Laupäev, 26. oktoober 2019
12:53
Siim Pulst:  Tere päevast! Lõpusirgele jõudnud Premium liiga alustab täna 34. vooru kohtumistega.
12:54
Siim Pulst: Narva Transi algkoosseis on ootuspärane, aga neid võõrustava Viljandi Tuleviku koosseisus on mõned ootamatused. Romeo Da-Costa naaseb üle pika aja algkoosseisu, samal ajal kui puudu on Illimar Loigo. Kaimar Saag on aga mängueelses joonises märgitud äärele.
12:56
Markus Jõgi:  Tere päevast ka minu poolt! Õige pea on algamas kohtumine Tallinnas, kus Kalev võõrustab Tartust kohale sõitnud Tammekat.
12:59
Siim Pulst: Kui Tulevik peaks võitma ja Kalev samal ajal kaotama, tähendaks see ühtlasi Tuleviku püsimajäämise kindlustumist.
13:00
Markus Jõgi: PALL MÄNGUS!
13:01
Siim Pulst: Avavile ka Viljandis!
13:02
Markus Jõgi:  Tartlaste poole pealt võib üllatusena välja tuua, et nende põhiväravavaht Pechter on pingile jäetud ning tema asemel seisab postide vahel Kiidjärv.
13:02
Markus Jõgi: Koskoril oli kohe 1. minutil väga hea võimalus, aga Tammeka teenib nurgalöögi.
13:03
Siim Pulst:  Kask sai Da Costa söödust juba 2. minutil hea võimaluse, aga löök ebaõnnestus.
13:03
Markus Jõgi: Vallner pudistab natukene, aga jääb ka ise löögile ette ja ei ava Tammeka veel skoori.
13:08
Siim Pulst: Saag tegutseb siiski ründaja all ja Da Costa on äärel. Muus osas vastavad asetused mängueelsele infole. Tulevik omab mängu alguses kerget initsiatiivi.
13:10
Markus Jõgi: Vallner päästab! Reinokrt pani väga hea läbisöödu Koskorile, kuid ründaja pealelöögi tõrjub Vallner jalaga ära.
13:10
Siim Pulst:  9. minutil jõudis Edur väga lähedale, kui Alliku tsenderdus jõudis tagaposti ja Tuleviku vasakäär lõi ühe puutega, aga Meerits sai jaole.
13:13
Markus Jõgi: Järjekordne hea rünnak Tammeka poolelt. Reinokort hakkas paremalt äärelt vedama, andis Veelmale keskele söödu, kes purjetas kasti, söötis tagasi Reinkortile, kes saadab nahkkera ühe puutega üle värava.
13:15
Markus Jõgi:  Värav  OI-OI, MIS VÄRAV! Koskor sai kastis palli ning jättis Pajule löögi peale, kes ühe puutega keerutas selle mõõdetult ristnurka. Tammekale 14. minutil teenitud värav.
13:15
Külastaja Heh kommentaar
Tammeka mängib Kaleviga nagu easy mode'i peal, lihtsalt lasid tallinlased endale lüüa
13:16
Markus Jõgi: Reinkort sai paremalt äärelt kenasti läbi ning teenib tartlastele nurgalöögi.
13:17
Siim Pulst:  Viljandi koerailmas on mäng väga sündmustevaeseks vaibunud. Golovljov püüdis kauglöögiga elavust tuua, aga see ei ohustanud väravat.
13:17
Markus Jõgi:  Kõrge pall tuleb Kalevi värava ette, aga see oli Vallneri jaoks kerge saak.
13:18
Markus Jõgi: Kalev sai kiirünnakusse tulla, aga Paju ja Alli põrkavad valusalt kokku. Tundub, et Kalevi mängumees sai natukene põlvele haiget ning peab platsi kõrvale minema.
13:18
Markus Jõgi: Aga juba tuli platsi peale tagasi.
13:19
Markus Jõgi: Nüüd on Kalev väikese pressingu Tammekale peale pannud.
