Kolmapäev, 23. oktoober 2019
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Põnevaid mänge täis Meistrite liiga õhtu on kohe-kohe algamas. Alustuseks kaks kohtumist kell 19.55 ning üks neist on põnev duell Ajaxi ja Chelsea vahel. Aga hoiame loomulikult silma peal ka Leipzigi ja Zeniti mängul.
19:48
Kristjan Jaak Kangur: Algkoosseisud sellised:

19:49
Kristjan Jaak Kangur: Chelseal pääseb põhisse 18-aastane Callum Hudson-Odoi, Ajaxi brasiillane David Neres esialgu pingil. Muide, tegu on mõnevõrra üllatuslikult alles esimese korraga, mil need klubid eurosarjas vastamisi lähevad.
19:56
Kristjan Jaak Kangur: LÄKSIME!
19:58
Kristjan Jaak Kangur: Chelsea saab kiirelt esiemse nurgalöögi, aga Onana lööb rusikatega puhtaks. Ajax tuleb vasturünnakule, löök tabab Chelsea kaitsja Marcos Alonso kätt ja nõutakse penaltit, aga selgub, et enne oli hoopis suluseis. Tuline algus!
20:00
Kristjan Jaak Kangur: Samal ajal on Leipzig jõudnud oma esimesel rünnakul juba latti lüüa. Väga tähtis mäng Saksamaal, võitja parandaks oma edasipääsuvõimalusi märkimisväärselt.
20:02
Kristjan Jaak Kangur: Mäletate veel niisuguse nimega meest? Küpsis sellele, kes ilma Wikipediata ära ütleb, kus ta praegu mängib ...  
20:04
Kristjan Jaak Kangur: Kes küpsist ei taha, siis õige vastus on Birmingham City.
20:05
Kristjan Jaak Kangur: Keskkaitsja Veltman proovib eemalt, aga vint viib palli väravast eemale. Ajax saab kohe ka esimese nurgalöögi, van de Beek proovib otse õhust, aga Zouma jõuab ennast ette sättida.
20:08
Kristjan Jaak Kangur: Brasiilia-Argentina minimaavõistlus ehk Williani ja Tagliafico duell keskväljal lõpeb Williani veaga. Kohtunik Hategan hoiab esialgu kaardid taskus.
20:10
Kristjan Jaak Kangur: Chelsea on olnud kaitses rabe, aga rünnakul terav. Mount mängitakse seinasööduga kasti, terav löök alumisse nurka, aga Onana on valvel.
20:13
Kristjan Jaak Kangur: Esimesed 15 on möödas ja seni on olnud väga mõnus mäng, mõlemad tegutsevad julgelt ja ründavalt.
20:13
Külastaja Madis kommentaar
Kristjan Jaak, kes on Sinu lemmikklubi ja -koondis?
20:14
Kristjan Jaak Kangur: Klubi Manchester United, koondis enesestmõistetavalt Eesti.
20:15
Kristjan Jaak Kangur: Onana algatab ebahariliku (ja vist kogemata kombel omadeni jõudnud) madala sööduga keskväljale Ajaxi rünnaku, mis lõpeb alles Chelsea värava all, kus kaitsjad viimases hädas palli minema löövad.
20:18
Kristjan Jaak Kangur: Kohati on paras loomade jalgpall - valesöödud, pallist mööda hüppamised. Mõlemalt poolt. Hudson-Odoi võetakse kohtuniku nina all maha, aga viga polnud, Ajax tuleb vastu ja Ziyech tulistab. Mööda.
20:19
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Esimene kollane tuleb mehele, kes pole mänguski. Ehk uued reeglid jälle käigus ja Chelsea abitreeneril Jody Morrisel pannakse hoiatusega suu kinni.
20:21
Kristjan Jaak Kangur: Hudson-Odoi proovib ise vasakult pealelööki, mööda ja Abraham jääb värava ette käsi laiutama. Läks seekord kuidas läks, aga Hudson-Odoi äärelt ehk vasakult on tulnud peaaegu kõik Chelsea ohtlikud rünnakud.
20:22
Kristjan Jaak Kangur: Ajaxi kaitsjad eksivad, pall kukub jälle Hudson-Odoile ette, aga terav löök lendab mitu meetrit mööda.
20:24
Külastaja J kommentaar
Zeniiiiiit 1 :0
20:24
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Rakitski põrutab 25. minutil kaugelt 1:0 külalised ette! Pall tuli kastist tagasi, võttis rinnaga alla ja kõmmutas alumisse nurka!
20:26
Kristjan Jaak Kangur:
20:26
Kristjan Jaak Kangur: Selline pomm!
20:30
Kristjan Jaak Kangur: Värav Ajax!!! Promes!! 1:0!
20:31
Kristjan Jaak Kangur: VAR muidugi veel vaatab. Aga vist ei olnud suluseisu.
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Algas kõik sellest, et Kepa ja Tomori ei suutnud palli ära jagada ja Tomori pidi klaarima otse auti. Sealt sai palli Ziyech, otsis oma löögiga tagumist nurka, aga väike rikošett viis palli täpselt Promesi jalale.
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Ei loe! Suluseis!
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Väga napp, aga joonte järgi tõesti on.
20:33
Kristjan Jaak Kangur:
20:36
Kristjan Jaak Kangur: Promes saab peaaegu oma ikkagi kirja, aga ei saa ka - Azpilicueta suskab jala vahele. Kohe tuleb Chelsea vastu, seekord Hudson-Odoi söödab, aga keskel lööjat ei ole. Tagapostis oodanud Abraham on juba päris marus.
20:37
Külastaja Madis kommentaar
Rakitski puhul imestasin, mida ta ukrainlasena Zeniidis teeb, siis avastasin, et pärast üleminekut sinna pole teda enam koondisesse kutsutud.
20:38
Kristjan Jaak Kangur: Tal on minu teada jah need suhted Ukraina-Venemaa teljel sellised ... keerulised. Juba enne seda olid, kui Donetskist Zeniti läks.
