Paidel on olnud kasutada ohtralt standardolukordi, kust pole aga korralikult löögile pääsetud. Neemelo võiks seda asjaolu muuta.
14:16
Siim Pulst:  Paide on paraja surve peale saanud, nurgalöök järgneb nurgalöögile.
14:22
Siim Pulst:  Olukorrad Kalju kastis muutuvad aina ärevamateks, aga ikka ja jälle jõuavad kaitsjad või väravavaht viimasel hetkel blokeerima või klaarima.
14:23
Siim Pulst: Hoiatus Eemaldamine Kirss!
14:24
Siim Pulst:  Viga Mööli vastu tõi Kirsile teise kollase, mis jätab Kalju 68. minutil väljakule kümnekesi. Meenutame, et esimene kollane oli võetud simuleerimise eest.
14:27
Siim Pulst:  Mööl murrab kastis otsajooneni juurde ja saadab terava nurga alt löögi vastu posti.
14:29
Siim Pulst: Hoiatus  Neemelo vea eest väravavahile.
14:30
Külastaja vaataja kommentaar
Selge,Tohvri eesmärk et paide võidaks! 29 .minutil oli vasakul äärel Nõmme pool mängijate omavaheline pusklemine kuid paidele anti karistuslöök.Sama olukord 59.minutil Nõmme pool aga Nõmmele karistuslööki ei antud! Kirsi esimene kollane ka antud mittemillegi eest!! Kirss ei simuleerinud ka ja ikka sai kaardi!!
14:30
Mees kukub ilma puuteta kastis, mis see on siis kui see pole simuleerimine? Väsimus?
14:32
Siim Pulst:  Neemelo oli oioi kui lähedal! Pikk tsenderdus Kaselt viiekastinurga juurde, aga Neemelo peapuutest põrkas pall valele poole posti.