Neljapäev, 12. märts 2020
14:01
Markus Jõgi: Tere päevast kõik Soccernet.ee jälgijad! Koroonaviiruse tormilise puhangu tõttu toome tähtsamad jalgpallimaailmaga seotud uudised oma lugejateni läbi otseblogi!
14:22
Markus Jõgi: Karol Metsa koduklubi AIK andis teada, et nende 15. märtsil toimuv kohtumine Malmö vastu peetakse tühjade tribüünide ees.
14:26
Markus Jõgi: 18. aprillil toimuma pidanud Hispaania karikasarja Copa del Rey finaal Athletic Bilbao ja Real Sociedadi vahel lükatakse edasi. Täpne kuupäev on hetkel selgusetu, kuid tõenäoliselt tõstetakse see finaalkohtumine maikuu lõppu.
14:29
Markus Jõgi: Artur Pika koduklubi Legnica Miedz teatas, et kõik kohtumised kuni hooaja lõpuni peetakse pealtvaatajate ning meediainimesteta!
14:32
Markus Jõgi: Real Madridi karantiinile jätkuks: Interi mängijad jäävad samuti kaheks nädalaks karantiini, mis tähendab, et mängijad on isoleeritud kuni 22. märtsini!
14:40
Markus Jõgi: Veel uudiseid Hispaania viiruskoldest: kaks Real Sociedadi naiskonna mängijat nakatusid!
15:09
Külastaja mc kommentaar
Saksamaa ja Prantsusmaa kõrgliigad ikka jätkavad mängudega?
15:10
Markus Jõgi: Hetkeseisul keeruline öelda. Eks lähipäevad või isegi tunnid annavad ka nendele küsimustele vastused!
15:11
Külastaja Tiktoker kommentaar
Herr Markus, mis arvaksid, kui CLi võitja selguks loosiga? Kas selline asi võiks teoreetiliselt olla variant üldse?
15:19
Markus Jõgi: See oleks üsna põnev lahendus võitja välja selgitamiseks. Ise olen seisukohal, et enne igat kohtumist on tiimid võrdses seisus (pall on ikkagi ümmargune), kuid tihtipeale paberi peale vaadates kaldub kaalukauss siiski ühe tiimi kasuks. Sellise variandi puhul oleks isegi Chelsea võiduvõimalus, kes avamängus sai kodus 0:3 Bayernilt tappa, üsna soliidne. Kaine mõistus aga ütleb, et loosi näol CL võitja välja selgitamine ei ole variant!
15:19
Külastaja säutsud kommentaar
utdreport @utdreport · 12m All players at an unnamed Premier League club are today being tested for coronavirus after three first-team players showed symptoms #mulive [telegraph]
15:19
Külastaja säutsud kommentaar
utdreport @utdreport · 8m One player first showed symptoms earlier this week and was immediately placed in self-isolation. He appeared to be getting better but has since relapsed #mulive [telegraph]
15:20
Markus Jõgi:  Jah, tõsi! Ühe Inglismaa kõrgliigaklubi kõiki mängijad täna ka testiti, kuna kolmel mängijal olid viirusele omased sümptomid.
15:23
Külastaja Harju Loogiline kommentaar
Ei usu, et jätkatakse. See, et fännid staadionite ümber kogunesid näitas, et plaan ilma publikuta mängida nagunii ei tööta.
15:23
Külastaja Harju Loogiline kommentaar
Kui paus väga pikaks läheb, siis on võimalik, et edaspidised CL voorud mängitakse ühemängulistena.
16:00
Markus Jõgi:  Südamlik tegu! Manchester United andis teada, et maksavad igale fännile 350£ ehk ligi 393€, kes oli sõitnud Austriasse, et toetada neid tänasel Euroopa liiga kohtumisel. Põhjuseks: mäng peetakse suletud uste taga.
16:06
Markus Jõgi: Cristiano Ronaldo põgenes koroonakoldest minema pärast seda, kui tema Juventuse tiimikaaslaselt Daniele Ruganilt avastati viirus. Andmete kohaselt viibib superstaar hetkel kodumaal! 
16:07
Rasmus Voolaid: Nii, mis puudutab UEFA sarju, siis anti välja esimene teade. Täna kutsuti kokku kõigi 55 UEFA liikmesriigi esindajad, Euroopa klubide liidu esindajad, eurosarjade juhid ja FIFPro esindajad. Arutatakse, mis saab Meistrite liigast, Euroopa liigast ja EM-ist. Jah, juba arutatakse ka suviste Euroopa meistrivõistluste saatust. Mõistagi toimub kõik videokõne kaudu, mitte näost näkku.
16:13
Rasmus Voolaid: Flora andis teada, et mehed jätkavad tavapärases rütmis, naistel tuleb sisse kerge paus ja noored lähevad sunnitud puhkusele!16:15
Külastaja realist kommentaar
Kas Soccernet on ka varem selliseid erakorralisi liveülekandeid teinud ?!?
16:15
Rasmus Voolaid: Minu ajal (ehk siis viimased kuus aastat) ei ole kindlasti midagi sellist olnud. Väga suure tõenäosusega ka varem mitte. Eks see olegi kogu maailmas ikka äärmiselt erakordne sündmus, kahjuks.
16:17
Rasmus Voolaid: Kaljult ka väga õpetlik video! Omalt poolt lisaksin, et erinevalt Subbotinist ja Purist ärge igaks juhuks kasutage teiste inimestega sama käterätikut.
16:29
Markus Jõgi:  Eelnevalt mainitud Premier League'i klubi on nüüd avalikuks tehtud, milleks on Leicester City.
16:58
Külastaja Shparkz kommentaar
See kalju video on küll huumor muidugi. Kõik näpivad ühte seepi ja kõige tipuks on kamba peale üks rätik, mis on muidugi ka froteerätik 😂
16:58
Külastaja EM kommentaar
EM lükatakse 2021??
17:00
Markus Jõgi: Prantsusmaa portaal L'Equipe tõepoolest avaldas, et UEFA peaks teisipäeval teada andma EM 2020 edasilükkamise järgmisse aastasse.
17:00
Külastaja EM kommentaar
Teisipäeval avaldatakse kas lükatakse EM 2021 vist
17:05
Rasmus Voolaid: Uudiseid ka Sloveeniast ja Mattias Käidi kohta. Seal lükati edasi kaks vooru ehk jalgpalli mängitakse seal edasi alles aprillis pärast koondisepausi.
17:09
Rasmus Voolaid:
17:41
Markus Jõgi: Hollandi ja Taani kõrgliigad peatati! MLS kaalutleb samuti selle otsuse tegemist. 
17:51
Külastaja Corona kommentaar
Arvatavasti Paides trennid jätkuvad, kuna koolid jäävad lahti!
18:00
Külastaja realist kommentaar
Huvitav kui reaalne on, et tânane Flora-Levadia duubli mäng on viimane matš Eestis mida ãra ei jäeta vms ...
18:01
Rasmus Voolaid: See on lähiminutite/tundide küsimus, kui jalgpalliliit oma otsuse teatavaks teeb. See on kindlasti kõige olulisem otsus, mida me ootame.
18:02
Rasmus Voolaid: Manchester City andis välja ametliku teate, aga eks me seda juba niikuinii teadsime. Järgmisel nädalal toimuma pidanud City ja Real Madridi Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumine lükatakse edasi.
18:13
Rasmus Voolaid: Kindel! Lisaks City - Real kaheksandikfinaalile ei toimu järgmisel nädalal ka Juventus - Lyon kohtumine.
18:40
Kristjan Jaak Kangur: Siinpool siis nüüd ka asjad selged. Vähemalt natukenegi. 
18:43
Külastaja ee kommentaar
Kas premium liiga mängudest ülekanded tulevad, või jäävad need ka ära?
18:43
Kristjan Jaak Kangur: Uurime kohe ja anname teada.
18:47
Külastaja Nõmme kommentaar
Kõik see julgem rahvas koguneb siis Kalju-Flora mänguks säästutribüünile siis?
18:49
Kristjan Jaak Kangur: Teleülekanded Premium liiga mängudest jätkuvad.
18:55
Külastaja Puujeesus kommentaar
Mida on liit plaaninud teha selleks, et fännid ei korraldaks massikogunemisi staadionite aedade taga, Eesti staadionitel saab ju lausa aia tagant mängu jälgida.
18:57
Külastaja Corona kommentaar
Kas pallipoisid toivad staadionil yldse olla >D
19:02
Kristjan Jaak Kangur: Üks mäng, mis Eestis ära jääb, on laupäeval kavas olnud naiste Balti liiga kohtumine Kalev-Flora.
19:11
Külastaja mc kommentaar
Kuidas on lood Portugali, Türgi ja Venemaa kõrgliigaga?
19:11
Kristjan Jaak Kangur: Portugal teatas algul, et jätkatakse suletud uste taga. Mõned tunnid hiljem otsustati juba ümber: määramata ajaks paus.
19:12
Kristjan Jaak Kangur: Türgis tuvastati eile alles esimene nakatunu ja ühtlasi tuli teada, et liiga jätkub tavapärasel moel. Eks näis, mis saab, kui nakatunuid peaks juurde tulema: nagu viimased päevad on näidanud, võivad asjad lausa tundidega muutuda.
19:16
Kristjan Jaak Kangur: Venemaal peaks hetkel olema seis selline, et mängitakse ilma publikuta.
19:16
Külastaja realist kommentaar
Vaevalt, et "tervisesportlastel" keelatakse pûhapãeval aia taga mängu vaadata vms ...
19:16
Külastaja Suvakas kommentaar
Kas kuidagi on võimalik ka aedade taga , sh säästukünkal mängu vaatamist üldse keelata? Kui riik pole just eriolukorda kehtestanud, siis vist riigis ka muud nõuded jms
19:16
Külastaja ee kommentaar
Eestis ei ole nii tulihingelisi fänne, eestlased vaatavad arvutist seda mängu. Võibolla 10-20 inimest läheb aia taha vaatama
19:17
Kristjan Jaak Kangur: Varianti seal midagi keelata ei tohiks olla, jah.
19:18
Külastaja Naiste ML kommentaar
Kas selle ja naiste esiliiga on ka hetkel nn ootel, st. mängud (hooaeg) hakkavad siis kui tuleb liidult roheline tuli?
19:18
Kristjan Jaak Kangur: Hetkel peaks nii olema. Eks lähiajal saab täpsemalt selgeks.
19:18
Külastaja Juhan kommentaar
Ehk 26. Märstil toimuma pidanud mäng toimub ilmselt suletud uste taga kui vastasmeeskond kohale ilmub? Jama, mul oli just piletid ostetud
19:21
Külastaja jaana kommentaar
Ei lugenud välja, kas madalamad liigad ja naiste liigad toimuvad?
19:22
Kristjan Jaak Kangur: Toimuvad Premium liiga, Esiliiga ja Esiliiga B mängud. Lisaks neile mängitakse suletud uste taga ka Coolbet saaliliiga play-offid. Kõik muu pannakse pausile.
19:22
Külastaja Puujeesus kommentaar
Kui riik on andnud soovituse mitte üle 100 osalejaga üritusi korraldada, siis see need aia taga ei ole meie omad on ikka väga küüniline lähenemine. Ootaks, et liit oleks andnud klubidele suunised fännidega suhelda kogunemiste vältimiseks.
19:23
Kristjan Jaak Kangur: Klubid peaksid selleks ju ilma käsuta ka võimelised olema, kas pole?
19:23
Külastaja ee kommentaar
Mis üldse nendest ostetud piletitest saab?
19:23
Kristjan Jaak Kangur: Taaskord täpsustamise koht, aga usun küll, et piletiostjad saavad lihtsalt oma raha tagasi.
19:23
Külastaja Positiivne kommentaar