20:40
Kristjan Jaak Kangur: Azpilicueta saab paremal äärel uhkes üksinduses palli, läheb sellega kastini ja uhab siis kaugelt ise peale. Karistusala on ahastavaid Chelsea mängijaid täis - kellel käed taeva poole, kes põlvili maas ... Ilmselgelt läheb veel aega, enne kui koostöö klappima saavad, aga kui ükskord saavad, siis võib heas mõttes päris hirmus meeskond olla.
20:40
Kristjan Jaak Kangur: Ziyech kaugelt. Aga kõrgelt üle. VÄGA kõrgelt.
20:43
Kristjan Jaak Kangur: Üks üleminut Amsterdamis, see lõpeb suuremate sündmusteta ja avapoolaeg läbi! Palli väravas nägime, seaduspärast väravat ei näinud. Aga mängu oli küllaga, mis annab teiseks poolajaks lootust. Leipzigis minnakse samuti puhkama, seal on Zenit 1:0 ees ja hetkel virtuaalselt ka tänu sellele G-grupi liider. Väike paus!
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Veel üks tähelepanek: palju paugutati, aga enamasti tühja. Ajaxil ja Chelseal on mõlemal kirjas kuus pealelööki, ent kamba peale saadi vaid üks neist raamide vahele.
20:46
Külastaja K. kommentaar
Chelsea puhul on näha, et head puuted. Samas justkui kogenematud või peata kanad. Ajax vast natuke üle.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Eespool juba oli video, aga see on nii ilus kuul, et võib kaks korda ka vaadata.
20:58
Kristjan Jaak Kangur: Teine poolaeg. Muutusteta edasi.
21:01
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Tadic võtab kiirrünnakule tõttava Williani väga robustse käeliigutusega maha, saab ise küll ka viga, aga igati teenitud kollase. Willianil tuleb samuti tasapisi uuesti pilt ette, saab jätkata.
21:03
Kristjan Jaak Kangur: Värav Leipzig 1:1! Laimer!
21:04
Kristjan Jaak Kangur: Mängitakse ilusate ühepuutesöötudega mees kasti ja terava nurga alt lööb ära!
21:05
Kristjan Jaak Kangur:  
21:12
Kristjan Jaak Kangur: Post! Alvarez suunab Ajaxi kuuenda nurgalöögi tagumise posti suunas, aga posti see lähebki.
21:14
Kristjan Jaak Kangur: Hirmus kaua võtab aega, et Promesile umbes kahemeetrine suluseis lipuga ära fikseerida. Pealelöögid raamide vahele on nüüd teisel poolajal 3:0 Ajaxile.
21:15
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Leipzig 2:1 ette! Sabitzer!
21:15
Kristjan Jaak Kangur: Õigemini: SABITZEEEEEERRR!!! Mida väravat!
21:16
Külastaja Haw kommentaar
Super teine värav Leipzigilt.
21:17
Kristjan Jaak Kangur: Seda ei ole mõtet kirjeldada, seda on mõtet ainult vaadata. Ja siis veel vaadata. Ja veel.
21:17
Kristjan Jaak Kangur:  
21:19
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Vahetus Chelsea-Ajaxi mängus saab samal ajal Martinez kollase ja Chelsea toob Williani asemele Christian Pulisici.
21:23
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Üks vahetus veel, Abraham-Batshuayi. Ajaxi käes on jätkuvalt kerge initsiatiiv, aga Kepat tõrjetele pole veel suudetud sundida.
21:24
Kristjan Jaak Kangur: Chelsea vasturünnakud on ka jätkuvalt ohtlikud, aga viimane sööt läheb ikka aia taha või siis tehakse viga või mingi muu rumalus.
21:26
Kristjan Jaak Kangur: Batshuayi, misasi see oli?! Saab kaitsja rikošetist Pulisici löögi kõrge kaarega jala peale, põrutab kümnelt meetrilt otse õhust ... kümme meetrit üle. Täiesti üksi oli värava ees.
21:29
Kristjan Jaak Kangur:
21:31
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Ajax asendas vahepeal Promesi Neresiga, aga kas pole juba äkki hilja?
21:33
Kristjan Jaak Kangur: Zouma jätkab Chelsea nurgalöögi peaga Tomorile, kes lööb, aga mööda. Kõva kisa saatel nõutakse käega mängu, aga Hategan laseb väravalöögiga jätkata.
21:33
Kristjan Jaak Kangur: Pulisic mängitakse kasti joonelt löögile - mööda. Mitte väga palju, aga meetrijagu.
21:37
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Zouma kaotab keskväljal palli, Ajaxil on võimalus tulla kahekesi kahe kaitsja vastu, aga Tadici sööt Neresile takerdub Chelsea meestesse. Kollane Zoumale, kes üritas olukord veel päästa ja Ziyechile jõuliselt sisse sõitis.
21:38
Kristjan Jaak Kangur: Värav  BATSHUAYI! 86. MINUTIL 1:0!
21:39
Kristjan Jaak Kangur: Ja seda ei tohiks nüüd küll ükski VAR ära võtta. Pulisic teeb äärel hea töö, sööt Alonsolt viie kasti joonele ja Batshuayi annab endast parima, et jälle üle lüüa, aga seekord ei tule välja - latipõrkest sisse!
21:41
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Vanameister Huntelaar ja de Jong mõlemad sisse, aga kas see enam Ajaxit päästab?
21:43
Kristjan Jaak Kangur: Ajaxile on jäänud neli minutit armuaega. Aga hoopis Batshuayi kõmmutab jälle eemalt, Onana ei suuda püüda ja seda nurgalööki mängib Chelsea ilmselt tubli minut aega lahti.
21:47
Kristjan Jaak Kangur: Võiduväravat kah:

