Pühapäev, 9. veebruar 2020
15:55
Markus Jõgi: Tere päevast! Õige pea asub Eesti koondise kapten Ragnar Klavan lahingusse, kui Cagliari läheb Serie A kohtumises vastamisi Genoaga!
15:55
Markus Jõgi: Cagliari algrivistus:
15:56
Markus Jõgi:  Cagliari on enne tänast kaheksa mängu võiduta ning seetõttu on Euroopa liiga koht hakanud vaikselt käest libisema.
15:57
Markus Jõgi:  Cagliari on 22 kohtumisega kokku kogunud 32 punkti ning ollakse 9. tabelireal, Genoa asub 16 punktiga 18. positsioonil.
15:59
Markus Jõgi: Genoa koosseis ka:
16:01
Markus Jõgi:  LÄKSIME!
16:03
Markus Jõgi: Chiglione üritas Klavanist mööda joosta, aga eestlane oli kindel. Genoale kohtumise esimene nurgalöök.
16:06
Markus Jõgi:  Genoa kaitsjad on mitmel korral üritanud püstsöötudega mööda paremat äärt läbi tulla, kuid Klavan on olnud kindlalt jaol.
16:07
Markus Jõgi: Genoa väravavaht ehitab endale ise ja Cagliaril hea võimalus. Aga ei midagi ohtlikut.
16:08
Markus Jõgi: Mõlemad tiimid on üsna isukalt alustanud. Kaitsjatele ei jäeta palju aega ega ruumi mängu ülesse ehitada.
16:10
Markus Jõgi: Joao Pedro (Cagliari) sai kaugelt proovida, aga Genoa väravavaht tõrjub nurgalöögiks.
16:12
Markus Jõgi: Sanabria (Genoa) sai kenasti läbi, kuid viimase mehena päästis Klavan Paraguay ründaja pealelöögi.
16:17
Markus Jõgi: Vahetus 15. minutil tegi Cagliari sunnitud vahetuse, kui mängust lahkus Paulo Farago ning tema asemel sekkus Sebastian Walukiewicz.
16:18
Markus Jõgi: Hoiatus 16. minutil teeb Fabrizio Cacciatore (Cagliari) vea ning teenib kohtumise esimese kollase.
16:18
Markus Jõgi: Genoa sai väga ohtlikust kohast karistuslöögi, kuid Cagliari õnneks see ebaõnnestus.
16:21
Markus Jõgi: OI-OI...! Mida tegi Pellegrini (Cagliari). Väga nõrk tagasisööt väravavahile, kuid Genoa ründaja ei suuda seda ära lahendada. 100% väravavõimalus, kuid seekord pääses Cagliari ehmatusega.
16:22
Markus Jõgi: Sanabria (Genoa) sai karistusala joone pealt proovida, aga kõrgelt üle värava.
16:23
Markus Jõgi:  Hoiatus 21. minutil teenib Pinamonti (Genoa) sukeldumise eest kollase.
16:24
Markus Jõgi: Järjekordne Cagliari mees on saanud vigastada ning suure tõenäosusega on ees ootamas veel üks sunnitud vahetus.
16:26
Markus Jõgi: Vahetus 24. minutil tuleb Fabrizio Cacciatore (Cagliari) välja ning tema asemel sekkub Federico Mattiello.
16:28
Markus Jõgi: Nainggolan sai kaugelt proovida, aga pall takerdub Genoa kaitsjasse.
16:29
Ivar Lepik:  Tere ka minu poolt! Olen tehnilised viperused seljatanud ja võtan Markuselt nüüd ohjad üle.
16:30
Ivar Lepik: Hoiatus Cagliari väravaga seda küll ei tähista, Simeone saab hoopis jõuliste sisselendamiste eest kollase.
16:31
Ivar Lepik: Samal ajal on Lecce Napoli vastu juhtima läinud, 1:0. Üllatus õhus.
16:36
Ivar Lepik: Ei ole Cagliari mängus hetkel voolavust. Klavan saab madistada, seekord küll veidi väiksema vastasega.
16:40
Ivar Lepik: Vahetus  Võimalusi on vähe. Kumbki nüüd liiga hiilgav pole olnud. Genoal ka sunnitud vahetus: legendaarne Goran Pandev sisse ja Ghiglione välja.
16:41
Ivar Lepik:  Kes Goran Pandevit mäletab ... on päris vana. 36-aastane Makedoonia ründaja mängis tippklubis (Napolis) viimati 2014, Interis viimati 2012.
16:44
Ivar Lepik:  Klavan käib külgepidi kokku Pinamontiga, kes päris pikalt maas vedeleb. Aga kollasest eestlane pääseb.
16:44
Ivar Lepik: Värav PANDEV ...
16:45
Ivar Lepik:  Kus hundist räägid. Pandev keerab 20 meetri pealt madala tsenderduse värava peale, jalga keegi vastu ei saa, aga Cragno peab viimase sekundini ootama ja lõpuks ei ulatugi!
16:46
Ivar Lepik:  Klavan jäi sellest olukorrast välja. Oli lähemal Pandevile, aga ei pidanud teda katma.