Pakun välja, et EM lükkub 2021, CL ja EL edasi ei mängita ning suurliigad lähevad teadmata ajaks pausile. Võimalik, et Inglismaal mängivad tühjade tribüünide ees edasi, sest seal viirusega vist kõige paremini.
19:23
Külastaja Raadiovaataja kommentaar
Kas arvate, et hetkel on tõenäolisik variant see, et EM lükatakse esialgu järgmisesse aastasse ning sel suvel lõpetatakse liigad ja eurosarjad eeldusel, et haigus saadakse kontrolli alla?
19:28
Külastaja ee kommentaar
Paide enda facebookis juba tegi avalduse, et fännid ei tuleks aia taha vaatama ja jälgiksid kodus mängu pigem
19:28
Külastaja shparkz kommentaar
Palju neid sinna säästukale ikka koguneb? 30? Pealegi ei ole liidul sinna kogunejate osas midagi öelda. Inimesed seisavad lihtsalt pargis ja naudivad värsket õhku.
19:29
Kristjan Jaak Kangur: Mis suvist EM-i puudutab, siis tundub hetkel selle ärajätmine igati loogiline. Esiteks ilmselged riskid suurte rahvamasside liikumise osas, teiseks - eeldusel muidugi, et olukord paraneb - ka võimalus tippliigad ikkagi lõpuni mängida. Samas venitab UEFA selle otsusega kindlasti viimase võimaluseni, vaevalt nad kergekäeliselt suurturniirist loobuda soovivad.
19:30
Külastaja Krudu kommentaar
Ei tea, kas kogukonnajuhid võivad teha üleskutset, et tulge aia taha mängu vaatama?
19:31
Kristjan Jaak Kangur: Olen üsna kindel, et kuna kogukonnajuhid on tervemõistuslikud inimesed, siis selliseid üleskutseid keegi neist ei tee.
19:32
Külastaja Taavi kommentaar
Kuidas inglise premieriga on? Kas toimub edasi, olukorras kus kuulduste järgi täna mingitel mängijatel koroonaproov oli positiivne ja leicester pani mõned mängijad karantiini?
19:33
Kristjan Jaak Kangur: Värskeimad uudised Inglismaalt ütlevad, et valitsus arutab spordiürituste keelamist, samas klausliga "aga mitte veel kohe". Mida iganes see siis tähendaks. Loogika ütleb, et ei lähe kaua, kui ka sealne liiga pausile pannakse, sest seis läheb iga päevaga kiirelt mitte lihtsamaks, vaid keerulisemaks.
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Teisipäeval arutab UEFA videokonverentsi teel, kas lükata EM aasta võrra edasi või mitte. Räägitakse muidugi ka sellest, mis saab kõikidest eurosarjadest. Osalevad kõigi 55 liikmesriigi esindajad, samuti klubide ühenduse ECA, Euroopa liigade ja mängijate ühenduse Fifpro esindajad.
19:38
Külastaja Puujeesus kommentaar
Inglismaal on ka päris jama majas. Lesteris kolm mängijat korona kahtlusega. kogu UK peale 600 nakatunut ametlikult ning testimistega tõsised probleemid.
19:38
Külastaja shparkz kommentaar
Väljakul on samal ajal suurem massikogunemine, kui säästusektoris 😄
19:38
Külastaja A kommentaar
Millisel alusel suunab korraldaja Hiiul saastusektorist inimesed minema? Eesti oludes "kinniste uste" taga mangimine on taielik nali ikka.
19:40
Kristjan Jaak Kangur: Minu isiklik loogika ütleb, et siinkohal ei ole vaja arutada mitte käskude-keeldude, vaid terve mõistuse üle. Kui massikogunemised on mittesoovitatavad, siis ei ole lihtsalt kuigi tark suure seltskonnaga ükskõik millise staadioni aia taha minna, vaid vaadata ülekannet. Või siis leppida faktiga, et seekord mängu ei näe.
19:40
Külastaja ee kommentaar
Ei ole täielik nali, eestlased ei lähe vaatama kuhugi aia taha, nad pigem vaatavad seda mängu netis. Ainult tulihingelised fännid viitsivad seal aita taga vahtida
19:45
Külastaja Keçiörengücü kommentaar
Mis noorteliigadest saab, kas jäätakse üldse see aasta ära või lükatakse esimesed mängud lihtsalt edasi?
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Selles suhtes jäävad tõesti EJL-i teates otsad lahtiseks. Aga julgen arvata, et lõplikku otsust ei ole selles osas lihtsalt praegu tehtud. Jõuab veel vastavalt olukorra muutumisele vaadata, mis ja kuidas.
19:51
Kristjan Jaak Kangur: Kui lasta kiirpilguga üle, kuidas Premium liiga klubid suletud uste taga mängimist kommunikeerivad, siis kõik mainivad ära palve fännidel staadioni kõrval mitte koguneda.
19:51
Külastaja Kurb kommentaar
NHL pandi ka just ametlikult pausile
19:52
Kristjan Jaak Kangur: Muudest suurematest spordisündmustest jäetakse ära veel ka sel nädalavahetusel Austraalias toimuma pidanud vormel-1 hooaja esimene etapp. Lihtsam on ilmselt hakata arvet pidama selle üle, mis veel toimub.
19:56
Külastaja 1 kommentaar
kas keegi teab mis saab u17 EM finaalturniirist?
19:56
Kristjan Jaak Kangur: Kõige õigem vastus on hetkel, et ei tea keegi. Nagu eespool öeldud, UEFA otsustab uuel nädalal. Praeguses olukorras on võimatu nii kaugele ette midagi öelda.
19:57
Külastaja EJL kommentaar
Sama kysimus, mis saab noorte liidages, nii palju pealinna satse sees, et halb hakkab, seega pole vist k6ige tervislikum >D
19:57
Külastaja ads kommentaar
inglismaal spordisündmused jätkuvad. kas ka koos publikuga? briti valitsuse ametnik ütles, et hinnangu järgi on 5000-10 000 inimest nakatunut. ehk ma ütleks, et boris johnson paistab olevat kõige vastutustundetum poliitik sel sajandil :D
19:57
Kristjan Jaak Kangur: Subjektiivse mulje järgi paistab sinnapoole kiskuvat, et parimal juhul mängitakse nädalavahetusel publikuta, halvemal üldse mitte.
20:00
Kristjan Jaak Kangur: Täna siiski veel jalgpalli mängitakse: Türgis, Saksamaal ja Austrias on alanud kolm Euroopa liiga kohtumist. Kolm õhtust mängu toimuvad ka ilmselt plaanipäraselt, muidu oleks juba ärajätmisest teatatud.
20:05
Külastaja EJL kommentaar
Minu arust mõistlik noorteliigad ära jätta, pole riski väärt.
20:05
Külastaja Krudu kommentaar
Kas SN on plaanis ka suurendada serverit vms, et kõik inimesed saaksid osa jalgpallist ning ülekanne peaks suurele inimeste koorumusele vastu?
20:06
Kristjan Jaak Kangur: Meie serverid on viimase aasta jooksul uuenduse üle elanud, kõik peaks hästi olema.
20:09
Külastaja Rv kommentaar
Kuidas madalamate Eesti liigadega on? Kas publikuta või jäävad ära .
20:10
Kristjan Jaak Kangur: Kordame uuesti: mängud toimvuad Premium liigas, Esiliigas ja Esiliiga B-s, samuti toimuvad saaliliiga play-off'id. Kõik kinniste uste taga ehk ilma publikuta. Ülejäänud jalgpalliline tegevus on peatatud.
20:16
Kristjan Jaak Kangur: Soomlased jõudsid vahepeal hakata suvisele Eesti-mängule pileteid müüma. Nüüd pandi müük jälle seisma. 
20:22
Külastaja mc kommentaar
Kas tänasega saab soccerneti live läbi, või jätkub homme ka?
20:23
Kristjan Jaak Kangur: Seda vaatame jooksvalt. Praegu paistab nii, et ega teema lähipäevil vaibumas ei ole, nii et hoiame live lahti.
20:25
Kristjan Jaak Kangur: Kuna paistab, et olulisi uudiseid täna tulekul pole, siis hetkel läheme selles aknas õhtule, aga kui miskit tähtsat ikkagi selgub, siis avaldame selle kindlasti ka siin.
00:24
Rasmus Voolaid: On olulisi uudiseid, väga olulisi on! 
00:24
Külastaja klient kommentaar
Kõik spordivõistlused on 1, maini keelatud.
00:52
Külastaja Puujeesus kommentaar
Arsenal manager Mikel Arteta has tested positive for coronavirus ....Well, at least Liverpool can rest assured that Adriàn won't catch it.
00:52
Külastaja Kurb kommentaar
Arteta koroonas
01:03
Rasmus Voolaid: Hullumeelne õhtu, aga elame veel. Hommikuni!
09:07
Külastaja realist kommentaar
Premier League'l olla täna erakorraline koosolek. Eksnäis kas lükatakse samuti mängud edasi või peetakse need tühjade tribüünide ees ...
09:21
Markus Jõgi: Tere hommikust kõigile! Jätkame ka täna koroonaviiruse levikuga seotud otseblogi, kus kirjutame tähtsamatest jalgpallimaailmaga seotud uudistest!
09:31
Markus Jõgi:  Eile õhtul teatas Premier League, et nädalavahetusel toimuvad kõik Inglismaa kõrgliiga kohtumised nii nagu peavad. Tund aega pärast seda, kui Mikel Artetalt avastati koroonaviirus, andis Premier League teada erakorralisest koosolekust, mis toimub täna! 
09:45
Markus Jõgi: Leedus võeti eeskuju! "Järgides Leedu Vabariigi valitsuse juhiseid, teatab Leedu jalgpalliliit (LFF) üksteise kaitsmiseks ja kiiresti muutuvas olukorras, et alates tänasest on ette nähtud COVID-19 viiruse ennetamine," ütles LFF eile oma pressiteates. Kõik spordiüritused on vähemalt 27. märtsini peatatud.
10:19
Külastaja Krudu kommentaar
Soccerneti ajakirjanikud saavad ka väiksele puhkusele minna või peavad kirjutama ühest teemast ja seda kuidas see jalgpalli puudutab?
10:20
Markus Jõgi:  Soccernet ei ole ühtegi otsust sellel suunal teinud. Maailmas kõik ei seisa veel.
10:57
Markus Jõgi: Tundub, et Saksamaa Bundesliga oma mänge edasi lükkamas ei ole!
11:04
Markus Jõgi:  Armeenia kõrgliiga on samuti peatatud! Sealses kõrgliigas pallivad eestlastest Nikita Baranov ning Ilja Antonov.
11:10
Markus Jõgi: La Liga 19. positsioonil olev Leganes peatas treeningud pärast seda, kui nende peadirektor Martin Ortega nakatus viirusesse! 
11:39
Markus Jõgi: Bundesliga hooaeg peatatakse aprillini!
Bundesliga ja 2. Bundesliga hooaeg peatatakse teisipäevast kuni 2. aprillini, kinnitas Saksamaa jalgpalliliit. Kummalisel kombel lähevad selle nädalavahetuse mängud siiski plaanipäraselt edasi..
11:41
Markus Jõgi: Everton teatas karantiinist!  
11:55
Markus Jõgi:  Prantsusmaa kõrgliiga ja esiliiga on samuti peatatud. Rohkem infot selgub pärast UEFA poolt 17. märtsil kavandatud koosolekut, mille lõppedes koguneb LFP (Prantsusmaa jalgpalliliidu) direktorite nõukogu.
12:00
Markus Jõgi: Jutud, et Juventuse staarmängija Paulo Dybala nakatus viirusesse ei vasta tõele. Nii klubi kui mängija on libauudised tagasi lükanud!
12:11
Markus Jõgi: Lühidalt Euroopas toimuvast: 

* Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania tippliigad on edasi lükatud. 
* Meistrite liigas on edasi lükatud Juventuse - Lyoni ja Manchester City - Real Madridi mängud. Euroopa liigas jäid eile ära Sevilla - Roma ja Inter - Getafe kohtumised. Järgmise nädala EL mängude osas hetkel info puudub.
* Saksamaal mängitakse 26. voor ära, pärast mida liigad peatatakse.
* Inglismaa Premier League'i juhtide istung on hetkel käimas, pärast mida saab ka sealse toimuva kohta täpsema info!
* Võimalik, et 2020 EM lükatakse edasi järgmisse aastasse.
12:13
Markus Jõgi: KINDEL! Kõik järgmisel nädalal toimuma pidanud Meistrite liiga ja Euroopa liiga kohtumised jäävad ära!
12:20
Külastaja realist kommentaar
Väidetavalt premieris tuleb mängupaus kuni 4 aprillini
12:40
Markus Jõgi: Endiselt on alles mõningad riigid, kus ei ole ühtegi muudatust seoses koroonaviiruse levikuga sisse viidud ja jalgpalli mängitakse tavapäraselt. Nendeks on: Serbia, Montenegro, Šotimaa, Wales, Iisrael, Aserbaidžaan ning Kasahstan!  
12:53
Markus Jõgi: Chelsea mängija Callum Hudson-Odoi teatab, et on viirusest taastnud ning temaga on kõik hästi. Peagi loodab mängumees tagasi platsil olla!
12:54
Markus Jõgi: EFL teatas, et kõik kohtumised on kuni 4. aprillini peatatud! See otsus kehtib Championshipi, League One'i ja League Two kohta.
12:55
Markus Jõgi: Interi staarmängija oli sunnitad oma kodunt lahkuma, kuna hotell, kus ta parasjagu pesitses, sulgeti!
13:05
Külastaja adsad kommentaar
EFL ei ole Inglismaa jalgpalliliit. FA on. Neil on üsna oluline vahe
13:07
Markus Jõgi: KINDEL! Inglismaal jalgpalli ei mängita!
13:37
Külastaja realist kommentaar
Kuidas Šotimaal muidu lood on? Samuti mängud edasilûkatud või mis ...
13:38
Markus Jõgi: Šotimaal käivad hetkel läbirääkimised SPFL, Šoti jalgpalliliidu ning valitsuse vahel.
14:10
Külastaja mc kommentaar
Aga kuidas olukord Austraalias, Brasiilias ja Argentinas on?
14:10
Markus Jõgi: AMETLIK!  Šotimaal jalgpall peatatud!
14:43
Kasper Elissaar: Eesti olukorra kohta veel täienduseks, et tippklubides on suures osas kasutusele võetud individuaalsed treeningkavad ehk ühised treeningud on peatatud ja mängijad treenivad iseseisvalt. Noortetreeningud on peatatud lähinädalateks kõikjal.
15:19
Markus Jõgi: Vastused mc küsimusele:

