Pühapäev, 26. jaanuar 2020
13:19
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Eestlastel on olnud ilus spordinädalavahetus ja loodetavasti saab see jätku ka tippjalgpallis. Ragnar Klavan & Cagliari vs suur Milano Inter juba kümnekonna minuti pärast.
13:21
Rasmus Voolaid: Cagliari algkoosseis on siin:

13:23
Rasmus Voolaid: Ja Milano Interi oma on siin. Ashley Young algkoosseisus!
13:23
Rasmus Voolaid: Cagliari jagas soojenduselt pilte ja saab pilgu ka Klavanile peale heita.
13:29
Rasmus Voolaid: Nii, aga nüüd mängu juurde! Ässad sammuvad väljakule.
13:33
Rasmus Voolaid: Klavan on täna keskkaitses taas 19-aastase poolaka Sebastian Walukiewicziga. Läksime!
13:35
Rasmus Voolaid: Nandez võttis Biraghi maha ja Interile juba hea koha pealt löök. Kuivõrd Interil on Hiina omanikud, siis on neil ka nimed täna selja peal hieroglüüfides. Mõneti raskendav asjaolu.
13:36
Rasmus Voolaid: Muretsemiseks põhjust pole - Sensi lõi mitu meetrit üle.
13:41
Rasmus Voolaid: Cagliaril on ka esimesed variandid tekkinud, teenitud on ka nurgalöök, aga seni on lõputeravus veel puudu. Kaitse peab seni väga soliidselt.
13:42
Rasmus Voolaid: Nüüd andis Nandez äärelt suurepärase söödu kasti, aga Simeone lööb hea koha pealt üle!
13:47
Rasmus Voolaid: Barella sahistab võrku, aga suluseisust! Väga osav pealöök latipõrkest, Cragno ei jõudnud eriti reageerida.
13:49
Rasmus Voolaid: Vahetus Inter peab tegema sunnitud vahetuse! Škriniar tuleb välja ja legendaarne Diego Godin platsile.
13:55
Rasmus Voolaid: Cragno päästab! Interi ilmselt kõige ohtlikum olukord, aga Lautaro Martinez ei leia väravavahi jalgevahet üles.
13:55
Külastaja dfs kommentaar
ametlikult on hieroglüüfise põhjuseks hiina uus aasta. facepalm siiski
13:57
Rasmus Voolaid: See Lautaro olukord tekkis poolaka pealt, kelle ründaja ära jooksis. Klavanil seal süüd ei olnud.
14:01
Rasmus Voolaid: Värav MARTINEZ LÖÖB ÄRA! Aga ma usun, et seda hakkab VAR vaatama.
14:01
Rasmus Voolaid: Martinez hoidis Walukiewiczil käsi seljas ja poolakas ei saanud hüpata.
14:02
Rasmus Voolaid: Cagliari mehed küll sõimavad kõvasti, aga kohtunik ei anna mõista, et VAR temaga suhtleks.
14:02
Rasmus Voolaid: Selgelt olid käed seljas.
14:02
Rasmus Voolaid: Nüüd hoiab esimest korda kohtunik sõrmi kõrva peal. Mingi suhtlus toimub.
14:03
Rasmus Voolaid: VÄRAV LOEB! Hoiatus Maranile veel kollane ka.
14:03
Rasmus Voolaid:
14:05
Külastaja kribenski kommentaar
saab olukorrast videot?
14:05
Rasmus Voolaid: Esimesel võimalusel annan. Seni ei ole veel leidnud.
14:13
Rasmus Voolaid: Martinez keerutas vägevalt Klavani vastu ja sai ka ohtlikult löögile, aga Cragno tegi suurepärase jalatõrje!
14:15
Rasmus Voolaid: Nüüd suutis Klavan keskväljal füüsiliselt väga võimsa Lukaku niimoodi maha murda, et viga ei saanud. Hea töö!
14:16
Külastaja jaak kommentaar
kerge müks kaitsjale selga, viib ta tasakaalust välja ja lööb rahulikult ära. pole mingit viga.
14:17
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit.
14:20
Rasmus Voolaid: Klavan maadleb taas Lukakuga, aga sellele oli eelnenud suluseis. Klavan on päris tusane, et kohtunikud suluseisu vilistamise nii hilja peale jätsid.
14:21
Rasmus Voolaid: Ootamatult tekkis poolaja viimasel minutil suurepärane olukord Cagliarile, aga Farago pealöögi tõrjub Handanovic. Poolaeg läbi!
