Laupäev, 9. november 2019
12:57
Markus Jõgi: (TKAL - TUL): Tere päevast! Mina toon teieni sündmused Tallinna Kalevi ja Viljandi Tuleviku kohtumisest. 
12:57
Ivar Lepik:  Tere laupäeva! Premium liiga 36. vooru toome täna teieni, mis tähendab joont hooajale alla.
12:57
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Tere! Kalju koosseis on täna väga ründav - kolme keskkaitsja kõrval peavad äärelt kaitsesse töötama Puri ja Paur. Tammeka algkoosseis on täiesti ootuspärane.
12:57
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Tere! Flora on jätnud kogenud ässad Kamsi ja Vassiljevi pingile, nende asemel alustavad Nurmela ja Herol. Tavapärastest põhimeestest on vahetusmängijate seas ka Ainsalu, kelle asemel alustab Poom. Ilmselt mõeldakse tulevaste koondisemängude ja nendeks värskuse hoidmise peale, kuna Floral endal enam midagi mängus ei ole. Maardu on tõhusa väravaküti Uwaegbulami pingile jätnud.
12:57
Ivar Lepik:  Nagu Markuse postist juba nägite, kasutame täna teie abistamiseks märkeid. Mina toon teieni Kuressaare ja Transi mängu ehk (KUR - TRA).
12:58
Külastaja realist kommentaar
Kui Flora tuleval hooajal EL 3. eelringi ei saa siis nende liigavõit oli ilma asjata
12:58
Külastaja Palun abi kommentaar
Kas etv + saab eesti keelde ka seadistada kuidagi?
12:58
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Mina toon teieni viimase vooru Paidest, kus omavahel vastamisi Paide Linnameeskond ja FCI Levadia. Enne mängu sai karjääri lõpetav Tarmo Neemelo sümboolse kingituse klubi presidendilt Veiko Veskimäelt ja oma esimeselt treenerilt Viktor Metsalt.
12:59
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Saaremaal igatahes koosseisudes üllatusi sisuliselt null. Mõlemad on parimas rivistuses, et püüda vastavalt kaheksandat ja viiendat kohta.
12:59
Külastaja Neemelo kommentaar
Neemelo pidi uuel hooajal Welcoga liituma. Vastab see tõele?
12:59
Külastaja Neemelo kommentaar
Neemelo pidi uuel hooajal Welcoga liituma. Vastab see tõele?
12:59
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Algkoosseisudes põhimõtteliselt üllatusi ei ole. Paide oma panime pihta 11/11, Levadia omas võtsin paar riski, aga need end ei õigustanud. Arvasin näiteks, et ehk on viimase vooru puhul väravas Artur Kotenko, aga ikka Sergei Lepmets.
12:59
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Omapärane seik: tuntud Kalju fänn Mario Tromp oli tänasel mängul üks kätlejatest.
13:00
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Paides kõlas avavile!
13:00
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Telekapuldist peaks saama eestikeelseid kommentaare valida küll. Kui seal on "tools" nupp, siis seda vajutada ja menüüst "heli keel" valida. ERR-i spordiportaalist saab ka eestikeelset ülekannet kuulata.
13:00
Markus Jõgi:

(TKAL - TUL) Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul on pall mängus!

13:01
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Läks ka Hiiul!
13:01
Ivar Lepik:  (KUR - TRA) Kuressaares pall mängus!
13:01
Markus Jõgi:

(TKAL - TUL) Tulevikul on tänavusel hooajal seitsmes koht kindlustatud. Kalev vajab aga kindlasti võitu, et pääseda üleminekumängudest.

13:02
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Sanneh tegi korraliku pealelöögi, aga see lendas Lepmetsa suunas. Neemelo, muideks, pidi treeningutel olema päris heas hoos ja ilmselgelt tahab ta täna väravaga lõpetada. Lisaks kinnitati, et mingit sümboolset 20 minutit talle ei anta, vaid mees mängib nii kaua kui jaksab.
13:02
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Maardus kõlas avavile.
13:03
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Neemelo tsenderdus võtab kaitsjast rikošeti ja lendab seejärel värava suunas, aga tabab (vist) posti! Väravat poleks Karu enda nimele saanud, aga vägev algus siiski.
13:03
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Tammekal on korralik fännipunt hooajaga hüvasti jätma sõitnud. Roosad Pantrid on samuti tuntud headuses, nii et staadionil valitseb ehe jalgpalliatmosfäär.
13:04
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Petrov sai paremalt äärelt tulla, aga ei saanud palli kasti toimetatud.
13:04
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Kreida läbisöödu järel pääses Poom üks-ühele ja lükkas palli Kassjantšukist mööda, kuid lükkas selle tühja värava suunas liiga aeglaselt ja Boldõrev jõudis enne väravajoont klaarida!
13:05
Külastaja wdwd kommentaar
mis formatsiooniga kalju peal?
13:06
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Järvelaidilt terav madal tsenderdus, Kassjantšuk sai käed vahele.
13:06
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Kalju on oma viimasel ajal tavapärase 3-4-3ga, aga ääred on täna eriti ründavad Puri ja Paur.
