Kolmapäev, 23. oktoober 2019
20:27
Markus Jõgi: Tere õhtust! Õige pea pannakse pall mängu A. Le Coq Arenal, kui Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalis kohtuvad FCI Levadia ja Nõmme Kalju.
20:30
Markus Jõgi:  PALL MÄNGUS!
20:33
Markus Jõgi: Tänavusel hooajal on kohtutud koguni viiel korral, millest neli kohtumist on lõppenud Kalju võiduga ning maikuus mängiti väravateta viiki. Kui need meeskonnad viimati karikamängus kohtusid, teenis Levadia koguni neli punast kaarti ja Kalju võitis lisaajal 3:2.
20:34
Markus Jõgi: Levadia on paremalt äärelt tulemas, kaarpall värava ette Gando peale, aga Londak nopib kerge vaevaga.
20:36
Markus Jõgi: Kalju on saanud mitmel korral järjest vasakult äärelt tulla, aga midagi ohtlikku luua pole suudetud.
20:36
Markus Jõgi: Mängu alguses on näha, et pigem on kaljukad paremini mängus sees.
20:37
Markus Jõgi: Puri saab pikalt palliga purjetada, aga läheb tema jalast pall üle otsajoone. Lepmets saab palli uuesti mängu panna.
20:39
Markus Jõgi: Kruglov läks karistusala tagant löögile, aga seekord selgelt väravast mööda.
20:42
Markus Jõgi: Hea rünnak Levadia poolelt! Dudarev mängis kenasti Krugloviga seina, sai ise täiesti vabalt palliga vasakult äärelt tõusta, pani terava palli värava ette, kuid Andrejev ei tabanud kõige paremini ning üsna nõrk löök veeres väravast mööda.
20:43
Markus Jõgi: Kirss pääses väga kenasti läbi, aga Tohver vilistab Kalju ründajale vea.
20:49
Markus Jõgi: Levadia on ohtlik! Kruglov sai vasakult äärelt vabalt tulla, pani tereva palli värava eest läbi, aga ühtegi Levadia mängumeest ei saanud seal jalga vahele. Jätkuolukorras sa Andrejev veel peale lüüa, aga küljevõrku.
20:49
Markus Jõgi: Levadia on üha enam mängu sisse elamas.
20:51
Markus Jõgi:  Gando andis kena söödu Peetsonile, kes mängis Kalju kastis ennast löögile, aga Londak teeb supertõrje. Levadiale nurgalöök.
20:51
Markus Jõgi: Nurgalöögist midagi ohtlikku ei sünni.
20:52
Markus Jõgi: Hoiatus Andrejev teenib 22. minutil kohtumise esimese kollase kaardi. Väga lollisti läks Tjapknilie tagasi tegema.
20:53
Markus Jõgi: Kaljule nurgalöök. Paur pani väga hea palli viiekasti, aga Lepmets on omal kohal.
20:54
Markus Jõgi:  Nüüd on Levadia kastis pall lahtiselt, aga Kalju mängijad ei saa pallile korralikult pihta.
20:57
Markus Jõgi: Levadia on viimased minutid rahulikult palli lükanud ning kuidagi ei leita neid süüduliine edurivi mängijatele.
20:58
Markus Jõgi: Nüüd teenib Levadia nurgalöögi.
20:59
Markus Jõgi: OI-OI, värav oli väga lähedal!! Tkatšuk pani madala palli värava ette, kuid Ossipov kukkumise pealt ei taba palli kõige paremini ning nahkkera läheb napilt väravapostist mööda.
21:00
Külastaja realist kommentaar
Selle paari võitja võiks järgmise kahe ringi jooksul Floraga kokku minna ...
21:03
Markus Jõgi: Roosnupp sai kaugelt proovida, aga hetkel on veel löögid ebatäpsed.
21:06
Markus Jõgi: Kalju sai natukene Levadia poolel palli hoida, aga kodumeeskond noppis palli ning saadi ohtlikult kontrasse tulla, aga Gando pealelöök ei tekita Londakule suurt ohtu.
21:06
Külastaja Kusti kommentaar
Jälle hakib
21:06
Markus Jõgi:  Puri proovis taaskord mitu Levadia meest ette võtta, aga nüüd sai väikese obaduse ning jäi pikali maha.
21:07
Markus Jõgi: Juba tuleb Levadia, aga Andrejevi puude läheb natukene pikaks ning rünnak läheb luhta.
21:08
Markus Jõgi: Levadiale nurgalöök, Kruglov palli taga.
21:08
Markus Jõgi:  Saadi ka löögile, aga ei lähe see pall võrku.