* Austraalia Jalgpalli Liit otsustas, et sellel nädalavahetusel toimuvad mängud nii nagu planeeritud! Edasiste mänguvoorude osas pole veel otsuseid langetatud. Küll aga rahvuskoondisel keelati ära kõik eelseisvad 2020 MM kvalifikatsioonikohtumised.
* Brasiilias algab traditsiooniliselt hooaeg maikuus ehk praegusel hetkel pole mingisuguseid meetmeid kasutusele võetud. Argentinas sai teisipäeval hooaeg läbi ehk koroonaviirus ei mõjuta ka sealset hooaega.


09:02
Külastaja skeptik kommentaar
Väidetavalt lûkati ka selle nv Bundesliga mängud edasi ...
09:03
Külastaja skeptik kommentaar
Vaatasin, et hetkeseisuga toimuvad laupäeval kohtumised inglismaa viiendas liigas, türgis, venemaal, ukrainas, serbias, ungaris ja mõnes kohas veel seega mine tea mida neis riikides oodatakse sest vaevalt, et neis paikades olukord nii kriitiline pole ...
09:04
Külastaja Krudu kommentaar
Soomes liikus liigahooaja algus juuni kuusse
10:14
Siim Pulst: Tänaseks planeeritud jalgpallimänge vaadates näib, et UEFA liikmesriikidest ei ole liigamänge veel edasi lükatud vaid Venemaal, Ungaris, Kosovos, Serbias, Gibraltaril ja Kasahstanis. Mängud jätkuvad ka suures osas Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Okeaanias ning paljudes kohtades Aasias.
15:41
Külastaja Shparkz kommentaar
Täpsustus Argentina kohta: Hooaeg sai küll läbi, aga liigakarikas algas eile-täna. Eile esimesed mängud mängiti, küll suletud uste taga. Tänaseks on River teatanud, et nemad kohale ei lähe ja võtavad -3 punkti ja muud karistused vastu. Üldiselt klubid ei taha mängida ja klubide arstid saatsid alaliidule ka ühise pöördumise, aga kuna alaliitu ei huvita absoluutselt, siis hetkel tundub mängud toimuvad suletud uste taga. Kohalikud omavalitsused võidas asja ära keelata ja seda ka oodetakse-loodetakse hetkel.
15:41
Külastaja realist kommentaar
Kuidas muidu soccerneti podcastiga lood on? Kas "pikk ette" ikka ilmub esmaspäeval või on see juba pausile läinud teadmata ajaks ?!?
15:43
Rasmus Voolaid: "Pikk ette (ja ise järele)" on praeguse seisuga endiselt kavas. Samas on selleni veel kaks päeva aega ja kui tuleb kuskilt kõrgemalt käsk, mis isegi sellised kokkusaamised keelab, siis mõtleme ümber.
15:44
Külastaja Krudu kommentaar
Kas Premium Liiga klubi võib end ka ennast täiendada välismaa vabaagendiga ka praegu? Kuidas üldse selle viiruse valguses üleminekutega on?
15:46
Rasmus Voolaid: Üleminekuaken on küll kinni, aga iga klubi võib enda ridadesse registreerida vabaagendi, kes oli juba üleminekuakna ajal vabaagent. See reegel on ka muidu olemas olnud, koroonaviirus reglemendis korrektuure teinud ei ole.
14:12
Otto Kase: Kahjuks kinnitati täna hommikul, et Ezequiel Garay (33) on samuti nakatunud haigusesse. Tegu on seega esimese haigestunuga La Ligas. Samas mees ise ütles oma Instagramis, et enesetunne on hea.
14:13
Külastaja mutionu kommentaar
keskööl sai youtube`s vaadatud Brasiilia osariikide meistrivõistlusi, Rio osariigi oma, Flamengo-Portuguesa, FlaTV vahendusel tasuta. Neil olid ka tühjad tribüünid ja sellega pakuti fännidele tasuta vaatamist youtube ja FB kanalis. Vaatajaid oli kohati 120000 ringi
14:19
Otto Kase: Eks praegu on jah vutifännid nõus igasugust jalgpalli vaatama. Täna tasuks näiteks pilk peal hoida Istanbuli kahe suure - Galatasaray ja Besiktasi - mängul ja huvitav võib ka olla Rostovi ja Moskva Lokomotivi mõõduvõtt. Seega veel on jalgpalli, mida vaadata!
17:14
Külastaja krudu kommentaar
Andorras kus on 1 nakatunud on ka liiga pausil, eriti kiiresti reageeriti :D
17:15
Külastaja skeptik kommentaar
Hetkeeeisuga paistab, et vist selles aasia regioonis kus kogu asi alguse sai, hakkab elu vaikselt normaliseeruma seega loodetavasti lähtuvad sellest otsuste tegemisel ka Bundesliga esmasp, UEFA teisip, Inglismaa neljap ning oma sarju jne lõplikult pooleli ei jäta muidu oleks suht veider vaadata kui aprillis/mais uusi nakatanuid niipalju enam pole aga igast vôistlused on ammu ära lôpetatud vms ...
18:21
Rasmus Voolaid: Vutiässad üle maailma näitavad, kuidas nad sunnitud puhkuse ajal trenni lõhuvad teha ja käsivad kõigil kodus püsida. Paulo Dybala stiilinäide:
19:31
Rasmus Voolaid: Kui päeval kirjutasime, et esimene La Liga koroonahaige on Valencia keskkaitsja Ezequiel Garay, siis nüüd teatab Hispaania klubi, et neil on juba viis positiivset diagnoosi.
19:42
Rasmus Voolaid: Aga tuletan meelde, et siin on jätkuvalt avatud mikrofon - arvamused, kommentaarid, küsimused, ettepanekud. Andke tuld ja aegamööda proovime neile siin vastata. 
20:48
Külastaja krudu kommentaar
te ise ka kardate koroonat või on siuke meh värk?
20:51
Kristjan Jaak Kangur: "Meh värk" kindlasti ei ole, püüame kogu toimetusega käituda vastavalt soovitatud ettevaatusabinõudele. Hirmu osas oskan siinkohal rääkida ainult enda eest: otseselt ei tunne. Aga pisut murelikuks teeb kogu olukord ikka, vaadates, kui kerge on meie väljakujunenud maailma jalust lüüa.
21:04
Külastaja krudu kommentaar
teil ju lihtsam kodukontorit teha või juba olete kodukontoris?
21:06
Kristjan Jaak Kangur: Olemegi, jah. Samas ei erine see kuigi palju igapäevasest töökorraldusest, sest töötame niigi päris palju väljastpoolt kontorit, seega ei ole harjumine kuigi keeruline. Etteruttavalt nii palju, et homme proovime siiski taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" uue episoodi linti saada.
21:14
Külastaja krudu kommentaar
räägite karikamängudest 10 minutit ja koroonast 50 minutit? :D
21:14
Külastaja krudu kommentaar
räägite karikamängudest 10 minutit ja koroonast 50 minutit? :D
21:14
Kristjan Jaak Kangur:
Arvata võib, et sinnakanti kisub, jah :)


