Kasper Elissaar: Tere ja kaunist pühapäeva pärastlõunat!
Kasper Elissaar: Avavile!
13:04
Kasper Elissaar: Kui Tuleviku algkoosseis on täna ootuspärane, siis Maardu poole pealt on põhis veel 16-aastane Stanislav Tsõmbaljuk.
13:06
Kasper Elissaar: Mängu algus on olnud seni kompav, aga esimesed viis minutit pole veel midagi väga ohtlikku toonud.
13:08
Kasper Elissaar: Hoiatus7. minutil saab Vadim Aksjonov kollase kaardi. Astus Tanel Langile jala peale.
13:09
Kasper Elissaar: Ilvese löök kaheksandal minutil lendas taevasse.
13:10
Kasper Elissaar: Zelentsovi kauglöök lendas samuti kindlalt üle värava.
13:15
Kasper Elissaar: Babatunde saatis viimase kaitsjana Jasperi korralikult kohvile.
13:16
Kasper Elissaar: Ja nüüd ka Gussevi.
13:17
Kasper Elissaar: Maardust täna punt fänne ka Viljandisse kohale sõitnud. Meeskond vajab täna hädasti toetust, et siit hea tulemus võtta. Kui mäng kaotatakse, on Premium liigaga kõik.
13:18
Kasper Elissaar: Juhkam proovis 17. minutil kaugelt, aga Kassjantšukile kehasse ja väravavaht kontrollis olukorda probleemideta.
13:21
Kasper Elissaar: 20 minutit rahulikku jalgpalli selja taga.
13:23
Kasper Elissaar: Saag pööras kastis, aga ei saanud palli kaitsjatest mööda virutatud.
13:25
Kasper Elissaar: Jalgpallikeeles on praegu selline normaalne pura.
13:27
Kasper Elissaar: Juhkam astus Jasperile jala peale ja Maardu sai karistuslöögi kätte. Jasperil on valus.
13:29
Kasper Elissaar: Zelentsovi madal karistuslöök oli täiesti ebaõnnestunud plönn müüri.
13:31
Kasper Elissaar: Vihmast märg ja sügisest pehme väljak on põhjustanud täna päris palju mustasid pallipuuteid. Ei ole maailma kõige tehnilisem mäng.
13:32
Külastaja PV kommentaar
285, hea tulemus
13:34
Kasper Elissaar: Viljandis käib jah tänavu väga stabiilselt korralik arv pealtvaatajaid mängudel.
13:35
Kasper Elissaar: Tulevik proovis vahelduseks peale lüüa, aga sihik ikkagi kõver meestel.
13:36
Kasper Elissaar: Maardu nurgalöögi järel jäi pall korraks kasti pidama, aga löögile külalised ei jõudnud.
13:37
Kasper Elissaar: Gussev proovis 30 meetri pealt, aga lõi vähemalt 10 meetriga mööda.
13:39
Kasper Elissaar: Jasperi löök läks umbes sama palju mööda.
13:40
Kasper Elissaar: Da-Costa läks kasti tagant löögile, väike rikošett ja nurgalöök.
13:41
Kasper Elissaar: Juhkam tõi palli nurgalöögist peaga värava ette tagasi, aga löögile ei jõutud.
13:42
Kasper Elissaar: Värav41. minutil lööb Kaimar Saag õnnega pooleks Tuleviku 1:0 juhtima!
13:43
Kasper Elissaar: Da-Costa sai esimest korda sisuliselt täna Anton Aristovist äärel mööda, jõudis kasti, lükkas Ilvesele söödu, väike rikošett Boldõrevist ja Saag paneb jala vastu viie meetri pealt.
13:44
Kasper Elissaar: Hoiatus43. minutil saab Babatunde kasti äärel tehtud vea eest kollase. Tema viimases voorus Kalevi vastu mängida ei saa.
13:46
Kasper Elissaar: Hoiatus45. minutil pani Amemiya Juhkamile korraliku puuka.
