Kasper Elissaar: Algkoosseisude juures on kõnekad meeste nimede taga olevad koduklubid. Holland tuleb täna väga tugevalt peale!
Kasper Elissaar: Natuke lõbusamat juttu ka.

Kasper Elissaar: Kui täna on Amsterdamis olnud võrdlemisi tuuline, siis staadionikatlas on tingimused väga mõnusad. Katus, mis eile treeningu ajal oli suletud, on täna lahti ka tehtud.
21:21
Külastaja Pikk kommentaar
,,Ja vahetusest tuleb sisse Pikk,,.
21:21
Kasper Elissaar: Kusjuures ennist pressikeskuses küsisid kohalikud, et milline on tõenäosus, et Artur Pikk vahetusest sekkub. Ütlesime, et me loodame, et ta tuleb.
21:25
Kasper Elissaar: Mis enne staadioni ümber toimus? Vaata ja kuula.

21:28
Külastaja Eesti kommentaar
Kui palju Eesti fänne kohal?
21:29
Kasper Elissaar: Täpset arvu ei tea, aga kolmekohaline arv, tundub.
21:32
Kasper Elissaar: Meeskonnad on soojendused lõpetanud. Puhkpilliorkester on nüüd nende asemel väljakul!
21:39
21:39
Kasper Elissaar: Meeskonnad on väljakul!
21:40
Kasper Elissaar: Sellele eelnes:

21:40
Mida kohalikud tahavad Artur Pikast? Kas plaanitakse ta Hollandisse jâtta peale kohtumist või ?!?
Külastaja Lepo kommentaar
Külastaja Pikk, saan aru, et vihkad Eesti koondist ja meie jalgpalli!? Õige fänn usub omadesse!
21:47
Kasper Elissaar: Internet teeb vist trikke, aga pall pandi mängu, kui kell täpselt 21.45 täis tiksus!
21:47
Olen realist :) Võibolla tuleb 2:2 nagu ennemuiste :)
21:47
Kasper Elissaar: Holland alustas väga kõrge ja agressiivse pressinguga.
21:50
Külastaja Kribenski kommentaar
Mis ajast Johan Cruffi nimeline on staadion?
21:51
Kasper Elissaar: Värav Holland läheb juba kuuendal minutil juhtima! Kapten ise!
21:53
Külastaja 15koef kommentaar
Tundub, et tänane õhtu läheb päris koledaks ära...
21:53
Külastaja Njaa kommentaar
Kõik algas sellest, et Zenjov ei katnud oma mängijat paremal äärel. See tõttu jõudis pall vasakule.
21:53
Kasper Elissaar: Wijnaldum jäi Tamme ja Teniste vahele piisavalt vabaks, et paremalt tulnud tsenderdus peaga nurka ära lükata. Tähistades näitasid Wijnaldum ja Frenkie de Jong oma nahavärvile. Ehk siis rassismiteema on ka täna üleval.
21:54
Külastaja Tere talv kommentaar
Naljavennad seal platsil ju ? Tsenderdusest värav kuigi pidime ju neid peatama minema :D tyybid sörgivad lihtsalt platsil. Häbiväärne.
21:54
Külastaja Mida kuradit kommentaar
Mis siin väljakul toimub?!!!?! Lihtsaid soote ei suudeta teha 2m pealt ja üksi ei suudeta palli omaks votta. davai noh nii on küll võimalik põõsas ja rünnata nagu voolaid mainis
21:55
Kristjan Jaak Kangur: Vastuseks enne väravat esitatud küsimusele: ametlikult sai staadioni 2016. aastal meie seast lahkunud Johan Cruyffi nime kaks aastat hiljem, 2018. aasta kevadel ehk Cruyffi 71. sünniaastapäeval.
21:56
Külastaja Rallikas kommentaar
Kamoon Kostja ja Eesti. Sirgjoonelisemalt palun. Kui saame palliga vastase kasti juurde, siis keerame otsa ringi ja toome palli tagasi oma kasti.