13:06
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Anier sai kaugelt proovda, aga seekord väravale ohtu ei olnud.
13:07
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Mata viskub Pechteri väljasirutatud käte otsa, aga kohtunik ei hinda olukorda penalti vääriliseks.
13:07
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Tulevik saab nüüd tulla. Saag hoiab pikalt palli, kuid ei hakka üksinda ette võtma. 
13:07
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Allik sai palli kasti toimetatud ning teenib nurgalöögi.
13:08
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Levadia on nüüd ärganud ja mitu korda ohtlikult Paide poolele tulnud. Esimene tõsisem pealelöök tuli Andrejevilt peaga, aga mitu meetrit üle.
13:08
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Saaremaal mäng oodatult alanud külaliste domineerimisel. Kuressaarel pole praegu kuskile kiiret.
13:08
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Saag sai kaugelt proovida, aga ka kaugelt üle värava. Väga optimistlik sooritus.
13:08
Külastaja Sven kommentaar
Levadia mängu lives ei kanna üle kuskilt?
13:09
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Mängu kannab üle ETV2.
13:09
Külastaja ee kommentaar
Kommentaatorid räägivad, et paide võiks järgmine aasta mõelda tiitlile jms. Ise arvan, et enne kui paremat väljakut ei ole siis tiitel jääb umbes sama kaugeks nagu tänavu.
13:09
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Roosnupp läks nurgalöögi järel umbes 20 pealt löögile, aga posti! Toom sinna jõudnud ei oleks.
13:10
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Kuigi Flora domineerib, siis ka Maardu on paar palli vastaste kasti pannud, aga seal on Igonen mänguvahendi endale noppinud.
13:11
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Alli pääseb kasti, läheb ka löögile, aga seekord väravaraame ei taba.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Poomi tugev kauglöök 30 meetrilt lendas üle värava.
13:12
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Hoiatus 12. minutil Pechter jooksis kastist välja, aga jäi hiljaks ja tõmbas Volkovi maha. Tema õnneks oli Sairinen ka tagasi jõudmas ning pall liikus väravast eemale, nii et eemaldamine jäi olemata.
13:12
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Alli teeb Allikule väga lihtsa vaevaga ära, murdis ennast ka kasti, läks löögile, aga Paplavskis püüab kindlalt.
13:13
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Flora fännide pürotehnika tõttu tuli ka selles mängus väike "suitsupaus" teha, aga see kestis vaid paarkümmend sekundit.
13:13
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Järgnenud karistuslöögi saatis Mata aga taevasse.
13:14
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Sinjavski ja Alliku söötude järel oleks Sorga saanud peaaegu palli tühja väravasse lükata, aga napilt tema jala eest jõudis Aristov palli ära puhastada.
13:14
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Alli taaskord! Võitis võidujooksu Alliku vastu, tõmbas Loigo kohvile, aga sai Tuleviku mängumees Alli löögi blokeerida nurgalöögiks. Nurgalöögist midagi ohtlikku ei sünni.
13:15
Ivar Lepik:  (KUR - TRA) McWoods peaga löögile, aga Karofeld saab ilusti püütud! Esimene ohtlikum olukord.
13:15
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Fabrice sai vasakult äärelt tulla, pani madala palli kasti, aga Raudsepa esimene puude vedas teda alt.
13:15
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Luts võtab umbes 20 meetri peal väga hästi vasakule jalale, aga Lepmets vastab väga korraliku tõrjega! Atraktiivne algus on olnud.
13:16
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Trans paneb esimese palli võrku, aga Golovljovi värav võetakse ära - äärekohtunik andis märku, et oli üle otsajoone pall enne!
13:16
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Reinkort pääses kastist löögile, aga Londak noppis nõrgavõitu löögi esimese posti kõrvalt.
13:16
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Allik vajab natukene arstiabi. Tundub, et põlv on natukene haiget saanud.
13:16
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Teises väljaku otsas sai Volkov proovida, aga pall lendas kõrgustesse.
13:17
Rasmus Voolaid: HoiatusTkatšuk tegi Väljale keskväljal korralikult haiget ja sai kollase ka.
13:18
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Jääger proovis kaugelt ja tuli välja päris ohtlik maapõrkega löök, aga Kassjantšuk tõrjus.
13:19
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Frolov paneb Peetsoni väga peenelt pikali ja läheb löögile, aga Lepmets tõrjub probleemideta. Ja kohe teeb Mööl järgi Tkatšukile jalgevahelt.
13:19
Külastaja wdwd kommentaar
Kus on Paide poolelt brass, uus aafrika ründaja, kaldma?
13:20
Külastaja wdwd kommentaar
Ja andre järva?
13:20
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Herol sai Aksjonovi käega näo pihta ja jäi veidikeseks maha end koguma.
13:20
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Brasiillane Caprioli kannab mängukeeldu, Sylva ja Kaldma on vigastusega väljas, Järva karjääri lõpetanud.
13:20
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Tulevik sai paremalt äärelt tulla. Ilves sai madala palli kasti panna, aga Kalevi mängija oli esimesna vahel.