13:46
Kasper Elissaar: Üks üleminut.
13:48
Kasper Elissaar: Nurgalöök veel Tulevikule. Kaks üleminutit saab juba täis, aga kohtunik laseb mängida, sest Juhkami tohterdamine võttis aega.
13:49
Kasper Elissaar: Maardu klaaris, aga Saag maadles jätkuolukorras Kassjantšukiga ja oli korraks natuke ohtu üleval.
13:49
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud! Tulevik 1, Maardu 0.
13:50
Kasper Elissaar: Mäng oli üpris võitluslik ja väga palju häid võimalusi ei tekkinud. Löögid, mis teele pandi, lendasid üldiselt väga palju mööda. Aga korra sai Saag palli raamide vahele suunatud ja kohe oli sees ka.
14:04
Kasper Elissaar: VahetusVadim Aksjonov tuleb pausil välja ja Jaroslav Dmitrijev sisse.
14:05
Kasper Elissaar: Maardu alustab teist poolaega kümnekesi!
14:05
Kasper Elissaar: Lisaks Aksjonovile on riietusruumi jäänud ka noor poiss Tsõmbaljuk. Maardu treener Mark Kolk läks teda praegu jooksuga riietusruumist otsima.
14:08
Kasper Elissaar: Maksim Krivošein on pingi peal juba telefoni otsas.
14:09
Kasper Elissaar: Ja nüüd läheb ka Krivošein jooksuga riietusruumi poole.
14:10
Kasper Elissaar: Maardu juba viis minutit vabatahtlikult vähemuses mänginud.
14:10
Kasper Elissaar: Tšõmbaljuk on tagasi! Riietusruumist väljas.
14:11
Kasper Elissaar: Ja 52. minutil on Tsõmbaljuk tagasi väljakul!
14:11
Kasper Elissaar: Huvitav, kas tõesti poiss arvas miskipärast, et ka tema välja vahetati?
14:13
Kasper Elissaar: Igatahes ei ole Tsõmbaljuk praegu kõige paremini mängus sees.
14:16
Kasper Elissaar: Nüüd proovis küll eemalt peale lüüa.
14:18
Kasper Elissaar: Velleste hakkas kohe Amemiyaga tõuklema ka.
14:18
Kasper Elissaar: Fantasy sõprade jaoks jäi Loigol praegu kaks minutit puudu sellest, et saada kirja nullimäng ja mänguaja punktid.
14:19
Kasper Elissaar: Dmitrijev ei löö ära! 59. minutil sai uhkes üksinduses viie meetri pealt löögile, aga Paplavskis sirutas käe välja!
14:22
Kasper Elissaar: VäravOI-OI-OI! Tanel Lang pani nüüd 63. minutil kauni kauglöögi Maardu värava paremasse alumisse nurka!
14:22
Kasper Elissaar: Vahetus63. minutil Da-Costa välja ja Gustav-Hendrik Seeder kaitsesse. Edur äärele kõrgemale.
14:24
Kasper Elissaar: Vahetus64. minutil vanameister Deniss Malov tuleb mängu Erik Grigorjevi asemel.
14:25
Kasper Elissaar: EemaldamineMaardu jääb vähemusse 66. minutil! Amemiya saab oma teise kollaseHoiatus kaardi ja Maardu seis on hapu.
14:25
Kasper Elissaar: Edurile virutas rõvedalt jalgadesse. Pole midagi vaielda.
14:26
Kasper Elissaar: Tundub tõenäoline, et sellega lõppes ühtlasi Amemiya karjäär Eestis.
14:27
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil Jasper välja ja Domantas Antanavicius sisse. Maardu vahetused tehtud.
14:29
Kasper Elissaar: Langi värava puhul saab väravasöödu Da Costa.
14:30
Kasper Elissaar: Vahetus71. minutil astub Indrek Ilves viimast korda oma karjääris Viljandi linnastaadionil Premium liiga kohtumises väljakult. Roosalu sisse.
