Ivar Lepik:  Läheb jälle. Alustuseks siis Bayern - Olympiakos ja Lokomotiv - Juventus!
Ivar Lepik:  Kuna Bayernist on palju juttu olnud, siis nende koosseis ka. Mida me näeme? Müller, Thomas!
Ivar Lepik: Kolm vahetust võrreldes Frankfurdiga: Boateng välja - Javi Martinez sisse; Thiago välja - Leon Goretzka sisse; Coutinho välja - Kingsley Coman sisse.
19:58
Ivar Lepik: Aga läksid mängud!
19:58
Külastaja realist kommentaar
Zagreb vs Donetsk ongi täna vist ainus mäng kus omavahel vastamisi olevad tiimid võitlevad reaalselt koha eest kaheksandikfinaalis ...
19:59
Ivar Lepik: Minu sisetunne ütleb, et Crvena zvezda on täna väga võimeline Tottenhamist jagu saama ja siis on nemad ka selgelt konkurendid. Ja ei saa välistada, et Real ja Galatasaray.
19:59
Ivar Lepik:  Aga jah, pigem on täna suured versus teised. Mis muidugi ei tähenda midagi. Küsige Praha Slavia või Barcelona käest.
20:00
Ivar Lepik: Värav Juventus! Cristiano Ronaldo lõi karistuslöögi sisse! Noh ...
20:00
Ivar Lepik:  Ma üritan selle klipi ka teile kätte saada kiiresti. Ei tahaks rohkem ära öelda.
20:03
Ivar Lepik:
Esialgu on kahjuks ikkagi Ramseyle antud. Aga ...

20:07
Ivar Lepik:  Mõni allikas ütleb Ramsey, mõni Ronaldo, mõni üldse omavärav. Omavärav ei olnud see küll nüüd kindlasti. Paneme Ronaldole esialgu!
20:09
Ivar Lepik: Värav Aga Lokomotiv vajutab vastu! Peaga posti, kaitsjad jäävad passima ja Aleksei Mirantšuk! 1:1!
20:10
Külastaja pakspoiss kommentaar
Kahjuks Ramseyle antud !? Näed Ronaldost und ka ?
20:10
Ivar Lepik: Näen und sellest, et Ronaldo karistuslöögist löödud värava väärtus on kirjanduslikult kordades kõrgem kui Ramsey tap ini. Aga peab selle vist ikkagi Ramsey kontole panema.
20:14
Külastaja Pall kommentaar
Pall oli enne üle joone ju kui viimane mees veel lõi seda
20:15
Ivar Lepik:  Eks saab näha jah, küll see varsti välja selgitatakse. Ronaldo jaoks liiga oluline, et niisama jätta.
20:16
Ivar Lepik: Aga teises mängus 20 minutit kella peal ja 0:0. Bayern on üle, aga mitte nüüd nii märkimisväärselt hetkel.
20:18
Ivar Lepik:
20:18
Külastaja Kx kommentaar
Kes kommenteerib juve vs loko mängu?
20:19
Ivar Lepik:  Ivan Špol. Venemaa jalgpallis väga kodus mees.
20:22
Külastaja Krt kommentaar
Enne ronaldot võiks need gündogani väravad eestile ära muuta, kumbki ei peaks tema oma olema ju
20:23
Ivar Lepik:  Need asjad on käest lastud viimasel ajal. Eriti, mis puudutab omaväravaid.
20:27
Külastaja Juhan kommentaar
Sarnane olukord oli ju Klavani ja Lovreniga, ilma Klavanita oleks see pealöök nkn väravasse maandunud, ometi me oleme nii õnnelikud, et Klavan värava lõi.
20:27
Külastaja Tv6 kommentaar
Kes huvitav kommenteerib Real Madridi ja Galatsaray mängu tv6? oskab keegi öelda??
20:27
Ivar Lepik:  Peaks olema värske Jalka peatoimetaja Raul Ojassaar ja värske Eesti meister Joel Indermitte täna.
20:29
Ivar Lepik:  Selline asi ka tänasest - Arsenal on oma (Euroopa liiga) mängu juba ära mänginud. Kohaliku aja järgi alustati kell 15.50. Kolmapäeval!
20:31
Ivar Lepik:  Bayern hoiab palli mitukümmend sekundit karistusalas, aga keegi ei taha lüüa. Võibolla peaks.
20:31
Ivar Lepik:  Müller lõpuks proovis, aga Jose Sale kätte.
20:33
Külastaja janar kommentaar
kruus ja vara ka täna kommenteerivad?
20:33
Ivar Lepik:  Peaksid olema Atalanta ja Manchester City peal.
20:38
Ivar Lepik:
20:41
Ivar Lepik:  Jose Sa saab posti tänada! Nurgalöögijärgsest summast läheb pall värava poole teele, aga postist välja.