13:19
Külastaja Jalgpall kommentaar
Tundub, et Tammeka 5 kaitsjaga. Veelma vasakäär ja Uljanov vasak kaitsja.
13:21
Siim Pulst:  Pisitasa on pallivaldamine Transi kätte läinud. Mõned poolohtlikud olukorrad koos sellega.
13:24
Markus Jõgi: Tammekale nurgalöök. Kartsep lasi jälle kõrge palli kasti ning Reinkort võidab tartlastele uue nurgalöögi.
13:25
Markus Jõgi: Nüüd madal pall, aga Vaherna oli esimesena vahel. Kalev saab nüüd kiirrünnakusse minna.
13:26
Markus Jõgi: Aga kaotavad palli ning saab juba Tammeka tulla.
13:26
Markus Jõgi:  Veelma sai nüüd proovida, aga pall veerab väravast mööda
13:26
Külastaja tammeka kommentaar
kas on teada kui kaua Kapper eemal on ?
13:27
Markus Jõgi: Kapperi osas ei oska hetkel öelda, et kuna ja kas üldse see hooaeg platsi peal teda enam näeb.
13:27
Markus Jõgi:  Kalev võidab nüüd ohtlikust kohast karistuslöögi.
13:27
Markus Jõgi:  Raudsepp palli taga.
13:27
Siim Pulst:  Trans proovib veel mitmel korral kaugelt. Seni pole ükski löök raami lennanud.
13:28
Markus Jõgi:  KIIDJÄRV! Raudsepp keerustab esimesse ristnurka, aga Kiidjärv teeb väga hea tõrje!
13:28
Markus Jõgi: Kalevile nurgalöök, millele järgneb veel üks nurgalöök.
13:28
Markus Jõgi: Ja saab Kalev ka 3. nurgalöögi järjest.
13:29
Markus Jõgi: Tuleb teravalt värava ette, aga on Tammeka mängijad esimesena vahel.
13:30
Markus Jõgi:  Nüüd põravad Kiirdjärv ja Kouyate kokku, nendest teine vajab ka arstiabi.
13:30
Külastaja to tammeka kommentaar
Tammeka vajab kapperit hädasti... vaadates viimast kahte mängu
13:31
Markus Jõgi:  Allilt väga hea sooritus! Kalevi võõrleegionär sai karistusalast väljast proovida, kuid läheb napilt posti kõrvalt mööda.
13:31
Markus Jõgi:  Alli võtab üksinda kolm meest ette ning teenib vea.
13:33
Markus Jõgi: KALEV SURUB! Suurepärane pall Fabricelt kasti, Laur pääses ka löögile, aga natukene liiga värava keskele.
13:33
Markus Jõgi: Kalevil veel üks moment. Alli sai jälle proovida. Seekord natukene liiga terava nurga alt ning ei taba väravaraame.
13:33
Siim Pulst:  Vahetus 33. minutil Transi sunnitud vahetus: vigastada saanud Škinjov välja, Vadim Mihhailov sisse.
13:33
Külastaja Vest kommentaar
Kuigi Tulevik on teinud head tööd, et saada alatasa rohkem inimesi väljaku äärde ja isegi sel mängul on viisakalt rahvast eriti ilmaga arvestades, on alati nende kodumängud ja fännid millegipärast kõige vaiksemad siin liigas.
13:34
13:34
Külastaja Sambaz kommentaar
Hetkel Kalev keskstaadionil toimuv mäng näitab ilmselgelt, miks on seda kõike liiga palju voorude näol. Ebainimlikus igal astmel. Circa 50-55 pealtvaatajat! Magical!
13:34
Siim Pulst: Värav  0:1!
13:35
Mnjah, keegi lülitas Kalevi statkal vahepeal raskusastme Tammeka jaoks kõrgemaks
13:35
Siim Pulst:  Viimasel ajal suurepärases väravahoos Golovljov saadab Zakarljukalt tulnud söödu järel palli tagumise posti kõrvale.
13:35
Markus Jõgi:  Kalevile nurgalöök. Madal pall kasti, aga ei ole kedagi, kes sinna jala vahele paneks.