13:21
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Reinkort saab teist korda 13 meetrilt proovida - seekord paar meetrit üle esimese risti.
13:21
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Kuressaare näitab ka nüüd korraks hambaid ja pall võrgus, aga Lipp suluseisus! Tühistatud väravad 1:1.
13:22
Siim Pulst: Hoiatus  21. minutil Avilovile, kes tabas kõrge jalaga Reinkorti peapiirkonda.
13:22
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Hoiatus  Esimene kollane kaart selles mängus 21. minutil. Vadim Mihhailov keskväljal vea autor.
13:23
Külastaja wdwd kommentaar
kus on uudis vms järva karjääri lõpetamise kohta?
13:23
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Hoiatus 21. minutil sai Grigorjev kollase kaardi ja Flora teenib penalti!
13:24
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Tulvikul väga hea võimalus väravaarve avada! Ilves jätkas Loigole, kes purjetas palliga kasti, aga jäi pealelöögiga natukene hiljaks.
13:24
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Värav 22. minutil realiseerib Sorga penalti kindlalt, lüües enda poolt paremale üles, Kassjantšuk vajus teisele poole. Sorgal nüüd 30 liigaväravat koos! Fantasysse saab väravasöödu Alliku, sest tema löök tabas nurgalöögi olukorras kastis Grigorjevi kätt.
13:25
Külastaja ee kommentaar
wdwd ärkasid alles või kus oled olnud?
13:26
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Sõtšugov sai kaugelt proovida ning teenib Kalevile nurgalöögi.
13:26
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Fabrice palli taga. Kalev pääseb ka löögile aga Paplavskis püüab.
13:27
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Väikesed tehnilised probleemid ülekandega. Kommentaator Raul pole kahetsusväärselt ka sündmuskohal, aga loodame, et millestki olulisest ilma ei jää!
13:28
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Aasmäe kornerile sai Antanavicius pea vahele, kuid oli ebatäpne.
13:28
Külastaja wdwd kommentaar
Jälgin jalgpalli igapäevaselt, eestis ei tule eriti detailseid uudiseid või pole seda platsikõrvalt uurimist. järva lõpetas seal lepingu, kedagi ei koti 1-2 kuud hiljem millega ta tegeleb. mulle tuli üllatusena väide et ta on karjääri lõpetanud.
13:28
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Fabrice teenib Kalevile nurgalöögi.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Flora mängis nurgalöögi lühidalt lahti ja Herol lõi karistusala nurgast peale, lõi üle.
13:29
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Puri proovis kastijoonelt - meeter üle lati ja Pechter kontrollis ka.
13:29
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Raudsepp palli taga. Teeväli ole lähedal pääsemaks 7 meetri pealt löögile, aga Lang segas teda piisavalt palju ja ei midagi ohtlikku
13:29
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Ja juba uus nurgalöök Kalevile. Fabrice palli taga. Aga järjekordne raisatud nurgalöök.
13:30
Külastaja ee kommentaar
Sorga üksinda lõõnud sisse 9 penaltit, on mõni meeskond üldse nii palju penalteid saanud?
13:30
Kristjan Remmelkoor: Levadia on teeninud kõige rohkem - 20 penaltit.
13:31
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Kalevile veel üks nurgalöök. Seekord jälle Raudsepp palli taga.
13:31
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Kaks olukorda järjest läksid päris tuliseks. Esmalt astus Tkatšuk Neemelole jalale ja pääses teisest kollasest, Zahovaiko läks suhteliselt kurjaks. Järgmises olukorras pidi Frischer rahustama Sinilaidi ja Dudarevi.
13:31
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Terav pall esimesse tsooni, aga Tulevik esimesena jaol.
13:32
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Frolov mängis Lutsule väga hea läbisöödu, aga Lepmets võtab altnurgast ära!
13:34
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Katkendlik ülekanne segab küll jälgimist, aga suures pildis on olukord selline, et mäng on võrdsustunud.
13:34
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Allik leiab väga hästi Loigo, kes toimetas terava palli värava ette, aga Vallner oli jaol.
13:35
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Komlov võttis väga mitme Paide mehe vahel ette ja lajatas altnurgast mööda. Väga osav töö noorelt mängijalt.
13:36
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Heroli nurgalöögist lõi Sinjavski terava nurga alt mööda.
13:36
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Allik sai karistuslöögist palli kasti toimetada, aga Vallner püüdis kindlalt.
13:37
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Värav 37. minutil Reinkort viib Tammeka ette!
13:37
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Värav Sinjavski viib 34. minutil Flora 2:0 juhtima! Sai Maardu meeste valesöödust palli, mängis ühest vastasest mööda ja lõi 15 meetrilt alla nurka.
13:38
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Värav Yann Michael Yao viib täpse kauglöögiga Paide ette. Enam Lepmets altnurgast kätte ei saa!
13:38
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Paju söötis Uljanovi vasakult äärelt läbijooksule, Uljanov andis ühe puutega söödu penaltipunkti juurde, kust Reinkort saatis palli võrku!