20:42
Ivar Lepik:  Ja poolaeg 0:0! Ei ole Bayernil suurt midagi naeratada hetkel. Mäng nende käes, aga väravat mitte.
20:42
Ivar Lepik:  Teises mängus 1:1 pealt poolajale. Kui Lokomotiv suudaks võita, võiks seal grupis veel päris huvitavaks minna.
20:51
Ivar Lepik:
20:57
Ivar Lepik:  Läksime uuesti!
21:01
Ivar Lepik:  Jose Sa! See mees hoiab Olympiakost!
21:01
Ivar Lepik:  Goretzka tuleb peaga sisse, täiesti vaba, aga otse väravavahi pihta.
21:05
Külastaja u kommentaar
Juve võiks selle CL võita kasvõi selle pärast et Buffon lõpuks medali kaela saaks. Ja Ronaldu on ka nendega, seega võimalused suured.
21:06
Ivar Lepik:  Just eile sai siin arutatud, et City ja Liverpool on ilmselt soosikud, aga nende selja taga on päris paljudel võimalus. Juventus kindlasti ka kohe seal grupis.
21:09
Külastaja Juust kommentaar
No ei paista kuidagi välja, et Juve võitmas oleks. Kogu võistkonna vorm on langustrendis. Ronaldo peksab palli väravas 7 meetrit üle ja kaitse imeb omale väga lihtsaid palle sisse. Veerandfinaal on maksimum neile.
21:10
Ivar Lepik: Nõus, et nad on praegu veel üsna toored kohati. Eks Sarriga läheb aega veidi, stiilimuutus oli ikkagi suur, ja kevadeni on neli kuud aega. Alagrupist nad ikka läbi pressivad, edasi saab juba siis mõelda.
21:11
Ivar Lepik:  Seetõttu ei tasu ka hetkevormist suuri järeldusi teha. Liverpooli ja City puhul võib enamvähem kindel olla, sest nad on mingis mõttes kindel kvaliteet.
21:11
Ivar Lepik:  Aga Jose Sa uuesti, nüüd võtab Comani ära! Pool tundi veel.
21:13
Ivar Lepik:  Aga eelmisel teemal veel jätkates: näen võimalikke murekohti ka Liverpooli puhul, kui kodustes karikasarjades püsitakse. Graafik on detsembris-jaanuaris ikka erakordselt tihe ja võib mehed läbi põletada.
21:17
Külastaja Huviline kommentaar
Minu arust seda cityt sinna favoriitidesse lugeda kauaaegse jalgpalli jälgijana on küll natuke ennatlik , aga eks veerand finaalides näete :)
21:20
Ivar Lepik:  Värav  Lewandowski ikkagi, ikkagi! 69. minutil 1:0!
21:20
Ivar Lepik:  Coman võtab äärel ette, madal tsenderdus ja Lewandowski lööb pealsega otse õhust ette posti.
21:20
Kuhu sa comani pani?
21:22
Ivar Lepik:  2:0 kohe väga lähedal, aga Comanil jääb millimeeter puudu!
21:23
Ivar Lepik:  Aga. Mis veel oluline. Kui nii jääb, siis on Bayern esimese meeskonnana kindlustanud koha kaheksandikfinaalis.
21:23
Atletico võidab. Kasutasin oma CL võitja tasuta panuse nende peal ära ... Muidu Napoli ja Barca mitte edasisaamis koefid olla ka suht head, vastavalt 17 ja 21 või oli see vastupidi ,..
21:26
Ivar Lepik:
21:28
Atletico oleks võidu ära teeninud küll, aga sellise kaitsva mänguga ei usu. Juves võib Ronlatsi enda skilli pealt mängu muuta. Barcas teeks Messi sama, aga ülejäänud meeskond jääb maha, ei toeta teda nagu Iniesta ja Xavi kunagi.
21:29
Külastaja Astro kommentaar
Mulle tundub et nendest meeskondadest praegu Leipzig on võitu kõige rohkem väärt (liiga ja euroopa põhiselt).
21:30
Ivar Lepik:  Leipzig on tõesti hea olnud. Väga noore koosseisuga veel seejuures.
21:32
Lokomotivi vârava lõi vale Miranchuk jah või tegi ex Levadia mees seda ... Endiselt pole kindel kumb on kumb -.-
21:32
Ivar Lepik:  Vale sel juhul. Vend Aleksei. Eestis oli Anton.
21:35
Ivar Lepik: Vahetus  Ronaldo vahetati välja. Ootamatu.
21:37
Ivar Lepik:  Klubi eest vahetati Ronaldo viimati välja 15. veebruaril, aga siis 3:0 eduseisult.