13:37
Markus Jõgi: Vahetus 38. minutil Kalevi poolelt sunnitud vahetus. Kouyate välja ning Reimaa tema asemele.
13:38
Siim Pulst: Mäng on kulgemas Transi surve tähe all.
13:38
Markus Jõgi: Hoiatus 39. minutil saab Kartsep kollase kaardi.
13:40
Markus Jõgi: KALEV JÄLLE OHTLIKULT! Vasakult äärelt tullakse kenasti läbi, said nii Fabrice, kui Alli proovida, kuid ei saada palli võrku.
13:41
Markus Jõgi: Tammeka rünnak peatatakse, kuna Teeväli on pikali jäänud. Sai Kalevi mängumees Pajult käega näkku. Üsna süütu olukord, aga peab Paju ettevaatlik olema, sest üks kollane on tal juba all.
13:44
Markus Jõgi:  Värav VALLNER EHITAB ENDALE JA 43. MINUTIL VIIB KOSKOR TAMMEKA 2:0 JUHTIMA! Jääb Vallner palliga natukene liiga pikaks ning Tammeka ründaja jalast veereb pall posti, mille tagasipõrkuva lööb Koskor kerge vaevaga Kalevi võrku.
13:45
Markus Jõgi: Oli küll Kalev pärast Tammeka juhtväravat teravam pool, aga väga valus värav võetakse siit riietusruumi kaasa.
13:45
Markus Jõgi: Esimesele poolajale lisati kaks minutit juurde.
13:46
Siim Pulst:  LATT! Zakarljuka vajutas kastijoonelt latti, mis võbiseb ilmselt siiamaani.
13:46
Markus Jõgi:  Kalev teenib veel nurgalöögi.
13:47
Markus Jõgi: Fabricelt hea tsenderdus tagumisse posti, aga Anieri peast läheb pall üle otsajoone.
13:47
Markus Jõgi: Tallinnas vaheaeg!
13:48
Siim Pulst:  Viljandis poolaeg 0:1! Tulevik alustas paremini ja võinuks ka ette minna, aga poolaja teine pool kuulus Transile, kes läheb vaheajale pigem teenitud eduseisus.
14:01
Markus Jõgi:  PALL TAAS MÄNGUS!
14:01
Siim Pulst: Teine poolaeg! Vahetus Tuleviku jokker Indrek Ilves tuleb sisse, Roosalu välja.
14:02
Markus Jõgi: Anier pääseb kohe ka löögile, aga Kiidjärvele oli see lihtne saak.
14:02
Markus Jõgi: Tundub, et vaheajal vahetusi ei tehtud.
14:05
Markus Jõgi: Kalev sai paremalt äärelt tulla, aga Vaherna tsenderdus täielikult ebaõnnestub.
14:07
Markus Jõgi: Tammeka vasakäär - Uljanovi ja Veelma duo töötas hetkel väga hästi. Toimetati ka pall kasti, aga Koskor ei taba palli kõige paremini.
14:07
Markus Jõgi: Hoiatus 51. minutil saab Slaštšjov Alli mahavõtmise eest kollase kaardi.
14:07
Siim Pulst:  Tulevik on alustanud poolaega pallivaldamise ülekaaluga, aga väravavõimalustest seni rääkida ei saa.
14:08
Markus Jõgi: Kalev teenib nurgalöögi.
14:08
Markus Jõgi: Raudsepalt pall kasti, aga Okoye oli kõige kõrgemal.
14:09
Markus Jõgi: Pajult tuleb terva pall kasti, aga liiga värava lähedale ning Vallner püüab kindlalt.
14:09
Siim Pulst:  Transi rünnakud on oluliselt teravamad. Kahel korral järjest blokeeriti pealelöök nurgalöögiks.
14:10
Markus Jõgi: Jälle töötab Tammeka vasakäär väga hästi. Toimetatakse pall Reinkordile, kes teenib tartlastele nurgalöögi.
14:11
Siim Pulst:  Ka Tulevikule nurgalöök - nende seis on 2:7. Ilves ei pääsenud aga kaitsjaga võideldes peaga löögile.
