Pühapäev, 6. oktoober 2019
14:57
Siim Pulst: FCI Levadial on võimalus tänu Paide kaotusele suurendada oma edu kolmanda koha ees kolmele punktile. Selleks tuleb neil alistada Tartu Tammeka.
15:00
Siim Pulst:  Avavile!
15:04
Siim Pulst: Erinevalt mängu eel joonistatud asetusest mängib Tammeka neljase tagaliini ja kolmemehelise keskväljaga. Uljanov on äärel ja Koskor üksi ees.
15:06
Siim Pulst:  Esimesed viis minutit ei ole veel väravavõimalusi pakkunud. Tammeka pressing on aktiivne ja toimib.
15:07
Külastaja Jaan kommentaar
Tribüünid täiesti tühjad.
15:10
Siim Pulst:  Kümme minutit on möödunud ainsagi pealelöögita.
15:11
Külastaja junn kommentaar
Ropult rahvast jah!
15:14
Siim Pulst: Hoiatus Andrejev.
15:14
Siim Pulst:  Levadia rünnak on seni väga ümmargune olnud.
15:16
Siim Pulst:  Pisitasa on Tammeka liinid madalamale surutud, aga mingitest ründeteravustest pole siiani juttu.
15:18
Isegi Tammeka fännid on kohal.
15:19
Siim Pulst:  19. minutil ähvardab Levadia esimest korda, kui Gando pääseb liini taha jooksma, aga Pechter vastab olulise tõrjega!
15:20
Siim Pulst:  Nurgalöögi järel oli taas ohtlik olukord, aga lõpuks lendas pealelöök kastijoonelt tugevalt üle.
15:20
Siim Pulst:  Järjest ärevad hetked tartlaste kastis, aga Tammeka jäi pinnale. 20 minutit mängitud.
15:22
Külastaja M-J kommentaar
Kas Levadia ultraseid ka näha?
15:22
Siim Pulst: Hoiatus  Kapperile kollane vea eest Kruglovi vastu.
15:24
Nii Kalju kui ka Levadia põhimõtteliselt vilistavad nõude vastu, et peab naiste jalgpalli arendama. Mille alusel nad üldse litsentsi saavad?
15:29
Siim Pulst: Andrejev proovis kasti tagant - rikošetiga üle värava, nurgalöök.
15:30
Siim Pulst:  Morelli korneri klaaris Okoye. Levadia on tasapisi enda mängu peale surumas.
15:35
Siim Pulst: Hoiatus  Kruglov tegi Kapperile tagasi.
15:36
Külastaja nonoh kommentaar
Kruglovilt ikka suht tropp käitumine. korgid ees põlve. Ma anduks punase tehgelikult..
15:37
Külastaja Vest kommentaar
Kruglovil jääb siis järgmine mäng vahele selle kollase tõttu?
15:37
15:37
Siim Pulst:  Nii on. Andrejevil samuti. Mänguks on Kuressaarega kodus.
15:39
Siim Pulst:  Tammekal mitu poolohtlikku rünnakut järjest. Lõpetuseks pääses Järviste kasti tagant löögile, aga lõi ebatäpselt.
15:39
Võivad ka täna punase teenida kui niiviisi jätkavad
15:43
Siim Pulst:  Andrejev lähedal! Jürgensonilt eeltöö ja hea tsenderdus, kuid Andrejevi löök 7 meetri pealt leiab väravajoonelt Pechteri jalad.
15:43
Külastaja Peeter kommentaar
Leva ultrad ei käi põhimõtteliselt isegi kodumängudel ega neid siis tartus ka pole
15:43
Siim Pulst:  Tänane mäng on ikkagi Tallinnas.
15:44
Siim Pulst:  Andrejev ja Morelli proovivad järgemööda kaugelt. Esimese saab Pechter kätte, teine läks mööda.
15:45
Siim Pulst: Hoiatus  Roosnupp.
15:45
Siim Pulst:  Ja ka temal jääb mäng Kuressaarega vahele! Saarlased hõõruvad kodus käsi kokku.
15:45
Laabuselt senimaani suht hea mäng... kritiilistel hetkedel nii kaitses hea, kui üksikutel rünnakutel täpsed söödud..
15:46
Siim Pulst:  Poolaeg 0:0!
15:47
Siim Pulst: Tammekal oli mäng valdavalt kontrolli all, kuid Levadial avanes siiski kaks väga head šanssi, nii et pigem peavad tartlased viigiseisu üle rõõmustama.
15:47
Siim Pulst:  Pallivaldamisprotsent 60-40, nurgalöögid 4:1, löögid kokku 6:3, löögid raamidesse 3:0.
16:00
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
16:03
Siim Pulst:  Morelli kaugelt - Pechter püüab probleemideta.
16:06
Siim Pulst:  Gando pääses Kruglovi tsenderdusest viielt meetrilt peaga löögile, aga löök ebaõnnestus.
16:06
Siim Pulst:  Samal ajal on taevaluugid avanenud ja vihmasadu on telepildistki selgelt näha.
16:08
Siim Pulst:  Aloe vigastas mänguvälises olukorras jalga ning vahetatakse ilmselt välja.
16:09
Siim Pulst:  Värav 1:0!
16:10
Siim Pulst:  Kruglovilt tsenderdus ja Tkatšuk vajutab palli 8 meetri pealt jalaga püüdmatult võrku!
16:11
Siim Pulst: Vahetus  Aloe välja, Paju sisse. Tammeka murdus õnnetult just sel hetkel, kui tuli kümnekesi hakkama saada.
16:12
Siim Pulst: Tegelikult seda vahetust oodatakse siiamaani, sest Levadia valdab juba mitu minutit palli.