21:56
Külastaja Kuup kommentaar
Ma tõesti loodan tæna, et tuleb pakk. See on ainus viis, kuidas ap’d panna oma otsuseid ümer mõtestama
21:56
Kasper Elissaar: Mäng on totaalselt Hollandi käes. Totaalse jalgpalli õhtu on meil täna.
21:58
Külastaja Siim kommentaar
Keegi teab miks Aavo Sarap enam mänge ei kommenteeri?
21:58
Kasper Elissaar: Zenjovilt 13. minutil pealelöök ja nurgalöök Eestile.
21:58
Kristjan Jaak Kangur: Kommenteerib, aga ühes teises kanalis. Igapäevatööd peaks ta endiselt Soomes tegema.
21:58
Külastaja hg kommentaar
eesti vastrünnak lõppeb 3 järjestikuse tagasisööduga. saan aru kui 88 minut ja vaja hingamispausi aga mängu 8 minutil mitte panna kiirrünnakul palli kasti?? kas eesti kavatseb läbi 11 hollandlase positsioonirünnakuga värava lüüa? iga rünnak tuleb panna pall kasti, isegi kui sorga seal üksinda. hollandil muidu ohtu pole
21:59
Kasper Elissaar: Kostja korner oli päris mõnusat terav, aga vastu tuli hoopis ohtlik kontra.
22:00
Kasper Elissaar: Hollandlaste kontra puhul päästis meid halvimast Karol Mets, kes vastase ära surus.
22:01
Külastaja Reet kommentaar
Sarap teeb K12's Serie A kommentaare. Jätkuvalt väga hästi.
22:01
Kasper Elissaar: Wijnaldum otsis juba teist, aga sedapuhku püüdis Lepmets värava keskele tulnud löögi.
22:02
Mitu palli Ainsalu juba hollandlastele andnud on?
22:02
Kasper Elissaar: Zenjov pööras liiga aeglaselt ja kaotas palli, debütant Stengs sai löögile, aga Lepmets tõi välja!
22:03
Külastaja Ttt kommentaar
Mets on igati tasemel
22:03
Kasper Elissaar: VäravAga nüüd virutab Nathan Ake korneri järel 2:0. Oi jah.
22:03
Lepmets saab jälle särada õnneks. 😀
22:04
Kasper Elissaar: Löök tuli latipõrkest. Lepmets ei liigutanud ka.
22:05
Paneme ikka edaspidi Matvei pulti, tundub etem variant pikas perspektiivis
22:05
Kuidas laseme nii lihtsalt lüüa, ei näe kuhu pall maandub või ei näe või mis viga on
22:05
Külastaja asd123 kommentaar
Sorga on praegu Klavani järel Eesti kõige populaarsem jalgpallur. Instagrami kommentaarid on piltlikult öeldes come to Fenerbachet täis.
22:05
Kasper Elissaar: Ainsalu kattis Ake'i, aga hoidis terve aja kaks meetrit distantsi. Koolipoisi praak.
22:05
Kasper Elissaar: Depay proovib ka nüüd veel, aga Lepmets vahel.
22:06
Kasper Elissaar: Ikka ja jälle oleme TÄIESTI saamatud tsenderduste kaitsmisel.
22:07
Kasper Elissaar: 22. minutil elas publik kaasa paberlennuki lendamisele.
22:09
22:09
Kristjan Jaak Kangur: Ütlen siin vahepeal ise uudise ära, vältimaks suurt hulka kommentaare samal teemal - jah, Tottenham lasi Mauricio Pochettino lahti.
22:09
Saun läheb kuumaks.
22:09
Teine mäng jutti toodab Ainsalu ainult praaki. Mitu korda Hollandlased rünnakule läinud Ainsalu pealt täna.
22:09
Külastaja Martin kommentaar
Ei taha midagi halvasti öelda aga siit tuleb korralik saun.
