Reede, 11. oktoober 2019
19:04
Siim Pulst:  Õhtust! Kümne minuti pärast jätkab Eesti U21 koondis EM-valiksarja Pärnus mänguga Läti vastu.
19:06
Siim Pulst: Pärast 0:4 kaotuseid Bulgaariale ja Poolale loodavad Igor Prinsi hoolealused täna kindlasti punktiarve avada. Väravapostide vahelt leiame aga Karl Jakob Heina, kes on kõigest 17-aastasena U21 koondisse edutatud, nii et eelkõige on pilgud seatud tulevikku.
19:16
Siim Pulst: Läks!
19:19
Külastaja Madis kommentaar
Järvelaiu puhul lootsin, et Valgevene vastu saab ta teha oma A-koondise debüüdi, aga kahjuks eelistati Kallaste.
19:20
Siim Pulst:  Avaminutid on palliga väga rabedad olnud, aga kaitses on hakkama saadud.
19:25
Siim Pulst:  Mitte kuidagi ei taha pall sinisärkide jalal püsida. Lätlased ründavad ja pall eksleb juba korduvalt meie kastis, aga vähemalt pealelöögile ei ole neid seni veel lastud.
19:27
Siim Pulst: Värav 1:0!!!
19:29
Siim Pulst:  Järvelaiu karistuslöök, väravavaht klaaris rusikatega kastist välja ja Soomets tulistas ühe puutega ca 20 meetri pealt väravale - tänu õnnelikule rikošetile leidis pall tee ristnurka.
19:32
Siim Pulst:  Lätlane on Uljanovi tsenderduse järel lähedal ulmelisele omaväravale, aga tuleb siiski vaid nurgalöök. Eesti pallivaldamine on juhtvärava järel oluliselt enesekindlam kui enne.
19:34
Siim Pulst: Värav 1:1!
19:35
Siim Pulst: Hein tegi kõigepealt hea tõrje, aga veidi hiljem tõstis Regža palli üle Eesti väravavahi.
19:40
Siim Pulst: Värav 2:1!
19:41
Külastaja maagiline kommentaar
Ilus vaadata sellist väravat!
19:42
Siim Pulst: Uljanov andis vasakult terava tsenderduse värava ette, kus oli see vist Valge, kes meestesummas eespostist palli võrku surus!
19:42
Siim Pulst: Hoiatus 26. minutil Välja.
19:44
Siim Pulst:  Teise värava eel tsenderdajaks oli siiski Poom, kes oli ise Uljanovilt söödu saanud.
19:45
Siim Pulst:  Välja võttis julgelt mehi ette ja lõi kaugelt ka peale, aga Läti väravavahile see löök probleeme ei valmistanud.
19:51
Siim Pulst: Läti jõudis nurgalöögi järel lähedale, kui Veips pääses kuuelt meetrilt löögile, aga pealöök läks maapõrkest üle värava.
19:56
Siim Pulst:  Heinalt hea tõrje Zelenkovsi karistuslöögile.
20:00
Siim Pulst: Vahepeal olid lätlased survet peale saamas, aga poolaja viimastel minutitel püsib mäng kenasti kontrolli all.
20:01
Siim Pulst:  Poolaeg 2:1!
20:02
Siim Pulst:  Korralik esitus, ilus tulemus, ootame samaväärset teist poolaega.
20:21
Siim Pulst:  Ilus pildiseeria Brit Maria Taelalt avaväravast.
20:23
Siim Pulst:  Lätlased on teist poolaega aktiivselt alustanud, aga esialgu püsib kõik kontrolli all.
20:27
Siim Pulst:  Nüüd on lätlaste surve juba päris ähvardavaks kasvanud. Nii pikka pidu ei ole.
20:32
Siim Pulst: Eesti teenis vahelduseks nurgalöögi, aga Välja tsenderdus oli nii nõrk, et see tekitas hoopis ohtliku vasturünnakuvõimaluse lätlastele.
20:34
Siim Pulst: Grinbergs lõi kastijoonelt peale, aga Hein võttis kiire sukeldumisega eespostist ära.
20:34
Siim Pulst: Vahetus  62. minutil Vaherna sisse, Usta välja.
20:36
Külastaja ants kommentaar
mängu küll. loodetavasti saadakse täna punktid kätte.
20:37
Siim Pulst: Hoiatus  Veips.
20:39
Siim Pulst:  Soomets proovis duublit kaks avapoolaja väravale, aga seekord lendas pall taevasse.
20:41
Siim Pulst: Lätlaste nurgalöögi järel põrkab pall väga ohtlikult meie kastis, aga eduseis püsib. Pool teisest poolajast saab mängitud, aga kaua-kaua on veel vastu pidada.
20:41
Külastaja njaa kommentaar
Miks Heinil nii punakad püksid? Vormi järgi peaks samat värvi olema kui särk?
20:41
Külastaja x kommentaar
tehku see kaamera puhtaks
20:42
Siim Pulst:  Vahetus Zelenkovs välja, Hvoinickis sisse.
20:43
Siim Pulst: Hoiatus  Liepa.
20:44
Siim Pulst: HoiatusEemaldamine Veipsile teine kollane.
20:45
Siim Pulst: Vahetus Reinkort sisse, Valge välja.
20:46
Siim Pulst: Vahetus  Järviste sisse, Uljanov välja.
20:46
Külastaja Ou siim kommentaar
Punase saand vend oli see sama kes uljanovi audis pikali lykkas? Ehk artur teenis samale tyybile molemad kaardid?
20:47
Siim Pulst:  Nii oli tõesti. Teises olukorras sai ta ka pisut vigastada, nii et vahetusse läks mees longates.
20:51
Siim Pulst: Vahetus  Emsis sisse, Jaunzems välja.
20:53
Siim Pulst:  80 minutit mängitud. Läti valdab palli ka arvulises vähemuses.
20:56
Siim Pulst: Eesti mängib päris targalt, keerutades kiirustamata palli ja jooksutades vastaseid.
20:56
Siim Pulst: Vahetus  Kask sisse, Välja välja.
20:57
Siim Pulst:  Poom pääses kastist löögile, aga ei saanud palli meeste vahelt läbi.
20:58
Siim Pulst: Vahetus  Kokins sisse, Regža välja.
21:00
Siim Pulst: Hoiatus  Poom.
21:01
Siim Pulst: Hoiatus  Hein.
21:02
Siim Pulst:  Lõpuminutid on päris närvilised, aga lätlaste paak näib ka juba üsna tühi olevat.
21:03
Siim Pulst: HoiatusLipp.
21:03
Siim Pulst:  Miili vea järel saavad lätlased kastikaarelt karistuslöögi.
21:04
Siim Pulst:  Uhh.. esimene löök müüri, teine napilt-napilt üle ristnurga.
21:04
kohtunik ikka väga kärsitu ja imelik vend.
21:07
Siim Pulst:  Kõik! Eesti U21 võttis valikmängust esimesed võidupunktid pärast 2015. aasta novembrit!
21:07
Siim Pulst:  Veel neljandal, viimasel lisaminutil pääsesid vastased Eesti puurilukuga silmitsi, aga Heina suurepärane tõrje päästis sinisärgid!