16:13
Siim Pulst:  58. minutil tuli see vahetus lõpuks ära.
16:14
Siim Pulst:  Slaštšjov siis paremalt vasakkaitsesse, Järviste keskväljalt paremkaitsesse ja Paju keskväljale.
16:16
Siim Pulst:  Roosnupp murrab keskele ja lööb kastijoonelt peale - Pechter püüab.
16:17
Siim Pulst:  Tammeka on aktiviseerunud ja mäng selgelt lahtisem kui varem.
16:19
Siim Pulst:  Morelli löök võetakse väravajoonelt ära! Pikk ja sündmusterohke Levadia rünnak lõppes väga ohtliku olukorraga, kus Slaštšjov päästis tartlased kõige napimalt.
16:19
Siim Pulst: Vahetus  Nesterov sisse, Gando välja.
16:20
Siim Pulst: Hoiatus  Vahepeal sai Okoye ka kaardi.
16:24
Külastaja maikl k kommentaar
Eesti koondise mänge veel vaataks,liiga mänge siis kui kõvasti peale makstakse.Kunagi vaatasin ja fännasin isegi.Kahju.
16:24
Siim Pulst:  Kahju jah, jääd paljust ilma.
16:25
Siim Pulst: Hoiatus Tekko võttis Tkatšuki maha.
16:26
Siim Pulst:  Kahe kompromissitu võitleja ja kaardimasina kokkupõrkes sai Tekko lisaks kaardile ka ise rohkem valu. Alles nüüd hakkab ta end püsti ajama.
16:27
Siim Pulst:  Tekkost ei olegi enam mängumeest, väga kole pilt, ta viiakse kanderaamil ära.
16:27
Siim Pulst: Vahetus  Reinkort tuleb Tekko asemele.
16:28
Siim Pulst: Tkatšuk kaugest karistuslöögist otse peale - Pechter valvel.
16:29
Siim Pulst:  Paju vajutab kaks korda järjest kasti tagant, aga pall ei jõua kaitsemetsast läbi.
16:31
10 pealtvaatajat.Andke andeks.Lähen jooksma.
16:31
Siim Pulst:  Pechter püüab veel ühe kauglöögi, seekord Tkatšukilt.
16:32
Siim Pulst:  Pealelöögid raamidesse on praeguseks hetkeks muide 9:0 Levadia kasuks, olgugi et enamus neist on olnud väheohtlikud kauglöögid.
16:32
Siim Pulst: Vahetus  Andrejev välja, Marin sisse.
16:35
Siim Pulst:  Värav 1:1! Reinkort!
16:36
Siim Pulst:  Uljanov söödab läbi rikošeti Reinkortile, kes lööb kastijoonelt peale ja nii õnnelikult, et Lepmets laseb palli jalgevahelt sisse!
16:36
Siim Pulst: Lepmets sunniti esimest korda täna tõrjetööle ja eksis nüüd niivõrd jämedalt, et oioioi.
16:37
Külastaja mc kommentaar
Terve Levadia meeskond on vaja välja vahetada, täielik amatööride sats!
16:38
Siim Pulst: Hoiatus Marin.
16:39
Siim Pulst:  Vahetus Podholjuzin sisse, Jürgenson välja.
16:40
Siim Pulst: Praeguse seisuga koidab siis deja vu, sest ka augusti lõpus viigistas Tammeka 80. minutil seisu ja see mäng lõppeski 1:1 viigiga.
16:41
Siim Pulst: Vahetus  Kapper välja, Anderson sisse.
16:41
Siim Pulst:  Reinkort sai veel ühe võimaluse, aga Kaljumäe blokeerib tema lähilöögi nurgalöögiks!
16:43
Siim Pulst: Hoiatus  Slaštšjov.
16:44
Külastaja Klaus Völler kommentaar
Härrased, ma vaatan teist poolaega seltskonnas poole silmaga ja ilma helita. Oli üks moment, kui Tammeka kaitsja blokeeris palli umbes väravajoonelt aga ise oli selgelt üle joone ehk väravas sees. Ilmselt oli ülekande ajal sellest juttu ka - kas võis pall olla väravas või mitte?
16:44
Siim Pulst:  Nii palju kui kordused seletasid, ei olnud pall üle joone.
16:45
Siim Pulst: Hoiatus  Kaido Koppelile, Tammeka treenerile samuti kaart.
16:45
Siim Pulst:  USKUMATU! TAMMEKA IDEAALNE KONTRA, aga Laabuse tõste üks-üks olukorras maandub lati peal!!!
16:46
Külastaja MIDA kommentaar
uskumatu puujalg
16:47
Siim Pulst:  Ja teises väljakuotsas kohe post! Jäi natuke arusaamatuks, miks kohtuniku vile olukorra katkestas, aga Morelli tabas igatahes posti. Ei tea, kas see oleks ka lugenud.
16:47
Siim Pulst:  Kuus lisaminutit jooksevad juba.
16:50
Siim Pulst:  Levadial on olnud kasutada mitu nurgalööki. Tammekal veel paar minutit vastu pidada.
16:51
Siim Pulst:  Tkatšuk lõi 7-8 meetri pealt tühjast väravast üle!
16:51
Siim Pulst: Kõik! Tammeka tegi seda taas!
16:52
16:52
Siim Pulst:  Eesti meister näib sisuliselt selgena, aga hõbedale läheb andmine aina ägedamaks.
16:52
Siim Pulst:  Tänan jälgimast ja nägemist, Premium liiga jätkub kahe nädala pärast. Enne seda on nädal koondiste päralt.