22:09
Kas just koondis ei treeninud tsenderdusete kaitsmist enne mängu kuskil treeningul? 😀
22:10
Lepmets koondise parim see aasta kindlasti! Ainuke kes endast alati parima annab
22:10
Hollandlased võtavad eestlastelt palli ära nagu lapselt kommi. Meil on pikk maa minna, kui on tahtmist EM-ile jõuda.
22:10
Külastaja R. kommentaar
Sorga't tahaks näha küll nüüd jaanuari aknas välismaale minema.
22:10
Külastaja Null kommentaar
Tsenserdust andvale mehele kummaski olukorras keegi peale ei lähe siis pole ime kui need nii täpselt lastakse.
22:10
Kasper Elissaar: Eesti mängis audi hästi, kui Teniste leidis Zenjovi, kes pikendas, aga lööki siiski ei tulnud. Ja kohe tuli taas kontra vastu.
22:12
Kasper Elissaar: Nüüd kasutas Eesti hästi oma paremat äärt, aga pealelöögi sooritanud Teniste oli suluseisus.
22:12
eesti ainsad täpsed söödud on seni olnud tagasisöödud, mida on rõvedalt palju. iga kord kui lased hollandi tsenderdajal ilma presssita palli kasti panna tuleb värav. teretulemast tänapäeva jalgpalli.
22:12
Kasper Elissaar: Mängus on elemente, mis tunduvad kasvõi hetkeks lubavad, aga praaki on selgelt palju rohkem.
22:13
Kasper Elissaar: Holland on kaitses natuke laisaks muutunud, mis on meie jaoks hea uudis.
22:14
Kasper Elissaar: Promeselt 29. minutil hea tsenderdus, aga Luuk de Jongi pealöök jäi Lepmetsa saagiks.
22:14
Kasper Elissaar: Antonovilt 30. minutil kasti tagant katse, aga üle. Tuleb julgemalt Hollandi pakutavaid võimalusi ära kasutada!
22:15
Kasper Elissaar: Kostjalt imeline läbisööt Zenjovile, aga Zenjov kukub maha ja jääb lamama.
22:16
Kasper Elissaar: Liivak ja Puri läksid sooja tegema. Zenjov on samal ajal püsti saanud.
22:16
Külastaja Njaaaa kommentaar
Kuidas kurat iga meie löök alati mingi plönn on mille suund on alati väravavaht?
22:16
Külastaja Andrei kommentaar
Meeskond kes kaua mõtleb ja ei julge mängida.EI TEA MIDA NEILE vOOLAID RÄÄGIB,Kõik mängud tema all,on ühte moodi.Nii nõrka Eesti meeskonda pole ammu näinud.
22:18
Külastaja Jaak kommentaar
Tuleb hg’ga nõustuda. Täpselt sama oli ka saksamaa vastu, kus esimene mõte oli tagasisööt
22:18
Kallaste hästi tööd teeb täna!
22:19
Kasper Elissaar: Nüüd vajus kaitse sügavale kasti, poolkaitse oli kasti ees ja Wijnaldum kasti joonel täiesti vaba. Õnneks löök läks mööda.
22:20
Hahaa. Olen ma ainuke kes kuulis Antonovi palli auti laskmise järel kaunid vene keelsed sõnad “bljat” ja “suka”?
22:20
Külastaja ... kommentaar
Kui mehed samad, siis üleöö muutust ei too. Veidi siiski parem kui Reimi meeskond.
22:21
Kasper Elissaar: OSSA! Eesti hakkas jalgpalli mängima ja see päädis 36. minutil Erik Sorga üliohtliku pealelöögiga! Napilt parema posti kõrvalt mööda.
22:21
Kasper Elissaar: Kohalik publik lasi selle peale Mehhiko laine käima. Neile ei meeldi, mida praegu näevad.
22:22
Ärge ulguge, Reimiga me aint parkisime, siin vähemalt proovime lüü ja rünnata, so minu arust Voolaid pole küll olnud hea, aga ka mitte nii halb kui Reim.... ma arvan eesti vajab välismaalast peatreeneriks.