13:38
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Vahetus Pikast vigastuspausist taastunud ja koondisekutse saanud Jääger lonkas 35. minutil platsilt ära ja Kams vahetati tema asemele mängu.
13:39
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Värav FABRICEEEE! 38. minutil lööb võõrleegionär oma hooaja esimese värava. Anierilt suurepärane sööt ning Fabrice'ilt külmavereline lahendus.
13:40
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Teeväli sai kaugelt proovida ja väga ohtlikult. Paplavskis oli raskustes, kuid suutis tõrjuda palli nurgalöögiks.
13:40
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Sinjavski tegi vasakul äärel eeltöö Herolile, kes lõi 15 meetrilt üle.
13:41
Külastaja fantasy kommentaar
Kas fantasys ka mingi update tuleb? Mängud on peal, aga endiselt on näha ainult eelmise vooru tulemused?
13:41
Ivar Lepik:  Tuleb kindlasti. Võibolla väikese viivitusega, sest infot on palju. Aga kindlasti tuleb, ei tasu muretseda.
13:41
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Raudsepalt suurepärane tsenderdus, aga Petrov pallini ei ulatunud.
13:41
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Väravasööt muidugi Tarmo Neemelole, kellega Yao seina mängis. Väravat tähistades pani Frolov ka karumaski pähe.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Pärast vahetust läks Nurmela keskkaitsesse, Kams oma tavapärasele positsioonile paremkaitsesse.
13:42
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Värav Nikita Andrejev kohe vastab, kui peaga palli kindlalt Toomist mööda lükkab!
13:44
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Nesterov paneb paremalt äärelt täpse tsenderduse ja Andrejev lükkab Peldi eest peaga ära.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Värav 42. minutil lööb Alliku 3:0 Florale! Sorga ja Järvelaidi söötude järel veeretas palli võrku.
13:44
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Raudsepp proovis iluväravat lüüa, aga läheb pall napilt ristnurga lähistelt mööda.
13:44
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) See oli Levadia resultatiivseimale mängijale Andrejevile hooaja 13. värav ja nüüd sai ta tabelis Paide resultatiivseima mehe Jatta kätte.
13:45
Ivar Lepik: (KUR - TRA) McWoods tekitab ohtu, aga ei jõua väravani! Meerits algatas väljaviskega rünnaku - söödupunkt juba paistis ...
13:45
Külastaja realist kommentaar
Numela lûkati keskkaitsesse nüüd v ...
13:45
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Üks lisaminut lisati esimesele poolajale juurde.
13:45
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Frischer lõpetas Paides avapoolaja ära. 1:1 ja igati aus tulemus!
13:45
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Mata sai Puri tsenderdusest peaga löögile, aga ei saanud jõudu sisse.
13:46
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Värav 44. minutil läheb Flora juba 4:0 juhtima! Maardu tegi ohtliku rünnaku, aga Flora läks seejärel kontrasse, Sorga söötis Sinjavskile, kes söötis omakorda Poomile, kes lõi üles nurka.
13:46
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Anier ja Fabrice kenasti kombineerisid, aga väravaautori pealelöök läheb kaugelt väravast mööda.
13:47
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Poolaeg 0:1! Igati võrdne avapoolaeg nii mängupildi kui väravavõimaluste poolest, aga Tammeka oli nõks teravam. Reinkort kogus poolajaga neli pealelööki, millest viimane oli ka püüdmatu.
13:47
Ivar Lepik:  (KUR - TRA) Poolaeg 0:0. Seis on selline, et poolajaseisuga pikeneks Kuressaare hooaeg kahe nädala võrra.
13:47
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Vaheajale minnakse Kalevi 1:0 eduseisus.
13:48
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Kuusega kokku põrganud Kassjantšuk sai nurgalöögi olukorras haiget ja lamab kunstmurul.
13:51
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Kassjantšuki ravimispausi tõttu sai kahest lisaminutist neli, aga nüüd on avapoolaeg lõppenud, Flora juhib 4:0.
13:51
Meinhard Pulk: 57% Soccernet.ee lugejatest ennustas, et üleminekumängudele läheb Kuressaare. 43% pakkusid Kalevit. Ehk hetkel ongi selline stsenaarium täide minemas.
13:59
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Vahetus 46. minutil Kulinitš sisse, Lobai välja.
13:59
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Teine poolaeg!
14:00
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Paides pandi samuti taas pall mängu!
14:00
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Kulinitš tuleb kolmemehelisse kaitseliini vasakule, ilmse eesmärgiga Reinkort pidama saada.
14:01
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Teine poolaeg läks! Kuressaarel on nüüd vaja väravat.
14:01
Külastaja tohuvapohuke kommentaar
Kas fantasys mingi variant ka tekib, kus oleks näha, palju hetkel punkte koos?
14:01
Ivar Lepik:  Probleemiga tegeletakse.
14:02
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Vahetus Vahetus Vaheajal tehti ka kaks vahetust. Tuleviku poole pealt tuli välja Tomson, kelle asemel sekkus Velleste. Kalevil Sõtšugov välja ning Reimaa sisse.
14:02
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Pall mängus!
