Pühapäev, 8. märts 2020
14:13
Ott Järvela: Aeg on Premium liiga 1. voorule joon alla tõmmata. Seni oleme näinud kolme tasavägist ja ühte tohutult ühepoolset kohtumist. Loodetavasti liigitub kell 15.00 Sepa staadionil algav Tammeka - Tulevik duell esimeste sekka, nagu Tartu- ja Viljandimaa esiklubide duellidel meeldivalt sageli kombeks on!
14:15
Ott Järvela: Enne mängu juurde asumist on paslik meenutada ja üle lugeda ka Soccernet.ee hooaja eelvaated tänaste vastaste kohta. Neile, kes lugeda ei viitsi, aga tahavad teada, mis seal kirjas, teen lühikese kokkuvõtte: nii Tammeka kui ka Tuleviku eesmärk on mängida head jalgpalli, lüüa väravaid ja saavutada võimalikult hea tulemus!
14:29
Külastaja sannu kommentaar
Ott, mis isiklikult arvad, kumb on soosik täna?
14:32
Ott Järvela: Ma siinkohal lükkaks vastutuse enda pealt ära ja Coolbeti peale, kelle praegused koefitsiendid teevad soosikuks Tammeka (2,05 - 3,85 - 3,30).
14:36
Ott Järvela: Tuleviku algkoosseis ei üllata. Neljapäeval laenulepingu alusel liitunud Herol Riiberg alustab, mis on ootuspärane. Tema koos äärtel tegutsevate Sander Kapperi - mängib oma kauaaegse koduklubi vastu - ja Pavel Mariniga peavad vastutama selle eest, et Tulevik suudab Tammeka surve alla panna. Kaimar Saag ravib teatavasti vigastust, ründajana alustab Kristjan Kask.
14:38
Külastaja Fänn kommentaar
Miks Edur puudub?
14:39
Ott Järvela: Nähtavasti pole vasakkaitsja Mark Edur paranenud vigastusest, millest oli juttu 20. veebruaril, kui ta ütles: "Väike koormusvigastus põlves, ei midagi hullu. Umbes nädalapäevad teen veel kuttidest eraldi, siis olen meeskonna juures tagasi. Hooaja alguseks olen päris kindlasti rivis."
14:39
Eelmisel hooajal nägi just Viljandi mängudes enim väravaid 1. poolajal (68) ning neil oli vist terve hooaja peale vaid 7 pela kus avapoolajal väravaid ei löödud seega loodetavasti jätkatakse samas rütmis ...
14:42
Külastaja Bob kommentaar
Tammeka poolelt on huvitav, et Andersoni asemel alustab Daniel Maanas ning Reio Laabust pole üldse üles antud. Kas jälle vigastus?
14:47
Ott Järvela: Reio Laabus on tõesti vigastusega hädas olnud. Kevin Andersoni pingile jäämine aga üllatav pole. Keskkaitsjate hierarhia ongi treeningmängude põhjal otsustades pigem selline, et mullu Levadias mänginud Igor Dudarev on kindel esimene valik, Daniel Maanas ja Ats Toomsalu võitlevad selle nimel, kes teisena põhikoosseisu pääseb (Maanas on seni seda lahingut juhtimas) ning Anderson on olemas ja valmis, kui vaja. Näiteks taktikalistel põhjustel või noortele puhkeaja andmiseks.
14:48
Külastaja vihmavari kommentaar
Ott, arvestades Eesti väiksust ja jalgpalli keskpärast (pigem jahedat) populaarsust, siis kas ei võiks iga mängu ristida derbiks. Oleks jube uhke tunne ja jätaks meis mulje kui suurest jalkariigist, vaimult suurest. Samas kiidan juba tehtud algatust, aga tõesti, miks peatuda poolel teel
14:51
Ott Järvela: Irooniadetektori seier viskas punasesse praegu. Aga tõsi see on, et "Võrtsjärve derbi" ma hiljuti välja pakkusin. Peale seda ei suru (Soccernet.ee eilne ja tänane pealkiri, kus seda kasutatakse, on, muuseas, mu kolleegide pandud), aga kui jääb kasutusse, siis jääb. Raudteederbi pakkusin kah aastate eest välja ja see on päris arvestataval määral kasutusse jäänud.