22:22
Korralik knuckleball Sorgalt
22:22
Sorga, molodec
22:22
Kasper Elissaar: Eesti tahab natuke liiga peenelt teha rünnakul. Julgemalt ja kiiremalt võiks löögile minna.
22:22
Külastaja dn kommentaar
hõbepall oleks tulnud sorgale...
22:22
Külastaja njaaaaa kommentaar
Üks positiivne asi meil siiski on. Juba mõnda aega olen tundnud sellist tunnet, et SELLEST SORGAST SAAB ASJA!
22:23
Külastaja Eriku maagia kommentaar
erik sorga eristub taiesti teistest mängijatest täna-energline, palliga kiire, otsustusvõimeline. Loodan, et mehest saab asja, kuna praegu on teda vga kihvt vaadata
22:24
Sorga võib küll 2 Bundesliga või Seria B lepingu saada.
22:24
Kasper Elissaar: 39. minutil proovib Sorga veel kaugelt, aga Cillessen püüab! Holland lubab meil mängida ja me mängime. Seda on tore vaadata.
22:24
Külastaja Asd kommentaar
Miks kostja enam yldse peale lyya ei taha?
22:27
Kasper Elissaar: Kostja otsis nüüd Zenjovi läbisööduga, aga hollandlased lugesid ära.
22:29
kaugelt peale uhada on mõttetu ju
22:30
Kasper Elissaar: Üks üleminut avapoolajale.
22:31
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Hollandi 2:0 eduseisuga!
22:32
Kasper Elissaar: Holland alustas marulise survega, sai võrdlemisi kiiresti kaks väravat ja seejärel võeti käik välja. Eesti on võõrustajate ükskõiksuse hästi ära kasutanud, palliga julgelt toimetama hakanud ning ka löökideni jõudnud.
22:33
Kasper Elissaar: Kui vaid sellest tsenderduste kaitsmise taagast ka kuidagi lahti saaks.

22:38
Kasper Elissaar: Hollandi ajakirjanik, kellele enne mängu ütlesin, et tasub Sorgat jälgida, tuli praegu mööda: "Kuule, Sorga - väga hea mängija ju!"
22:43
Otsige Twitterist "sorga" ja tõlkige endale arusaadavasse keelde. Hollandlased tagivad isuga oma lemmikklubisid.
22:43
momentum on praegu meie, mis muidugi ei kahanda hollandi meisterlikkust
22:44
Tänu Sorgale meil nii palju võimalusi ongi tekkinud. Tuleb madalale ning ehitab mängu üles.
22:44
Külastaja Pär kommentaar
Meeletu enesekindlus Sorgal, kui Eesti mängu on kole vaadata, siis keskenduda aind Sorgale ja silm puhkab
22:44
Mäng on selline praegu, et siit võiks täna värava lüüa. Niipalju Holland meil mängida laseb.
22:44
Külastaja Lalala kommentaar
Sprga on tüpaažilt Kinki meenutav kutt.. nahaalne, hea tehnika ja löögiga ja tahab alati võita. Heas mõttes egoistlik vend.. üldiselt surutakse sellised vennad 16-17a alla ja nad lõpetavad kõrgemal tasemel mängimise
22:44
Külastaja tix kommentaar
Kallaste on väga positiivselt täna üllatanud!Sama moodi edasi!
22:45
Külastaja hg to Eesti kommentaar
aga mis sa arvad milline see voolaiu meeskond peale 2aastat on? kas parem kui reim voi kaugemal soos? reim alustas ka ründavalt.
22:45
Külastaja Võhlaja kommentaar
Tegelikult pärast 0:2 väravat sai Eesti mängu sisse. Mulle täitsa meeldis Eesti mäng. Lükati süütu jms. Paar tähelepanekut. 1) Ainsalu jookseb tihti ummikusse ja selle asemel, et pall äärele viia, annab ta selle 3m kaugusele Kostjale, kes jääb kohe surve alla. Samuti teeb Ainsalu tihti esimese puute oma värava poole, mis tõmbab meie mänguehitamisel hoogu maha. 2) Sorga jookseb hästi. Zenjov juba vanaks jäänud ja ei jookse enam nagu 2010. aastal Itaalia vastu, aga Sorgale võiks sinna siini taha otsida küll jooksu peale. Eriti kui vastastel seda suurt koljatit seal kaitses pole. Sorga esimene löök läks mööda, teine keskele. Ehk kolmas läheb juba nurka?