21:19
Kristjan Jaak Kangur: Natuke uudiseid: Itaala Jalgpalli Liidu president Gabriele Gravina kinnitas seda, mida enamik on juba niigi ennustanud: teisipäevasel UEFA arutelul tehakse ettepanek suvine EM edasi lükata, et anda lisaaega koduste meistritvõistluste lõpuni pidamiseks. Itaalia puhul on muidugi õhus suur küsimärk, millal see üldse toimuda saaks: tänagi tuli uudis, et päevaga on viirus riigis elu võtnud 368 inimeselt ning haiguse tõttu surnute koguarv ületab juba 1800 piiri.
21:22
Kristjan Jaak Kangur:
Eestis jalgpallielu seisab, aga teises maailma otsas mängiti täna natuke siiski sinimustvalget jalgpalli. Gremio mängijad protestisid enne kohtumise algust maske kandes selle vastu, et Brasiilia liigat pole veel seisma pandud. Tõsi, mängud käivad juba tühjade tribüünide ees.
23:06
Kristjan Jaak Kangur:
Tänase päeva lõpetuseks midagi vahvat ka. Alex Oxlade-Chamberlain postitas eile Instagrami video, kus ta koos elukaaslasega kodus tantsu lööb. James Milner pidas vajalikuks seepeale tõestada, et temagi oskab lõbutseda.
23:08
Kristjan Jaak Kangur: Tänasele päevale tõmbame sellega joone alla, kuid peagi algab uus nädal, kus pilt võib tuleviku osas natuke selgemaks saada. Igatahes on teisipäeval ees ootamas tähtis kohtumine, kust tasub oodata olulisi otsuseid. Siin aknas jääb mikrofon jätkuvalt avatuks - arvake, küsige, pakkuge ideid ja püüame jõudumööda vastata.
12:21
Külastaja skeptik kommentaar
Kui see viimane lõik tolles "olümpialinnad + endine PSG pallur" artiklis tõele vastab siis täna mängitakse viimast korda kõrgliiga jalgpalli Venemaal ja Türgis ?!?
12:23
Meinhard Pulk: Paistab küll nii. Ehk terves Euroopas pannakse klubijalgpall seisma. 
15:02
Kristjan Remmelkoor: FC Elva teatas, et seoses eriolukorraga Eestis lähevad FC Elva treenerid ja töötajad esialgu kahenädalasele puhkusele. 
18:31
Rasmus Voolaid: See on Viljandi Tulevikult tugev sooritus! Kutsume üles ka teisi klubisid millegi sarnasega hakkama saama.
19:26
Külastaja skeptik kommentaar
Kas mitte Kalju juba millalgi sarnase kätepesu klipiga välja ei tulnud vms ...
19:27
Meinhard Pulk: Tulid küll välja. Samas esimesed videoarvustused ei olnud just eriti kiitvad, seega on uued katsed sel alal igati teretulnud :)
20:20
Külastaja skeptik kommentaar
Bundesliga arutavat täna kas nende planeeritud mängupaus venib esialgsest pikemaks ... Selle kohta on uut infot?
20:24
Kristjan Jaak Kangur: Nii palju on sealtpoolt täna uudiseid tulnud, et 27. vooru mängud (ehk kõik sel nädalalõpul toimuv) lükkub samuti edasi ja uuesti arutatakse asja märtsi viimastel päevadel. Küll on aga lisatud kantseliitliku sõnastusega lause: "DFL ei lähtu käesolevat arutelu jätkates teadmisest, et aprilli esimesel nädalavahetusel oleks võimalik kohtumisi pidada." Ehk inimkeeli öeldes: vähemalt kaks nädalat Saksamaal veel jalgpalli ei mängita.
20:29
Kristjan Jaak Kangur: Inglismaal on saanud Chelsea bossidelt kõva peapesu poolkaitsja Mason Mount, kes käis hea sõbra Declan Rice'iga avalikus kohas veidi palli toksimas. Konks on siin selles, et Mount peaks meeskonnakaaslase Callum Hudson-Odoi positiivse koroonadiagnoosi tõttu olema 14-päevases karantiinis, Rice'i klubi West Ham pole aga veel ühestki nakatunust teada andnud. Kasutame võimalust veel korra meelde tuletada, et kui tõesti juba karantiinis ollakse, siis tuleb seal olla kogu aeg, mitte ainult sel ajal kui tuju tuleb.
21:00
Külastaja Hmm kommentaar
Kuidas Messiga lood on? Kõik korras ja kodumaal?
21:07
Külastaja urmas kommentaar
tore , karikas barcale tuli vist laste röömust poole peale välja ;)
21:18
Külastaja Hmm kommentaar
Kas Barcelona la oigas võib tõsta juba pea kohale või kuidas sellega lood on?
21:18
Külastaja Hmm kommentaar
Ja bundes ligas? Ja loomulikult seeria As
21:19
Kristjan Jaak Kangur: Praegu ei saa keegi veel mingit karikat tõsta. UEFA korraldab homme pärastlõunal suure videokonverentsi, selle järel peaks pilt natuke selgemaks saama.
21:23
Külastaja Hmm kommentaar
Eks live tuleb ka homsest kuidas siis liigadega lood on?
21:24
Kristjan Jaak Kangur: Ilmselt anname siinsamas live-aknas teada, kui koosolekult mingit infot vahepeal välja tilgub. Pärast muidugi kindlasti põhjalik kokkuvõte, kui tähtsad otsused tehtud.
21:58
Külastaja urmas kommentaar
TÄNAME info eest. Ootan põnevusega ;
23:18
Külastaja Hmm kommentaar
Kas kusagil veel mängitakse või enam mitte?
23:19
Kristjan Jaak Kangur: Allolevas artiklis natuke sellest. Türgis veel midagi toimub, Ukrainas ka. Aga võimalik, et homne UEFA konverents sunnib needki riigid puhkusele.
23:33
Külastaja Mis mõttes? kommentaar
Meistrite liigas peetakse lühike nelja meeskonna finaalturniir? Mida selle all muidu mõeldakse?
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Kui allolev uudis avada ja läbi lugeda, saab küsimustele vastused.
23:59
Kristjan Jaak Kangur: Tänaseks on siin juttudega kõik. Aga homme ootab ees tähtis päev, kus saab võib-olla natuke selgemaks, kuidas edasi. Küsimused-arvamused on jätkuvalt oodatud!
12:59
Külastaja Rallikas kommentaar
Võiksite seda blogi artiklit kuskil kõrgemal hoida, kaob teiste artiklite alla ära praegu.
14:09
Kristjan Jaak Kangur: UEFA konverents on alanud, aga ilmselt läheb veel aega, kuniks sealt mingit infot saabuma hakkab. Hoiame teid asjadega kursis.
14:11
Markus Jõgi: Karantiini 4. päev: Fabregas ütleb Monaco rahvale "Tere hommikust!", mille peale saadetakse tippjalgpallur kõige mustemasse kohta...😟Hispaanlane aga vastab samaga!
14:16
Kasper Elissaar: Kuna jalgpalli igal juhul mõnda aega ei näe, siis siin mõned soovitused, mida oma ajaga peale hakata.