Reede õhtul ühes seltskonnas esitati aga mulle ka küsimus: mitu derbit meil Premium liigas siis on? Minu vastus oli: kolm, Flora - Levadia (Tallinna derbi), Flora - Kalju (Raudteederbi) ja Tammeka - Tulevik (Võrtsjärvederbi?).

14:57
Ott Järvela: Aga sellest "jahedast populaarsusest" rääkides, siis Premium liiga mäng, kus sportlik intriig tagasihoidlik, sest vastamisi tiitlikaitsja ja kõrgliiga uustulnuk, tõi reede õhtul Sportland Arenale 903 pealtvaatajat. Kui sõna "jahe" kasutada, siis õhutemperatuuri kohta. Keskmise publikuhulga osas on jalgpalliliiga Eesti vaadatuim pallimänguliiga.
14:57
Vähe, ma ütlen vähe on neid derbisid, juurde oleks vaja võibolla tuleks lisada ka mõni eessõna või ilukirjanduslik täiendus, oleks löövam. Samuti tuleks kaaluda rahvaliigas mängude derbistamist, see oleks väga ilus. Aga parafraseerides klassikuid, tagasi mängu juurde nüüd
14:57
Ott Järvela: Nõus, meeskonnad on väljakul ja kätlevad. Kohe läheb lahti!
15:00
Ott Järvela: Tammeka põhikoosseisu sai põgusalt eelpool lahatud, aga olgu veel märgitud, et keskväljal eelistas peatreener Kaido Koppel täna duot Mihkel Järviste - Tauno Tekko (Andre Paju jäi pingile) ning neljamehelisest edurivist jäi täna välja Artur Uljanov. Äärtel alustavad Patrick Genro Veelma ja Sten Reinkort, rünnakul Tristan Koskor ja Mart Paul Preiman.
15:00
Külastaja Trs kommentaar
Minu raha läks coolbetis Tuleviku peale ,eks me näe paberil on koosseis hea aga kokkumäng on ilmselgelt rabe alguses.
15:00
Ott Järvela: Avavile!
15:03
Ott Järvela: Esimene ohtlik võimalus 3. minutil Tuleviku värava all, kui Tammeka mängib audisisseviske nutikalt lahti ja lähedalt pääseb löögile Sten Reinkort. Karl-Romet Nõmm suutis aga püüda.
15:05
Ott Järvela: Reinkort murrab paremalt äärelt karistusalasse ja teenib Tammekale mängu esimese nurgalöögi. Toimetab Tauno Tekko, aga midagi ohtlikku sellest ei sünni.
15:07
Ott Järvela: Superšanss Koskoril! 6. minutil laseb Tammeka keskkaitsja Dudarev pika palli Tuleviku kaitseliini taha, kuhu vabaneb Koskor, kes pääseb Nõmmega silmitsi, aga ei suuda palli võrku toimetada, vaid lööb mööda. Tammeka ründaja kahetsus on suur, võimalus oli väga hea.
15:08
Külastaja Jumal kommentaar
Kas Herol pigem äär või selline AMC?
15:08
Ott Järvela: Seni pigem kaitsev poolik, sest ründamisega Tulevik tegelenud ei ole.
15:10
Ott Järvela: Kes tahab käesoleva teksti-live'i kõrvale ka liikuvat pilti vaadata, siis telepurk näitab. ETV2 kanali pealt.
15:13
Ott Järvela: 13. minutil tuleb Tammeka parema ääre kaudu Tuleviku kasti ja lõpuks satub pall ette Tekkole, kes annab kaugelt tuld. Nõmm pillab palli enda ette, aga saab selle enne kätte, kui Koskor jaole jõuab.
