Pühapäev, 27. oktoober 2019
14:52
Kristjan Jaak Kangur: Tere! Ilm Tallinnas on veidi vähem hull kui Kuressaares - seal jäeti Kuressaare ja Nõmme Kalju mäng 61. minutil vihma ja tuule tõttu pooleli!
14:56
Kristjan Jaak Kangur: Flora-Paide algkoosseisudes suuri üllatusi pole. Mängukeelu all olevat Henrik Pürgi asendab Enar Jääger, see on oodatav muutus. Erik Sorga on jälle algkoosseisus, Frank Liivak ootab oma võimalust pingil.
14:57
Kristjan Jaak Kangur: Paidel on terveks saanud Martin Kase, aga Mikel Gurrutxaga endiselt eemal. Algkoosseisu naaseb Bruno Caprioli, pingile jääb Sander Sinilaid. Ainus ootamatus on see, et Siim Luts on vähemalt paberil täna tipuründaja rollis. Kohe saame selgust, kuidas tegelikult on.
15:00
Kristjan Jaak Kangur: LÄKS!
15:02
Kristjan Jaak Kangur: POST! Välja keerutab palli Flora värava alla ja vastu posti!
15:02
Külastaja Uhh kommentaar
Luts lõpuks saadi registreeritud KTM'iks? Varem tal seda EJK protokollis vist ju polnud minu mäletamist mööda ja alati alustasid 2 teist KTM'i Paidel tema kõrval.
15:03
Kristjan Jaak Kangur: Esimesel korral protokollis oli tal tõesti KTM-märge miskipärast puudu, aga Paide on temast alati rääkinud kui KTM-ist ja faktiliselt ta seda ka on, nii et pigem oli ühekordne apsakas/segadus.
15:04
Külastaja Kribenski kommentaar
Ega selle lilleküla muru pole, sama bassein nagu kures
15:05
Kristjan Jaak Kangur: Kallanud on täna kõvasti, jah. Aga drenaaž peaks parem olema. Teoorias, sest mingist hetkest alates ei pruugi sellestki enam väga kasu olla.
15:05
Kristjan Jaak Kangur: Paide on väga teravalt alustanud, aga suluseis võetakse.
15:10
Külastaja Saadik kommentaar
Mitu mängu Pürg peab punase tõttu vahele jätma, ainult ühe? Pole väga täpselt kursis Meistriliiga reglementidega.
15:10
Kristjan Jaak Kangur: Jah, ühe, lisakaristust ei järgne.
15:10
Külastaja muigega kommentaar
Paistab, et esialgu sobib vesine plats paidelaste oskustele rohkem,
15:11
Kristjan Jaak Kangur: Kas just seda, aga Paide on võib-olla täna natuke rohkem valmis riskima. Ega neil midagi kaotada pole, realistlikult hoiab neid medalikonkurentsis veel ainult võit.
15:11
Külastaja mõtteaine kommentaar
Mõelge,, kui mängus saksamaaga oleks A.Le.Coq arenal sellised tingimused olnud, päris kohutav mõelda
15:12
Kristjan Jaak Kangur: Meenutame siiski, et ka suurvõistluste valikmänge on ilma tõttu edasi lükatud ja pooleli jäetud. Pole nüüd ka nii ebatavaline sündmus, ilma vastu ei saa keegi kuskil.
15:13
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljev teravalt! Tugev ja madal löök mööda maad, aga Toom saab kätte. Flora seni parim võimalus, kui 13 minutit mängitud.
15:16
Kristjan Jaak Kangur: Paide nurgalöök on ohtlik ennekõike libeda platsi ja ettearvamatuse tõttu, aga lendab läbi Flora karistusala.
15:17
Kuigi ega eriti ei soovita mänge edasi lükata, lisakulutused. Kui vähegi võimalus peetakse mäng ära
15:18
Kristjan Jaak Kangur: Reglemendis on kirjas, et edasilükkamisega seotud transpordikulud katab alaliit. Aga kui mängitakse näiteks homme, siis lisanduvad Kaljule kasvõi ööbimiskulud Kuressaares. Näis, kuidas nendega.
15:19
Kristjan Jaak Kangur: Tagasi selle mängu juurde - seni väga aktiivne olnud Miller ei suuda kahel korral palli kasti Sorgani toimetada.
15:21
Külastaja Vas kommentaar
Kui Luts ei oleks Paide Ktm siis oleks see ju absurd. KTM i ekvivalent ongi Luts
15:21
Kristjan Jaak Kangur: Paidele veel üks nurgalöök. Kukub Kase pea peale, aga löök läheb meetreid mööda.