14:25
Kristjan Jaak Kangur: Kuniks ametlikku uudist veel pole, tuleb toetuda vihjetele: Reutersi andmetel tühistas UEFA Kopenhaagenisse tehtud hotellibroneeringud. Taani pealinn olnuks üks EM-i toimumislinnadest.
14:27
Kristjan Jaak Kangur: Norra alaliit juba teavitab: EM lükatakse 2021. aastasse. Kuupäevad: 11. juunist 11. juulini.
14:37
Kasper Elissaar: Samal ajal kui kogu maailm ootab UEFA-lt kinnitust, tegelevad nad sellega:

14:44
Kristjan Jaak Kangur: Veel infolekkeid: liigadega tahetakse ühele poole saada juuniks ja seejärel mängida ära eurosarjad. See muidugi eeldab, et kõik läheb optimistliku plaani kohaselt ja viirus on selleks ajaks taandunud.
14:45
Kristjan Jaak Kangur: Mida EM-i 2021. aastale lükkamine tähendab? Üsna selgesti seda, et klubide MM lükkub omakorda edasi, sest samal suvel kahe tiitlivõistluse pidamine pole mõeldav. Samuti peaks neli päeva pärast meeste EM-i lõppemist algama naiste EM-finaalturniir Inglismaal. Kas nihkub seegi?
14:46
Kristjan Jaak Kangur: Kõik eelnev on tingivas kõneviisis, sest UEFA pole ikka veel midagi kinnitanud ja sarnaselt meile lähtuvad kõik maailma suuremad uudisteagentuurid Norra alaliidu teatest. Kui nüüd seal keegi trollis ... :)
14:47
Kristjan Jaak Kangur: Kui UEFA koosolek ühele poole saab, annab Eesti ajakirjanikele oma kommentaarid ka Aivar Pohlak, nii et tasub ootama jääda. Meie jaoks on mõistagi veel üks suur küsimus vastuseta: mis saab Eestisse planeeritud U17 EM-finaalturniirist?
14:50
Külastaja Krudu kommentaar
Oi türbel küll, kuidas ikka Koroona suveplaane muudab, mõtlesin, et saab emi vaadata, õlli juua ning betida, aga hui. Saab siis tööle minna 3 kuuks
14:51
Kristjan Jaak Kangur: Noh, ilmselt saab suvel EM-i asemel vaadata kas tippliigasid või Meistrite ja Euroopa liiga lõpplahendusi. Kui hästi läheb.
14:52
Kristjan Jaak Kangur: Selline jutt ka liikvel. Ilmselt tähendaks see reaalsuses, et mingid toetused jäetaks lihtsalt välja maksmata ehk sõnastus on natuke sensatsioonihimulisem kui tegelikkus.
14:57
Kristjan Jaak Kangur: Aivar Pohlak: “Ühtegi täiskasvanute võistlust ära ei jäeta. Mis puudutab meie teemat ehk U17 finaalturniiri, siis nii U17 kui ka U19 lõplikku otsust ei tehtud. Turniir ei toimu siis, kui ta oli plaanitud. Võidakse edasi lükata, võidakse ka ära jätta.”
14:59
Kristjan Jaak Kangur: Eesti liigast: "“Meil on hooaeg alanud. Kuna mängime neli ringi, on võimalik teha igasuguseid lahendusi ja meie liiga lõpp ei satu kuidagi löögi alla. Kriitiline olukord on nende liigadega, kus järgmise eurosarja osalised pole selgunud. Karikafinaali edasilükkamiseks saime konkreetse lõppkuupäeva. Liigat on meil aega lõpetada järgmise kevadsuveni.”
15:00
Kristjan Jaak Kangur:

“Meil on kolm alternatiivset plaani, kuidas liigaga edasi minna. Tänase jooksul esitan need EJL juhatusele teadmiseks, seejärel alustan klubidega kõnelusi ja tutvustan seda projekti avalikult.”

