Laupäev, 26. oktoober 2019
15:53
Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on mäng Maardu Linnameeskonna ja Tallinna Levadia vahel.

Esmakordselt kuulub Premium liigas põhikoosseisu Maardu 17-aastane mängija Martin Jaagumets. Kolmapäevases karikamängus oma esimesed vigastuspausijärgsed minutid saanud Jasper Uwaegbulam alustab pingilt.

Levadia on väikese hüppeliigeseprobleemiga kimpus olnud Jevgeni Ossipovi pingile jätnud, samuti Markus Jürgensoni. Levadia keskkaitsepaari moodustavad Igor Dudarev ja Marko Lipp.
15:56
Kristjan Remmelkoor: Ilm on Maardus vihmane.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Mängukeelu all on täna Maardu kaitsja Boldõrev ning levadialased Marin, Morelli ja Vaštšuk.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi mängu.
16:01
Külastaja Küsimus kommentaar
Rääkides Morelli ja Bogdani punastest, siis kui mehed ei peaks järgmine hooaeg Eestis jätkama, kas siis mängukeeld kehtib ka kusagil mujal liigas edasi?
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Ei, mängukeeld peaks kehtima ainult Eestis.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Levadia mängis oma esimese nurgalöögi kahe kavala sööduga Tkatšukile löögi peale, Tkatšuk virutas umbes 15 meetrilt üle.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovi tsenderdus tabas Zelentsovi kätt ja Levadia teenis karistuslöögi, mille Kruglov pani madalalt kasti, Maardu mehed lõid puhtaks.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi kornerist sai 6. minutil peaga löögile Gando, kuid oli ebatäpne.
16:06
Külastaja ... kommentaar
Miks ERR kaamerat puhtaks ei tee?
16:07
Külastaja ad kommentaar
mis see võimalus on, et vassiljev ka kevadel peatreener on? pigem olematu?
16:09
Kristjan Remmelkoor: Asjaosalised pole tahtnud midagi konkreetset selle kohta öelda, Levadia president Viktor Levada on uue hooaja peatreenerikoha kohta öelnud, et "kõigil on võimalus". Eks Vassiljev peab end hooaja viimastes mängudes positiivsest küljest tõestama, et tal võimalus oleks.
16:09
Külastaja Halb kommentaar
Telepilt täiesti kohutav
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Gando sai Nesterovilt karistusalasse hea söödu, aga aafriklase esimene puude läks pikaks.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjev andis Maardu esimese nurgaöögi, Lepmets lõi selle rusikaga ära.
16:11
Kristjan Remmelkoor: Grigorjevi teise nurgalöögi puhastas Gando.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Gussevi kauglöök läks 20 meetrit mööda.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Nesterov tõstis palli värava ette, Gando lõi kuuelt meetrilt peaga mööda!
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Hayasaka tsenderduse lükkas Lipp peaga üle otsajoone.
16:17
Kristjan Remmelkoor: Maardul on 17 minutiga olnud juba neli nurgalööki, nii et nad ei ole tulnud ainult kaitses istuma, kuigi Levadia enamiku ajast domineerib.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi tsenderduseni Nesterov peaga ei ulatanud.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjev vajab arstiabi.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Kui paremäär Nesterov tegutseb tihti küljejoone juures, siis Gando on tavaliselt vasakult äärelt keskele liikunud ja jätnud vasaku ääre Kruglovile vasakkaitsest tõusmiseks.
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöögist oli Aristov lähedal peaga omaväravale, aga Kassjantšuk sai palli altnurgast kätte. Kassjantšuk tõrjus ka Dudarevi jätkulöögi.
16:28
Kristjan Remmelkoor: Dudarev lõi palli väravasse, kuid kohtunik vilistas Levadia kahjuks vea.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Gando pealöök Podholjuzini tsenderdusest jäi pehmeks ja Kassjantšuk püüdis.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Hayasaka kauglöök läks selgelt mööda.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  VäravGando tsenderdas ja Andrejev lõi peaga ristnurka! Levadia juhib 31. minutil 1:0.
16:35
Kristjan Remmelkoor: Grigorjevi nurgalöögile sai Andrejev pea vahele ja pall kukkus kõrge kaarega Levadia värava lati peale.
16:36
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus36. minutil sai mängu esimese kollase kaardi Grigorjev, kes libistas Roosnupule jalgadesse.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonovi madalale tsenderdusele said levadialased jala vahele.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovilt madal pall värava ette, Andrejev pääses löögile, kuid Kassjantšuk jõudis piisavalt vastu tulla ja tõrjus jalaga!