14:11
Markus Jõgi: Kartsep saab nüüd ka teiselt pool proovida, aga Kalevi mängijad esimesena jaol.
14:11
Markus Jõgi: Nüüd sai Veelma proovida, aga Vallner püüab kindlalt.
14:12
Markus Jõgi: Nüüd teeb Fabrice Andersonile vea ning Tammeka kaitsja jääb kunstmurule pikali. Aga tundub, et kõik ikkagi korras.
14:13
Siim Pulst:  Golovljov jätab löömata! Nikita Mihhailovilt ideaalne tsenderdus tagaposti, aga Golovljov saadab palli küljevõrku.
14:13
Markus Jõgi: Veelma võidab Tammekale karistuslöögi. Paju palli juures.
14:14
Markus Jõgi: Ohooo! Okoye sai õhust kannaga löögile, aga Vallnerilt hea tõrje. Tammekale nurgalöök.
14:15
Siim Pulst: Õunap(?) pääses Alliku karistuslöögi järel peaga löögile. Erilist ohtu löök küll ei kujutanud, aga Tulevik näitab potsentsiaali.
14:16
Markus Jõgi: Vahetus 60. minutil teeb Tammeka oma esimese vahetuse, kui välja tuleb Kartsep ja tema asemel sekkub Laabus.
14:16
Siim Pulst: Tulevik muutub ohtlikumaks - Meerits sai Langi löögi tõrjutud.
14:17
Markus Jõgi: Tammeka pressib väga suurte jõududega, Vallner eksib taaskord, aga Kalevi õnneks ei suuda tartlased ära karistada.
14:19
Siim Pulst: Vahetus 63. minutil Zanfirov sisse, Da Costa välja.
14:19
Markus Jõgi: Värav ALLI! 62. minutil andis Raudsepp hea läbisöödu Allile, kes sai Kiidjärvega silmitsi ja lahendas külmavereliselt. 1:2 ja nüüd läheb mänguks!
14:20
Markus Jõgi: Nüüd juba teise värava all. Tammekale nurgalöök.
14:20
Külastaja Hipper kommentaar
Mida see Okoye munes Kalevi värava puhul....väravas ei süüdista, aga mees ju jõudis joonele aga jäi passima
14:21
Siim Pulst:  Järjest ärevad olukorrad Tuleviku värava all, Transi nurgalöök järgneb nurgalöögile.
14:24
Markus Jõgi:  Kiidjärv mängib tulega! Fabrice läks väravavahti survestama, kuid Tammeka puurilukk konksutas Kalevi võõrleegionäri ära ning sai nö "ankle-breakeri" ehk Kiidjärve pete tõmbas natukene Fabricelt jalad alt ära, kes jäi siis käpukile maha. Mõlemad väravavahid on täna väga julgelt jalaga mänginud. Vallneri jaoks lõppes esimesel poolajal asi natukene kehvemini.
14:24
Külastaja Uhh kommentaar
Kauaks Allil Kaleviga leping on? Eriti vanust ja nõrgemapoolset meeskonda arvestades on ülimalt hea mulje jätnud see hooaeg.
14:24
Markus Jõgi:  Alli laseb korraliku palli kasti, aga Sõtšugav ei taba seda kõige paremini.
14:25
Siim Pulst: Tulevikult hea kontrarünnak, aga Zanfirov võttis hoo maha ja jättis söötmata, eelistades kauglööki, mis ei valmistanud Meeritsale probleeme.
14:26
Markus Jõgi: Tammeka võitleb nüüd nurgalöögi välja.
14:26
Markus Jõgi: Paju annab nüüd neid. Kõrge pall tagumisse posti, aga Vallner esimesena vahel.
14:27
Siim Pulst: Vahetus 71. minutil Kasparavicius välja, Kondrattsev sisse.
14:28
Markus Jõgi: KOSKORIL HEA VÕIMALUS! Tammeka ründaja sai kastis löögile, aga Vallner teeb suurepärase tõrje.