21:09
Markus Jõgi:  Nüüd on Sander Puri oma värava ees pikali maas. Ilmselt sai koksu vastu pead.
21:15
Markus Jõgi: Gando kukub võitluses Subbotiniga ja Levadiale heast kohast karistuslöök.
21:15
Markus Jõgi: Tkatšuk paneb palli värava peale, aga Londak on omal kohal.
21:16
Markus Jõgi: Pikalt on pall Kalju kastis, lõpuks saab Peetson ka löögile, aga lendab üle värava.
21:16
Külastaja Rallikas kommentaar
Tohver korralikult Levadia poolt. Kõik 50-50 olukorrad Levale ja asjad mis Leva platsi poolel vilistamata jäetakse võtab ta Kalju platsi poolel ära.
21:17
Markus Jõgi:  Kõlab esimese poolaja lõpuvile ning vaheajale minnakse väravateta viigiseisul.
21:24
Külastaja Madis kommentaar
Tkatsuk sai ka kollase pärast andrejevi kaarti
21:29
seletamise eest
21:30
Palju tal neid kaarte juba kogunenud on?
21:31
Markus Jõgi:  Mängijad on taas platsil.
21:31
Markus Jõgi: LÄKS!
21:33
Markus Jõgi: Levadia teenib teise poolaja esimese nurgalöögi.
21:34
Markus Jõgi: Tkatšuk pani palli esimesse tsooni, aga Kalju mehed esimesena vahel. Uus nurgalöök Levadiale.
21:34
Külastaja kah Kaspar kommentaar
Tõkatsuk?
21:35
Markus Jõgi:  Tkatšuk pani planeeriva palli karistusalajoone taha, kus oli Roosnupp löögivalmis, aga ei pääse kõige vabamalt löögile.
21:35
Markus Jõgi: Subbotin sai vasakult äärelt tulla, pani maast palli Matale, kes jookseb natukene tupikusse.
21:36
Markus Jõgi:  Nüüd toimetas Paur paremalt äärelt palli kasti, aga Lepmets püüdis lihtsa vaevaga.
21:37
Markus Jõgi:  Levadia teenib nurgalöögi. Tkatšuk palli taga.
21:38
Markus Jõgi: Mängivad Krugloviga lühidalt lahti, Tkatšuk pani palli kasti, aga Ossipovi vigurlöök luhtas hea võimaluse.
21:39
Markus Jõgi:  Kavalalt mängis Levadia Kalju kastis, aga Gandole vilistati suluseis.
21:41
Markus Jõgi:  Vahetus 55. minutil tuleb Mata välja ning Homutov tema asemel sisse.
21:45
Markus Jõgi:  Peetson teeb oivaliselt vasakul äärel Kalju mängijatele ära, pani palli kasti, aga mitte just kõige täpsemalt.
21:46
Markus Jõgi:  Nüüd sai Kalju tulla, kuid viimane sööt ei ole täpne ning ei midagi ohtlikku.
21:49
Markus Jõgi: Värav ESIMENE OLEMAS!! PEETSON VIIB 62. MINUTIL LEVADIA JUHTIMA! Gando pani paremalt äärelt palli kasti ning Peetson lükkas peaga selle posti kõrvale. Suurepärane sooritus.
21:51
Markus Jõgi:  Puri sai kastist väljast proovida, aga löök takerdub kaitsjate jalgadesse ning Lepmets püüab palli.
21:52
Markus Jõgi:  Gando teeb Kulinitšile vea.
21:52
Markus Jõgi: Paur saab palli kasti toimetada, aga tsenderdus ebaõnnestub.
21:53
Külastaja nonoh kommentaar
Puri oleks pidanud söötma, mitte lööma...
21:53
Markus Jõgi: Levadia sai kiirrünnakusse tulla, aga Roosnupu sööt luhtas hea võimaluse.
21:54
Markus Jõgi:  Ossipov on nüüd hüppeliigese vigastusega kimpus.
21:54
Külastaja Jalkasõber kommentaar
Mis Kaljuga täna lahti on?
21:55
Ei usu, et Kalju vahetus Mata välja, Homutov sisse neid väga aitaks
21:57
Markus Jõgi:  LEVADIALE ON ÕNNE! Markovitš pääses palliga Levadia karistusalasse, väikesest segadusest sai Puri löögile, aga Lepmets tegi väga hea tõrje.
21:57
Markus Jõgi: Vahetus  70. minutil vahetab Volkov Kirsi välja.