15:02
Kristjan Jaak Kangur:  "Rahvuste liigat praeguse seisuga ära ei jäeta – kõikide erinevate stsenaariumite puhul."
15:03
Kristjan Jaak Kangur:  “Ei tea, et ükski koondise mängija oleks praegu klubi juurest Eestisse tagasi tulnud. Enamik neist ilmselt ei saagi reisida, Itaalias on asi praegu väga rangelt paigas. Me pole konkreetselt sellega tegelenud, et uurida, kas keegi tahaks tulla, sest praegu on kõik oma klubi mängijad ning peavad alluma oma klubide ja nende asukohariikide reeglitele.”
15:05
Kristjan Jaak Kangur:

“Majanduslik mõju on kahtlemata olemas ja tuntav, aga see ei tähenda majanduslikku katastroofi. Maksed alaliitudele ei ole minu teada löögi all. Selle nurga alt EJL kriisieelarvet tegema ei pea, kuigi me loomulikult ta teeme. Muidugi on teatava löögi all Eesti klubid, aga oleme juba alustanud dialoogi Kultuuriministeeriumiga. Hakkasime sellest rääkima juba eelmisel nädalal ja oleme juba saanud juhatuse tasandil tagasisidet esimeste sammude osas.”

15:09
Kristjan Jaak Kangur:

“Balti turniirist hakkame rääkima Läti ja Leedu kolleegidega. Aga me ei tea, millal lõpeb kriisiolukord. Hästi lihtne vastus: mida varem see lõpeb, seda suurem on tõenäosus, et Balti turniir peetakse. Mida kauem see kestab, seda suurema löögi alla see satub. Väga selge löögi all on ka Soome-Eesti maavõistlus 7. juunil. Räägime Läti ja Leedu kolleegidega täna, aga otsuse teeme ilmselt siis, kui seda teha saab – kas siis, kui eriolukord tühistatakse või siis, kui ta kestab nii kaua, et mängida ei saa. Kõik kolm varianti koduliigade kohta on tehtud arvestusega, et kõik koondise aknad jäävad alles.”

15:09
Kristjan Jaak Kangur:

“Tehakse kõik, et eurosarjade eelringid saaksid alata õigel ajal. Selleks peaksid kõik liigad lõpetama enne 30. juunit.”

15:16
Kristjan Jaak Kangur: Kuidas jätkub koduliiga? "Vaevalt eriolukord üleöö lõpeb. Enne peab tulema haigestumiste vähenemine. Praegu oleme andnud tungiva soovituse 29. märtsini treenida individuaalselt. Visioon sisaldab konkreetset treeningmängude plaani ja treeningperioodi enne liiga uuesti käivitumist. Võib eeldada, et see periood meile enne eriolukorra täielikku lõppemist jääb.”
15:17
Kristjan Jaak Kangur: Sellega on Aivar Pohlaku kommentaarid saadud, UEFA ametlikku teadet aga ootame endiselt. Pohlaku sõnul lepiti kokku, et ametliku teate teeb UEFA, seega olid norralased lihtsalt natuke liiga tormakad.
15:17
Külastaja skeptik kommentaar
Kuna EM finaalturniir järgmine aasta siis MM 2022 valiksari liikub samuti aasta võrra edasi jah?
15:17
Kristjan Jaak Kangur: Kõige selle selgitamiseks ja kinnitamiseks peame ootama UEFA teadet. Pohlak rääkis praegu enda sõnul nii palju kui võimalik.
15:25
Külastaja Krudu kommentaar
Oot, nagu ma aru saan, siis Pohlak on nõus sügisest kevadeni tegema hooaja meie kliima juures?
15:25
Külastaja snickers kommentaar
huvitav on see hooaja pikendamise jutt järgmise aasta kevadsuveni. see lööks rütmi ju täitsa sassi. aga ilmselt see vaid mõtteks jääb, no ei tahaks uskuda lihtsalt, et Eestis sujuvalt sügis-kevad formaadile üle minnakse.
15:26
Kristjan Jaak Kangur: Minu arusaamist mööda oli selle tähelepaneku mõte, et KUI peaks juhtuma kõige halvem ja tänavusega ei ole võimalik liigat ära lõpetada, on meile selline luba antud, sest nii kaua on võimalik venitada eurokohtade selgitamisega. Mitte et oleks nüüd kavas sügis-kevad liigale üle minna.
15:47
Kristjan Jaak Kangur: Aivar Pohlaku kommentaarid nüüd ka ühte artiklisse koondatud kujul.
15:50
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd pole muud kui jääme UEFA ametlikku teadet ootama. Õhusolevaid küsimusi: mis saab klubide MM-ist ja teistest suurvõistlustest? Millisel kujul kavatsetakse lõpule viia tänavused Meistrite liiga ja Euroopa liiga? Kas mõlemas tuleb lühike finaalturniir?
15:51
Kristjan Jaak Kangur: Ning loomulikult on kõik täna väljakäidud plaanid tehtud eeldusel, et mais saab jalgpalli mängimist jätkata. Kui ei saa, on seis juba palju-palju keerulisem.
16:26
Külastaja mm kommentaar
copa america ka postponed
16:27
Kristjan Jaak Kangur: Nii tõesti on.
16:34
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on lõpuks ametliku teate avaldanud ka UEFA:
16:55
Külastaja mm kommentaar
kas pildil on diego godin või jaa?
17:04
Kristjan Jaak Kangur: Oluline info nii neile, kel piletiloosis vedas, kui ka neile, kellel ei näkanud: uut müügiprotsessi ei tundu tulevat, aga mingi osa pääsmeid jõuab ilmselt uuesti turule.
19:03
Külastaja krudu kommentaar
sn lehel veel kalender ka muutmata, kalendri põhjal peaks täna mängud olema CLis ja nvl premium liiga
19:04
Kristjan Jaak Kangur: Aitäh märkimast, jõudumööda püüame neid sealt ära kaotada, et valeinfot ei kuvaks.
19:07
Kasper Elissaar: UEFA-l oli täna tähtis koosolek, aga väga palju küsimusi on endiselt ametliku vastuseta.
19:11
Külastaja krudu kommentaar
peale jaanipäeva pohmakat saab vaadata CLi ja ELi, fantast ju
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Mida arvab Norbert Hurt sellest, et suvine U17 EM parimal juhul edasi lükkub ja halvimal üldse ära jääb?
19:58
Kristjan Jaak Kangur: UEFA on natuke täpsustanud, mis saab 2021. aasta suvele ehk edasilükatud meeste EM-finaalturniiri ajale planeeritud Rahvuste liiga finaalmängudest, naiste EM-ist ja U21 vanuseklassi EM-ist. Kõik need võistlused liigutatakse muudele kuupäevadele, aga uued ajad selguvad hiljem.
20:50
Külastaja Tarvi kommentaar
Kas usute, et tulevikus muutub koondiste akende perioodid? Seni on need olnud märts, juuni, september, oktoober, november.
20:51
Kristjan Jaak Kangur: Väga raske on praegu midagi ennustada. Aga nagu eilses taskuhäälingu episoodis arutasime, siis muutusi võib tõesti tulla.
21:30
Kasper Elissaar: Aga nüüd toome siia tõsiste teemade vahele ka päeva parima video!
22:30
Külastaja skeptik kommentaar
Päeva parim indeed. Fabregase 9 sekundiline video oli kordades parem ...
22:31
Kasper Elissaar: Maitsed on erinevad.
22:32
Külastaja krudu kommentaar
kas põhja koreas muidu jalkahooaeg käib? seal pole ju ühtegi nakatunud koroonasse :D
22:32
Kasper Elissaar: Seda, mis Põhja-Koreas toimub, teab vaid Põhja-Korea ise.
23:41
Kasper Elissaar: Aga Blaise Matuidil on ka koroonaviirus diagnoositud, kuigi mehel sümptomeid ei ole. Valitseva maailmameistrina võib teda nimetada hetkel ilmselt tunnustatuimaks koroonahaigest jalgpalluriks.
23:52
Külastaja Hmm kommentaar
See on kurb lugu et matuidi koroona haigeks jäi, aga loodame teised juventuse mängijad pole koroonas.
23:54
Kasper Elissaar: Aga vot selline oli teisipäevane päev. Teame, et EM-i tänavu ei näe. Millal jätkatakse aga liigadega, mis kujul mängitakse lõpuni Meistrite liiga ja kas U17 EM-finaalturniir millalgi Eestis toimub, seda täna veel ei tea ning neid vastuseid peame ootama.
23:55
Külastaja Hmm kommentaar
Kurb et EMi ei näe :(
23:56
Külastaja Hmm kommentaar
Eks elame üle selle kindlasti 🙂🙂
23:56
Kasper Elissaar: Tuleb lihtsalt aasta veel oodata.
23:57
Kasper Elissaar: Igatahes loodame, et homne päev toob muutuse paremuse suunas. Head ööd!
11:01
Ivar Lepik:  Tere hommikust! Alustame tänast päeva mitte-koroonaga.
11:05
Külastaja Hmm kommentaar
Jaa seda küll ja siis 2022 toimub MM?
11:05
Ivar Lepik:  MM-i toimumist tänased asjad vähemalt hetkeseisuga ei mõjuta, aga elame-näeme, mis meil edasi saab.
16:25
Külastaja Kribenski kommentaar
Koondise mängu pileteid ei saagi veel raha vastu vahetada? Käisin just üritamas vahetamas, öeldi, et ei saa ja võib uus kuupäev tulla.
16:29
Markus Jõgi: Meile teadaolevalt maksab Piletilevi Uus-Kaledoonia ja Leedu maavõistlusmängude raha tagasi. PDF-pileti ostjad ei pea midagi tegema ja raha kantakse otse tagasi, müügipunktidest pääsme soetanud inimesed saavad enda pileti tagastada Piletilevi müügipunktidesse (välja arvatud Circle K teenindusjaamad). Ning seda saab teha siis kuni 7. aprillini 2020 (kaasa arvatud). Rohkem infot meil kahjuks ei ole!
16:46
Markus Jõgi:
23:49
Külastaja Hmm kommentaar
Kas tõesti Caligari alustab juba treeninguid? Kas selleks liiga vara pole?
23:50
Rasmus Voolaid: Nii on, Cagliari teatas täna õhtul, et esmaspäevast on kõik mehed platsis ja annavad kuuma. Tõsi, esialgu veel väiksemates gruppides.
23:55
Rasmus Voolaid: Aga hüva, jõudsime need jutud veel tänase päeva sees ära rääkida ja vaatame, mida uus päev toob! Lõpetan oma viimaste päevade lemmikvideoga: 