14:29
Markus Jõgi:  Paju sai jälle vasakuga löögile minna, kuid kaitsja jalast läheb pall üle otsajoone ning Tammekale nurgalöök.
14:29
Siim Pulst: Mida poolaeg edasi, seda konkreetsemalt on Tulevik jäänud lootma vasturünnakute peale.
14:30
Siim Pulst: Hoiatus  Martin Allik käegamängu eest.
14:31
Markus Jõgi: Natukene rohkem kui veerandtundi normaalaega jäänud ja pigem on Tammeka kolmas värav õhus, kui Kalevi viigivärav.
14:34
Markus Jõgi: Vahetus Vahetus 77. minutil Kalevi poole pealt kaks vahetust korraga. Fabrice ja Teeväli välja ning Bachmann ja Siitam sisse.
14:37
Siim Pulst: Värav 0:2!
14:37
Markus Jõgi: HoiatusEemaldamine 80. minutil saab Sõtšugov teise kollase ja Kalev jääb nüüd vähemusse. Esimese kollase teenis noor äärekaitsja 69. minutil.
14:37
Siim Pulst:  Beneta tõuseb vasakult ja söödab kastijoonele Golovljovile, kes võtab palli omaks ja saadab täpse löögi esimese posti kõrvale.
14:37
Külastaja Lepo kommentaar
Esiliigas näeb väravaid ikka mõnuga. Legion - Järve 16-0 ja mäng ei ole veel läbi...
14:38
Markus Jõgi: Tammeka kolmas värav oli lähedal, aga Vallner oli omal kohal.
14:38
Sõtsugovi teine kollane oli veidi nagu kergelt antud, suht tavaline viga oli...hoiatus oleks loogilisem olnud (olen Tammeka pooldaja muidu)
14:40
Markus Jõgi:  Nõus. Pärast esimest kollast oli see ta esimeseks veaks ja pigem oleks ka võinud pääseda viimase noomitusega.
14:40
17-0
14:40
Külastaja esiliiga kommentaar
kohtla jarve vendadel panused all? kole kahtlane skoor, keegi teab kommenteerida?
14:40
14:40
Siim Pulst:  McWoods jätab löömata! Ameeriklane pääseb kiirrünnakul Paplavskisega silmitsi, aga saadab palli üle värava!
14:41
Markus Jõgi:  Tammeka sai vasakult äärelt tulla. Reinkort pani palli maast kasti, Koskor proovis jala tagant, aga ei lähe päris õiges suunas see üritus.
14:42
Siim Pulst: Vahetus  86. minutil Transi viimane: Tšeresov sisse, McWoods välja.
14:43
Markus Jõgi: Uljanov proovis Vallnerit üllatada, aga puurilukk oli valmis.
14:45
Markus Jõgi:  Veelma sai proovida! Noor Tammeka äärepoolkaitsja sai karistusalast väljast löögile, kuid läheb väga napilt posti kõrvalt mööda.
14:45
Siim Pulst:  Golovljov jätab üks-üks olukorras kübaratriki vormistamata ja Tšeresov saadab seejärel palli üle tühja värava!
14:45
Järve mängib 16-18 aastastega...
14:46
Markus Jõgi: Vahetus 90. minutil tuleb Veelma välja ning Preiman tema asemele.
14:46
Pane vea hetkel paus ja vaata, kui vaba kogu äär on. Lubav rünnak on lubav rünnak ka väga tavalise veaga
14:47
Markus Jõgi:  Kaks minutit lisatakse juurde.
14:47
Siim Pulst:  Ilves sai 90 minuti täitudes vasturünnakul võimaluse auväravaks, aga löök kastijoonelt ei suutnud Meeritsat muretsema panna.
14:48
Markus Jõgi: Tammeka on nüüd kõva surve alla jäänud.
14:49
Siim Pulst:  Läbi! Transile üsna veenev 2:0 võit.
14:49
Markus Jõgi: Aga annab Jaanovits lõpuvile ning tartlased lahkuvad Tallinnast 2:1 võidu ja kolme punktiga.