21:47
Kristjan Jaak Kangur: LÄBI! Batshuayi toobki Chelseale kolm punkti!
21:48
Kristjan Jaak Kangur: Ja läbi ka Leipzigis, kodumeeskond võidab pärast avapoolaja kaotamist 2:1.
21:55
Kristjan Jaak Kangur: Aga kohe läheme edasi, kuus kõva mängu on veel tulekul. Õhtu põhimäng teadagi Inter-Dortmund, aga teised ka huvitavad.
22:00
Külastaja stream kommentaar
Kas kellelgi on Interi ja Dortmundi streami jagada? Ise ei leidnud kuskilt.
22:01
Kristjan Jaak Kangur: TVPlay Sports on mu isiklik soovitus. Ei pea striimidega jantima.
22:02
Kristjan Jaak Kangur: Midagi toimub... 
22:02
Kristjan Jaak Kangur: Igatahes, mängud käivad!
22:04
Kristjan Jaak Kangur:
22:04
Kristjan Jaak Kangur:
22:05
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav Kohe hakkab tulema! Liverpool ja Barcelona mõlemad kiirelt 1:0 ette!
22:05
Kristjan Jaak Kangur: Genkis teisel minutil Ixlade-Chamberlain ja Prahas kolmandal minutil Messi.
22:06
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Benfica klööb kodus Lyonile ka kiirelt esimese ära, Rafa Silva. Neil on muidugi selg vastu seina, kaks kaotust juba tabelis.
22:06
Külastaja jh kommentaar
olemas
22:06
Külastaja Barca kommentaar
Kas Barca mängu näitab ka kuskil?
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Kuskilt kindlasti, Eesti kanalitel paraku ei ole kavas seekord.
22:07
Külastaja Barca kommentaar
Mida TV6 näitab ma ise praegu ei saa vaatama minna.
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Genk-Liverpool.
22:10
Kristjan Jaak Kangur:
Slavia, noh ... päris ise endale ei löönud. Aga peaaegu.
 
