Pühapäev, 27. oktoober 2019
18:25
Ivar Lepik: Tere pühapäeva õhtupoolikut!
18:27
Ivar Lepik:  Meil on üks värske maailmameister ja üks värske Eesti meister. Aga nüüd on kord välismaa jalgpalli käes ja Inglismaa kõrgliigast taaskord nädalavahetuse tippmäng, mis ühtlasi viimase Meistrite liiga finaali kordus!
18:30
Ivar Lepik: Ja läks!
18:30
Külastaja Madis kommentaar
Tottenhami fännina kardan seda mängu. Osalt suht kummaline koosseisuvalik Pochettino poolt.
18:31
Ivar Lepik:  Tottenhamil siis võrreldes Meistrite liigaga neli vahetust: Eriksen, Rose, Alderweireld, Winks tagasi.
18:31
Ivar Lepik: Värav JA SEE ON VASTU TEHTUD! HARRY KANE!
18:31
Ivar Lepik:  ESIMENE MINUT JA TOTTENHAM JUHIB!
18:32
Ivar Lepik:  Son lööb peale, Lovreni peast rikošett ristnurka ja Kane on õigel kohal, et Alissonile ära lüüa!
18:33
Ivar Lepik: Et veelkord meelde tuletada, siis umbes samamoodi läks Liverpool Meistrite liiga finaali juhtima ...
18:34
Ivar Lepik:  Liverpooli koosseisu juurde ei jõudnudki. Neil nädala keskpaigaga võrreldes kolm muutust; Alexander-Arnold, Wijnaldum ja Henderson tagasi algrivistuses.
18:39
Kas liikuvat pilti väravast oleks võimalik näidata?
18:39
Ivar Lepik:  Just otsisingi!
18:40
Ivar Lepik:
Siin ta on. Peaaegu terve esimene minut.

18:41
#pöialpüsti
18:41
Ivar Lepik:
18:44
Ivar Lepik:  Liverpool ka vaikselt elab nüüd mängu sisse. Võib öelda, et võrreldes Meistrite liiga finaaliga on meeskonnad ikkagi hetkel natuke teravamate liigutustega.
18:45
Ivar Lepik:  Aurier pikali ja valudes, aga Liverpool mängib edasi. Selle tulemusena lükkab Rose Salahit päris veavääriliselt selga karistusalas, rumalalt. Aga vist pääseb, tundub.
18:50
Ivar Lepik: Arsenal on ootamatute meeste läbi 2:0 ees Crystal Palace'i vastu: Sokratis ja David Luiz! Mõlemad nurgalöögijärgses segaduses.
18:52
Ivar Lepik:  Ja Manchester United Norwichi vastu 1:0 - Scott McTominay.
18:54
Ivar Lepik:  Tottenhami teine väga lähedal! Kõigepealt leiab Kane jooksus Soni, kellel jääb paar meetrit pallini jõudmisest puudu, siis vajutab Eriksen ja Kane'il endal umbes pool meetrit ...
18:57
Ivar Lepik:  GAZZANIGA! Esmalt toob Salahi löögi välja posti äärest ja siis sätib ennast Firmino jätkuüritusele ette!
18:58
Ivar Lepik:  GAZZANIGA UUESTI! Van Dijk suunab peaga ja lükkab näppudega üle lati!
19:00
Ivar Lepik: VEEL! GAZZANIGA! Nüüd proovib Alexander-Arnold ... ja ikka on argentiinlane tee peal ees.
19:02
Ivar Lepik:  Hull mees on see. 27-aastane argentiinlane, kelle profikarjäär 80 mängu vana.
19:06
Ivar Lepik: Hoiatus Sissoko tõukleb natuke ja kollane. Mängu esimene. 36 minutit.
19:07
Ivar Lepik:  Hoiatus Rose järgmisena.
19:07
Ivar Lepik:  Sissoko halvast puutest sai alguse, aga Hendersonile lendas Rose julmalt sisse.
19:10
Ivar Lepik:  Uudiseid mujalt. Rashford eksis penaltil ja lõi siis minut hiljem ikkagi ära ehk United 2:0 Norwich; Arsenal on Crystal Palace'il lubanud ühe tagasi lüüa. Chambers võttis kastis Zaha maha ja penaltist Milivojevic. Arsenal 2:1.
19:13
Ivar Lepik:
19:15
Ivar Lepik:  Manchester United ... nüüd proovis Anthony Martial penaltit. Ei tulnud välja.
19:16
Külastaja mc kommentaar
Kas keegi oskab üldse seal Machester Unitedis penalteid ka lüüa?