21:38
Ivar Lepik:  Viimane kord, kui Ronaldo tasavägises mängus välja vahetati, oli ... mais 2018. Real Madridi särgis veel. Aga see oli El Clasico ja vigastuse tõttu.
21:38
Ivar Lepik:  Aga lühidalt kokku võetuna: esimene kord Juventuses.
21:39
Külastaja mc kommentaar
Sarri ei soosi Ronaldot
21:40
Ivar Lepik: Värav 89. minutil Ivan Perišic kindlustab ära selle pileti! 2:0!
21:45
Ivar Lepik: Värav Douglas Costa! 90+3! Juventus päästab päeva!
21:46
Ivar Lepik:  Costa ise võtab vasakul äärel hoo üles, mängib Higuainiga seina (tallasööt!) ja lükkab näsa võrku!
21:47
Miks Anton ei mängi?
21:47
Ivar Lepik:  Vigastatud. Hüppeliiges vist.
21:48
Ivar Lepik: Lõpuvile ja ka Juventus kindlustab selle võiduga koha alagrupi kahe parema seas!
21:49
Ivar Lepik:
21:50
Külastaja norm kommentaar
kes tv6 mängu kommenteerivad?
21:51
Ivar Lepik: Värske Jalka peatoimetaja Raul Ojassaar ja värske Eesti meister Joel Indermitte.
22:03
Ivar Lepik:  Võis arvata, et pärast väikest verevahetust saab keeruline olema, aga natuke logisevalt sobituvad need asjad. Eks näis. Tulemuste poolest on praegu mängus püsitud.
22:04
Ivar Lepik: Värav RODRYGO! FANTAST!
22:05
Ivar Lepik:  Marcelolt vasakult pall teisele äärele, Rodrygo võtab kaks meest ühe sammuga kohvile ja rammib palli alla nurka. Meisterlik.
22:06
Ivar Lepik: VäravUUESTI RODRYGO! Nüüd peaga, uuesti Marcelo tsenderdus!
22:09
Ivar Lepik:  Enne veel, kui Rodrygo väravale küüned taha saab, siis Douglas Costa võiduvärav.

22:11
Ivar Lepik: Värav Jah, õigus, läks juba meelest - Raheem Sterling tegi seal seisuks 1:0!
22:11
Ivar Lepik: Realile koidab siit penalti. Karistusala joonel viga.
22:12
Ivar Lepik:  PENALTI!
22:12
Ivar Lepik:  Nzonzi astub Kroosile jala peale ja läheme 11 meetri peale.
22:13
Ivar Lepik: Värav Vahepeal Donetski Šahtar 1:0 Zagrebi Dinamo!
22:14
Ivar Lepik: Värav  Ramos. Vägev chip! 3:0.
22:14
Külastaja T kommentaar
Kas keegi on veel pannud tähele, et TVPsports kanalitest iga mäng on ühel kanalil kommentaarid oluliselt kehvemini kosta kui teisel kanalil? Või on viga minu helisüsteemis?
22:18
Külastaja Merka kommentaar
Milles see chip täpsemalt seisneb? Vaatasin seda Ramose penaltit. Kas see on mingi eriti peene vindiga löödud või lihtsalt tegi kerge löögi posti alla? Naine köögist
22:19
Ivar Lepik:  Natuke mõlemat. Sisuliselt on see pehme tõste, mis sõltuvalt löögi täpsematest parameetritest võib omada ka vinti.
22:24
Ivar Lepik:  Aga videosse ka seda.

22:26
Ivar Lepik: Värav  PSG - Brugge 1:0 - Mauro Icardi unustati värava ette üksi. Nii ei tohi teha.
22:27
Ivar Lepik: Värav Ja Zagrebi Dinamo ei anna järele! 1:1 Šahtari vastu.
22:28
Ivar Lepik: Nemad on siis enne tänast võrdsetel punktidel ja kohtadel 2.-3. ehk ilmselt jagavad selle teise edasipääsukoha ära. Atalanta võimalused on üsna nullilähedased.
22:29
Ivar Lepik:  Muidugi ... kui Dinamo lepib Šahtariga viiki, Atalanta võidab mõlemat ja Manchester City võidab mõlemat, siis on Atalanta ikkagi teisena edasi. Päris võimatu ei ole.
22:29
Ivar Lepik:  See oleks ilmselt muidugi Meistrite liiga rekord, kui sul nelja mängu järel on tabelis null punkti, aga ikka edasi pääsed.
22:30
Ivar Lepik:
22:31
Ivar Lepik: See on märkimisväärne.
22:35
Ivar Lepik: Värav  Tottenham saab korgi maha ja Giovani Lo Celso autoriks! Erakordselt naljakas värav.
22:35
Ivar Lepik:  Jällegi - ei taha midagi ära anda, üritan ASAP klipi leida ...
