Kolmapäev, 15. jaanuar 2020
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on Itaalia karikavõistluste kaheksandikfinaal AC Milani ja SPAL-i vahel. Georgi Tunjov on esmakordselt SPAL-i esindusmeeskonna algkoosseisus!
18:57
Külastaja Puujalg kommentaar
Super lahe uudis!
18:58
Kristjan Remmelkoor: Milani eest teeb täna debüüdi klubi värske täiendus, Taani koondise keskkaitsja Simon Kjaer.
Laupäeval Ragnar Klavani ja Cagliari vastu skoorinud Zlatan Ibrahimovic alustab täna pingilt.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tunjovi ainuke varasem mäng SPAL-i esindustiimi eest oli täpselt üks kuu tagasi - 15. detsembril, kui ta sekkus vahetusest liigamängus AS Roma vastu.
19:00
Külastaja kx kommentaar
Kjaer peaks laenul olema
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Õige jah.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Number 96 särgiga mängiv Tunjov on paberil märgitud viiese poolkaitseliini keskele.
19:02
Kristjan Remmelkoor: Pall pandi mängu!
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Milanilt juba esimesel minutil üsna ohtlik tsenderdus, aga Piatek ei küündinud pallini. Teise minuti alguses pääses Piatek karistusalast löögile, kuid lõi mööda.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Tunjov oli vasakul äärel SPAL-i eest auti viskamas ja paistab, et mängibki vasakus ääres.
19:07
No see poiss ei ole normaalne, väga kõva arengu läbi teinud suhteliselt lühikese ajaga. Ja see ikka näitaja, kui Serie A klubi annab regulaarselt võimalusi treenida ja olla põhimeeskonnaga ning lausa karikamänguks algkoosseisukoha. Kui juba Serie A klubi laseb teise Serie A klubi vastu poisi võitlusesse, siis ausalt öeldes oleksin pettunud kui A-koondise kutset ei saa. Võiks nagu lõpuks mööda vaadata sellest, et poiss noor, et peab ikka enne u21 või u19 koondist mängima. Meil hetkel peale klavani ja aegajalt peale Heina kedagi teist ei olegi, kes saaks niivõrd häid treeninguid nagu Tunjov. Muidu võetakse küll ei tea mis skandinaavia või muude riikide koondisemängijaid, kes samuti suurt platsile ei saa.
19:07
Külastaja realist kommentaar
Huvitav mitu mängu Tunjov SPAL põhimeeskonna eest kirja saab enne kui Mets mõnda tippliigasse satub ...
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Kaheksandal minutil Bennacerilt ohtlik kauglöök, lendas napilt mööda. Milan domineerib.
19:10
Külastaja v2ino kommentaar
Hea uudis on see, et Tunjovil ei tundu isegi 18-aastasena eriti kiirust olevat – tähendab, et siit kasvab üks taktikaliselt ja tehniliselt hea mängija. :)
19:12
Kristjan Remmelkoor: Kümme minutit mängitud. Täpsemalt öeldes on Tunjov täna viieses kaitseliinis vasakul "wing back".
19:13
Päris hästi mängis palli endale, pannes keha vastasele ette nii, et vastane veel põrkus tagasi kaks sammu. Tunjov lihtsalt seisis palli ja vastase vahel ning suurt midagi ei teinudki. Füüsilist poolt tundub seega ka, et juures kõvasti võrreldes kui ta läks itaaliasse.
19:13
Kristjan Remmelkoor: Tunjov praeguseks päris palju palli saanud, aga tema tsenderdus oli adressaadita.
19:14
Külastaja tibru kommentaar
tunjov fifa careeris või ultimate teamis ka on?
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Tunjov võitis Castillejo vastu õhuvõitluse. Järgnenud rünnakul jäi tema parema jalaga antud tsenderdus madalaks ja klaariti.
19:16
Külastaja Ok kommentaar
Märtsiks mees koondisesse, muidu hakka tõesti mõtlema vandenõudele koondises. Pole normaalne, et Serie A klubi mängitab teda ja laseb treenida esindusega, aga koondisesse ikka asja ei ole ja kutsutakse nagunii mehi, kes ei saa nagunii regulaarselt mängida nõrgemates liigades.
19:18
Kristjan Remmelkoor: SPAL on pikalt keskväljal rahulikult palli vallanud.
19:18
Meenutab Artur Pikka seal vasakul, ainult et kaks korda parem.