15:14
Ott Järvela: 14. minutil Tuleviku esimene rünnak, mis ka rünnak on. Paremalt äärelt triblab Kapper karistusalasse ja leiab sööduga üles Kase, kes ei saa aga pallile pihta ja pealelöögist asja ei saa.
15:14
Külastaja das.hf kommentaar
Ütleks, et soccerneti ülekanded on parema kvaliteediga kui ERR'i. Aga vb sõltub ka see asukohast - Sepa staadionist.
15:16
Ott Järvela: Kui me räägime ekraanilt vastu vaatavast pildist, siis praeguse Tammeka - Tulevik matši otsepilti häirib ere kevadpäike, mis paistab olukorras, kus Tammeka ründab (loe: enamiku senisest mängust) otse kaamera suunas. Optika on võimas, aga allub ikkagi füüsikaseadustele. Seega loodam, et Tartus läheb ilm ruttu pilve!
15:18
Ott Järvela: 18. minutil Tuleviku esimene nurgalöök, mida toimetab Tanel Lang. Tagumisse posti, kus õhuruumi kontrollib Pechter, kes lööb palli rusikatega minema.
15:23
Ott Järvela: Kui esimese 15 minuti jooksul ei suutnud Tulevik palli peaaegu üldse vastase väljakupoolele viia, siis seejärel on mängupilt võrdsustunud ning ka külalismeeskonda paremini mängus sees. Kui Tammeka suutis algsurve jooksul tekitada kaks ohtlikku olukorda (Reinkorti ja Koskori löögid), siis Tulevik esialgu nendeni jõudnud ei ole.
15:25
Ott Järvela: Aga nüüd on Tulevik väravale lähedal! 24. minutil teeniti teine nurgalöök, mida toimetas Martin Allik. Pall löödi värava eest nurgalipu suunas tagasi ja Allik sai uuesti tsenderdada. Pall leidis üles Kase, kes lõi peaga, aga lõi üle.
15:27
Ott Järvela: Tuleviku paremäär Pavel Marin on tõusnud väljaku nähtavaimaks mängijaks. Viimaste minutite jooksul on tema arvel kaks hoogsat triblamist ja teenitud karistuslöök.
15:27
Külastaja Rallikas kommentaar
Viljandi elas alguses raskustega mängu sisse, aga viimased 15 on Tulevik ikka väga ohtlik olnud.
15:30
Ott Järvela: Tammeka proovis tarmuka söödumänguga vastase värava suunas liikuda ja kui esmalt tuldi paarist keerulisest olukorrast välja, siis lõpuks jäädi ikkagi Tuleviku blokki kinni ja kaotati pall.
15:30
Külastaja Duho kommentaar
Kuidagi väga kinnine mäng täna ja praegu
15:31
Ott Järvela: Kui võtta võrdlusmaterjaliks eilne Kalev - Paide, siis on kinnine tõesti. Aga käesolev kohtumine on avavoorus koos Trans - Kalju duelliga ka eeldatavalt kõige tasavägisem. Mängupilt küll kuidagi ei üllata.
15:32
Ott Järvela: 32. minutil Tammekal karistuslöök 25-lt meetrilt. Mihkel Järviste lööb, aga Nõmm püüab lati alt suuremate raskusteta.
15:32
Külastaja Tiktoker kommentaar
Kas Tammeka ametlik kodustaadion ongi Sepa nüüd? Eelmisel hooajal käisin ikka Tammel mänge vaatamas ja seal on minu arust palju vahvam
15:32
Ott Järvela: Premium liiga 1. ringi mängib Tammeka Sepa staadionil, kolm tagumist ringi Tamme staadionil.
15:33
Ott Järvela: Värav  Tulevik juhib 1:0!
15:36
Ott Järvela: ETV kommentaatorid annavad värava Kristjan Kasele, aga minu meelest pani Martin Alliku vasakult äärelt antud tsenderdusele värava ees jala vahele Igor Dudarev, mis tähendab, et värav peaks minema Alliku arvele, sest esialgne löök oli teel väravaraami.