22:13
Kristjan Jaak Kangur: Ja niimoodi veeretas Ox:
 
22:15
Kristjan Jaak Kangur:
Benfica fännidele midagi rõõmustavat. Põhimõtteliselt võib ka öelda, et vaatasite just kolme videot sellest, kuidas ei tohi kaitses mängida.
 
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Interi ja Dortmundi mängus on seni võrdselt sagimist olnud mõlema värava all. 
22:18
Kristjan Jaak Kangur: Messil on nüüd jälle üks rekord kirjas. Huvitav, kui paljusid neist ta ise jõuab meeles pidada? 
22:21
Kristjan Jaak Kangur: Värav Mertens viib Napoli 17. minutil Salzburgi vastu ette. Palju varajasi väravaid täna.
22:22
Kristjan Jaak Kangur:  Värav 22. minut ja Lautaro Martinez! Inter 1:0!
22:23
Kristjan Jaak Kangur: De Vrij riputab kaitsjate taha ja Martinez lükkab vastu jooksnud Bürki alt palli sisse. VAR vaatab üle - loeb!
22:24
Kristjan Jaak Kangur:  
22:25
Kristjan Jaak Kangur:
Mertensi nähvakas ka. Ta on nüüd päris väärikas seltskonnas.
 
22:26
Kristjan Jaak Kangur: Maradonaga samal pulgal, tipuni natuke veel minna. 
22:27
Kristjan Jaak Kangur: Alla poole tunni mängitud, aga kuuest mängust viies on juba värav löödud. Ainult Lille ja Valencia on veel nullipoisid.
22:34
Kristjan Jaak Kangur: Akanjiga võideldes kukub kastis Martinez ja jääb lebama, aga VAR sealt penaltit ei anna. Samas Martinez on endiselt pikali.
22:35
Külastaja hmm kommentaar
Genk lõi värava aga VAR vaatas üle et suluseis oli kindlasti ja ei lugenud värav
22:37
Kristjan Jaak Kangur: Ilus tähistamine oli Genki meestel küll, aga kõik tühja. Videopilti:

22:45
Kristjan Jaak Kangur: Interi meestele võetakse käega mäng, aga Dortmund suudab karistuslöögist hoopis Interi ohtliku kontra valmis meisterdada. Ei olnud parim lahendus.
22:45
Kristjan Jaak Kangur: Värav Salzburg saab 1:1 viigi kätte, Haaland penaltist.
22:46
Kristjan Jaak Kangur: Pall käib ohtlikult Interi värava all ära, Sancho teravale pallile saab Handanovic käe vahele. Kaitsjad klaarivad.
22:49
Kristjan Jaak Kangur: Esimene poolaeg läbi! Väike paus.
22:49
Kristjan Jaak Kangur: Drogba jälgedes. Ei ole paha. 
23:03
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle!
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Oluline tähelepanek: poolajal oli San Sirol vähemalt üks eestlane! Kõlaritest kõlas nimelt teiste hulgas see pala. Natuke omapärane valik muidugi, mille pealt 1:0 eduseisul teisele poolajale minna, aga noh.

23:08
Kristjan Jaak Kangur: Salzburgi penalti oleme veel avapoolajast võlgu. 

23:08
Kristjan Jaak Kangur: Värav Aga purakas tuleb Prahast! Jan Boril teeb Barcelona vastu 1:1!
23:10
Kristjan Jaak Kangur:  
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Värav Aga see rõõm kestab ainult seitse minutit. Luis Suarez ja Barcelona jälle 2:1 ette!
23:16
Kristjan Jaak Kangur: Interi mehed kipuvad olukordadesse hiljaks jääma, Barella saab kollasegi. Dortmund tahab ja otsib, aga seni pole veel eriti midagi leidnud.
23:17
Kristjan Jaak Kangur: Värav Esimesena jõuab kaheväravalise eduseisuni Liverpool. Oxlade-Chamberlain lööb oma teise ja 2:0.
23:20
Kristjan Jaak Kangur: Barcelona teine värav läheb ametlikult siiski Peter Olayonka omaväravaks. Aga Suarez tegi sisuliselt ikkagi asja ära, olematu nurga alt.

