Pühapäev, 16. veebruar 2020
18:38
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Ragnar Klavanil ja Cagliaril on täna võimalus lõpetada pikk põud, sest viimane võit pärineb detsembri algusest. Pärast seda on tulnud neli viiki ja viis kaotust.
18:39
Rasmus Voolaid: Algkoosseisud:
18:40
Rasmus Voolaid: Ragnar Klavan on traditsiooniliselt algkoosseisus olemas ja eestlaste pulss hakkab vaikselt tõusma. 20 minutit avavileni!
18:58
Rasmus Voolaid: Niisiis, kaks kriisis meeskonda sammuvad Sardiinias platsile. Võit oleks mõlemale osapoolele päris kenaks palsamiks hingele.
19:01
Rasmus Voolaid: Avavile!
19:08
Rasmus Voolaid: Klavan sekkub rahulikult mängu ja puhastab karistusalast palli. Seni kulgeb pigem pingevabalt.
19:14
Rasmus Voolaid: Hoiatus Cagliari kapten Joao Pedrol läks silme eest mustaks ja korjas endale väga rumala kollase kaardi. Esmalt jooksis ise vastasele selga ja apelleeris blokeerimisele. Viga ei vilistatud ja istuli olles tõmbas veel minema jooksnud Napoli mängija kätega maha. Milleks?!
19:20
Rasmus Voolaid: Cagliari on väikse surve peale pannud ja Napolilt nende poolel paar korda järjest palli tagasi võitnud. Simeone vajutas korra ka eemalt peale, ent selgelt üle.
19:21
Rasmus Voolaid: Pereiro proovis nüüd kastijoonelt tahanurka keerutada, aga natuke liiga Ospina peale. Cagliari on oma mängu käima saanud!
19:27
Rasmus Voolaid: Viimased minutid on jällegi Napolile kuulnud. Zielinski pääses küll liiga lihtselt karistusalasse, aga Cagliari õnneks tal pealelöök ei õnnestunud ja lendas meetreid mööda.
19:31
Rasmus Voolaid: Hoiatus Elmas tegi väga pika spurdi ja Walukiewicz võtab ta karistusala joonel maha. Klavani keskkaitsepartner on kaardiga.
19:32
Rasmus Voolaid: Mertens pani mitu korda kohtunikule käed külge, sest ta oli täpselt sel trajektooril, kust ta löögiks hoogu tahtis võtta. Lõpuks lõi, ohtlikult, aga mööda.
19:36
Rasmus Voolaid: Pereiro hakkas kuskilt keskjoonelt minema, kellelegi teisele sööta ei tahtnud ja lõpuks läks ise löögile, aga mööda. Ilmselt Cagliari parim võimalus, aga lõpp jäi kasinaks.
19:36
Külastaja Marks kommentaar
Rasmus, kas aeg-ajalt tiktoki külastad?
19:36
Rasmus Voolaid: Ei saaks öelda, et külastan.
19:37
Rasmus Voolaid: Elmas võttis Pisacane kastis ette ja läks löögile, aga Cragno on Cagliari väravasuul seni väga kindel olnud.
19:38
Külastaja Ants kommentaar
Jäin juba juve mängu ajal magama ja cagliari mäng pole ka üles äratanud :(
19:38
Rasmus Voolaid: Tõsi, pole väga põnev vutimäng olnud, aga see on alles soojendus. Õhtul on ju Lazio - Milano Inter - tiitlinõudlejate möll!
19:38
Rasmus Voolaid: Sellest tuleb kah muidugi LIVE-ülekanne. :)
19:41
Voh, siis on ideaalne plaan, setantast Real-Celta ja siit spagettide duell 🤪
19:42
Külastaja jaak kommentaar
conte vaevalt kellegi üles jaksab äratada
19:42
Rasmus Voolaid: No kui sel hooajal Ciro Immobile kah kedagi üles ei aja, siis on küll tegu lootusetu unimütsiga.
19:43
Rasmus Voolaid: Callejon tegi Klavanile jalgevahelt ning 43. minutil teenis Napoli umbes 25 pealt karistuslöögi.