21:58
Külastaja Uhh kommentaar
Võib-olla rumal küsimus, aga kas karikamängudes saadud kaartidel on mingit mõju ka Meistriliiga mängukeeldudele? Näiteks kui Jürgenson saaks täna kollase siis kas ta peaks järgmise mängu Maardu vastu vahele jätma kuna ta on ühe kaardi kaugusel keelust või need ei mõjutaks?
21:59
Markus Jõgi:  Vastus kasutajale Uhh: karikavõistlustel saadud kollased/punased ei kandu liigasse edasi.
22:00
Markus Jõgi: Kalju juba pikemat aega lükkab Levadia karistusala lähistel söötu. Markovitš saab ka löögile, aga Lepmets tõrjub. Kaljule nurgalöök.
22:01
Markus Jõgi: PENALTI!! Subbotin läks umbes 7-meetri pealt peale lööma, aga tabab hoopis Dudarevi, kes jääb valukrimassides lebama, aga Tohver näitab penaltipunkti peale.
22:02
Markus Jõgi: Ei saagi täpsemalt aru, kes vea tegijaks oli..
22:02
Markus Jõgi:  Värav 77. minutil viigistab Subbotin mänguseisu. Väga kindel penalti.
22:03
Minu arust ei ole Karika ja Premium liiga mängud oma seotud ehk karika kollased liigasse ümber ei kandu
22:03
Kas Volkov suudab Kaljut aidata?
22:03
Kui jääb viik, läheb penaltite peale?
22:03
Külastaja K. kommentaar
Aga kui mängija teeb jõhkra vea karikas. Näiteks lööb jalaga pikali olevat mängijat või kaotab muul moel enesevalitsemise. Kas siis on võimalik et kandub liigasse edasi või üldine keels?
22:05
Markus Jõgi: Kui normaalaeg viiki jääb, siis nagu karikavõistlustel kombeks, läheb kohtumine lisaajale. Kui lisaajal ka võitjat välja ei selgitata, siis tulevad penaltid.
22:06
Markus Jõgi:  Kui mängija saab hakkama millegi sellisega, kus distsiplinaarkomisjon paneb mängijale pikema mängukeelu peale, siis ta tõepoolest ei tohi üheski sarjas osaleda.
22:07
Markus Jõgi: Levadial suurepärane võimalus, mindi ka penaltit otsima, aga Tohver seekord ei anna. Oleks olnud natukene liiga lihtne penalti.
22:08
Markus Jõgi:  Vahetus 82. minutil tuleb Gando välja ning tema asemel Nesterov sisse.
Külastaja küsimärk kommentaar
ma nüüd ei saa aru, et kas viimasest karikamängust, milles levadia sai neli punast kaarti, mitte ükski edasi ei kandunud, kuidas on see võimalik?
22:10
Markus Jõgi: Värav PODHOLJUZIN LÜKKAB OMALE! KALJU LÄHEB 84. MINUTIL KOHTUMIST 2:1 JUHTIMA!
22:10
See väga veider jah. Äkki keegi oskab seda kaartide müsteeriumit lahendada?
22:11
Markus Jõgi:  Hoiatus Homutov sai 85 minutil hoiatuse!
22:12
Markus Jõgi: Hoiatus Reintam tõmbab Andrejevi maha ning saab ka kollase kaardi.
22:12
Kalju ärkas ellu lõpuks. Muidu ütleksin et Kalju tänane mäng on ikka täitsa lappes. Levadia poolt hea mäng täna, nende jaoks karikas vist ülioluline
22:13
Markus Jõgi:  Tkatšuk läks löögile, aga väga napilt läks ristnurgast mööda!
22:13
Külastaja tiletantidle kommentaar
lev on juba 2 karikamängu pidanud
22:14
Markus Jõgi:  Vahetus 88. minutil tuleb Andrejev välja ning Komlov tema asemele.
22:14
Kas kuskil Eesti jalgpallis VAR (videokohtunik) ka eksisteerib? Kui ei, siis premium liigas ja karikas peaks see küll olema, rääkimata rahvuskoondise mängudest
22:16
Markus Jõgi: Nüüd on Avilov pikali maas. Sai Kalju kaitsja oma puurilukult löögi vastu pead.
22:16
kui nüüd levadia selle penalti ja omavärava pärast kaotab on küll masendav
22:17
Markus Jõgi: Kohtumisele lisati viis üleminutit, millest kaks saab kohe mängitud.
22:19
Markus Jõgi: Kalju sai nüüd ohtlikusse kontrasse tulla, aga Volkov kiirustas natukene. Nüüd saab Levadia jälle tulla.