15:39
Ott Järvela: Veelma viis Tammeka rünnakule, aga kaotas palli Kapperile ja tegi siis endisele meeskonnakaaslasele vea. Tulevikul sujuvad asjad üha paremini ja Tammekal kohe üldse mitte.
15:43
Ott Järvela: Tammeka on suutnud nüüd mängu Tuleviku poolele viia. Proovitakse siit ja proovitakse sealt, aga erinevalt kohtumise esimeses veerandtunnist külaliste kaitse ei kärise. Ka nurgalööke Tammekale ei kingita.
15:44
Ott Järvela: 44. minutil mängib Riiberg üle neli (!) Tammeka mängijat, aga löögile minna ei saa. Annab tsenderduse värava ette, kust pall satub Kapperi jalale, kelle löögi Tammeka kaitsjad blokeerivad.
15:45
Ott Järvela: Tulevik tuleb taas! Kask leiab hea sööduga Marini, kes saab lüüa vastutulevat palli. Pechter tõrjub alumisest nurgast. Tulevikule kolmas nurgalöök, mida toimetab Riiberg. Tammeka suudab klaarida.
15:46
Ott Järvela: Ja esimene poolaeg on lõppenud. 33. minuti väravast võidab selle Tulevik. Kelle arvele see värav jääb, on omaette, ent vähetähtis küsimus.

15:48
Ott Järvela: Tuleviku väravavahtide treener Rait Oja: "Päris kõik ei ole läinud nii, nagu tahtsime, aga suures plaanis küll. Mingid asjad peame vaheajal üle rääkima, et kaitses asjad kindlamad oleksid. Väga suuri ohukohti praegu pole, aga peame kõvasti pingutama, et neid ka ei tekiks.

Tartu Tammeka abitreener Siim Valtna: "Mäng oli küllaltki võrdne. Kummalgi polnud palju võimalusi. Arvan, et peaksime natuke pikema rünnaku ette valmistama. Pisut kiirustatult oleme otsinud pikemat palli, sest pole olnud kuhugi sööta. Proovime seda teisel poolajal parandada."
15:57
Ott, United või City täna õhtul?
16:00
Ott Järvela: Manchesteris, Portlandi tänaval on selline kõrts nagu The Circus Tavern, mis on väga väike ja kus on kaks tuba. Üks on ehitud City ja teine Unitedi nänniga. Mulle meeldib selles kõrtsis istuda selles toas, kus on kamin.
16:00
Ott Järvela: Teine poolaeg on alanud.
16:00
Ott Järvela: Hoiatus  47. minutil kollane kaart Tanel Langile keskväljal tehtud vea eest.
16:02
Ott Järvela: Tammeka teenib nurgalöögi, mille Tekko hea trajektooriga värava ette toimetab. Tuleviku kaitsjad klaarivad ja suudavad jätkuolukorras palli enda valdusse saada.
16:04
Ott Järvela: Värav Tammeka viigistab! 50. minutil teenib Tammeka oma kolmanda nurgalöögi ja Tauno Tekko sissepoole vinditav pall on taaskord kvaliteetne. Keskkaitsja Daniel Maanas ajastab hüppe õigesti ja lööb peaga värava.
16:04
Külastaja Statistik kommentaar
Fakt on see, et Tammeka-Tulevik mängul on täna rohkem publikut kui Juve-Inter mängul. Ajalooline saavutus
16:05
Ott Järvela: Tõsi, Sepa staadionil täna 552 pealtvaatajat.
16:06
Ott Järvela: Hoiatus  Pavel Marinile kollane kaart, kuigi kohtunikud arutasid vist, kas äkki suisa punane. Marin kõksas jalaga Pechterit, kes jõudis pallini selgelt esimesena. Aga kuna liigutus oli pigem ebasportlik, kui vägivaldne, siis on kollane kaart mõistlik otsus.
16:08
Ott Järvela: Vahetus Tammeka teeb vahetuse. Mart Paul Preimani asemel tuli platsile Andre Paju.
