Reede, 22. november 2019
12:54
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Peagi algab Premium liiga otsustav üleminekumäng, kus kohtuvad Kuressaare ja Pärnu Vaprus. Pärnakatel on vaja tagasi mängida kolmeväravaline (1:4) kaotusseis.
13:02
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on platsil ja kohe läheb käima. Ilm on Kuressaarele traditsiooniline ehk tuuline.
13:02
Rasmus Voolaid: Läksime!
13:05
Rasmus Voolaid: Kuressaare on eelmise mänguga võrreldes teinud ühe muudatuse - mängukeelu tõttu tolle vahele jätnud Elari Valmas on Oliver Rassi asemel poolkaitses. Vaprus on vahetanud väravavahti ehk seal on nüüd Hendrik Vainu, keskkaitses on Magnus Villota asemel Taavi Kitsel.
13:09
Rasmus Voolaid: Tuul puhub esimesel poolajal konkreetselt Kuressaarele tagant, aga mängu on uljamalt alustanud Vaprus. Neil on ka selgelt rohkem väravat vaja.
13:14
Rasmus Voolaid: Kristen Saarts oli väga lähedal, aga ei ulatanud korralikult ja Karofeld suutis joone peal palli teekonna lõpetada! Paabut pääses kaitsjate eest paremal äärel jooksu, aga Pajunurm sai jala vahele ja see suutis piisavalt Saartsi segada.
13:20
Rasmus Voolaid: Praegu oli elav näide tugevast tuulest - vasakult äärel pani Kuressaare pika audi kasti, aga selleks ajaks kui ta meesteni jõudis oli tuul selle juba üle otsajoone puhunud.
13:21
Rasmus Voolaid: Mäng on päris lahtiseks muutunud ja ohtlike olukordi pole küll nii palju, aga pall liigub kiirelt ühe karistusala juurest teise kanti.
13:22
Rasmus Voolaid: Tiismaa oli üks-ühele pääsemas, aga Saar suutis tema tempot natuke pidurdada ja Karofeld jõudis karistusalast välja joosta.
13:24
Rasmus Voolaid: PENALTI KURESSAARELE! Väga rumal käitumine Grahvilt, kes seisvale Sander Lahele jalgadesse läks.
13:25
Rasmus Voolaid: Värav 23. Märten Pajunurm paigutas palli parema posti kõrvale! Vainu hüppas teisele poole.
13:27
Rasmus Voolaid: Ja nüüd on Pärnul juba nelja vaja. Peaks vist küll tehtud olema?
13:27
Külastaja Godo kommentaar
Miks ülekandes ei ole Agg skoori? Kas "superülekande" tegija pole selleks võimeline seda näitama?
13:27
Kas Tohveri brigaadi ootab ees mingi Euroopa Liiga mäng tuleval nãdalal? Pohlak ülekande alguses midagi sogas eesootavast rahvusvahelisest mängust kohtunikel ...
13:28
Rasmus Voolaid: Hoiatus 26. Silver Alex Kelderile kollane.
13:28
Külastaja näpukas kommentaar
Karofeld ei hüpanud Kure pendla ajal kuhugi
13:32
Rasmus Voolaid: Tohveri brigaadi kohta avalikku infot veel ei ole, aga see kõlab reaalselt küll. UEFA avaldab määramised paar päeva enne mänge ehk varsti saame teada.
13:33
Rasmus Voolaid: Samal ajal on Rakveres Pärnu JK Tarva vastu 2:0 peal ehk kokkuvõttes 5:2. Vägagi tundub, et järgmisel aastal on Esiliigas Pärnu derbi!
13:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus 33. Elari Valmas sai korduvate pisivigade eest kollase kaardi.
13:37
Rasmus Voolaid: Kelder pääses päris hästi kastist löögile, aga natuke tagapostist mööda.
13:38
Külastaja Mjk kommentaar
Pärnu tripel, kui Vändra ka sisse arvata
13:38
Rasmus Voolaid: Just, Tartu (Welco, Tammeka U21 ja Elva) asemel on järgmisel aastal Pärnust kolm klubi Esiliigas.
13:38
Rasmus Voolaid: Miil pani Paabutile käed selga ja päris hea koha pealt karistuslöök. Keskelt ja umbes 20 meetrit.
13:39
Rasmus Voolaid: Vihmoja löök oli päris õnnetu, meetri kõrguselt müüri.
13:41
Külastaja ? kommentaar
Kas Pajunurm lõi omaväravasse penaltit, et Karofeld tõrjuda üritas penaltit?
13:41
Rasmus Voolaid: Vainut mõtlesin, mõistagi. Aga tänud paranduse eest.
13:47
Rasmus Voolaid: 45 minutit on täis ja Kristo Tohver vilistas esimese poolaja lõppenuks! Kuressaare on 45 minuti kaugusel Premium liiga koha kindlustamisest.
