Pühapäev, 20. oktoober 2019
18:14
Otto Kase:  Tere kõigile! Veidi rohkem kui veerand tundi on veel jäänud tulise duelli alguseni. Mis te arvate, kuidas mäng kulgeb? Ma ise panustaksin Liverpooli väiksele võidule, kuid loodan, et tuleb just palju väravaid mõlemalt poolelt.
18:15
Otto Kase:
18:16
Külastaja k kommentaar
Mina panustan Liverpooli suurele võidule ja sellele, et see on Ole Gunnari eelviimane mäng Manu treenerina.
18:17
Otto Kase:  Tundub, et Unitedi väravas ikkagi De Gea ehk vigastus pole piisavalt tülikas, et teda pingile jätta.
18:30
Otto Kase: Märkimata jäi ka see, et tagasi tuli Liverpool väravavaht Alisson, kes oli vigastuse tõttu audis olnud pisut üle kahe kuu.
18:30
Otto Kase:  Aga läksime!
18:34
Otto Kase:  Liverpool on alustanud pisut kohmakamalt, Unitedi mängijad on väga tihedalt survestamas.
18:37
Külastaja Madis kommentaar
ManU varumeestepink liiga muljetavaldav just pole.
18:38
Otto Kase:  Tõepoolest, teistele võin öelda, et seitsme mehe sekka mahuvad näiteks Brandon Williams ja James Garner, kes on kahe peale kokku saanud liigas platsil olla täpselt ühe minuti.
18:39
Panustaks ise viigile, poolpiduse koosseisuga on ennegi ManU üle ootuste hästi esinenud.
18:41
Otto Kase: Momendil ma ka ei välistaks seda, kuid nagu me teame võib kõik muutuda sekunditega.
18:43
Otto Kase: Andreas Pereira proovis väga kaugelt peale lüüa, aga ebaõnnestus täielikult. Sellisest kohast oleks pidanud söötma.
18:47
Otto Kase:  United on momendil alustanud särtsakamalt ning mehed näitavad, et nad ei tulnud siia kaotama. Samas Liverpool on ka saanud tasapisi oma rünnakuid ehitada (mis seni veel edukalt lõppenud pole).
18:52
Otto Kase:  Rasfordil oli hea võimalus kontrarünnakule minna, kuid sööt Jamesi suunas oli pisut kehvapoolne ning Matip pani jala vahele.
18:53
Otto Kase:  Ohsa! Wan-Bissaka tõmbas van Dijki murule pikali. Mööda ta mehest sellega küll ei saanud, aga omamoodi tegu ikkagi..
18:59
Otto Kase:  Rashford on täna head mängu näidanud. Britt tõusis ilusti rünnakul, kuid sööt oli pisut kehv.
19:00
Otto Kase:  Wan-Bissaka andis hea tsenderduse kasti, kuid van Dijk klaaris õigel hetkel.
19:00
Otto Kase:  Märkamatult on juba pool tundi mängitud.
19:06
Otto Kase:  Mane jooksis võimsalt mööda äärt, söötis keskele, kuid Firmino löök jäi hädiseks ning de Gea püüdis palli kinni.
19:08
Otto Kase:  Jällegi vägev rünnak Liverpoolilt: Henderson tsenderdas kasti, Firmino lõi, De Gea tegi vägeva tõrje.
19:08
Otto Kase:  Värav Ja tuli ära! Rashord viis omad juhtima!
19:08
Otto Kase:  Liverpool küll vaidlustab olukorda..
19:09
Otto Kase:  Mängu sekkub VAR.
19:10
Otto Kase:  Ja värav loeb ikkagi! Manchester United juhib Liverpooli!
19:11
Otto Kase:
19:11
Tegelikult oli viga Origi vastu küll.
19:14
Otto Kase: Videost saab siis ka vaadata, kuidas Origi vastu ründefaasis viga tehti. Ma ise ütleks, et tegu oli suhteliselt 50-50 situatsiooniga.
19:17
Otto Kase: Mane lõi palli väravasse, aga VAR tegi taaskord Liverpooli päeva nukraks ning tühistas tabamuse. Seekord õige otsus.
19:17
Suurelt ekraanilt oli näha, et Lindelöf talle kõksu vastu põlve andis.
19:17
Otto Kase:  Nüüd nägin jah parema nurga alt ning mingi puude oli tõesti olemas.
19:18
Otto Kase:  Ja poolajavile on kõlanud.
19:19
Otto Kase:  Mida teeb küll Liverpool teisel poolajal? Kas tuleb kusagilt kaks väravat või tuleb leppida esmakordselt punktikaotusega?
19:32
Külastaja Andu kommentaar
Liiga tramaatiliselt kukkus
19:34
Otto Kase: Ja teine poolaeg algas!
19:36
Otto Kase:  Liverpool on esimesed minutid olnud tunduvalt aktiivsem. Esimesed tsenderdused samas väga täpsed polnud.
19:45
Otto Kase:  Oxlade-Chamberlain paneb end valmis.
19:46
Otto Kase:  Aga vastaste poolelt on vigane Daniel James ning kuigi Liverpooli mängijad ei tahtnud palli auti lüüa, siis lõpuks otsustasid nad peale vilekoori seda ikkagi teha.
19:48
Otto Kase:  Vahetus Ja tuli oodatud vahetus - Origi läks välja, Chamberlain sisse.
19:48
Otto Kase:  Formatsioon muutus sellega vähemalt esmapilgul 4-4-2 peale ehk Firmino ja Mane koos ründes.
19:50
Otto Kase:  Manchester United pole teisel poolajal praktiliselt rünnakulegi saanud.
19:52
Otto Kase:  Oxlade-Chamberlain sai löögile, aga pall keris pisut väravast mööda.
19:53
Otto Kase:  25 minutit + lisatud aeg veel jäänud. Kas United suudabki vihavaenlase seeria lõpetada?
19:59
Otto Kase:  Vahetus Klopp proovib veel: Lallana sisse, Henderson välja.
20:09
Otto Kase:  Vahetus Ja viimane vahetus: Keita sisse, Wijnaldum puhkama.
20:10
Otto Kase:  Momendil näib küll, et Liverpool Unitedi seinast läbi ei murra. See nende liidrikohta muidugi ei kaotaks, kuid vaimselt annab see kindlasti löögi.
20:11
Otto Kase:  Vahetus Kaks Unitedi noort ründajat osalevad vahetuses: Martial on uus mees platsil, väravaautor Rashford saab teenitud puhkuse.
20:12
Otto Kase:  Värav Ja tuligi ära!! 1:1
20:12
Otto Kase:  Vahtusmees Lallana otsustab!
20:13
Otto Kase:  Pall läks mingil viisil tervest Unitedi kaitseliinist läbi ning Lallana lükkas palli võrku.
20:13
Otto Kase:  VAR vaatas ka üle ning kinnitas väravat.
20:15
Otto Kase:  Võiduväravaks on aega veel kaks minutit + paar lisaminutit. Kas tuleb veel? Raske uskuda, aga iial ei tea.
20:17
Otto Kase:  Alexander-Arnold proovis imelist väravat lüüa, aga täna ei tulnud veel.