16:08
Nagu arvata oli siis Viljandi liigub huvitavas tempos 1. poolajal. Koos eelmise hooajaga on ehk neil nüüd taas mingi 10+ järjestikuses liigamängus nähtud vähemalt ûhte väravat avapoolajal ...
16:09
Külastaja Vask kommentaar
Mängutempo on päris hea ja ka maast liikus sööt päris kiiresti. Huvitav, kas on see märk tagumiste satside tasemetõusust või kevadised mängud kunstmurul jätavadki sellise tempoka mulje?
16:10
Ott Järvela: 55. minutil Tammekal taas nurgalöök ja taas on Tekko tsenderdus ohtlik. Seekord jõuab löögile Aloe, aga pealöök läheb üle värava. Teise poolaja algus on kuulunud täielikult Tammekale ja erinevalt avapoolajast, kui see oli samamoodi nii, jõuti ka väravani.
16:11
Ott Järvela: 57. minutil annab Paju kannasöödu Reinkortile, kelle pealelöök takerdub kaitsjatesse ja satub kaitseliini taga Koskori jalale. Koskor on 10 meetri pealt silmitsi Nõmmega, aga Tuleviku väravavahi jalatõrje päästab meeskonna kaotusseisu jäämisest. See oli Tammekal väga hea võimalus!
16:11
Ott Järvela: Hoiatus  Tauno Tekkole kollane kaart 58. minutil.
16:13
Ott Järvela: Daniel Maanas mängib kaitses edukalt Sander Kapperi vastu, kes kukub ja jääb jalast kinni hoidma. Tammeka publikule see meeldib, kuulda on kahjurõõmsat hõiskamist. Kordused viitavad, et pigem tegi Maanas vea.
16:13
@Vask, meeskonnad said see talv normaalselt trenni teha, sest uisutrennide asemel sai jalgpalli mängida.
16:14
Ott Järvela: Tehniline kvaliteet on tänases mängus tõesti olnud mõlemalt meeskonnalt igati viisakas. Praaki näeb vähe.
16:15
Külastaja Ekspert kommentaar
Intekas Valtnaga oli suht piinlik, eriti lõpp
16:15
Ott Järvela: Vahel on nii, et küsimus ei võimalda vastata...
16:16
Ott Järvela: 62. minutil Tammekalt hea rünnak. Loogiline ja hoogne. Aga Andre Paju pealelöök, mis selle lõpetas, oli hädine. Liikus jõuetult ja läks mööda.
16:18
Külastaja x kommentaar
etv2 täna ümber tehtud tammeka tv-ks, suhteliselt ühes suunas kommentaatorite jutt.
16:20
Ott Järvela: Abikommentaator on Tammeka U21 võistkonna peatreener Marti Pähn. Aga ma küll ei ütleks, et ta räägiks erapoolikult. See, et ta Tammeka nüanssidega paremini kursis on, on ju loogiline. Aga ta analüüsib vaatleja positsioonilt, nagu peab. Täitsa hea on kuulata. Et viimasel ajal on Tammeka rohkem kiitust pälvinud, on tingitud väljakul juhtuvast. Teist poolaega on Tammeka ju valitsenud.
16:20
Külastaja deer kommentaar
Eilne uhke Paide mäng ja täna äge Võrtsjärve derbi. Nii edasi läheb, siis lähen vb see aasta esimest korda elus Premium liigat staadionile ka vaatama. Eelmised aastad olen tugitoolist neid mänge vaadanud.
16:20
Ott Järvela: Muidugi tuleb staadionile minna!
16:22
Ott Järvela: 67. minutil lõikab karistusalasse ja sätib palli oma vasakule jalale Mihhail Slaštšjov, aga Tammeka paremkaitsja pealelöök lendab selgelt mööda. Aga Tammeka tuleb juba uuesti.