22:45
Sorga on vaieldamatult Eesti hetke parim mängija. Kui Jürgens ka samamoodi jätkab ja ehk ka Šapovalov, siis usun et ründesse me mõned teravamad kutid lähima 5aasta jooksul saame
22:45
Küsigu Rüütli käest kuidas ehitada jõulist meeskonda mis on otsustusvõmeline.Sorga,Mets tublid.
22:46
Kasper Elissaar: Meeskonnad on tagasi väljakul. Vahetusi tundub, et praegu ei ole.
22:46
Kasper Elissaar: TEINE POOLAEG!
22:47
Kasper Elissaar:  VahetusIkkagi oli vahetus: Depay välja ja debütant Boadu sisse.
22:49
Külastaja tunt kommentaar
wtf mida kallaste täna söönud on :D
22:50
Kasper Elissaar: Kallaste on lihtsalt kõva mees! Näiteks Ukrainast tullest oli mees isegi vastu ööd hotelli jõusaalis Priit Lehismetsaga rassimas, kuigi järgmisel päeval tuli kella viiest ärgata.
22:51
Kasper Elissaar: Holland on nüüd Eesti pallivaldamise järel paar korda ohtlikult nõelanud, aga esimesel korral läks löök Lepmetsale ja teisel korral tsenderdus ohtlikult värava eest läbi.
22:51
Kallaste leidis Jamie Vardy dieedi üles.
22:51
Hollandis veerand tribüüni tühi?
22:51
Kasper Elissaar: 50. minutil keerutas Zenjov vasakuga, aga tagumisest ristnurgast mööda.
22:52
Kasper Elissaar: Pigem ei ole. Vaheajal oli rahvas toas lihtsalt.
22:52
Külastaja Artur kommentaar
Mis see Priit Lehismets seal Ukrainas tegi ?
22:53
Kasper Elissaar: Priit Lehismets on koondise taustajõudude osa.
22:54
Mis ajast, väga huvitav, vend ikka BC Kalev / Cramos olnud aastaid
22:54
Kasper Elissaar: Üks ei välista teist. Alates Voolaidi ajastust on Lehismets koondise osa.
22:55
Ainsalu välja ning Kreida/Käit sisse.
22:55
Külastaja hmm kommentaar
Lepmetsal peaaegu sama palju tööd kui väravavahi treeningutel.
22:56
Kristjan Jaak Kangur: Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee
22:57
Kasper Elissaar: Kostja tegi 55. minutil oma klassikalise, aga 35 meetri pealt läks löök üle värava.
22:57
Millal viimati Eesti penalti sai kellegi vastu?
22:57
Külastaja To asd123 kommentaar
Sorga jah nii twitteris kui instagramis ikka sensatsioon.. seda on pehmelt öeldes kift vaadata. Nüüd oleks vaja välismaale saada ja seal samamoodi
22:57
Mis on Ainsalu roll? Ta ainult töllerdab meie meestel ees või kui palli saab siis kaotab selle.
22:58
Kasper Elissaar: Ja Lehismets on ka varem koondise juures olnud. Näiteks praegu on ka Taavi Põder füsiona Marius Undi asemel.
23:01
Kasper Elissaar: Nikita Baranov on sisse tulemas ...
23:01
Kristjan Jaak Kangur: Penalti saime viimati umbes-täpselt kaks aastat tagasi, 2017. aasta novembris võõrsil maavõistluses Malta vastu. Mošnikov lõi ära.
23:01
Kasper Elissaar: Vahetus60. minutil tuleb Taijo Teniste kergelt longates ära ja Baranov tema asemel sisse.
23:01
Vahetusi vaja.