14:03
Rasmus Voolaid: Tarmo Neemelo oma viimases mängus palli taga ajamas..

Foto: Liisi Troska

14:05
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Kriisa lendas Salistele sisse ja viimane jäi natukeseks end koguma. "Naised platsilt koju!" kaigub üle Kuressaare kunstmuru. 
14:05
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Värav 1:1! Pechteri omavärav!
14:06
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Raudsepp sai kastist sees proovida, aga otse Paplavskisele sülle.
14:06
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) 51. minutil Puri vajutas kastijoonelt posti, pall põrkas sealt vastu Pechteri selga ja sealt võrku. Fantasy sööt Purile.
14:06
Külastaja Peeter kommentaar
arvan, et järgmisel hooajal võib tammeka paari täiendusega sekkuda kindlasti medali heitlusesse. Kui ainult suudetakse saavutada stabiilsus.
14:07
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Teine poolaeg on seni olnud Levadia oma, kes Paide väravale päris lähedal püsinud.
14:07
Külastaja Oeh kommentaar
Saab rohkem ebaõnne olla Tammekal kui nüüd... Täiesti ebaõiglaselt see õnnetu omavärav tuli..
14:08
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Saag leiab kenasti Ilvese, aga ei olnud Ilves selleks sööduks valmis.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Teine poolaeg Maardus algas.
14:08
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Tõepoolest, teist poolaega oli pigem ohtlikumalt alustanud just Tammeka, aga Kalju realiseeris oma esimese šansi.
14:09
Külastaja Oeh kommentaar
Tammeka see aasta väga stabiilne hooaeg olnud. Hooaja algul tihti olidki minimaalsed kaotused need, mis neid 10. kohale viis, aga mänguliselt olid nad stabiilsed. Paar üksikut mängu oli ära kukkumised, muidu vägagi stabiilne hooaeg.
14:09
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Saag sai väga terava nurga alt proovida, aga Vallner oli praegult tasemel. 
14:09
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Nesterov sai haiget ja peab korraks platsi kõrvale minema. 
14:10
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Zelentsovilt hea tugev kauglöök, aga pisut mööda.
14:10
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Petrov toimetas palli kasti, aga Juhkam oli vahel.
14:11
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Värav 2:1! 57. minutil Subbotin!
14:11
Ivar Lepik: (KUR - TRA) McWoods läbi, aga lahendus jätab soovida ja Karofeld saab ilusti käed vahele!
14:12
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Kalju sai värava järel surve peale ning nurgalöögijärgses olukorras lükkas Mata peaga palli värava ette, kust Subbotin lükkas selle omakorda peaga edasi posti kõrvale.
14:12
Külastaja Oeh kommentaar
Teine poolaeg Tammeka liimist lahti, esimesel poolajal oldi väga head.
14:12
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Andrejev sai esipostist löögile, aga Toom oli ülesannete kõrgusel. 
14:12
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Värav  48. minutil viib Nurmela Flora 5:0 juhtima! Kams tsenderdas ning pall pendeldas kastis Maardu kaitsjate ja Nurmela vahel. Pika sudimise järel lükkas Nurmela palli üle väravajoone, väravasöötu Kams ilmselt ei saa, sest mitmed Maardu meeste põrked olid vahel.
14:13
Külastaja Peeter kommentaar
No stabiilsust vaadatakse ikka tulemuste järgi, kaotused tulevikule ja rohked punktikaotused tabeli alumistega, siis pole nii staabilne hooaeg olnud.
14:13
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Mata oli lähedal ka Kalju kolmandale, aga selle löögi sai Pechter kätte.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Kuusk lõi kornerist peaga üle.
14:14
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Vahetus 57. minutil tuleb Fabrice välja ning tema asemel Vetkal sisse.
14:14
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Roosnupp sahistab, aga suluseisust ja 1:1 püsib.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Zelentsov proovis ülikaugelt, see pall polnud Igoneni jaoks mingi probleem.
14:14
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Värav ALLI LÖÖB 58. MINUTIL 2:0!  Da-Costa annab valesöödu, Alli jookseb Juhkamist mööda ning lööb palli Paplavskise selja taha.
14:16
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Värav52. minutil lööb Poom Flora kuuenda! Kams tsenderdas paremalt äärelt ja Poom saatis peaga palli ristnurka. Kassjantšuk vist arvas, et pall lendab üle, ning lihtsalt jälgis palli lendu.
14:16
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Seisud on nüüd siis sellised, et Kuressaare vajab võitu ja Trans vajab võitu. Aga pool tundi minna ja 0:0. Info anti Saaremaal igatahes edasi.
14:16
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Värav Herol mängis Allikuga söötu ja veeretas palli väravasse, 53. minutil Flora 7:0 ees!
14:17
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Värav 2:2! Reinkort!
14:17
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV)  Hoiatus Vahepeal sai Neemelo oma lahkumismängus ka kollase, kuigi see tundus suhteliselt arusaamatu otsus.
14:18
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Paju kauglöök tõrjuti Londaku poolt viiekastinurga juurde, kust Reinkort palli sisse kõksas. Fantasy sööt Pajule.