22:38
Ivar Lepik: Nonii. Tottenhami 1:0!

22:43
Ivar Lepik: Mida eksimust! Gabriel Jesus lööb väga kehva penalti. Mööda.
22:44
Ivar Lepik: Värav 41. minutil Thomas Partey lööb endale. Leverkusen 1:0 Atletico!
22:45
Ivar Lepik: Värav Rodrygo annab ja Benzema teeb! 4:0! Real on täna kohale tulnud.
22:49
Ivar Lepik:  Aga poolajad. Väike paus ja siis tagasi.
23:09
Ivar Lepik:  Värav Atalanta lööb Cityle 1:1! Mario Pašalic peaga.
23:12
Ivar Lepik: Värav  Ja oluline pööre Leverkusenis, kus Bayer-Atletico 2:0! See võib kaarte juba segada. Kuigi Leverkuseni seis on nii kehv, et Atleticot ilmselt kokkuvõttes ohustada ei suudeta.
23:12
Külastaja Ederson kommentaar
Vahetati välja poolajal ja kohe löödi ära
23:14
Ivar Lepik:  Hea tähelepanek! Huvitav. Jääme põhjust ootama. Nädalavahetusel ju suur mäng Inglismaal.
23:15
Ivar Lepik:
23:18
Ivar Lepik: Värav Heung-Min Son ja Tottenham 2:0! Tundub, et võib ära tulla.
23:21
Ivar Lepik: Värav Uuesti Son ja 3:0! Nüüd on küll tehtud. Tottenham tahab sealt grupist ikkagi teisena edasi minna.
23:22
Ivar Lepik: Palju õnne sinna perre!
23:29
Ivar Lepik:
23:32
Ivar Lepik: Eemaldamine  Zagrebi Dinamo jääb viimaseks veerandtunniks kümnekesi. Neil vaja täna kindlasti vähemalt viiki hoida. 1:1 praegu.
23:37
Ivar Lepik: Eemaldamine Pole hullu. Šahtar ka. Kümme kümne vastu viimased kümme minutit.
23:38
Ivar Lepik:  Väravaid pole ammu löödud. Aga ei peaks vist ütlema ...
23:39
Ivar Lepik:  Eemaldamine Claudio Bravo duši alla! City väravavahid on otsas!
23:39
Ivar Lepik: Ilicic astub sisuliselt juba Bravost mööda, kerge kõks ja duši alla.
23:40
Ivar Lepik: VAR vaatab veel.
23:41
Ivar Lepik:  Kyle Walker väravasse pingilt!
23:43
Ivar Lepik:  Walker valmis nüüd igatahes. Karistusalast oli see parasjagu väljas, seega ehk ei minda isegi otse peale lööma. Kuigi pigem ikka minnakse.
23:43
Ivar Lepik:  Aga. Ei oleks tõesti kurtma pidanud, sest ...
23:43
Ivar Lepik: Värav  Dinamo - Šahtar 2:1 ; Värav Real - Galatasaray 5:0 ; Eemaldamine Nadiem Amiri (Leverkusen) riietusruumi.
23:44
Ivar Lepik: Walker ootab ikka luba. Kõva vaidlus käib. Ei saada vist aru, mis särgiga võib minna.
23:44
Ivar Lepik: Värav  Eriksen. Tottenham 4:0.
23:46
Ivar Lepik:  Nii. Walker nüüd kohal! Ja see on ikka löögikoht.
23:46
Ivar Lepik:  Malinovski paneb raami ja Walker pudistab, aga korjab ise kokku ka! Näeb nii vale välja!
23:47
Ivar Lepik:
23:49
Ivar Lepik:  Seitse lisaminutit Atalantale. Ja Walkerile.
23:49
Külastaja ??? kommentaar
Miks toimuvad atalanta kodumängud San sirol?
23:49
Ivar Lepik:  Atalanta enda staadion ei vastanud hetkel UEFA nõuetele.
23:50
Ivar Lepik: Värav Atleticolt üks tagasi, aga see on alles 1:2. Leverkusen ikka juhib.
23:52
Ivar Lepik: Veel väravaid: Värav Real 6:0 (Rodrygo kübar!), Värav  Šahtar üks tagasi (3:2 Dinamole nüüd).
23:53
Ivar Lepik:  City saab rämedat vilekoori, aga nad lihtsalt tapsid selle mängu ära. Kümme minutit ja mitte midagi pole tehtud.
23:55
Külastaja Kaak kommentaar
Mis city tegema peaks? Loogiline et tapavad mângu
23:56
Ivar Lepik:  Ei peakski. See oli täiesti geniaalne. Atalanta ei suutnud Walkerit kümne minuti jooksul kordagi testida enam.