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Andrejev proovis anda läbisöödu Gandole, aga Kassjantšuk jõudis esimesena pallini.
16:43
Kristjan Remmelkoor: Värav  Kruglov tsenderdas vasakult äärelt ja Nesterov lõi 43. minutil peaga 2:0 Levadiale!
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Levadia juhib peaga löödud väravatest 2:0.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusMaardu teeb vaheajal vahetuse: Aasmäe välja, Uwaegbulam sisse.
VahetusLevadia teeb samuti vahetuse: Dudarev välja, Komlov sisse.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKovtun sai 48. minutil kollase, kuna tegi Roosnupule vea.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöögist lõi Lipp üle.
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupu nõrgavõitu kauglöögi sai Kassjantšuk altnurgast kätte.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovi tsenderdusest lõi Roosnupp viiekasti nurga pealt üle!
17:12
Kristjan Remmelkoor: Roosnupp söötis ja pallini libistanud Andrejev lõi kahelt meetrilt üle!
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Kovtun, kellel on kollane kaart all, tegi oma karistusala lähistel Gandole vea ja Levadia teenis ohtlikust kohast karistuslöögi.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov lõi palli vastu kaitsjaid.
17:18
Kristjan Remmelkoor: Roosnupp tsenderdas, Komlov lõi peaga üle!
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Levadia teine vahetus: Andrejev välja, Õigus sisse.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Kovtun vajab arstiabi.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  VäravUwaegbulam lööb 65. minutil 1:2!
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov ja Lipp ei suutnud Roosnupu tagasisöödu järel palli omavahel ära jagada, Uwaegbulam sai palli kätte ja läks uhkes üksinduses karistusalasse ning veeretas palli nurka.
17:23
Külastaja Rallikas kommentaar
Jasper tuleb ja teeb.
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus66. minutil sai kollase kaardi Kruglov.
17:23
Külastaja Lambine kommentaar
Kahju et Uwa nii kaua vigastatud oli, kui Uwa oleks mänginud kogu selle aja siis oleks Maardu kuskil 7-8 koht hetkel
17:25
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  69. minutil sai kollase Komlov, kes tegi Kovtunile vea.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus71. minutil sai kollase Hayasaka, kes tegi vea Õigusele.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav 72. minutil tulistas Kaljumäe kauglöögist 3:1 Levadiale!
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Grigorjev lükkas palli varbaga oma karistusalast välja, aga täpselt sinna, kus oli Kaljumäe, kes kõmmutas palli lähima posti kõrvale.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahepeal jäi märkamata vahetus, mille käigus Amemiya tuli Aksjonovi asemele väljakule.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Komlov mängis Roosnupuga seina ja oli kastis löögile pääsemas, kuid tegi liiga pika puute ja Kassjantšuk sai palli kätte.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov tsenderdas, pall jõudis Õiguse pea peale, Kassjantšuk suutis Õiguse pealöögile jala ette saada.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus80. minutil kollane kaart Õigusele, kes libistas Kovtunile jalgadesse.
17:37
Kristjan Remmelkoor: Aristovi pika tsenderduse järel pääses Gussev vabalt löögile, Lepmetsa tõrje päästis!
17:39
Kristjan Remmelkoor: Vahetus83. minutil Maardu viimane vahetus: Grigorjev välja, Šalabai sisse.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus84. minutil sai kollase kaardi Nesterov, kes peab kohtumise Kaljuga vahele jätma! Kaardi sai selle eest, et ei lasknud Maardul kiirelt auti visata.
17:43
Kristjan Remmelkoor: Värav86. minutil lööb Komlov 4:1 Levadiale! Söödu andis Nesterov. Maardu ründas suurte jõududega ja Levadia pääses ülekaaluga vasturünnakule.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus87. minutil sai kollase kaardi Zelentsov.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Levadial tekib nüüd järjest häid võimalusi.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 89. minutil Levadia viimane vahetus: Podholjuzin välja, Veering sisse.
17:46
Kristjan Remmelkoor: Veeringul oli võimalus kohe oma esimese puutega värav lüüa, aga tulistas umbes 14 meetrilt üle.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 3 minutit.
17:48
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Maardus 135.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Jaagumets sai Gussevilt söödu ja pääses kastis löögile, löök läks rikošeti kaudu väravast mööda.