14:18
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Vahetus 62. minutil Trans: Nikita Mihhailov välja, Julius Kasparavicius sisse.
14:18
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Vahetus Vigastada saanud Mata välja, Demidov tema asemele. 63. minutil.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO)Vahetus 57. minutil Maardu vahetus: Aasmäe välja, Jaagumets sisse.
14:19
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Tammeka viigivärav sündis olukorras, kus Kalju oli Mata vigastuse tõttu arvulises vähemuses.
14:20
Külastaja Oeh kommentaar
Avilov võiks kaardi ära võtta. Praegune olukord see selleks, aga enne kui "ehk pall läks üle joone", siis läks selgelt mitte palli mängima, vaid jõuga kätega selja tagant sisse, seda sellepärast, et tema arvas, et pall läks üle, aga kohtunik ja teised nägid, et ei läinud...
14:20
Rasmus Voolaid: (PAI- LEV) Vahetus Levadia vahetab: Gando sisse ja Komlov välja.
14:20
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Loigo pääses ohtlikult löögile, aga Vallner tegi väga hea jalaga tõrje.
14:20
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) POST! Tekko karistuslöök vasakult äärelt põrkas meeste ninade eest läbi vastu tagumist posti.
14:21
Külastaja Metsavend kommentaar
Super ilus tammeka! Eesti poisid!
14:21
Külastaja Oeh kommentaar
Nüüd seda ebaõiglasem, kui tammeka jääb 5. kohast ilma. Just selle omavärava pärast. Tammeka kenasti mänginud Kalju vastu, korra oli madalseis, aga tuldi hetkeks välja, eks näeb, kas suudavad hoida ja jätkata.
14:21
Külastaja Kumb kommentaar
EJL-is on Tammeka värava autoriks Koskor
14:21
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Kuressaarel võimalus! ... Aga jälle suluseis.
14:21
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Vahetus 65. minutil tuleb Loigo välja ning tema asemel Zanfirov sisse.
14:22
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Alliku madal pall läks ohtlikult värava eest läbi, seejärel püüdis Sinjavski nullnurga alt ise peale lüüa, aga Kassjantšuk oli ees.
14:22
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Tammeka jätkab ründamist ja Paju oli nüüd lähedal, aga tulemuseks vaid nurgalöök.
14:22
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Ja nüüd oleks Londak äärepealt omavärava löönud, kuid Puri oli joonel valvel.
14:23
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Värav Yao lööb oma teise! Frolov tsenderdab ja Levadia kaitsjast tuleb pall ootamatult läbi! 
14:23
Külastaja Oeh kommentaar
Mõlemad väravavahid tam-kalju mängus teevad kehva esitust.
14:23
Külastaja wdwd kommentaar
Mis narvas toimub? Kure on vàravale lahedal?
14:24
Külastaja Oeh kommentaar
Pajult tõmmati jalad alt ju?
14:24
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Ütleks, et hetkel ei ole kumbki väravale väga lähedal. Kuressaare võimalused seni vaid suluseisust tekkinud; Transil veidi paremini selles valdkonnas, aga soovida jätab lahendamine. 0:0 on praegu täiesti aus ja loogiline tulemus. Aga Kuressaare üritab üha rohkem.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Zelentsovi nurgalöök ebaõnnestus, lennates meestesummast kõrgelt üle.
14:25
Külastaja Oeh kommentaar
Sairinen hakkas juba puterdama ja mõtleb ei tea mis valemit välja. Võtab hinge kinni.
14:26
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Hoiatus63. minutil sai kollase kaardi Kreida, kes võttis oma karistusala lähedal veaga Aksjonovi maha.
14:26
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Värav 69. minutil lööb Vetkal seisuks 3:0! Anierile söödupunktid.
14:26
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Vahetus Kirill Nesterovi asemele Marek Kaljumäe.
14:28
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Hoiatus Mööl tegi Gandole vea ja ei pääse kaardist. 
14:28
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Vahetus 74. minutil Uljanov välja, Kapper sisse.
14:28
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Vahetus 73. minutil Oliver Rass sisse, Lipp välja.
14:29
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Kams lõi karistuslöögi müüri, kus palliga näkku saanud Zelentsov sai haiget. Jätkulöögi kõmmutas Järvelaid kaugelt latti.
14:29
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Värav Tehtud! TARMO NEEMELO! SÄRK SELJAST JA RAHVASSE! 
14:30
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Golovljov proovib ja nüüd on ohtlik, aga kaitsjad jäävad ette!
14:30
Rasmus Voolaid: Neemelo värava puhul söötjaks Frolov.
14:30
Külastaja Oeh kommentaar
Nihhuja, kuidas Pechter värava taha maandus karistuslöögi järgses momendis.
14:31
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) HoiatusGussev sai karistusalas teesklemise eest 68. minutil kollase kaardi.
14:31
Külastaja wdwd kommentaar
Milline karjààri lòpetamine Neemelo poolt, milline tähistus!
14:31
Külastaja Goal kommentaar
Kas vetkal premium liiga noorimaks varavaloojaks ei saa sellega?