23:01
Külastaja Köhler kommentaar
Ainsalu on keskpoolik, kes suudab anda kiiret ja täpset söötu edasi, tõenäoliselt Parim Premium Liigas . Kui Voolaid on ta siia valinud ju ta siis näeb temas pointi .
Külastaja Lala kommentaar
Ainsalu nähtamatu vend koondises siiani kõik mängud, kui siis jääb silma eksimustega.. floras nagu miskit saab aru , aga suure taseme jaoks pole valmis
23:04
Kasper Elissaar: Wijnaldum täiesti üksinda kastis korneri järel, aga enne tehti viga.
23:04
Kasper Elissaar: VahetusLuuk de Jong puhkama ja Wout Weghorst sisse 63. minutil.
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Kiire kõrvalepõige: teises sama grupi mängus on Saksamaa pööranud 0:1 kaotusseisu põhjaiirlaste vastu juba 4:1 eduks. See tähendab, et Hollandi motivatsioon võiks teoorias veidi langeda, kuna Saksamaa kindlustab võiduga alagrupi esikoha sõltumata selle mängu tulemusest. Praktikas muidugi see uudis ilmselt enne lõpuvilet platsile ei jõua.
23:05
liivak võiks ka zenjovi asemel tulla juba j
23:05
Mis mōte nendel lahtimängudel on?! Mitmes kord juba pannakse kaera
23:05
Külastaja Liivak IN plz kommentaar
Ma oleks Ainsalu asemel Liivaku sisse pannud, arvestades kui supper esituse ta Saksamaa vastu tegi. Äärmisel juhul oleks poolajal toonud. Hetkel 60. minut ja jätkuvalt teda ei ole. Tal ju kiired jalad ja mõelda kui palju kaitsetööd ta jõudis Saksa vastu teha, võttis mitmel korral sööte vahelt ja palle tippmeeste jalge pealt ära ja jooksis kiiresse.
23:05
Kamsil ka mingid vigastused, et baranov tuli mängu?
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Kams tegi eelmisel nädalal Ukraina vastu puusale liiga, mistõttu ta tolles mängus ka esimese poolaja järel välja võeti.
23:06
arvata võib et meitel kops koos, meistriliigas selline tempo pole
23:06
sa tahad panna Liivaku katsvaks poolkaitsjaks?????
23:06
Kasper Elissaar: Kostja koolitas natuke de Jongi, mis ajas viimase vihale ja vanameister sai kohe tagasi.
23:07
Kasper Elissaar:  Värav66. minutil laseb Karol Mets end täis, kaotab palli, lööb juba käega ja Wijnaldum vormistab kerge vaevaga 3:0.
23:10
Liiga palju hakkasid keskkaitsjad ise tegema. Holland ei ole nii loll sats, et sellist asja mitte läbi lugeda.
Külastaja oeh kommentaar
kahtlustan, et Mets ei saa kunagi nii heaks mängijaks, nagu ta enda peas juba on.
23:10
Mets oli seni parim mees, aga nüüd unustas ära, kus väljaku otsas ta on
23:13
See enda klubidele "vihjete" andmine tundub olevat Hollandi fännikultuuri osa, eelmine kord tehti midagi teolist. Lugesin kokku, senise mängu jooksul on teda soovitatud neli korda Feyenoordile ja üks kord Rotterdami Spartale, Groningenile, Go Ahead Eaglesile ja Emmenile.
23:13
Külastaja fff kommentaar
Kus on meie vahetused??? Nagu Reim, kes tegi 10min enne lõppu vahetusi. Meie mehed juba poolajaga kopsud kokku jooksnud arvestades meie taset, miks oodata? Mida see annab?
23:13
metsa jura ikka sellest, et eesti taktika näeb ette enda väravast 20 meetri kaugusel söötudega taganemist kuni siis enam võimalusi pole, kas kaotada pall või panna pikaga. palun instati kokkuvõtet, mitu % eesti söötudest tehti 25m peal enda väravast. pakuks 75%.