19:17
Ivar Lepik: Seda et ... vist mitte.
19:18
Olid õigesti antud pendlad?
19:21
Ivar Lepik: Esimene oli pehmemapoolne. Teine käsi karistusalas.
19:21
Ivar Lepik:  Aga poolajad ka! Tottenham 1, Liverpool 0.
19:22
Ivar Lepik:
19:33
Ivar Lepik:  Aga läksime uuesti!
19:36
Ivar Lepik:  Gazzaniga ühel pool joonel ees ja Son jätab löömata!
19:36
Ivar Lepik:  Gazzaniga ise avab pika sööduga rünnaku ja Sonil vaja sisuliselt tühja lükata terava nurga alt, aga latt!
19:40
Ivar Lepik:  Värav KÄES! HENDERSON 1:1!
19:40
Ivar Lepik:  Henderson ise tsenderdab, pall jääb karistusala lähistele püsima ja Rose'i kergest peapuutest kukub pall ilusti Hendersonile viiekasti nurgal ette!
19:43
Ivar Lepik:  Crystal Palace lööb Arsenalile 2:2! Jordan Ayew.
19:45
Ivar Lepik: Firmino pääseb löögile ja ... Gazzaniga leiab palli kuskilt tagumiku alt üles. Vedas.
19:48
Ivar Lepik:  Wijnaldumile kukub pall kuuel meetril ette, aga löögipete, löögipete, löögipete ja lööki ei tulegi! Ei saanud mugavat kohta.
19:48
Ivar Lepik:
19:51
Ivar Lepik:  Vahetus Esimene vahetus ja Tottenhami poolt. Winks välja, Ndombele sisse.
19:52
Ivar Lepik: Hoiatus  Alexander-Arnoldile kohe kollane ka 64. minutil. Lovren sai ka teise poolaja alguses. Hoiatus
19:54
Ivar Lepik:  Liverpooli värav on selgelt rohkem õhus, aga Gazzaniga jääb kõigele ette.
20:01
Ivar Lepik:  PENALTI LIVERPOOLILE!
20:02
Ivar Lepik: Mane ja Aurier kastis - Aurier käib korra pikali ja Mane pääseb tänu sellele ette - Aurier äsab tagant jala vastu. Nii.
20:02
Ivar Lepik:  Värav Salah 2:1! Seda Gazzaniga ära ei too!
20:03
Ivar Lepik:  Nüüd on 15 minutit Tottenhamil, et siit veel midagi päästa.
20:05
Martial sai ka oma värava ikkagi kätte
20:05
Ivar Lepik:  Tõesti, 3:0. Ja see oli kenake.

20:08
Ivar Lepik:  Tottenham kergelt surub. Üritatakse.
20:10
Ivar Lepik:  Alexander-Arnold teeb Rose'ile vea, aga kohtunik teist kollast taskust otsima ei kipu.
20:12
Ivar Lepik:  Salahi jalg vajab tohterdamist. Väike murekoht.
20:12
Ivar Lepik: Vahetus Tulebki välja ja Joe Gomez sisse. Kaitsvamaks. 85. minut.
20:16
Ivar Lepik:  Arsenal 3:2 ja jälle Sokratis! Üheksas nurgalöök, kolmas kole värav rüsinast.
20:16
Ivar Lepik:  Või siiski mitte! VAR ütleb, et ei loe!
20:18
Norwich sai ka oma auvärava kirja
20:19
Ivar Lepik: Tõesti, Onel Hernandez. 1:3.
20:19
Ivar Lepik:  Neli lisaminutit Anfieldil!
20:20
Ivar Lepik:  Son lööb ... sülle Alissonile! Karistusala servalt.
20:20
Miks Norwich vs Manchester United mängus 6 lisaminutit lisati?
20:21
Ivar Lepik:  Kuus vahetust + väravas Tim Krul on tohterdamispause vajanud. Vahetused olid otsas, seetõttu ei tahetud teda ka välja võtta.
20:22
Ivar Lepik:  30 sekundit. Gazzaniga rünnakule!
20:22
Ivar Lepik:  Meestesummast Alderweireld lööb, Alissonile kätte ja nüüd on küll kõik.
20:22
Ivar Lepik:  Ja on kõik! Liverpool 2, Tottenham 1. Jürgen Kloppi hoolealused jätkavad võimsat marssi!
20:25
Ivar Lepik: United 3, Norwich 1. Ka läbi.
20:29
Ivar Lepik:  Ja Arsenal annab kaks punkti ära! 2:2 viik Crystal Palace'iga. Emery tool kõigub kahtlemata.