Pühapäev, 26. jaanuar 2020
21:38
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Loetud minutite pärast hakkab Napolis suur mäng, kui kodumeeskonnale tuleb külla liigaliider Juventus.
21:44
Külastaja addf kommentaar
millest selline laivi valik itaaliast täna?
21:45
Rasmus Voolaid: Päeva esimene LIVE oli Ragnar Klavani kohtumine, mis on igati loogiline. Rooma derbi oleks olnud ka igati loogiline valik, aga sisetunne ütleb, et Juventus - Napoli on Eesti jalgpallisõprade jaoks natukene huvipakkuvam.
21:47
Rasmus Voolaid:
21:48
21:49
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on väljas ja läheb kohe käima. Gennaro Gattuso on juba päris kurja näoga.
21:49
Rasmus Voolaid: AVAVILE!
21:53
Külastaja Küsimus kommentaar
Rasmus, mis sa arvad, kas Napolil on üldse võidušanssi? Võiks ju olla, nad tegelt Gattuso all mitte kõige halvemini mänginud (ehk mitte ka hãsti) vaid rohkem on lihtsalt ebaõnne olnud. Laziot näiteks karikas võideti
21:54
Rasmus Voolaid: Ma usun, et on. Tavapärane, et mõõnas meeskond suudab end üksikuks suureks pingutuseks kokku võtta. Täiesti okei algus nende poolt.
21:58
Rasmus Voolaid: Kuigi tegu pole jalgpalliga, siis tahan ka siin hea sõnaga meenutada täna hukkunud Kobe Bryantit. Suur löök kogu spordimaailmale. Raul Ojassaar kirjutas aastate eest meie blogis enne Kobe'i viimast mängu.

"Kõige selle järel jõuan alles nüüd oma jutu ivani, põhjuseni, miks see kõik jalgpalliblogis on. Nähes eile Cristiano Ronaldo järjekordset superesitust, lõi see mulle pähe. Olgu sinu Kobeks siis Ronaldo või Lionel Messi maagia, Gianluigi Buffoni või Iker Casillase tõrjed, Wayne Rooney väravad... you name it. Millega iganes sina üles kasvasid. Hinda seda veel siis, kui need mehed mängivad. Ühel hetkel on lihtsalt juba hilja, sest kõigil ei vea ja lõpp võib tulla järsku. Minul vedas."

22:03
Rasmus Voolaid: Aga mäng on seni olnud rahulik ja pigem luurav. Midagi suurt on justkui õhus, aga seni veel ei paista.
22:08
Rasmus Voolaid: Kui Juventus surve peale sai, siis Napoli tõmbas liinide vahed väga kokku ja ei jätnud ikka üldse külalistele ruumi. 19 minutit ja endiselt ohtliku olukorrata.
22:17
Rasmus Voolaid: Endiselt mängivad mõlemad meeskonnad justkui malet ja tuld pole veel kumbki pool andnud.
22:20
Rasmus Voolaid: Hoiatus 30. Diego Demme on esimene mees, kelle kohtunik oma märkmikusse kirjutama peab. Aga viga oli väravast päris kaugel ja pealelööki sealt ei tule.
22:29
Rasmus Voolaid: Ei, endiselt ei ole seda lõputeravust kummalgi poolel ette näidata. Kuskil 30 meetri kaugusel on justkui Napoli müür ees ja sealt enam Juventus edasi ei pääse.
22:32
Rasmus Voolaid: Ronaldo pääses peaga löögile, aga ei saanud korralikult palli raami lüüa, vaid lihtsalt kuidagi värava suunas, aga selgelt üle.
22:36
Rasmus Voolaid: Nii, väga otsiv esimene poolaeg saigi läbi! Ronaldo oli juba enne poolajavilet valmis tunnelisse astuma.
22:43
22:51
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg läks käima!
22:54
Rasmus Voolaid: Läheb suhteliselt samamoodi edasi - üks poolik olukord on mõlemale poole tekkinud, aga see pole ikka päris see. Nüüd istub Pjanic maas ja tundub, et asjad on pahasti.
22:55
Rasmus Voolaid: Vahetus Ongi kõik! Adrien Rabiot tuleb Pjanici asemele.
22:59
Rasmus Voolaid: Dybala posti ja Ronaldo väravasse, aga suluseis! Vähemalt korraks emotsioon üles. Higuain oli enne Dybalale söötmist meetrikese suluseisus.
23:07
Rasmus Voolaid: Hoiatus 61. Esimene kollane ka Juvele ja selle saab Rodrigo Bentancur.
23:08
Rasmus Voolaid: Juventus võtab nüüd esimest korda hästi hoo üles ja seda tänu Ronaldole, kes mängib Higuaini löögile. Meret siiski rahulikult püüab.
23:08
Rasmus Voolaid: Värav ZIELINSKI LÖÖB NAPOLI ETTE!

23:08
Rasmus Voolaid: Insigne paugutab kaugelt ja Zielinski lööb lauapalli võrku.
23:11
Külastaja SIr sunny athletic kommentaar
Forzaaaaa napoli!!!!!! Siit hakkavad nad veel tõusma
23:11
Rasmus Voolaid: Virtuaalses tabelis tõusid selle väravaga 13. kohalt kümnendaks!
23:13
Rasmus Voolaid: Paras paanika oli Napoli ees lahti, aga Meret hüppas palli peale ja Napoli on seni väga edukalt edu kaitsnud.
23:15
Rasmus Voolaid:  Vahetus Demme välja ja hiljuti meeskonnaga liitunud Stanislav Lobotka debüütmänguks platsile. Hoiatus Kohe ka Rabiot'le kollane.
23:17
Rasmus Voolaid: Vahetus Bernardeschi ja Costa platsile, Dybala ning Matuidi välja.
23:21
Rasmus Voolaid: Hoiatus Hysajle Bentancuri takistamisel kollane ja Juve jahib ikka viigiväravat.
23:30
Rasmus Voolaid: Hoiatus 85. minut juba tiksub ja de Ligt korjas endale Insigne käega pidurdamisel kollase.
23:31
Rasmus Voolaid: Värav LORENZO INSIGNE! OLI SEE ALLES VÄRAV!
23:32
Ronaldo teisel lemmikklubil, realil, ka atm just kõige paremini ei lähe - 75. min mängitud ja real valladolidi vastu endiselt 0:0
23:32
Rasmus Voolaid: Vähemalt Manchester United võitis 6:0!
23:33
23:34
Rasmus Voolaid: Olen veel võlgu ka avavärava, see on siin:
23:35
Rasmus Voolaid:  Värav NII, MÄNGIME EDASI! RONALDO LÕI ÜHE TAGASI!
23:35
Rasmus Voolaid: Tehniliselt polnud see absoluutselt lihtne värav, aga ülimalt osavalt ennetas Meretit.
23:36
Rasmus Voolaid: Ronaldo värav tuli siis 90. minutil ja sellele lisati neli, mis ilmselt muutub veel viieks.
23:37
23:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus 90+3. Ronaldo hüppab karistusalas jälle 10 meetri kõrgusele, aga kohtunik võtab talle ootamatult vea. Protesti eest ka kollane.