13:05
Ivar Lepik: Kena neljapäeva! Nädal on nüüd möödas sellest päevast, kui meil siin kamaral asjad suhteliselt lukku hakkasid minema. Oleme juba harjunud?
14:48
Külastaja jaan kommentaar
Harjunud jah. Nüüd on juba tavalised harjumused tagasi tulnud ja enam ei vahi ainult koroonauudiseid päevad läbi.
14:49
Külastaja Pukki kommentaar
Eks vaikselt ikka harjunud, aga loodan, et siin vähemalt paari nädala jooksul olukord laabub ja saab suuremad liigad edasi mängida. Tore, et Premium liiga neid retro videosi üles läeb, see on äge!
14:49
Külastaja E. kommentaar
Kasutaja Hmmmm vist on üks neist kodus püksilaskjatest....
14:50
Ivar Lepik:  Loodame ka, et esimesel võimalusel saab jalgpall edasi minna, aga realistlik analüüs head ei tähenda. Näiteks mais alustades on graafikud erakordselt tihedad.
14:51
Ivar Lepik:  Ja vahepalaks rubriigist "ukrainlased Eestis".
15:46
Külastaja snickers kommentaar
SkySports reporteerib: inglise liigad "puhkavad" kuni 30.04.
15:47
Ivar Lepik:  Nii on. See võib üldisemas plaanis tähendada, et teised järgivad eeskuju.
18:53
Markus Jõgi: Kui muidu pidi USA kõrgliiga pausil olema kuni 12. aprillini, siis nüüd andis MLS teada, et liiga on peatatud kuni 10. maini!

18:59
Markus Jõgi: Mõned tippklubi mängijad pääsevad karantiinist!
19:54
Külastaja Krudu kommentaar
FIFA 20 on super mäng, isegi EM sai seal peetud. Inglismaa jõudis poolfinaali. Football manager ka super, ei mingit pausi.
22:43
Markus Jõgi: Ajaxi mängumehed isolatsioonis olles pärisjalgpalli taga ei igatse.
22:51
Markus Jõgi: Koroonaviirusesse nakatunud Juventuse kaitsemängija Daniele Rugani naine, kes on neljandat kuud rase, andis samuti positiivse viiruse testi. Doktorid on üsna kindlad, et viirus ei tohiks lapsele kuidagi mõjuda.

18:25
Rasmus Voolaid: Päris radikaalne otsus.

"Alaliidu täitevkomitee on vastu võtnud otsuse, mis võib ja samas ei pruugi osadele meeldida," tõdes jalgpalliliidu president Hugo Carrillo. "Me tegime seda, et kaitsta mängijate, treenerite, personaliliikmete, fännide, ajakirjanike ja kõigi teiste jalgpalliga seotud inimeste tervist," lisas Carrillo. "Praegu ei ole meie jalgpallis ametlikke koroonajuhtumeid diagnoositud, kuid me tahame seda ennetada."
18:46
Rasmus Voolaid: Phil Jonesi vastu harjutatud trikid toimivad ka koduõuel!
12:32
Markus Jõgi:
21:38
Siim Pulst: Paulo Dybala kinnitas, et tema ja ta tüdruksõber andsid positiivse koroonatesti, aga mõlemad tunnevad end hästi:

21:39
Siim Pulst: Itaalia jalgpalliajakirjaniku Tancredi Palmeri andmetel on nakatunud ka Paolo Maldini ja tema poeg Daniel:

11:24
Ott Järvela: Vahepalaks koroonauudistele põikame ajas 25 aastat tagasi ja vaatame, kuidas Crystal Palace lõi Wolverhampton Wanderersile ühes mängus neli väga kaunist väravat.
13:31
Ott Järvela: 6 aastat tagasi! 
15:42
Kristjan Jaak Kangur: Inglastel mõtteainet jagub. Summad, mis seal liigas liiguvad, on nii suured, et võivad heal ajal tõsta klubid kõrgustesse, aga halval ajal on kuristikku kukkumine ka väga kiiresti väga lähedal.
15:57
Kristjan Jaak Kangur: Haigestunud tippmängijate nimekiri aina kasvab. Nüüd lisandus sinna Hiinas klubijalgpalli mängiv (või õigemini mängida plaaninud) Marouane Fellaini.
16:56
Kristjan Jaak Kangur: Uudiseid ka Eestist, paraku jälle selliseid, mida hea meelega üldse ei näeks.
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Aga vähemalt ühes kohas mängitakse vutti ikka vankumatult edasi! Näis, kauaks. Ja kes süüdi on, kui koroona peaks ikkagi ka sinna riiki jõudma.
12:07
Kristjan Jaak Kangur: Tõmbame sellele hääbuma kippuvale arutelule siin aknas ja uudises joone alla, sest pöördelisi arenguid lähiajal paraku ei paista. Aga loomulikult hoiame teid kõige olulisega edaspidi uudiste vahel ikka kursis.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!