19:18
Külastaja s2 kommentaar
Narvast Serie Asse , no see on muidugi tase
19:19
Kristjan Remmelkoor:  17. minutil senise mängu parim võimalus! Castillejo pääses üks-ühele, Berisha tõrjus ja pärast tema tõrjet jõudis jaole Tunjov, kes olukorra klaaris.
19:20
Külastaja Live kommentaar
Leiab väljakult punaste putsade järgi vähemalt lihtsasti üles
19:21
Külastaja Jahm kommentaar
Minu jaoks oli üldse suur üllatus tol korral see üleminek Narvast. Kogu aeg oli kõrvus teised noored, kes nagu juttude järgi väga talendikad ja hoitakse kogu aeg silma peal jne. Siis ühtäkki tuli Tunjovi üleminek nagu välk selgest taevast.
19:21
Ega 96 number ka suht selline, mis ei jää märkamata
19:22
Külastaja Eesti on my mind kommentaar
Kui SPAL peaks langema Serie B-sse, mis ka tugev hea liiga, siis Tunjov hakkaks rohkem mänguaega saama. Paljud kõvemad vennad lahkuvad langemise järel klubist tugevamatesse klubidesse ja siis peaks Tunjovile koht vabanema. Tubli ja andekas noormees ikka.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav 20. minutil viib Piatek Milani juhtima!
19:23
Kristjan Remmelkoor: Anti lihtsalt läbisööt keskelt läbi, Piatek pääses üks-ühele ja lahendas alla nurka ära.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  VAR kontrollis üle, et suluseisu polnud.
19:23
Külastaja liver kommentaar
kus kohast live jälgite?
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Otsepilti näitab Setanta.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Ja kordus näitab, et Tunjov kattis väravaolukorras vasakul äärel suluseisu ära!
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Bennacer oli sööduandja.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Tunjovilt parema jalaga tsenderdus läks liiga pikaks.
19:26
Ise vaatan Unibet TV'st
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Dabo kauglöök ei ohustanud väravat ja lendas selgelt üle.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Milanil oli rünnakul SPAL-i kastis ja selle läheduses palju ruumi, aga Piatek ja Castillejo jäid lahendusega liiga aeglaseks ja lõpuks jõudsid SPAL-i kaitsjad löögi blokeerida.
19:29
Külastaja Rallikas kommentaar
Kohati jääb Tunjov natukene pehmeks, või te tea nagu päris täpselt kus ta olema peaks. Ilmselgelt paistab poisil närv sees olevat.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Floccari löök kasti joonelt jäi pehmeks ja Donnarumma püüdis.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Milani läbisöödu üritus lõppes Tunjovi jalgades.
19:31
Samas üks asi silma jäänud. Tunjov võrreldes tiimikaaslastest kõvasti passiivsem. Nii ründesse liikudes kui ka siis, kui peaks veits kiiremini pressi tegema või kaitsesse jooksma. Sörgib nagu kogu aeg
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Tunjovilt 25 meetrilt kauglöök! Aga löök lendas selgelt tribüünile ja Milani fännid andsid vilet.
19:33
Mulle tundub just muljetavaldavalt rahulik olevat. Ka surve all jagab täpseid sööte. Eriti arvestades, et 18-aastaselt (!) debüüt Milani (!) vastu.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Milani nurgalöök, Tunjov võitis peapalli.
19:34
Külastaja Lammas kommentaar
ei ole ju debüüt.
19:36
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Eesti mängijalt mööda äärt söödu saanud Dabo tõmmati veaga maha, Conti teenis selle eest mängu esimese kollase kaardi.
19:36
Algkoosseisudebüüt*. Rahul?
19:37
algkoosseisu debüüt ikka midagi enamat kui see, et lastakse teise poolaja lõpus vahetusest peale.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Milani teine nurgalöök, Dabo klaaris peaga.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Näidati soojategevat Ibrahimovici.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Milani kolmandast kornerist pääseti peaga löögile, kuid löök ei tulnud ohtlik välja.
19:41
Spal vist treenib topispallidega, järjekindlalt löövad õhupalle
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus41. minutil sai kollase kaardi Castillejo, kes libistas Jankovicile jalgadesse.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Tunjovi seni parim tsenderdus, aga õhuvõitluse võitsid Milani kaitsjad.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Värav44. minutil lööb Castillejo 2:0! Keerutas karistusalast palli tagumise posti äärde.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Tegu oli kontrarünnakuga, SPAL-il oli vähe mängijaid tagasi jõudnud.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Üks minut lisati avapoolajale juurde.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes ja SPAL on raskes seisus, olles võõrsil Milani vastu 0:2 taga.