16:50
Ivar Lepik:  Päris mitu lisaminutit ka otsa. Neljast kolm mängitud.
16:50
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! Cagliari leiab ennast jälle august. Pole täna nägu ega tegu. Rolando Maran ei tahaks olla hetkel, aga näis, mis härra välja mõtleb!
17:02
Ivar Lepik:  Pandevi väravat videos ka.

17:06
Ivar Lepik: Läksime uuesti teiseks poolajaks!
17:08
Ivar Lepik:  Sanabria ... mööda! Genoa tuleb kohe rõõmsalt peale ja üsna vabalt saab ründaja ~13 meetrilt lükata, aga ei taba hästi.
17:13
Ivar Lepik: Ja Genoal teine sunnitud vahetus. Nüüd siis legend Lasse Schöne reielihasehädaga välja ja Ankersen sisse. Taanlane taanlase vastu!
17:15
Ivar Lepik: Hoiatus Nainggolan mängis palli endale pikalt ette ja hüppab jalad ees järele. Korgid päris kõrgel.
17:16
Ivar Lepik:  Joao Pedro üks-ühele ... aga väravavaht jõuab esimesena pallini ja suluseis ka.
17:18
Ivar Lepik:  Aga vahepeal uudiseid Napolist, kus kodumeeskond teise poolaja alguses viigistas, aga Lecce nüüd uuesti 2:1 peal.
17:18
Ivar Lepik:  Cragno! Sanabria proovib ja päris ohtlik löök, aga otse keskele õnneks.
17:20
Ivar Lepik:  Pellegrini ... aga löök kätte Perinile.
17:21
Ivar Lepik:  Pedro saab varba vahele ... aga mitte lööki!
17:21
Ivar Lepik:  Cagliari üks parimaid momente. Aga ei tule. Tund mängitud.
17:23
Külastaja Varajased vahetused kommentaar
Kas on täpsemat põhjust ka teada, miks ühes mängus kolm nii varajast vahetust tehti?
17:24
Ivar Lepik:  Kõik traumad. Genoa teine vahetus samuti.
17:25
Ivar Lepik:  Nainggolan paneb karistuslöögi väravale, aga Perinil hea vaateväli. Põrge teeb veidi ebamugavaks, aga püüab ikkagi.
17:27
Ivar Lepik:  Cagliari vähemasti surub, Genoal pole ammu momenti olnud. Hea seegi.
17:31
Ivar Lepik: K12 jättis meid nüüd hetkeks pildita. Üritan kiiresti mõne striimi tööle saada!
17:33
Ivar Lepik:  Aga lähme edasi. 72 minutit kellal.
17:36
Ivar Lepik: Vahetus Genoa toob kolmanda vahetusega Pinamonti välja ja Cassata sisse ehk keskväljale üks mees juurde ründest.
17:38
Ivar Lepik: Pedro peaga, aga mööda mõnikümmend sentimeetrit! Nüüd oli kõik loogiline. Paremal äärel sein ja tsenderdus kasti, Pedro hüppab kaitsja varjust välja, aga ei saa pealööki raami.
17:38
Ivar Lepik: Vahetus  Klavan välja! Tuuakse uus mees Pereiro debüüdiks platsile.
17:39
Ivar Lepik: Hoiatus Pereirole kohe kaart ka.
17:40
Ivar Lepik: Hoiatus Mattiellole ka. Genoa kiired üleminekud valmistavad probleeme.
17:43
Ivar Lepik: Hoiatus  Radovanovic teeb Nainggolanile haiget. Kollaste seis 2:5.
17:43
Ivar Lepik:  Vahepeal on Lecce löönud Napolile 3:1 ja Brescia Udinesele 1:0.
17:45
Külastaja Kx kommentaar
Miks Klavan välja?
17:46
Ivar Lepik:  Taktikaline. Üks mees ette juurde. Aga kui küsimus on selles, miks Klavan, mitte mõni teine kaitsja, siis ei oska öelda.
17:46
Ivar Lepik:  Pandev ... üle!
17:51
Külastaja Noorfänn kommentaar
See linnuparv, mis seal lendab on osa showst või juhuslik?
17:51
17:51
Ivar Lepik:  Tahaks vastata, et neile makstakse selle eest, aga pigem kahjuks juhuslikumat sorti.
17:51
Ivar Lepik:  90 täis. Neli lisaminutit.
17:52
Ivar Lepik:  Hoiatus Sturarole. 3:5 kollased.
17:53
Ivar Lepik:  LATTI!
17:54
Ivar Lepik:  Nainggolan vajutab kaugelt, rikošetist latti ... ja Joao Pedrole jääb pall viiel meetril ette, aga peaga üle!
17:55
Ivar Lepik: Ja kõik. Cagliari kaotab jälle.
17:55
Ivar Lepik:  Genoale aga magus 1:0 võit.
17:56
Ivar Lepik:  Klavan mängis täna 75 minutit, kuni vahetati taktikalistel kaalutlustel välja. Tervisega ei tohiks tal häda olla.