16:23
Ott Järvela: 69. minutil vahelduseks ka üks rünnak Tulevikult. Sander Kapper pääseb mõnevõrra plehku ja tsenderdama, aga ükski kaaslane Tammeka värava eest läbi lennanud kõrget palli ei ründa. Suurt ohtu polnud.
16:25
Ott Järvela:  Hoiatus 70. minutil Igor Dudarevile käega mängu eest kollane kaart. Kaasnenud karistuslöögist tulistab Martin Allik üle värava.
16:25
Pole võimalik mängu vaadata, seega kùsimus, kas suurte täiendustega tulevik on siis muutumatust tammekast peajagu üle nagu paberil võiks eeldada või pigem vana tammeka saab hästi hakkama tulevikuga
16:26
Ott Järvela: Tulevik ei ole üle Tammekast ja Tammeka pole ka üle Tulevikust. Mängu alustas paremini Tammeka, aga esimese poolaja edenedes kandus initsiatiiv Tulevikule. Teist poolaega on Tammeka domineerinud, aga šansse on olnud ka Tulevikul.
16:26
Ott Järvela: Värav  72. minutil viib Tristan Koskor Tammeka juhtima!
16:27
Ott Järvela: Olukord tekkis nii, et Patrick Genro Veelma lõi kaugelt peale. Gerdo Juhkam blokeeris, aga temalt põrkas pall kaitseliini taha sööstnud Koskorile, kes võttis esimese puutega palli omaks ja lükkas teisega täpselt esimesse nurka. Sepa staadion juubeldab!
16:29
Ott Järvela: USKUMATU TÕRJE! Karl-Romet Nõmm saab käe vahele Koskori mõnelt meetrilt sooritatud pealelöögile. Palun see tõrje arhiveerida ning kanda Viljandi jalgpalli kullafondi. Lev Jašin, Peter Shilton, Peter Schmeichel, Taffarel ja Iker Casillas võtavad ka mütsi maha!
16:30
Külastaja Fánn kommentaar
Hea Haalandi tähistus Koskorilt
16:30
Viljandi lööb täna 2.. kuigi puhast ründajat pole
16:31
Ott Järvela: Tammeka surub kõvasti ja otsib kolmandat väravat, aga Tulevik peab vastu. Kuniks peetakse vastu, säilib võimalus mäng ja viigipunkt päästa. Kaheväravalisest kaotusseisust Tulevik teise poolaja põhjal välja tulla ei suudaks.
16:32
Ott Järvela: Tammeka nurgalöök on jälle ohtlik. 78. minutil leitakse tsenderdusega üles Igor Dudarev, kelle pealöök läheb aga napilt mööda.
16:34
Ott Järvela:
Vahetus 77. minutil tuli Patrick Genro Veelma asemel platsile Artur Uljanov.
Hoiatus 80. minutil sai Tammeka vasakkaitsja Kevin Aloe kollase kaardi Sander Kapperile tehtud vea eest.
16:36
Ott Järvela: Aloe kollase kaardi olukorrast järgnenud karistuslöögi järel pani Tulevik Tammeka paar minutit kestnud surve alla, ent pealelöögini ei jõutud. Ja kui Marin teeb vea Tekkole, on Tammekal võimalik ridasid koondada ja mängu rahustada.

16:36
Külastaja No... kommentaar
Standardolukorrdade lahendamine kaitses on küll Viljandil päris suured probleemid. Tammeka saab pm iga kord löögile
16:37
Ott Järvela: Hea tähelepanek. Tammeka nurgalöögid on teisel poolajal olnud Tuleviku vaatevinklist eranditult ohtlikud. Niimoodi on keeruline tulemusi saavutada, kui iga kaitsefaasi standardolukord tähendab paanikaosakonna avamist.
16:39
Ott Järvela: 85. minutil Tulevikule nurgalöök, mille klaarimisel oli Tammeka meeskonnal väga palju rahmeldamist. Aga lõpuks saadi hakkama ning pääseti kontrarünnakule, kus Uljanov ikkagi palli kaotas.