14:31
Kasper Elissaar: Hoiatus72. minutil sukeldub Antanavicius omale kollase kaardi välja.
14:31
Kasper Elissaar: Käega tõuge samas Õunapilt oli.
14:32
Külastaja rallikas kommentaar
Ausalt öeldes on hea, et Maardu langeb. Maardu ja Legion kahekesti kõrgliigas oleks publiku koha pealt päris jube.
14:32
Külastaja anton kommentaar
Esimesed minutid mis Amemiya vahele jätab?
14:33
Kasper Elissaar: Ei-ei, Amemiya tulnud korduvalt vahetusest ja ka välja vahetatud. Ja ka pingile jäänud või koosseisust välja.
14:34
Kasper Elissaar:  Hoiatus75. minutil tõmbab Edur Zelentsovi maha. Korralikuks raidumiseks on läinud.
14:36
Külastaja Lepo kommentaar
Rallikas, ega Kuressaare publikunumbrid on ka päris masendavad. Usun, et Legioni numbrid saavad järgmine hooaeg kindlasti suuremad olema! Kalju numbrid on kolinal kukkunud
14:37
Kasper Elissaar: No Legionil oli ju mõni aeg tagasi mäng, kus väravaid löödi rohkem, kui mängul pealtvaatajaid oli.
14:38
Kasper Elissaar: Hoiatus79. minutil hüppas Kask Antanaviciusele jalgadesse.
14:38
Kasper Elissaar: Meestel on kumm tühi, jaks otsas ja aju koos.
14:39
Kasper Elissaar: Kovtun libistas Tuleviku tsenderduse Kassjantšukile sülle.
14:39
Kasper Elissaar: Kümme minutit minna.
14:40
Kasper Elissaar: Velleste löök võeti nüüd Maardu meeste poolt joonelt ära.
14:40
Kasper Elissaar: Pealtvaatajate number on korrigeeritud 303 peale.
14:41
Külastaja tann kommentaar
kalju fännid ei peaks ironiseerima teiste pv numbrite üle, vaadaku peeglisse parem
14:42
Kasper Elissaar: Värav82. minutil on äärekaitsja Anton Aristov täiesi üksinda Tuleviku kastis ja lõi peaga Gussevi tsenderdusse värava vasakusse nurka! Läheb mänguks?
14:42
Kasper Elissaar: Tuleviku kastis siis. 2:1 tablool.
14:43
Kasper Elissaar: Hoiatus83. minutil võtab Seeder omale viimaseks mänguks puhkepäeva. Seeder kaotas Aristovi eelnevas väravaolukorras ära ka.
14:46
Kasper Elissaar: Maardu on nüüd indu täis.
14:47
Kasper Elissaar: Paplavskis päästab Tuleviku! Aristov lasi madala tsenderduse kasti ja mõne meetri pealt tuli ka löök, millele Paplavskis end vahele sättis.
14:47
Kasper Elissaar: Või oli see isegi Babatunde jalg hoopis!
14:48
Kasper Elissaar:  Eemaldamine HoiatusKask läheb ka 89. minutil pesema ära.
14:48
Kasper Elissaar: HoiatusVist oli Juhkam see, kes sai seletamise eest ka kaardi.
14:49
Kasper Elissaar: Hoiatus90. minutil saab Malov ka veel kaardi suupruukimise eest.
14:49
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit!
14:51
Kasper Elissaar: Viimane minut. Maardu on aktiivne.
14:53
Kasper Elissaar: LÄBI! Tulevik saab 2:1 võidu, millega kindlustatakse omale suure tõenäosusega Premium liigas seitsmes koht! Maardu mängib uuel aastal Esiliigas.
14:54
Kasper Elissaar: Kuressaare võib veel Tuleviku pidu pidurdada, aga üpris selge on asi.
15:00
Kasper Elissaar: Aitäh, et olite meiega! Ilusat jalgpallipäeva jätku! Juba on kõlanud Flora - Kuressaare mängu avavile.