14:37
Rasmus Voolaid: Kõik on platsil tagasi ja läheb taas käima.
14:39
Rasmus Voolaid: Cagliari tegi esimesed kaks minutit päris vägevalt, aga Ionita ei suutnud oma võimalust ära lahendada. Interi kaitsjad paistavad unised.
14:44
Rasmus Voolaid: Vahepeal kukkusid võimalused ka Interi ründeässadele Martinezele ja Lukakule, aga need suurt peavalu ei valmistanud. Lukaku võitles taas Klavani vastu, kes jättis talle nurga liiga teravaks.
14:47
Külastaja tatar kommentaar
Lukaku juba ju Liverpooli päevilt Klavanil taskus.
14:47
Rasmus Voolaid: Täna pole sealt välja pääsenud!
14:48
Rasmus Voolaid: Godin võttis Simeone maha, natuke kergelt kukkus, aga sellest piisas. 20 meetrilt ja väga hea koha pealt trahvilöök!
14:49
Rasmus Voolaid: Nainggolan lõi vastu Simeone kandu! Õnnetu lahendus.
14:51
Rasmus Voolaid: Sensi purjetas väga pikalt ja tegi ka Klavanile peenelt ära, aga löök õnneks tagapostist natuke mööda.
14:53
Rasmus Voolaid: Hoiatus 62. Cagliarist Interis laenul olev Nicolo Barella võttis oma koduklubi vastu kollase.
14:56
Rasmus Voolaid: Nurgalöök tuli Klavani peale, aga teda katnud Bastoni oleks peaaegu omavärava löönud! Uus nurgalöök, millest enam midagi ohtlikku ei järgnenud.
14:58
Rasmus Voolaid: Inter on ikka ise ka jubedal raisanud ja see annab jätkuvalt Cagliarile võimalusi viigistamiseks.
14:59
Rasmus Voolaid: Joao Pedro ja de Vrij põrkasid peadpidi kokku ja väike vigastuspaus.
15:04
Rasmus Voolaid: Cagliari mehed tahavad kätt, aga mäng jätkub. Kas VAR sekkub?
15:06
Rasmus Voolaid: Näidati kordus ja ilmselgelt sealt penaltit ei tule. Vahetus Samal ajal võtab Maran Oliva välja ja sisse tuleb Castro.
15:08
Rasmus Voolaid: Siin siis stiilinäide Interi särkidest.

15:09
Rasmus Voolaid: Värav RADJA NAINGGOLAN OMA VANA KODUKLUBI VASTU!
15:10
Rasmus Voolaid: Pedro võidab Godini vastu palli tagasi, söödab selle Nainggolanile, kes umbes 25 pealt virutab kaitsja kannapõrke kaudu postist sisse! Päris omapärane, aga väga oluline värav!
15:13
Rasmus Voolaid: Cagliari jahib juba tuliselt võiduväravat, aga Nandez ei suutnud heast kohast löögile pääseda! Kohe teeb teisel pool pika spurdi Lukaku, kes ei suuda palli posti kõrvale paigutada. Ühlasi tegi ta ka Klavanile ära.
15:13
15:14
Rasmus Voolaid: Vahetus Alexis Sanchez tuleb 82. minutil väljakule ja Sensi välja. Hoiatus De Vrijle ka kohe kollane.
15:17
nainggolan!!!
15:18
Rasmus Voolaid: Vahetus 86. Nainggolan andis kaptenipaela edasi ja Luca Cigarini tuleb teda asendama. Neli minutit + üleaeg minna.
15:22
Rasmus Voolaid: Määrati neli lisaminutit ja Inter on natuke üritavamaks pooleks kerkinud.
15:23
15:25
Rasmus Voolaid: Kollasega Lukaku tegi Klavanile päris ohtliku vea, aga vedas belglasel. Viimane minut läheb!
15:25
Rasmus Voolaid: Eemaldamine Martinez tahab nüüd kohtuniku maha lüüa, aga läheb punasega duši alla!
15:25
Rasmus Voolaid: Siit saab ta nüüd veidi pikema mängukeelu. Samal ajal näidatakse klaasistunud pilguga Contet.
15:26
Rasmus Voolaid: 94 minutit sai täis, Cagliari sai nurglaöögi, aga seda enam mängu panna ei saa. KÕIK! 1:1. Päris kõva mäng!
15:27
Rasmus Voolaid: Siin läheb veel pralle edasi ja kõik Interi mängijad tahavad talle midagi öelda.