15:24
Kristjan Jaak Kangur: Järvelaid tsenderdab ja pall langeb ohtlikult värava alla, kuid Toom ei lase end üllatada.
15:29
Kristjan Jaak Kangur: Toom saab jälle ühe keerulise tsenderduse kätte. Pool tundi saab kohe mängitud, ilu selles kohtumises pole ega saagi ilma tõttu olla, aga võitlust kõvasti.
15:30
Kristjan Jaak Kangur: Paide värava ees pall lahti, aga Sanneh põrutab selle kaugele minema, enne kui mõni rohesärk jaole saab.
15:32
Kristjan Jaak Kangur: Flora nurgalöök lüüakse minema, Miller saab eemalt proovida, aga kõrgelt üle.
15:35
Kristjan Jaak Kangur: Hea tsenderdus äärelt Paide kasti, aga täpselt Vassiljevi ja Sorga vahele. Nüüd on Flora kontrolli mängu üle selgelt enda kätte saanud ja jahib väravat.
15:35
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Välja rebib rünnakule tõttava Ainsalu käest maha ja saab 35. minutil mängu esimese hoiatuskaardi.
15:37
Kristjan Jaak Kangur: Yao pääseb jooksu ja otsustab eemalt proovida, aga löök keerab väravast mööda.
15:37
Kristjan Jaak Kangur: Kauglöögid pole täna aga sugugi halb mõte.
15:38
Kristjan Jaak Kangur: Ainsalu pressib end jõuga meeste vahelt kasti, kukub seal, aga Tohver näitab: mängime edasi.
15:39
Paidekad on ära adunud, et Tohver ei törtusta iga kukkumise peale vilet ja mängivad erinevalt florakatest kaitses veits mehelikumalt. Flora mehed on nende vastu põrgates nii mõnegi rünnaku untsu keeranud. Florakad on initsiatiivi saavutanud aga ikkagi mängivad pehmememalt
15:40
Kristjan Jaak Kangur: Hirmus segadus pärast nurgalööki Flora värava all, kuniks Luts lõpuks kääridega (!) palli puhtaks lööb.
15:40
Kristjan Jaak Kangur: Tohver jääb korraks mängu teele ette ja vastavalt uutele reeglitele läheb mäng edasi kohtuniku palliga.
15:41
Külastaja sxsx kommentaar
kas mäng telekas?
15:41
Kristjan Jaak Kangur: Jah, ETV2.
15:42
Kristjan Jaak Kangur: Flora nurgalöök tekitab jälle segadust, Järvelaid paneb eemalt hirmsa pommi, aga kaitsjad jäävad ette.
15:42
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Kreida niidab keskväljal rünnakule tormava Frolovi maha ja saab 42. minutill ka kollase.
15:43
Külastaja PLM kommentaar
Paide mängib igati sümpaatselt
15:45
Kristjan Jaak Kangur:  Foto: Soccernet.ee
15:46
Kristjan Jaak Kangur: Ilma eest pole kaitstud isegi riigitelevisioon! Siin peaks kohe algama ETV poolajastuudio...
15:46
Kristjan Jaak Kangur: Veel üks terav karistuslöök Paidelt kasti, Igonen lööb rusikatega palli minema ja Tohver vilistab avapoolaja lõppenuks.
15:47
Kristjan Jaak Kangur: 0:0 poolajaks. Flora on kõvasti surunud, aga Paide võitleb kaitses mehiselt ja on ise ka vasturünnakutel ohtlik.
16:02
Külastaja kuppel kommentaar
Mingil põhjusel on ka vlasiy ennast selleks mänguks kiilaks ajanud, ei tea küll, mis selle taga.(Eile instagrami storyst sai näha)
16:02
Külastaja Kalju või Paide kommentaar
Vaatan et Paide mehed kaljusse üle läinud, live akna üleval koosseisudes on justkui flora ja kalju mäng
16:02
Kristjan Jaak Kangur: Tuul tõi ... Aga aitäh märkimast, parandatud.
16:03
Kristjan Jaak Kangur: Saladuskatte all võib märkida, et Sinjavskil olid vahepeal hetkeks ka roosad juuksed. Kiilas pea on sellest kindlasti samm edasi. Tundub, et meestel trennis asju on, mille peale omavahel panuseid panna.
16:03
Kristjan Jaak Kangur: Teine poolaeg läks!