14:31
Külastaja Oeh kommentaar
Pechteri käsi päästis ja peale seda lendas värava taha.
14:32
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO)Vahetus  Vahetus69. minutil Flora topeltvahetus: Kreida välja, Vassiljev sisse. Alliku välja, Liivak sisse.
14:32
Külastaja Aadu kommentaar
Kas Neemelol kollast all mitte polnud või sain valesti aru?
14:32
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Vahetus 78. minutil Paju välja, Järviste sisse.
14:32
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Peaks tõesti punane olema. Suhteliselt kummaline. 
14:33
Külastaja R kommentaar
Mitmes eksimus see Frischeril oli juba ?
14:33
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Vahetus 77. minutil Petrov välja ning Vaherna sisse.
14:34
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Valge on tulemas ja Neemelo minemas.
14:34
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Milline võimalus Saagil, aga ei suuda palli võrku lüüa..
14:34
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Hoiatus 79. minutil saab keegi Kuressaare meestest kollase. Jäi selgusetuks, kellele.
14:34
Külastaja Tank. kommentaar
Kui kures jääb viik siis Kalev ja Kure võrdsetel punktidel ja üleminekule ikka Kalev?
14:34
Ivar Lepik:  Omavahelistega tõuseb Kalev Kuressaare ette. Siis on Kuressaare üleminekumängudel.
14:35
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Ja Neemelo lõpetab! Rahvas on püsti ja aplaus on võimas. 
14:35
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Vahetus69. minutist jäi märkamata Maardu vahetus: Antanavicius välja, Uwaegbulam sisse.
14:35
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Värav 2:3 Kapper!!!
14:35
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Vahetus 80. Märten Opp sisse, Komissarov välja.
14:35
Külastaja realist kommentaar
Selle Neemelo vs Dudarev olukorras kohtunik äkki tühistas siis kaardi vms ...
14:35
Külastaja ee kommentaar
Esimene kollane on Neemelolt ära võetud liidu kodulehelt
14:36
Siim Pulst: (NÕM - TAM) 82. minutil Slaštšjovi kõrge tsenderdus tagumise posti juurde, kust Kapper saadab maapõrkega palli värava lakke!
14:37
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Üks Kuressaare fännidest peaks fraasi "Päriselt ka või?" ära patenteerima. Ei olda rahul kohtuniku otsustega. 
14:37
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Vassiljev tulistas madalalt 18 meetrilt, Kassjantšuk püüdis.
14:37
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Toom päästab! Tsenderdus tuli ohtlikult kõigist läbi ja värava suunas. 
14:38
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV)Hoiatus Kase võttis Gando veaga maha. 
14:38
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Vaherna sai proovida, aga otse Paplavskisele sülle.
14:38
Külastaja Oeh kommentaar
Tammeka täna väärib ka seda võitu!!! Hoidke nüüd poisid!!!
14:39
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Sorga ja Sinjavski said kahekesi kontrasse joosta, kuid mängisid olukorra selgelt üle ja hakkasid veel teineteisele ebavajalikke sööte lükkama, lõpuks tulistas Sinjavski vastu ristlatti.
14:39
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Hoiatus 83. minutil sai Kuressaarelt veel keegi kollase.
14:39
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO)Värav  Vassiljev lõi 76. minutil 8:0 Florale!
14:39
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Kalju nüüd surub, et oma alistamatuse seeriat kaitsta ja hõbedat püüda. Viis minutit armuaega.
14:39
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Värav  TRANS! 84. minutil 1:0! Saliste tsenderdab ja Golovljov peaga viiekasti joonel!
14:40
Külastaja asd123 kommentaar
Kui Tammeka võidu kätte saab, siis on väga emotsionaalne viimane voor. Kalašnikovs võiks ka midagi Narvast kätte saada, samas pigem tahaks otse liigasse jäämas näha Kalevit kui Kuressaaret.
14:40
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Vahetus 86. minutil Koskor välja, Okoye sisse.
14:40
Külastaja Rookie kommentaar
Kumb oleks Pärnule üleminekuks meeldivam vastane. Kalev või Kure?
14:41
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Värav Ja 77. minutil Liivak 9:0! Herol andis kaks väravasöötu järjest.
14:41
Ivar Lepik: Hetkel ilmselt Kuressaare, sest nad ei ole mänguliselt kuigi head olnud. Teoorias sobiks Kalevi noored Vapruse noortega paremini madistama, aga Kalev on viimastel nädalatel hästi mänginud. Näen, et Kuressaare vastu on rohkem võimalusi, aga väga-väga raske saab ikka olema.
14:42
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Vahetus 85. minutil teeb Tulevik oma viimase vahetuse. Da-Costa välja, Org sisse.
14:43
Külastaja R. kommentaar
Paidel peaks igamäng olema kellegi viimane, et mehed mängiks täiega. Kus enne sellised mängud olid..
14:43
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Reimaa murdis kasti, pääses ka löögile, aga jäi natukene jõudu väheks.
14:44
Siim Pulst: (NÕM - TAM) Värava alt värava alla andmine käib, võimalusi on mõlemil, aga mänguaeg tiksub täis. 3 lisaminutit.