19:51
Külastaja hmm kommentaar
BT Sport 3 kannab mänu üle. Lingi leiab kui guueldada "Ronaldo 7 stream".
19:51
Kui Tunjov väidetavalt oli Left Wing Back, siis kas mitte väravalööjaga ei oleks ta pidanud sammu pidama? Mitte taga sörkides tulema?
19:52
Külastaja Kaarel kommentaar
Kohati on head ja täpsed söödud Tunjovil, aga justkui longib. Nii kaitsesse kui ka ründesse. Noore kuti kohta ju hea ja rahulik. Kui mängujoonis nii ette ei näe, siis kardan et tuleb poolajal välja.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Teisele väravale eelnes Murgia paha pallikaotus keskväljal, Tunjov oli selleks ajaks ülespoole liikunud.
Avavärava olukorras kattis aga Tunjov kahjuks suluseisu ära, kuigi ta polnud palju liinist maas - umbes poole sammu jagu.
19:56
No ega 90 minutit ilmselgelt palju loota ka. Esiteks noor, kelle vastupidavus ei ole ehk sama hea kui 20aastasel ja eks ikka pigem tegu mänguga, kus antakse nuusutada tasemel mängu, pluss positsioon ka selline, kus peaksid jooksma päris palju maha ja väsid seega rohkem ka.
19:59
No esimese värava sulu katmine oli ikkagi paratamatus. Ega lihtsalt ründajale mängiti pall väga täpselt ette ka ja ega ründaja vaist oli ka väga hea. Keegi ilmselgelt katab sulu alati ära, kui värav lüüakse ja loetakse ära. Seal nüüd ta sedasi liinist kõrval ei olnud, et peaks kurjustama, et mis pärast sa 1-2 meetrit liinist maas jne. Seal neid mehi oli tohhuja samal joonel koos Tunjovi ja ründajaga. Sentimeetrite mäng lihtsalt.
20:00
Ilmselt ka harjumatu positsioon ta jaoks? Ei tea, aga jääb mulje, et tüübilt pigem ehitaja, seepärast ehk puudub kaitsjale omane agressiivsus. Nagu vaese mehe Alexander-Arnold. :)
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Milanil suurepärane võimalus, Rebic söötis ja Piatek lõi karistusala keskelt Berishale pihta!
20:06
Külastaja Trk kommentaar
Kokkuvõttes ikkagi seni väga tubli mäng ja mehe eest väljas olnud. Ja jätkab
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Bonaventura pääses Tunjovi vastu tsenderdama, karistusalas võitsid SPAL-i kaitsjad palli.
20:11
Aga Tunjovi tsenderdused on head redibitud/teravad. Ehk see on talle Itaalias selgeks õpetatud. Eesti mängijate just väga suur probleem on, et ei osata tsenderdada - lihtsalt lüüakse löts pall karistusalasse.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd jäi Tunjov rohkem liinist maha ja kattis taas suluseisu ära, kui Piatek keskelt läbi sai, aga ründaja jäi löögiga liiga kauaks viivitama.
20:12
Huhh, praegu läks küll õnneks.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd Tunjovilt triblades osav pööre ja teenis vasakul äärel audiviske.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Rebic pääses kastis ohtlikult löögile, aga Berisha oli õiges kohas ja tõrjus.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Milani tsenderduse ajal tegutses Tunjov võitluses Conti vastu edukalt - vastane lendas pikali, aga viga polnud.
20:17
BT Sport'i kommentaatorid: "Physically he looks like a good athlete, very good with the ball".
20:18
BT Sport 3-s ka Tunjovi kiideti: 18-aastase kohta on teinud korraliku mängu, mõned head momendid, ja näeb välja nagu korralik atleet.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus61. minutil sai kollase kaardi Murgia, kes läks Castillejole jalgadesse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Milani esimene vahetus: Castillejo välja, Suso sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Tomovic istus pikalt murul ja vajab vahetust.
20:24
Mis donnarummal viga? Kas mitte Milan twitteris ei näidanud teda kui algkoosseisus alustavat meest?
20:24
Aa kurjam, see ju ta vend. On neid donnarummasi omajagu ikka
20:25
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  65. minutil SPAL-i sunnitud vahetus: Tomovic välja, Salamon sisse.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Milanilt kiire rünnak, Rebic läks kasti joonelt löögile, Berisha püüdis.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Värav66. minutil virutab Hernandez 3:0 Milanile!