16:40
Ott Järvela: Vahetus  Äärekaitsja Jeremiah Dabrowski asemel väljakule Marco Budic, kes ametilt keskkaitsja, aga saadetakse praegu edurivisse, et tema peale pikki palle mängida.
16:42
Ott Järvela: Tulevik on nüüd alustanud lõpuspurdiga ja karistusalasse toimetatakse nii kõrgeid kui ka madalaid palle. Tammeka on kergetes raskustes, aga suutnud seni kõik ikkagi ära klaarida.
16:43
Ott Järvela: 88. minutil jätab Tammeka hiilgava šansi kasutamata. Koskori supertöö vabastab Tekko, kes leiab ristsööduga täiesti vaba Uljanovi, aga vahetusest sekkunud ääreründaja kõmmutab 12-lt meetrilt latti!
16:43
Ott Järvela: Vahetus 90. minutil tuleb Tauno Tekko asemel platsile Kevin Anderson.
16:46
Ott Järvela: Viimane kolmest üleminutist algab. Tuleviku surve, mis vahemikus 80.-85. minut oli päris lubav, on seejärel vaibunud.
16:49
Ott Järvela: Tartu Tammekale teenitud 2:1 võit. Kodumeeskond alustas mängu hästi, aga ei suutnud algsurvet väravaks vormida, mille Tulevik 33. minutil Martin Alliku väravaga (võib-olla ka Kristjan Kase omaga) ära karistas. Teist poolaega alustas Tammeka väga aktiivselt ja jõudis 50. minutil Daniel Maanase väravast viigini. 72. minutil lõi Tristan Koskor 2:1 värava ja pigem oli lähedal Tammeka kolmas kui Tuleviku teine värav.

16:59

Mängujärgsetes intervjuudes ETV2-s räägiti sellist juttu:

Tammeka peatreener Kaido Koppel:
"Teine poolaeg olime aktiivsemad. Klišee küll, aga esimene liigamäng tekitas meestes ilmselt kerge ärevuse ning see võis mõjutada esimese poolaja esitust. Daniel Maanase üle on mul hea meel. Ta treenib esindusvõistkonnaga kolmandat aastat. Eelmised kaks tegi kõvasti tööd, et tõusta praegusele tasemele ja olla valmis kõrgliigas mängimiseks.

Meil on endal hea tagala olemas ja mängijaid on peale tulemas. Kui näeme perspektiivikaid mehi, siis ei taha me nende ees ust kinni panna. Siit võivad tulla Eesti jalgpalli väga head mängijad, nii Premium liiga kui ka tulevikus Eesti koondise jaoks."

Viljandi Tuleviku peatreener Sander Post: "Üldiselt oli Tammeka väljaku keskel natuke parem ja kvaliteeti oli neil rohkem. Meil on palju uusi mängijaid ja kokkumäng pole nii hea, kui tahaks. Kõik mängijad, keda soovisin, on kohal. Nüüd on vaja nad lihtsalt mängima panna. Sellega läheb natuke aega, see ei tule üleöö."

Tartu Tammeka keskkaitsja, ERR-i poolt parimaks valitud Daniel Maanas: "Ei oodanud, et oleme Tulevikust üle. Lõuna-Eesti või Võrtsjärve derbi on alati tuline andmine olnud ja ootasime rasket mängu. Selline ta tuligi. Proovime kõik mängud võita, võtame ükshaaval ja hooaja lõpus näeme, mis koha see tabelis annab."

16:59
Külastaja sass kommentaar
Kui peaks laskma praegu Voolaiul teha valik Premiumi avaringi mängude pealt koondise valik, siis ma arvan, et see ajab pööningu suitsema küll.
17:00
Ott Järvela: Premium liiga esimene ring on sellega lõppenud. Tabelit juhib Paide Linnameeskond, kellele järgnevad Tallinna Flora ja Tartu Tammeka. Uus voor juba järgmisel nädalavahetusel, aga enne seda veel Evald Tipneri karikasarja veerandfinaalid. Püsige Soccernet.ee lainel!