14:44
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Kuressaare on nüüd surve peale saanud, aga aeg tiksub armutult.
14:44
Markus Jõgi: (TKAL - TUL) Vaherna sai kaugelt proovida, aga Paplavkisele see probleeme ei valmista.
14:44
Rasmus Voolaid:  (PAI - LEV) Paides neli üleminutit.
14:44
Külastaja Oeh kommentaar
MIDA?????? Sedasi tehti blokki praegu Kapperile!!!!!
14:45
Külastaja Jeekim kommentaar
Vektali vanus 15 aastat 261 päeva. Tiismaa oli 15 aastat 334 päeva vana oma värava löömiise ajal.
14:45
Külastaja kohila poiss kommentaar
kas martin vetkal saab noorimaks väravalööjaks premium liigas?
14:45
Külastaja Agoo kommentaar
Vetkal noorim väravalööja liiga ajaloos?
14:45
Külastaja Kohtunik kommentaar
39.minutil sai värvatähistamisel kollase kaardi frolov maski kandmise eest. See et Neemelo sealt sai oli siinse laivi tegija ekslik arusaam.
14:46
Külastaja Jahm kommentaar
Tammeka peab nüüd võitma kindlasti
14:46
Külastaja Oeh kommentaar
Kure ma arvan. Kalev on tegelikult hea mänguga ja neil väga tehnilisi mängijaid, kes Pärnule võivad korralikult peavalu moodustada. Kure pigem see klubi, kellel peab ilm, meeleolu ja kõik klappima, et nende mäng õnnestuks, samas Kalevil võivad paar meest mängu ära otsustada.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Kamsi nurgalöögist lõi Nurmela peaga latti! Lisaks üheksale väravale on Flora täna kolm korda latti tabanud.
14:46
Külastaja Jahm kommentaar
Samas kena hooaja lõpp. Paidelt, ehk ka Kaljult võit.
14:46
Ivar Lepik: (KUR - TRA) 90 minutit täis. Lisa käib. Kuressaare seis on s*tt! Kaks lisamängu on nüüd juba üpris kindlad.
14:46
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Paide hoiab palli suurepäraselt väljaku nurgas ja Levadia ei saa rünnata. 
14:46
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Värav Kamsi tsenderdusest lõi Sorga lähedalt jalaga 10:0 Florale! 84. minutil.
14:47
Siim Pulst:  (NÕM - TAM) Läbi! Tammeka 3, Kalju 2! Tammeka lõpetas 11 aastat kestnud võidupõua omavahelistes mängudes Kaljuga. Meest sõnast Sten Reinkort, kes just seda täna teha lubas, ja kahe väravaga ka tegi.
14:47
Külastaja to Kohtunik kommentaar
Frolov ei saanud kollast, ning Neemelole anti 58.minutil vea eest Dudarevile kollane, etv pildi järgi
14:48
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Jaagumets pääses karistusalas löögile, kuid lõi kõveralt.
14:48
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) Vaherna proovis veel kaugelt, üsna korralik sooritus, aga Paplavskis püüab.
14:48
Külastaja Jahm kommentaar
OLEMAAAS!!!!! TAMMEKA!!!
14:49
Külastaja asd123 kommentaar
Kas parimate vanameistrite all polnud mitte öeldud, et Kams on sel hooajal statistika osas tagasi andnud? Peaks ehk üle vaatama...
14:49
Rasmus Voolaid: (PAI - LEV) Paides lõpuvile ja Tarmo Neemelo lahkub võiduga! 
14:49
Ivar Lepik: (KUR - TRA) Kõik! Trans võtab 1:0 võidu ja Kuressaaret ootavad üleminekumängud!
14:49
Ivar Lepik:  Mina tänan, järgmise korrani!
14:50
Markus Jõgi:  (TKAL - TUL) LÄBI! Kalev võttis 3:0 võidu ning kindlustasid sellega 8. koha ja pääsevad üleminekumängudest. 
14:51
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Värav Liivak lööb mõnelt meetrilt 88. minutil 11:0 Florale! Söödu andis Sorga.
14:51
Külastaja ee kommentaar
Maardu läheb ikka ilusa saunaga esiliigasse tagasi
14:54
Kristjan Remmelkoor: (MAR - FLO) Värav90+1. minutil lööb Nurmela 12:0 Florale! Kamsi nurgalöögist tabas Kuusk peaga latti, pall põrkas Liivakule, kes lükkas selle edasi Nurmelale, kes vormistas värava.
14:54
Külastaja Jeekim kommentaar
Floral oli vaja ikka Levadia käest hooaja suurima võit ära võtta. 8-0 maardu ja Levadia vahel märtsis
14:54
Kristjan Remmelkoor:  (MAR - FLO) Kõlas lõpuvile ja Flora sai 12:0 võidu!
15:00
Kristjan Remmelkoor:  Aivar Pohlak andis Gert Kamsile meistrikarika üle, Kams tõstis selle taevasse!
15:01
Kristjan Remmelkoor:  Head päeva jätku!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!