19:46
Rasmus Voolaid: Cagliari teenis veel endale paremal äärel karistuslöögi, aga sellest midagi ei tulnud. Poolaeg läbi! 0:0.
19:59
Kas Klavan räägib itaalia keelt Tunjovist paremini ?!?
20:01
Rasmus Voolaid: Päris põnev küsimus ja vastust ma ei tea, aga arvan, et pigem mitte. Tunjov on seal veidi kauem olnud ja noortele peaks teoorias keel paremini külge jääma.
20:01
Rasmus Voolaid: Läksime taas!
20:04
Külastaja Kriss miik kommentaar
Kas soccernetil on plaanis Tunjoviga mingi pikem lugu teha ja kui, kas siis ootate koondisekogunemist 🤪
20:05
Rasmus Voolaid: Koondise kogunemisel räägime temaga kindlasti. Eks näha ole, millise koondise juurde ta üldse läheb. Aga äkki avaneb ka mingi muu võimalus? Kes teab.
20:10
Kus soccerneti kontor asub voi teete kodust laive ja uudiseid 🤪
20:10
Rasmus Voolaid: Kontor asub meil Lillekülas, aga päris palju tööd teeme ka kodudest. Nagu näitekss praegu seda LIVE-ülekannet.
20:11
Rasmus Voolaid: Aga mängust kah, jookseb jub 55. minut. Zielinski jäi umbes 20 meetri peal vabaks ja tulistab vasakuga, aga Cragnolt väga hea tõrje altnurgast!
20:15
Rasmus Voolaid: Pealelöögid on 8:5 Napolile, raami 2:1 samuti Napolile.
20:18
Rasmus Voolaid: Vahetus Napoli läheb ründavamaks ehk kaitsva poolkaitsja Diego Demme asemel tuli sisse selgelt rünavam Lorenzo Insigne.
20:21
Rasmus Voolaid: Värav DRIES MERTENS! Napoli saab oma tahtmise.
20:22
Rasmus Voolaid: Ülim osavus. Kaitsjatele ei saa midagi ette heita, fantastiliselt krutitud pall postipõrkest sisse.
20:23
Rasmus Voolaid: Vahetus Napoli teeb kohe ka vahetuse: Callejon puhkama, Politano platsile.
20:23
Rasmus Voolaid: Kaitsja, kes Mertensit kattis oli Walukiewicz mitte Klavan. Eestlasel süüd ei olnud.

20:27
Rasmus Voolaid: Vahetus Cagliari võtabki Walukiewiczi ära ning tema asemele tuleb Mattiello.
20:29
Rasmus Voolaid: Pellegrini kõmmutas kaugelt ja Ospina pidi vähemalt end muru peale pikali viskama, aga suuri probleeme tal siiski ei tekkinud.
20:39
Rasmus Voolaid: Viimased kümme on käima läinud ja praegu tundub küll, et Cagliari mõõn aina süveneb. Kui see seis jääb, siis langevad nad 11. kohale - õnneks on väljalangemistsooniga veel vähemalt 10 punkti varu.
20:39
Rasmus Voolaid: Vahetus Cagliari vahetas platsile Sloveenia vanameistri Valter Birsa, välja tuli Cigarini.
20:40
Rasmus Voolaid: KLAVAN! Tulistas 30 meetri pealt, aga Ospina võtab altnurgast ära!
20:46
Rasmus Voolaid: 90. minut algas ja Napolil nurgalöök. Vesi külaliste veskile.
20:47
Rasmus Voolaid: Viis lisaminutit!
20:51
Rasmus Voolaid: Viimane minut algas ja Klavan mängis käega. Siia lähevad veel kümned sekundid ja tundub, et vist on kõik.
20:52
Rasmus Voolaid: Kõik! Mertensi oivaline meistriklass toob Napolile võidu!
20:52
Rasmus Voolaid:  Cagliari mõõn süveneb, kohaks tabelis juba 11. ning jätkuvalt pärineb viimane võit detsembri algusest.
20:53
Rasmus Voolaid: Aitäh kõigile, aga kohtume juba mõnekümne minuti pärast teises aknas!