16:06
Kristjan Jaak Kangur:  Foto: Brit Maria Tael
16:07
Kristjan Jaak Kangur: Sorga šanss! Saab palli kasti, konksutab Pelti, aga Kase saab jala vahele! Teine pall kukub Ainsalule, kuid jälle on kaitsjad jaol.
16:09
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Jürgen Henn pruugib 53. minutil liiga palju suud ja Tohver vaigistab teda kollase kaardiga.
16:10
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Paide teeb üsna varakult oma esimese vahetuse - Tur 53. minutil ära, Valge sisse.
16:13
Kristjan Jaak Kangur: Luts saab eemalt proovida, nurgalöök Paidele. Tuelb väga ohtlikult värava alla, kuid esimesena kaitsjad jaol.
16:13
Kristjan Jaak Kangur: Valgele lükatakse hea sööt liini taha, aga fikseeritakse suluseis.
16:13
Külastaja saabas kommentaar
Floras täiepideemia
16:16
Kristjan Jaak Kangur: Mööl ja Frolov algatavad vasakult äärelt lubava rünnaku, aga Frolovi sööt Valge suunas on ebatäpne. Kui teine poolaeg algas Flora kerge survega, siis nüüd on mäng jälle tasavägiseks läinud.
16:18
Kristjan Jaak Kangur: Valge kukutatakse kastis, aga viga pole. Flora tuleb kohe vastu, Pelt veidi hädas ja lõpuks nurgalöök.
16:19
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Flora esimene vahetus 62. minutil, Liivaks sisse ja Alliku ära.
16:19
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Flora nurgalöök lõpeb sellega, et Toom jääb pikali maha ja Sorga saab kollase kaardi.
16:20
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Paide teine vahetus, Välja ära ja Sinilaid sisse.
16:22
Kristjan Jaak Kangur: Liivak murrab kasti, tõmbab pettega ilusti keskele ja löök ka, aga Toom saab näpud vahele!
16:25
Kristjan Jaak Kangur: Piade teeb jälle teravust, Yao lõpetab rünnaku kauglöögiga, aga viimane samm läheb liiga pikaks ja varvas palli alla. Tulemus: löök maandub tribüünil.
16:28
Külastaja paradox kommentaar
ausalt öeldes soovivad ilmselt nii kalju, kui levadia, et flora võidaks, vastasel juhul muutub paide neile ohtlikuks
16:28
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Flora vahetab veel, puhta peaga Sinjavski väljakule ja Miller ära.
16:29
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Hoiatus  Valge läheb palli noolima ja sõidab Kuusele sisse. Kohe võtab Pelt maha Sorga ja saab samuti kollase.
16:32
Kristjan Jaak Kangur: Paide mehed kipuvad nüüd järjest vigu tegema ja florakatel mitu karistuslööki kasutada, aga neist midagi ei sünni. Pole parimad lahendused olnud.
16:32
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Luts ära, Neemelo sisse!
16:35
Kristjan Jaak Kangur: Sinjavskilt terav pall värava alla, aga Toom rusikatega jaol!
16:36
Kristjan Jaak Kangur: Kamsi tsenderdus kukub värava all meeste vahele maha, aga Paide kaitsjad ikka esimesena jaol. Flora on praegu saanud kontrolli enda kätte, aga rünnakute lõpetamisel jääb ikka midagi puudu.
16:37
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Sinilaid võtab ka oma kollase ära. Sanneh, Toom, Neemelo ja Caprioli ei tohi täna võtta, neil jääks sel juhul järgmine mäng vahele.
16:37
Külastaja Nad võivad palju soovida kommentaar
Aga paide vajutab varsti 3 punkti omale
16:37
Kristjan Jaak Kangur: Paide vasturünnak, Järvelaid kukub ja Valgele võetakse viga.
16:41
Flora mehed üldse jalgadel ei püsi?
16:41
Külastaja R. kommentaar
Caprioli jääb ikka aeglaseks kohati
16:41
Kristjan Jaak Kangur: Paide tuleb suurte jõududega hästi vasturünnakule ja saab nurgalöögi. Karu pea peale...?
16:42
Kristjan Jaak Kangur: Frolovile kukub pall ette, proovib lüüa, aga Liivak on nagu takjas küljes.
16:42
Kristjan Jaak Kangur: Flora tuleb kiirelt vastu, Sorgale jooksu peale, Mööl võtab ta maha ja ...
16:43
Kristjan Jaak Kangur: Eemaldamine Penalti Florale, punane Möölile!
16:43
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljevi sööt oli muidugi super.
16:43
Kristjan Jaak Kangur: Värav  SORGA!!! Tiitlini veel mõni minut!