23:21
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Interilt samal ajal huvitav vahetus, Lukaku asemele tuleb 17-aastane Sebastiano Esposito.
23:22
Kristjan Jaak Kangur: Brandt lööb teravalt, Handanovic jaol! Dortmundi surve on päris võimsaks kasvanud, Inter elab ohtlikku elu.
23:22
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Viimases mängus saadakse ka punn pealt, Denis Tšerõšev viib Valencia võõrsil 1:0 ette.
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Oxi teine on paganama ilus! Milleks lüüa siseküljega, kui välisküljega on palju efektsem?
 
23:27
Kristjan Jaak Kangur:
Tšerõševi oma ka. Lille'i elu teeks kaotus päris kehvaks, neil oleks siis kolme mängu järel ikka null tabelis.
 
23:28
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Mertensi teine ja Napoli jälle ees. 2:1 seal.
23:31
Kristjan Jaak Kangur: Martinez tahab ka oma teist, aga terav löök läheb rikošeti järel Dortmundi väravast mööda. Nurgalöögi järel lööb Gagliardini Schulzile jalaga näkku ja pall läheb sakslastele.
23:32
Kristjan Jaak Kangur:  Mertensi teine:

23:33
Kristjan Jaak Kangur: Suurepärane võimalus Dortmundil, aga Sancho ei saa palli korralikult jala peale ja löök jääb pehmeks! 
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav  Kahes kohas viigivärav - Lyon teeb Benfica vastu 1:1 ja Salzburg Napoli vastu 2:2!
23:34
Külastaja Ns kommentaar
Lyon lõi värava benfica vastu
23:36
Kristjan Jaak Kangur: Memphis: 

23:37
Kristjan Jaak Kangur: Värav Ei anna Napoli midagi! Insigne lööb KOHE jälle 3:2.
23:38
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Liverpoolil peaks nüüd asi tehtud olema, Mane 3:0.
23:39
Kristjan Jaak Kangur: Penalti Interile! 17-aastane Esposito jookseb Weigli ja Hummelsi vahel kasti, kukub ja antaksegi penalti!
23:40
Kristjan Jaak Kangur: BÜRKI!!! Võtab ära! 
23:40
Kristjan Jaak Kangur: Suhteliselt kehv löök üsna keskele, Bürki tõrjub, Esposito on kiirelt jaol, aga ei saa pallile õieti pihta. Dortmund elab veel!
23:43
Kristjan Jaak Kangur: Haaland ees, Insigne järel:  
23:44
Kristjan Jaak Kangur:
23:45
Kristjan Jaak Kangur: Liverpooli stiilne kolmas:

23:45
Kristjan Jaak Kangur: Valencia juhib Lille'i vastu ikka, aga peab nüüd võitlema kümnekesi, sest Diakhaby saab teise kollase ja saadetakse minema.
23:46
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Inter lõpetab asja ikkagi ära! Suurte jõududega tullakse vasturünnakule ja Candreva lööb! 2:0!
23:47
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav  Salah lööb Liverpooli neljanda, siis Odey kohe Genki esimese, aga see kõik enam suurt ei muuda. 1:4.
23:48
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Benfica on tänu Pizzi väravale jälle kolmes punktis kinni! 86. minutil.
23:50
Kristjan Jaak Kangur: Väravasaju vahele ka üks kinnitus, et Lionel Messi on siiski inimene! Sealt andis mööda lüüa:

23:53
Kristjan Jaak Kangur: LÄBI! Inter saab ülitähtsa võidu, tõustes Dortmundiga samale pulgale. Grupi seis: 1. Barcelona 7 p, 2. Inter 4 p, 3. Dortmund 4 p, 4. Slavia 1 p
23:55
Kristjan Jaak Kangur: Värav Valencia ei suuda kümnekesi edu hoida! Jonathan Ikone lööb viiendal (!) üleminutil 1:1 ja VAR küll kontrollib, aga jätab värava jõusse!
00:00
Kristjan Jaak Kangur: Ja nüüd on igal pool kõik! Oli kõva mängudeõhtu, väravaid tuli igale maitsele. Suuri üllatusi nappis, aga õhtu suurimad võitjad on ilmselt Inter ja Benfica, kes oma lootused ellu jätsid.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!