14:02
Rasmus Voolaid: Läheb mäng edasi!
14:02
Rasmus Voolaid: Vahetus Kuressaare tegi ühe vahetuse: kollase teeninud Elari Valmas puhkama ja Rauno Tutk mängu.
14:06
Rasmus Voolaid: Hoiatus Eemaldamine 49. Üks kollasega mängija jäi platsile ning Silver Alex Kelder tegi nelja minutiga kaks viga. Duši alla!
14:09
Rasmus Voolaid: Vapruse olukord muutus täiesti võimatust lihtsalt võimatuks. Endiselt on nelja väravat vaja, aga vähemalt kümne mitte üheteistkümne mehe vastu.
14:14
Rasmus Voolaid: Tundub, et Pärnu ise ka enam väga ei taha, sest nad mängivad küll kümne mehe vastu, aga praegu olid rünnakul vähemuses 2 vs 5.
14:15
Külastaja Sambaz kommentaar
Pole mingit vahet, kas Kuressaare või Vaprus, mitte kumbki tiim ei anna PL mitte kui midagi juurde, ainsat grammi ka. Tõsiselt halb on neid meeskondasi vaadata.
14:16
Rasmus Voolaid: Värav TULEB VASTU! Vaprus viigistab tänase mängu seisu!
14:16
Rasmus Voolaid: Pool tundi ja kolme veel vaja.
14:17
Rasmus Voolaid: Tiismaa oli küll esipostis, aga tundub, et ikkagi Kriisa magas Saartsi maha ja mees sai värava eest Grahvi tsenderdusele jala vahele.
14:17
Rasmus Voolaid: Vahetus 60. Otto-Robert Lipp tuli Komissarovi asemele. Kuressaarel kaks vahetust tehtud.
14:21
Rasmus Voolaid: Vahetus Vahetas samal ajal ka Pärnu: Greger Könninge sisse ja Ander Paabut välja.
14:26
Külastaja Vask kommentaar
Nüüd võib vist juba väita, et järgmisel hooajal mängib Esiliigas 3 Pärnumaa klubi
14:26
Rasmus Voolaid: Jah, Risto Kauniste on löönud Rakveres PJK 3:0 ette.
14:30
Rasmus Voolaid: Vahetus Tundub, et enne tuli ikka Robin Limberg sisse ja alles nüüd tuli Georg Grahvi asemel platsile Greger Könninge.
14:31
Rasmus Voolaid: Värav 75. VAPRUS TEINE! Julm sudimine värava ees ja tundub, et Kristen Saarts sai oma teise kätte!
14:32
Rasmus Voolaid: Karofeld küll päästis joonel ja kaitsja oli ka olemas, aga kuidagi põlve kaudu sai Saarts palli üle joone aetud. Nüüd läheb küll põnevas! 15 minutit ja kaht väravat vaja. Nüüd on juba tehtav!
14:33
Rasmus Voolaid: Kalašnikovs reageerib ja plaanib Oliver Rassi sisse tuua.
14:35
Rasmus Voolaid: Vapruse surve on juba julm. Oi, see Kelderi punane kaart ...
14:36
Rasmus Voolaid: "Come on, kutid, tü*a küll!" kõlas kuskilt. Pakun, et Kuressaare leerist?
14:37
Rasmus Voolaid: Vahetus 81. Märten Opp välja ja Oliver Rass sisse. Kõik vahetused tehtud.
14:40
Rasmus Voolaid: Staadionil on suur pinge üleval ja isegi maskott käis kommentaatorite eest läbi ning uuris palju veel aega on?
14:42
Rasmus Voolaid: Asjad on vaikselt ikkagi Kuressaare jaoks laabumas, sest Vapruse rünnakud pole enam kuigi ohtlikud. Samas kui üks veel lambist ära tuleb, siis on ikka suur paanika. 85 sai täis.
14:47
Rasmus Voolaid: Veensalu pani korraliku löögi raami, aga Karofeld ees. See on 2:1 eduseisus alles teine korralik lõpuni viidud rünnak Pärnu poole pealt, esimene oli Vihmoja kauglöök, mille Karofeld ristnurgast ära tõi.
14:47
Rasmus Voolaid: Kolm üleminutit ja kaks väravat. Kuressaare hoiab vist ära.
14:49
Rasmus Voolaid: Veel otsitakse ja teeniti nurgalööke, aga ei. Viimane üleminut käib ja pall on Kuressaare käes.
14:50
Rasmus Voolaid: Lõpuvile! Pärnu Vaprus võidab mängu ja langeb võideldes, aga Kuressaare tagas koha Premium liigas. Vaprust ootab järgmisel aastal ees Esiliigas Pärnu derbi, sest sinna tõusis Igor Prinsi juhendatav Pärnu JK.
14:51
Rasmus Voolaid: Aitäh kõigile ja ärge veel ülekannet kinni pange, sest peagi saabuvad intervjuud.