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Jooksis ise pikalt palliga ja vajutas umbes 19 meetrilt tugevalt alla nurka.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Dabo kauglöök lendas rikošetiga mööda.
20:27
Alfredo Donnarumma ka olemas, mängib Brescia ridades ründajana :D
20:29
Kristjan Remmelkoor:  SPAL-i esimene nurgalöök tulemust ei toonud.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd püsis Tunjov ilusti liinis ja Rebic jäi suluseisu.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Dabo sööt läks Tunjovile selja taha ja SPAL jäi pallist ilma.
20:31
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 72. minutil SPAL-i teine vahetus: Jankovic välja, Valoti sisse.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusIgor sai kollase kaardi, hoiatuskaardid on nüüd 2:2.
20:32
Ütleme nii, et hea harjutus mängudeks Eesti koondises (kaitses palli järel jooksmine). :)
20:34
Kristjan Remmelkoor: Bonaventura nurgalöögi lõi Dabo peaga minema.
20:34
Kristjan Remmelkoor:   Vahetus75. minutil Milani teine vahetus: Bonaventura välja, Paqueta sisse.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Tunjovi sööt keskjoone juures omasid ei leidnud ja Milan võitis palli.
20:35
Ega ongi, saaks nüüd Eesti koondises mängida, siis tulebki superstaar valmis. Praegu näha seda, et 100% kaitsesse ei jookse ja korraliku pressi ka mitte. Eesti koondises õpib need oskused kindlasti ära ja muud oskused juba õppimas SPALis niiet jah :D
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Tunjov võitis Conti vastu kahevõitluse ning sai palli vastaselt kätte.
20:37
Nüüd tegi head tööd Tunjov
20:37
Keha oskab küll korralikult panna ja vastased jäävad ikka hätta.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Tunjovilt vasakul äärel palliga head liigutused.
20:41
Füüsiline pool on küll piisavalt hea, et meeste eest mängida. Enamasti alati noorte puhul vaadataksegi, kas suudab füüsiliselt meestele vastu hakata ja hetkel tundub, et Tunjov saab väga hästi hakkama.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Milani kolmas vahetus: debütant Kjaer välja, Gabbia sisse.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSalamon kaotas keskväljal ohtlikult palli ja võttis kontrarünnaku-alge kollase kaardiga maha.
20:44
SPALi vahetusmees tegi ikka verikäkki. Algselt söötis nii tühjas kohas täpselt palli vastasele ja siis hiline viga ka takkaotsa.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  SPAL-i seni parim võimalus! Donnarumma suutis pealöögi tõrjuda.
20:45
Kristjan Remmelkoor: Vahetus86. minutil SPAL-i kolmas vahetus: Dabo välja, Zanchetta sisse.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  See tähendab, et Tunjov saab täna San Sirol täismängu!
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Suso lõi tsenderdusest healt positsioonilt mööda.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Penalti SPAL-ile!
20:48
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Pall tabas karistusalas Paqueta küünarnukki, viimane sai ka kollase kaadri.
20:48
Suht keha küljes oli käsi. Ei ütleks, et penalt oleks
20:48
Kristjan Remmelkoor: Milani poolt vaadates üsna karm penaltiotsus tundus küll.
20:49
Kristjan Remmelkoor: Aga kohtunik läheb veel VAR-i vaatama! Võib-olla muudetakse penaltiotsus ära.
20:49
Ei olnud küll võimalik seda kätt sealt keha küljest sedasi ära võtta, et ette ei jääks.
20:50
Kristjan Remmelkoor: Peakohtunik vaatas videost olukorra üle ja muutis otsust, penaltit ei tule!
20:50
Mis mees enne vigastusega välja läks? Tunjoviga sarnasel positsioonil olnud mängija?
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Vigastada sai üks kolmest keskkaitsjast.
20:50
No see moment oli tegelikult praegu selline, mis ei oleks pidanud üldselt VARini jõudmagi ja kohtunik peaks sellise otsuse tipptasemel kohe ära nägema.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Neli minutit anti lisa, üks on juba täis tiksunud.
20:51
Aga no eks selliste kohtunike eksimuste pärast VAR tuligi üldselt jalgpallimaastikule. Lasid kohtunikud varem ka selliseid eksimusi läbi.
20:52
Tumovic
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Tunjov blokeeris vastase kauglöögi.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Läbi! Tunjov sai San Sirol väärtusliku täismängu, aga veerandfinaali läks kindla 3:0 võiduga AC Milan.